Łupież-Zoxin med czy ktoś stosował/ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Łupież-Zoxin med czy ktoś stosował/

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Łupież-Zoxin med czy ktoś stosował/

Mam problem z nawracającym łupieżem.
Przez wiele lat rozjasniałam mocno włosy,od 2 lat juz ich nie rozjaśniam,nie używam lokówek ani prostownic a łupież wciąż jest.
Próbowałam już chyba wszystkich szamponów z drogerii ale efekty zawsze sa marne.
Pomyslałam o tym Zoxin med który reklamują.Jest on dostepny wyłącznie w aptekach.
Czy ktos może go stosował i zauważył poprawę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Łupież-Zoxin med czy ktoś stosował/

Ja mam problem z łupieżem i łuszczycą od wielu lat,tzn mam strupki,wszytskie szampony wypróbowałam,zoxin,nizoral,ketokonazol,wszystkie są bardzo dobre,ale o dziwo zaczęłam uzywać Head & Shoulders do swędzącej skóry głowy i jest równiez świetny,a w promocji tani,ale w promocji;))takze uzywam  zoxin ale do częstego mycia Head & Shoulders,a zoxin czasem tylko....polecam,daj znać;)

3

Odp: Łupież-Zoxin med czy ktoś stosował/

Podobno ten Zoxin stosuje sie przez miesiąc 2 razy w tygodniu a potem tak jak piszesz od czasu do czasu profilaktycznie i tak mam własnie zamiar robić.Na razie umyłam 3 razy tym ZOXIN troche jakby łupież zmalał,zobaczymy po miesiącu jak będzie.

4

Odp: Łupież-Zoxin med czy ktoś stosował/

Stosuj wg ulotki i zobaczysz, że ci pomoże. Mnie po miesiącu stosowaniu zoxinu problem łupieżu już nie dotyczy;). Bardzo fajnie podziałał też na moje przetłuszczające się włosy, nie przetłuszczają się już jak szalone.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Łupież-Zoxin med czy ktoś stosował/

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024