Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Jest On ode mnie kilka lat starszy,ale to raczej normalne ;ppppp Chodzi mi konkretnie o to,że.. doszło do współżycia. Do tej pory byłam jeszcze dziewicą. Pierwszym razem czułam dyskomfort i tak dalej. Trochę bolało,ale nie tak mocno. Hmmm,czy gdy błona jest przebita,musi pojawić się krew? Po pierwszym razie było w porządku. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia i w momencie wytrysku,On 'go' po prostu wyjął,ale nie trysnął na mnie i na żadną część mojego ciała. Do stosunku doszło drugi raz. Kolejny raz czułam dyskomfort,ale krwi nadal nie było. Kolejny seks bez zabezpieczenia. (podczas stosunku nadal czuję,coś w stylu błony,po prostu jest dość ciężko na początku) No więc było to jakoś 7-8 dni przed miesiączką. On mówił mi,że czytał sporo na ten temat i tak dalej i że mam się nie bać. Kolejny raz przed wytryskiem wyjął go,ale boję się,że coś mogło zostać w mojej pochwie. Strasznie,ale to strasznie się przejmuję. Okres spóźnia mi się 5-ty dzień. (mam jeszcze okresy nieregularne) Czytałam też trochę o objawach i tyle,co się mnie tyczy to brak okresu,nic więcej. Poczytałam trochę na forach i coś tam było,że jeśli jest się w ciąży to śluz jest biały,kremowy,ja właśnie tak nie mam. Nie chcę jeszcze ruszać testu ciążowego,bo na pewno się załamię. Czyli tak: czy jest prawdopodobieństwo,że zaszłam w ciążę? prosze mnie zrozumieć i postarać się mi pomóc,prosze.. sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.
karolina1234321 napisał/a:

Jakiś czas temu poznałam chłopaka. Jest On ode mnie kilka lat starszy,ale to raczej normalne ;ppppp Chodzi mi konkretnie o to,że.. doszło do współżycia. Do tej pory byłam jeszcze dziewicą. Pierwszym razem czułam dyskomfort i tak dalej. Trochę bolało,ale nie tak mocno. Hmmm,czy gdy błona jest przebita,musi pojawić się krew?

nie musi. jest to bardzo częste zjawisko, że defloracji nie towarzyszy krwawienie.

karolina1234321 napisał/a:

Po pierwszym razie było w porządku. Kochaliśmy się bez zabezpieczenia i w momencie wytrysku,On 'go' po prostu wyjął,ale nie trysnął na mnie i na żadną część mojego ciała. Do stosunku doszło drugi raz. Kolejny raz czułam dyskomfort,ale krwi nadal nie było. Kolejny seks bez zabezpieczenia. (podczas stosunku nadal czuję,coś w stylu błony,po prostu jest dość ciężko na początku) No więc było to jakoś 7-8 dni przed miesiączką. On mówił mi,że czytał sporo na ten temat i tak dalej i że mam się nie bać.

niezależnie od tego co on wyczytał stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcyjna i jak najbardziej może dojść do zapłodnienia.
to jest trochę takie granie w rosyjską ruletkę. raz się uda, drugi raz może też, a za trzecim razem ups, wpadka.
nie radzę się w takie rzeczy bawić. lepiej zainwestować w porządną antykoncepcję i później nie płakać.

tak czy siak - przestań się zamartwiać. sama napisałaś, że masz nieregularny okres, a takimi myślami i zamartwianiem się jeszcze bardziej go opóźniasz. dlatego spokojnie! myślę, że są bardzo małe szanse, że jesteś w ciąży, ale dla pewności zawsze lepiej zrobić test. to może i wiąże się z dużymi emocjami ale daje Ci jasną odpowiedź.

głowa do góry smile na następny raz zabezpiecz się porządnie i nie baw się w żadne stosunki przerywane bo to się może źle skończyć.

3

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Hej. 2 mies temu bylam u mojego chlopaka i doszlo do erekcji ale w prezerwatywe i nie wszedl wtedy penisem do mojej pochwy. Mialam na sobie spodenki i majtki . Kiedy polozylam sie na nim w tym stroju prezerwatywa obsunela sie i troche moje ubranie przesiaklo jego sperma. Czy moge byc w ciazy?

4

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.
Masia12246 napisał/a:

Hej. 2 mies temu bylam u mojego chlopaka i doszlo do erekcji ale w prezerwatywe i nie wszedl wtedy penisem do mojej pochwy. Mialam na sobie spodenki i majtki . Kiedy polozylam sie na nim w tym stroju prezerwatywa obsunela sie i troche moje ubranie przesiaklo jego sperma. Czy moge byc w ciazy?

Chce dodac ze nie mam miesiaczki od 1,5 miesiaca

5

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.
Masia12246 napisał/a:

Hej. 2 mies temu bylam u mojego chlopaka i doszlo do erekcji ale w prezerwatywe i nie wszedl wtedy penisem do mojej pochwy. Mialam na sobie spodenki i majtki . Kiedy polozylam sie na nim w tym stroju prezerwatywa obsunela sie i troche moje ubranie przesiaklo jego sperma. Czy moge byc w ciazy?

Tak, jesteś. Płeć dziecka to chłopczyk, a jesteś w 4 miesiącu ciąży.

6 Ostatnio edytowany przez LadyAnette (2014-08-23 18:43:09)

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.
Majki napisał/a:
Masia12246 napisał/a:

Hej. 2 mies temu bylam u mojego chlopaka i doszlo do erekcji ale w prezerwatywe i nie wszedl wtedy penisem do mojej pochwy. Mialam na sobie spodenki i majtki . Kiedy polozylam sie na nim w tym stroju prezerwatywa obsunela sie i troche moje ubranie przesiaklo jego sperma. Czy moge byc w ciazy?

Tak, jesteś. Płeć dziecka to chłopczyk, a jesteś w 4 miesiącu ciąży.

Zapomniałeś dodać, że przecież plemniki to takie supermeny i same wskoczyły jej do pochwy big_smile



Co do Autorki postu to jasne, że mogło dojść do zapłodnienia, w momencie drugiego stosunku bez zabezpieczenia jeśli facet nie oddał moczu to resztki spermy zostały w Jego członku, to o wiele bardziej ryzykowne niż za pierwszym razem chociaż wiadomo, że seks przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcji. Lepiej już zainwestować w prezerwatywy.

7

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Aj zapomniałem big_smile

Nie wiem czy to jest prowo,czy napisała to jakaś małolata..

8

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Dać dzieciom seks do ręki smile

9

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Majki Oj sa takie dziewczyny niestety, a pozniej placz i zgrzytanie zebow...

10

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Zgadza sie. Ale co zrobić, każdy jest kowalem własnego losu, a jak sie nie wie co i jak to albo sie nie brać, albo dokształcić najpierw. Chyba, że ktoś lubi sie stresować.

11

Odp: Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Wg. statystyk co czwarta kobieta zachodzi w ciążę po przerywanym, gdyz tak jak pisały juz dziewczyny to mało skuteczna forma antykoncpecji. Lepiej pomyśl o bardziej skutecznej formie antykoncpecji, albo w przypadku awaryjnej sytuacji pamiętaj o pigułce po.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy jestem w ciąży? Brak miesiączki-jedna objawa.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024