Zdezorientowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zdezorientowanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zdezorientowanie

Cześć, mam problem otóż okres spóźnia mi się już 10 dni, dodatkowo mam uporczywe objawy, które teraz już wiążę jedynie z ciążą..tak więc..zasłabłam i czułam szybkie bicie serca (puls) pojechałam na dyżur bo nie wiązałam tego z ciążą, okazało się że badanie ekg ok. Bolą mnie piersi, są nabrzmiałe i tkliwe bardziej niż przed okresem, zawroty głowy, zmęczenie, senność, ogólnie takie nabrzmienie dolnej części brzucha, który pobolewa i dzieje się tak od ok tygodnia więc okres jakby miał przyjść to chyba by już był? Zrobiłam wszystkie badania pod kontem jakiejś choroby serca, tarczycy ponieważ wydawało mi się to bardziej prawdopodobne niż ciąża. No ale wszystko ok. No i mogło by się wydawać ciąża murowana, ale co dziwne po trzech dniach od planowanego okresu zrobiłam test i negatywny, dziś drugi czyli w dziesiątym dniu i też negatywny..a okresu ni widu ni słychu i objawów raczej coraz więcej niż mniej, dodatkowo dziś zauważyłam że zwiększyła się moja płaczliwość..ktoś może wie o co chodzi? miała któraś z was podobnie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdezorientowanie

Możliwość zawsze występuje. Jeśli zrobilas badania takie jak EKG, to dlaczego nie zrobilas zwykłych badan krwi HCG na wykrycie ciąży? 

Dla mnie brzmi to jak objawy ciąży, w moim przypadku zemdlalam zanim testy potwierdziły ciążę. Ale być może się tak tym przejmujesz że sama wywołałaś te objawy tongue

3 Ostatnio edytowany przez kasiula_91_ (2014-06-18 20:09:15)

Odp: Zdezorientowanie

No teraz żałuje bym już wiedziała, ale tak od razu jak pisałam nie wiązałam tego za ewentualną ciążą, raczej z czymś ze zdrowiem więc ginekologa i badania tego typu odłożyłam na sam koniec, co teraz wydaje się głupie.

No może być taka możliwość, tylko że omdlenie,bolący brzuch,piersi bolały mnie i były tkliwe gdy w ogóle się nie przejmowałam bo zdarzały mi się opóźnienia 2-3 dni, więc żartowałam z narzeczonym że musi przepchać bo coś się zatkało, ale 10 dni to już nie czas na żarty.

4

Odp: Zdezorientowanie

Ale szczerze powiem, napisałam bardziej, żeby dowiedzieć się czy któraś z was miała takie przygody z testami? I czy jest możliwość aby były błędne (oba)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zdezorientowanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024