Prezent urodzinowy dla ukochanej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent urodzinowy dla ukochanej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Witam ! Jako ,że zbliża się ten dzień ,chcę coś ciekawego jej kupić macie jakieś pomysły ,myślałem o pakiecie do SPA ? ktoś coś poleca ,to będą nasze pierwsze urodziny odkąd jesteśmy razem ... smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Ja na swoje "pierwsze urodziny w związku" dostałam maszynę do pisania z 1944 roku big_smile co było ciekawe o tym, że marzy mi się taka rzecz powiedziałam w pierwszym miesiącu znajomości a urodziny obchodziłam rok po byciu w związku, więc było mi jeszcze milej, że zapamiętał smile

3

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Kurcze właśnie ona nie ma takiej rzeczy ulubionej.... bo też bym jej kupił ,chyba że jej nie znam na tyle jeszcze ....

4

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Ja na swoje pierwsze urodziny dostałam ogromniasty bukiet kwiatów i karnet do luksusowego SPA.
Muszę przyznać, było wspaniale smile

5

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

ja uwielbiam SPA, i mysle ze kazda kobieta to uwielbia a przynajmniej wiekszosc. jak dla mnie jest to dobry pomysł.
jednak z drugiej strony skoro nie jesteście ze sobą długo to może cos bardziej osobistego? coś co będzie mogła mieć przy sobie?
ja ostatnio dostalam bransoletkę pandory więc moze to będzie dobry pomysł?

6

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Bransoletka to też bardzo dobry pomysł smile
Te z Lilou są bardzo ładne, możesz pokusić się też o jakiś osobisty grawer.
Myślę, że dziewczyna będzie zadowolona z takiej urodzinowej niespodzianki.

7

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

hmm tylko trafić w gust z taką bransoletką nie będzie takie łatwe ,bo raz właśnie oglądaliśmy razem to jej sie podobały inne a mi inne tongue

8

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Z prezentami zawsze jest problem. Wszystko zależy od osoby, którą się obdarowuje. Ja od mojego chłopaka na pierwsze urodziny dostałam podkładkę chłodzącą pod laptopa i skakałam z radości... Zapamiętał że mi się przegrzewa i po prostu wybrał coś pożytecznego. Takie prezenty ja wolę. Użyteczne, takie które będę używać a nie będą leżeć i się kurzyć. Część dziewczyn jednak uznałaby to za mało romantyczne i mogłaby się zawieść.

9

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Każda kobieta jest inna, ja nie lubię praktycznych prezentów:) a bransoletkę bym przygarnęła ale chętniej jakieś beadsy apartowe bo je kolekcjonuję smile

10

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

A co myślicie o takiej drewnianej szkatułce na biżuterie ?

11

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Z prezentów polecam np. kubek z waszym zdjęciem, pojawiającym się pod wpływem ciepła smile Jak dostałam taki, to byłam bardzo zadowolona, bo nie dość, że praktyczny, to codziennie rano przy kawie czy herbacie pojawiało się nasze zdjęcie big_smile

Drewniana szkatułka nie jest złym pomysłem, jednak ja już taką mam i miałabym dwie smile Jeżeli jesteś pewny, że jej się przyda, to bierz big_smile

Ogólnie wyznaję zasadę taką jak Anias90, prezent może być nie tylko fajny, ale i przydatny big_smile

12

Odp: Prezent urodzinowy dla ukochanej

Super pomysł z tym Spa. My z mężem też raz do roku się wybieramy na SPA:)

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Prezent urodzinowy dla ukochanej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024