Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Witam. Moja sytuacja wyglada tak. Okres powinnam dostać 29.08., do dziś nie dostałam. Z chłopakiem kochaliśmy się 14.08. Wcześniejsze stosunki były przerywane, gdyż w maju poroniłam i lekarz pozwolił nam zacząć ponowne starania dopiero od sierpnia. Czy mogę być w ciąży ? Robiłam z cztery testy ciążowe, ostatni w niedziele 31.08. i wszystkie wyszły negatywne. Całymi dniami mam nudności. w przyszłym tygodniu zamierzam udać sie do gin. Czy któraś z was może była w podobnej sytuacji ? Bardzo proszę o odpowiedz, ja już od zmysłów odchodzę przez ta niepewność. sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Ale to moment, chcesz być w tej ciąży czy nie chcesz? Bo skoro odchodzisz od zmysłów? Stosunek przerywany to nie antykoncepcja. W preejakulacie też są plemniki. Ilu dniowe masz cykle?

3

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Bardzo chce być w ciąży. Oboje z chłopakiem tego chcemy. Dlatego mamy ogromna nadzieje, ze tym razem się udało. Cykle mam co 29-30 . Okres spóźnia mi się juz tydzień, a żaden test nie pokazuje dwóch kresek. Dlatego się denerwuje.

4

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

To zrób betaHCG. Na czczo, rano w przychodni, badanie płatne. Nie wiem, ile pln, ale myślę, że niezbyt dużo. Będziesz mieć pewność zanim pójdziesz do lekarza. A swoją drogą, to super, że twój maluszek jest chciany. Niedawno czytałam pamięci energetycznej płodowej i wdrukach płodowych wink. Jeśli dziecko jest chciane od początku a wiadomość o ciąży to wielka radość, to w jego pamięci utrwala się przekaz, który pozytywnie kształtuje jego przyszły rozwój emocjonalny smile. Wasze dziecko będzie szczęśliwe, a testy ciążowe nie zawsze dają miarodajny wynik. Trzymam więc kciuki, byś była w ciąży smile.

5

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Kaaess, tylko beta hcg z krwi prawdę Ci powie. Koszt to ok. 30zł. Nie musisz być na czczo i nie musisz krwi oddawać rano smile

6

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Byłam dziś u lekarza, nie jestem w ciąży. ;'( a tak juz się cieszylam, ze w końcu się udało. Mój chłopak tez się cieszył. A tu nic. Trudno, nie będę się poddawać i zamierzam próbować dalej. Oboje bardzo pragniemy naszego dzidziusia, jednego juz stracilismy, dlatego teraz tak bardzo niecierpliwimy się. Jak najszybciej zaczynamy starania i będziemy dobrej myśli. smile

7

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Lekarz znalazł inną przyczynę?

Bo jeśli nadal nie wiesz czemu @ nie ma, to jak lekarz stwierdził brak ciąży? Przecież to nawet miesiąc nie minął od stosunku.

8

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Nie znalazł przyczyny, badał mnie pod kątem torbieli i nic nie było. Powiedział, ze to może przez stres, bo endometrium jest grube. Przepisał mi tabletki na wywołanie i kazał starać się dalej.

9

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Kassel ja bym jeszcze nie brala tych tabletek poczekaj tydzień. Moj lekarz.tez juz mi dawal tab skieriwanie do szpitala ze to nie ciąża. A terax mam 30 tydzień ciąży.
Poczekaj ten tydzień i zrob test albo betę. Chyba ze Cie nie stać.

10

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Kaaess zrobisz jak uważasz ale na tym etapie moim zdaniem lekarz nie jest w stanie ciąży wykluczyć.

Ja po cyklu stymulowanym poszłam do lekarza, ten stwierdził torbiele i kazał czekać na okres bo ciąży brak. Za 2 tygodnie już u niego byłam, na potwierdzeniu pięknego pęcherzyka ciążowego smile

Beta Hcg i cierpliwość !

11

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Postanowilam nie brać tych tabletek, nawet do apteki nie poszlam. Nigdy okres tak długo mi się nie spoznial, no jedynie jak byłam w poprzedniej ciąży, która niestety poronilam. sad będę czekać jeszcze tydzień, jak nic się nie zadzieje to robię test i wydaje mi sie, ze chyba będę wiedzieć na czym stoję. A na bete mnie stać, wiec to rozwiązanie tez jest brane pod uwagę.

12

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Nie smutaj kochana, wszystko będzie dobrze smile
Ja jestem po 2 poronieniach, kilku latach starań i leczenia i patrz! Udało się. Tobie też się uda.

A co dostałaś na wywołanie? Bo jeśli luteinę to spokojnie możesz brać, ona działa także podtrzymująco na ciążę smile

13

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Dostalam piromolut-nor. Kiedyś dostalam je na przesunięcie ale w ogóle nie podzialaly, dlatego z dystansem podchodze do nich. Jejku bardzo bym chciała, żeby jednak okazało się, ze jestem, ale lekarz rozwiał narazie moje nadzieje. sad Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzień, może jednak. Bardzo BH bym chciała, mój chłopak tez.

14

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Brałam ten Primolut przed całym procesem stymulacji. Jego w ciąży się nie bierze.

15

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Nie będę ich brała. Narazie robię tydzień wolnego, później zobaczymy co i jak.

16

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Trzymam kciuki!

Przy okazji zapraszam Cię na wątek "Nadzieja na dziecko......". Z nami wszystko jest łatwiejsze, nawet zaciążenie smile

17

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Dziękuje za mile słowa. Na wątek zajrze w najbliższym czasie.

18

Odp: Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Hej,Czy istnieje mozliwosc ciazy jesli stosuje tabletki regularnie (ew. Spoznienia to pol godziny) dodatkowo zabezpieczam sie prezerwatywa, czasem nie ale nigdy nie dochodzi do wytrysku. Poprzednio w przerwie dostalam normalnego krwawienia(normalne krwawienie trwalo okolo 4 dni potem plamienie bardziej, tak mi sie wydaje). Zostaly mi 3 tabletki do konca opakowania, za tydzien mam planowana miesiaczke a juz pojawily sie bole brzucha jak na okres. Nigdy wczesniej takie bole sie nie pojawialy. Czy mam powody do niepokoju? Przeciez to niemozliwe, tylko ten bol brzucha mnie nakreca. Strasznie panikuje i dopoki ktos mi nie uswiadomi argumentami to sie nie uspokoje, prosze was o pomoc :(

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Testy negatywne, ale nie mam okresu - czy to może być ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024