Nieśmiała kobieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Nieśmiała kobieta

Witojcie Dziewczyny wink

Znalazłem kiedyś taki tekst
http://kobieta-neurotyczka.blogspot.com/2012/07/co-sobie-mysli-niesmiaa-kobieta-podczas.html

I zastanawiam się czy to co owa dziewczyna pisze to prawda, tak w kontekście kobiet nieśmiałych smile

Poczytajcie i dajcie głos wink

Wdzięcznie i dźwięcznie dziękuję smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nieśmiała kobieta

Przeczytałam:) i podpisuję się pod tym tekstem obiema rękami:)

3

Odp: Nieśmiała kobieta
arwenaa napisał/a:

Przeczytałam:) i podpisuję się pod tym tekstem obiema rękami:)

arwenaa smile

Dzięki za zaopiniowanie wink i podpisy obydwoma dłońmi

4

Odp: Nieśmiała kobieta

Neurotyczka,a nieśmiała to też różnica. Nieśmiałe niekoniecznie mają aż takie problemy ze sobą, aż tak nie odczuwają tego na sobie. Po prostu nie potrafią pewnych rzeczy przełamać, a neurotyczka układa sobie zbyt duzo mysli, jest nadwrazliwa i dzialają na nią bardzo rozne bodźce. Raczej łatwo rozpoznać po mowie ciała, bo moze byc impulsywna. Niesmiala moze byc całkiem spokojna.

5

Odp: Nieśmiała kobieta

Przecież osoba neurotyczna i nieśmiała to nie są synonimy.

6

Odp: Nieśmiała kobieta
sylvain1 napisał/a:
arwenaa napisał/a:

Przeczytałam:) i podpisuję się pod tym tekstem obiema rękami:)

arwenaa smile

Dzięki za zaopiniowanie wink i podpisy obydwoma dłońmi

haha ;-D ależ proszę:-)


Gadatliwa i thepass oczywiście, że neurotyczność i nieśmiałość to nie synonimy, ale autorka owego tekstu ma rację, że w przypadku takich osób potrzebny jest czas, aby nawiązać bliższą relację z drugą osobą i nie wolno się takim osobą zbytnio narzucać swoją osobą.
Idąc troszkę dalej każdego z nas charakter został ukształtowany poprzez różne bodźce i równie dobrze problem owego zachowania może np. świadczyć o lęku przed bliskością, syndromie DDD czy po prostu zostać wychowanym w myśl zasady "nie ufaj nikomu".

7

Odp: Nieśmiała kobieta

Zgodziłbym się, neurotyk i nieśmiały to trochę dwie różne bajki. chociaż neurotyk często bywa nieśmiałym. Dla osób nieśmiałych to czas jest najważniejszy i cierpliwość osób które starają się takowe osoby. Bo jeśli ktoś nie chce się otworzyć, nie chce, a może nie potrafi nawiązać głębszych relacji, widząc zainteresowanie z drugiej strony, to jest niestety skazany na porażkę. \
A kurcze ja wyczuwam jakby zainteresowanie, ale nie widzę jakby chęci otwarcia się, a widzę w niej ciekawą osobowość, naprawdę ciekawą

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024