Zaczerwienienia pod pachami ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zaczerwienienia pod pachami ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Zaczerwienienia pod pachami ?

Hej dziewczyny! Tydzień temu pod pachami wyskoczyły mi jakieś zaczerwienienia... Hmmmm... czy może ktoś też tak miał? Czego użyć aby to zniknęło? Użyłam już przeróżnych antyperspirantów i nic nie pomaga! Pomóżcie Proszę???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Niczego nie używać. Oprócz wody z baaardzo delikatnym środkiem myjącym. Nie golić, nie depilować. Tym bardziej nie używać dezodorantów.
Zaczerwienienie jest objawem uczulenia, podrażnienia lub infekcji. Trzeba dać się temu czas zagoić. Jak nie minie po trzech dniach iść do lekarza - dermatologa.

3

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

dzięki .... chyba się wybiorę bo już ponad tydzień to mam i nie znika!!! a do tego zaczęło mocno swędzieć sad Jeszce myślałam o jakimś antyperspirancie z apteki ale chyba lepiej wybrać się do lekarza.

4 Ostatnio edytowany przez marta80 (2014-11-08 20:02:19)

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Ja miałam ten sam problem i uzywałam rexony smile podrażnienie zniknelo

5

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Może po prostu tak jak ja masz problem z dobraniem dobrego dezodorantu który by cię dodatkowo nie podrażniał pod pachami ? bo naprawdę ja mam dokładnie to samo i nie mogę sobie z tym poradzić. Już nie jednego wypróbowałam i problem dalej jest ten sam czasami mam większe czasami mniejsze podrażnienie. Jedyne co nam zostaje to chyba metodą prób i błędów spróbować wypróbować to co ewentualnie inne dziewczyny polecą bo jest już sprawdzone. Także dziewczyny śmiało powiedzcie czego wy używanie na co dzień może coś się sprawdzi w naszym przypadku ? a może jest jakaś nowość którą warto by sprawdzić ?

6

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Może wypróbuj ałun w sztyfcie,naturalny antyperspirant

7

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Ostatnio dobrze mi na takie podrażnienia robi garnier neo - ten o konsystencji kremu. Przeczytałam o nim na forum i pomyślałam, że wypróbuję. Pielęgnuje i koi, a to chyba najważniejsze, kiedy mamy problem z wrażliwą pod pachami skórą.

8

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Ja proponuje Sudocrem  ,lub tribiotic ,może w ostatnim czasie proszek zmieniłaś i podrażniło pachy?

9

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Moze za dużo antyperspirantów? Najpierw umyj je dokładnie, posmaruj właśnie sudocremem, lub kremem z cynkiem. Albo maścią z wit. A na noc, lub bepanthenem- tylko uwaga, one są tłuste.
Jesli musisz używac antyperspirantu- użyj talku dla dzieci- tak samo wchlania wilgoć. I wietrz, niech pachy mają dostęp do powietrza- skóra szybciej się zagoi.
Łyknij też konkretną dawke wapna- tak na ew. odczulenie.

Coś Cię podrażniło. Jakie nosisz swetry? Moze płyn do płukania/proszek do prania? Albo przesuszona skóra pach po prostu- tym bardziej w tym okresie, gdzie kaloryfery grzeją, cieplej się ubieramy i nosimy tyle warstw...

10

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Ałun nie jest chyba antyperspirantem, bo faktycznie potu nie czuć, ale skóra jest mokra. Co do antyperspirantów z apteki, to mnie one najbardziej podrażniają, wypróbowałam kilka i już dałam sobie spokój. Ostatnio stosuję garnier neo i jest ok, skuteczny, nie podrażnia, szybko się wchłania.

11

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Ja powiedziałabym, że to raczej wina żyletki do golenia. Ja miałam tak bardzo często. Na ostrzu gromadzą się bakterie, które powodują zapalenie mieszków włosowych. Ja uwielbiam Sudocrem, ale w tym przypadku odradzam, bo nie pozwoli skórze oddychać przez gęstą konsystencję. Również powiedziałabym, żeby nie depilować przez jakiś czas i nie używać dezodorantów w sprayu, ale bardziej kremowych, takich, które jednocześnie zatroszczą się o skórę. smile Kup sobie jednorazowe żyletki i zmieniaj za każdym razem. Powinno przejść. smile

12

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?
yacha napisał/a:

Ałun nie jest chyba antyperspirantem, bo faktycznie potu nie czuć, ale skóra jest mokra. Co do antyperspirantów z apteki, to mnie one najbardziej podrażniają, wypróbowałam kilka i już dałam sobie spokój. Ostatnio stosuję garnier neo i jest ok, skuteczny, nie podrażnia, szybko się wchłania.

Szybko się wchłania, bo ma formułę suchego kremu, która dodatkowo nie pozostawia śladów na ubraniach, bez względu na kolor.

13

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

Myślę, że problem może leżeć w samym kosmetyku, widocznie masz bardzo wrażliwą skórę. Spróbuj jakiś produktów dla alergików, zazwczaj są łagodne więc powinny być dla Ciebie odpowiednie.

14

Odp: Zaczerwienienia pod pachami ?

zmiana dezodorantu i sposobu golenia sie powinna pomóc
ewentualnie moze to zapalenie mieszków włosowych

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Zaczerwienienia pod pachami ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024