Jaki sprzęt do kuchni? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jaki sprzęt do kuchni?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jaki sprzęt do kuchni?

Witajcie, remontuję kuchnię i chcę kupić sobie nową lodówkę oraz mikrofalówkę. Dosyć korzystne oferty ma LG, ale zanim się na coś zdecyduję, chciałabym poznać wasze opinie na temat tej firmy oraz usłyszeć z czego korzystacie. Łącznie mogę wydać 2,5, maksymalnie 3 tysiące. Chciałabym żeby był to sprzęt wysokiej jakości i żeby nie trzeba było nic wymieniać/naprawiać przez najbliższe lata.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Summerka (2014-09-19 10:42:33)

Odp: Jaki sprzęt do kuchni?

Tez się zastanawiałam nad LG.
Mam jednak od lat sprzęt Amica i nie narzekam.

3

Odp: Jaki sprzęt do kuchni?

A jakieś szegóły np. modele mogłabyś podać? I może ktoś jeszcze się wypowie?:)

4 Ostatnio edytowany przez Summerka (2014-09-25 11:36:22)

Odp: Jaki sprzęt do kuchni?

Mikrofala   posiada rożen. Rzadko korzystam, tylko w podbramkowych sytuacjach.
Lodówka stara jak świat nienowoczesna, z regulacją temperatury. Ani razu się nie popsuła.

5

Odp: Jaki sprzęt do kuchni?

Ja również miałam lodówkę Amici, wyrzuciłam ją bo pod moją nieobecność musiała być przerwa w dostawie prądu, a potem lodówka nie załączyła, jedzonko się zepsuło i śmierdziało, cóż szkoda bo to była ładna, duża i nie ukrywam droga lodówka.

Kuchenkę i piekarnik także mam Amici, jest dobra przy czym nie przepadam za kuchenką indukcyjną, ale można się przyzwyczaić.

Mikrofalę mam Lidlową, działa już trzeci rok i jest w porządku.

Nie wiem czy kupiłabym sprzęt LG, uważam że jeśli firmy robią wszystko a LG robi też np telefony, to niekoniecznie robią dobry sprzęt domowy.

6

Odp: Jaki sprzęt do kuchni?

Jednak zdecydowałam się na lodówkę Lg - a właściwie mój mąż zadecydował, ponieważ stwierdził, że to sprawdzona firma (rzeczywiście mamy kilka innych jej sprzętów, łącznie z telefonem, ale przecież to, że robią wiele rzeczy nie znaczy, że mają od tego tych samych specjalistów). Poszliśmy do sklepu i najpierw sprawdziliśmy parametry, potem półki czy nam odpowiada ich ilość, następnie klasa energetyczna (A++). Dostaliśmy 10 lat gwarancji na kompresor liniowy. Mam nadzieję, że będzie się dobrze sprawować - póki co jest fajnie, cichutko chodzi. Dzięki za wszystkie wypowiedzi. Jak możecie to piszcie jeszcze o mikrofalach, bo w końcu nic nie wybraliśmy. Nie jesteśmy pewni na 100% czy mikrofalówka jest nam potrzebna. Bardzo wam ułatwia życie i gotowanie?

7

Odp: Jaki sprzęt do kuchni?

Jeśli chodzi o mikrofalówkę u mnie często się jej używa mój mąż o różnych porach wraca z pracy więc podgrzewa sobie obiadki, niekiedy trzeba coś szybko przygotować jak ktoś wpadnie jakieś szybkie frytki, zapiekanki, czy też odmrozić szybko mięso jak zapomnę wyjąć z zamrażarki więc. Staram się jedynie nie podgrzewać posiłków dla dzieci ale zazwyczaj jedzą obiady ciepłe bo dla nich gotuje także najmniejszy problem

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jaki sprzęt do kuchni?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024