Rękawiczka do samobadania piersi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Rękawiczka do samobadania piersi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-09-23 16:10:11)

Temat: Rękawiczka do samobadania piersi

Natknęłam się w internecie na rękawiczkę do samobadania piersi.  Myślicie że może być to przydatne? Nigdy się nie spotkałam wcześniej z czymś takim. Nie mogę wkleić zdjęcia więc wrzucę link:

http://femiglove.iai-shop.com/data/include/cms/photo_2_small2.png

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rękawiczka do samobadania piersi

Ale jak ona w zasadzie działa? zwiększa czułość czy jak? bo na zdjęciu nie za bardzo to widać wink

3

Odp: Rękawiczka do samobadania piersi

Tak, ponoc zwieksza czułość palców. Wedlug zapewnien producenta można w niej wykryc guzka wielkości ziarenka cukru.


Jak dla mnie glupota - konia z rzędem tej, która potrafi rozróżnić zmianę wielkosci 1-2 mm od naturalnej struktury piersi.

Za to doskonaly sposob by zarobic na kawalku folii  ;P

4

Odp: Rękawiczka do samobadania piersi

Też uważam, że to raczej głupota i myślę, że raczej zbędne niż pomocne. Takich najmniejszych zmian i tak raczej palcami się nie wykryje, dzięki folii też raczej nie wink Lepiej chyba nie wydawać kasy tylko badać się samemu bez tego i oczywiście u ginekologa, myślę, że to lepszy pomysł niż wydawać pieniądze na coś, na czym faktycznie pewnie chcą zrobić, wprowadzając kobiety w błąd wink

5

Odp: Rękawiczka do samobadania piersi

Znalazłam stronę tej rękawiczki i trochę poczytałam. Z jednej strony ma żel, który zwiększa czułość. Jeśli to prawda, to może być bardzo przydatna

6

Odp: Rękawiczka do samobadania piersi

Widzę że temat trochę umarł...może wypowie się jeszcze ktoś?

7

Odp: Rękawiczka do samobadania piersi

Uważam że to świetny pomysł na... zarobek dla producenta, nic ponadto.

8

Odp: Rękawiczka do samobadania piersi

Widzę, że opinie są raczej takie same... Dla mnie ta rękawiczka, może być przydatna i może ułatwić badanie, ale każdy ma prawo do swojego zdania smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Rękawiczka do samobadania piersi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024