co on chce osiągnąć takim zachowaniem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Witam wszystkich użytkowników. Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ nie radzę sobie z pewnym problemem który trwa już od 7 miesięcy:( Postaram się opisać moją historię jak najkrócej.

We październiku dostałam pracę w nowej firmie. Po niedługim czasie poznałam JEGO. Na początku nie zwracałam na niego uwagi ale z czasem zauważyłam że dość intensywnie mi się przygląda. W końcu się poznaliśmy, on zagadywał kilka razy,czasami pod byle pretekstem przychodził do mnie , często na siebie wpadaliśmy-aż dziwne, zawsze się uśmiechał i był bardzo uprzejmy. Nie zauważyłam żeby inne dziewczyny tak traktował i raczej nie był duszą towarzystwa.Po jakimś czasie zauważyłam ze coraz bardziej mi się zaczął podobać i całkiem fajny z niego facet. Wymieniliśmy się numerami i napisałam do niego smsa- zartobliwa kontynuacja naszej rozmowy. On nie podchwycił tematu i nasze pisanie zakończyło się na 4 wiadomościach. Pomyślałam może zajęty i po tygodniu napisałam kolejny raz-temat imprezy firmowej na którą miało iść kilak osób-oczywiście nie zapraszałam go, tylko zaczełam ten temat, Ku mojemu zdziwieniu nie odpisał mi nic.Zrobiło mi się głupio, pomyśłałam ze dałąm się wrobić w jego grę, że nic ode mnie nie chce i dobrze się bawi flirtując ze mną.
Jestem wrażliwą osobą a do tego po nieudanym 3 letnim związku-facet mnie zostawił dlatego poczułam odtrącenie z jego strony.Dopiero wyleczyłąm sięz jednego a już miałąbym wpaść w sidła podrywacza...mam 25 lat i nie w głowie mi takie zabawy.
Od tamtej pory stałam się oziębła i przestałam reagować na jego gesty. Przestał dla mnie istnieć i chyba się o tym zorientował. Unikał mnie, nie patrzył w moją stronę gdy np jemy razem na stołówce aa jak musimy porozumieć się w sprawach firmowych- wysyła kolegę zeby tylko nie przyjść do mojego biurka. Sprawa byłaby zamknięta gdyby nie to że wpatruje się we mnie gdy ja tego nie widzę, gapi się zawsze i zerknie kiedy tylko może-mówią mi o tym koleżanki i żartem koledzy którzy też to zauważyli.Jakiś czas temu odezwał się ze 2 razy nawet uśmiechnął. zdziwiło mnie to. Jego zachowanie mnie intryguje i coraz bardziej ciekawi czego ode mnie chce.Po co to robi?
Czy jest to typ podrywacza? A może podobam mu się ale kogoś ma i to go blokuje? albo jest nieśmiały? A może dopowiadam sobie coś czego nie ma? Chciałabym poznać waszą opinię:)

Zobacz podobne tematy :
Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

A ile czasu minelo od kiedy przestal sie wtedy po 4 smsach odzywac?

3

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Jakoś w listopadzie zaczeliśmy rozmawiać, jakośw połowie grudnia pisaliśmy pierwszy raz a poźniej w styczniu.

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Wydaje mi sie, ze gdyby mu zalezalo to zabiegalby bardziej nawet mimo tej niesmialosci.. wyglada bardziej na takiego podrywacza, ktory chcial poprostu sie przekonac czy ty tez bys na niego poleciala. Ale zeby sie o tym przekonac moze wykonaj ty jakis jeden maly krok, np zagadaj albo napisz? Koniecznie daj znac jak sytuacja sie rozwija!/)

5

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

też mi się tak wydaje.
gdyby zależało to już dawno poszlibyśmy na kawe.
głupio mi jest napisać znowu jako pierwsza

6

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Na Twoim miejscu już nie pisałabym do niego pierwsza. Myślę, że jakby chciał to już dawno zaprosiłby Cię na jakieś wspólne wyjście. Może jest z kimś związany, a flirt w miejscu pracy był dla niego jakąś odskocznią i potwierdzeniem jego atrakcyjności. Czekaj na jego inicjatywę. Pozdrawiam.

7

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem
rozowa_mandarynka napisał/a:

Wydaje mi sie, ze gdyby mu zalezalo to zabiegalby bardziej nawet mimo tej niesmialosci.. wyglada bardziej na takiego podrywacza, ktory chcial poprostu sie przekonac czy ty tez bys na niego poleciala.

Szczerze powiedziawszy jesten swiezo po takiej sytuacji,trwalo to 5 miesiecy,jest dokladnie tak,jak pisze rozowa mandarynka.Nie sadze by rozmowa cos dala,ja sprobowalam i gosc sie wykrecil sianem-czytaj asekuracja-mysle,ze wiesz o co chodzi.Podoba mi sie,ze jestes twarda i dalej taka badz,z jego strony to dziecinada
.

8

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Wydaje mi się, że on się chce tylko pobawić. Facet, który jest zainteresowany kobietą nie będzie wysyłał do niej swoich kolegów. Nawet gdyby był nieśmiały to ty mu otworzyłaś furtkę, a on tego nie wykorzystał. Myślę, że z jego strony raczej nie masz co liczyć na coś poważnego.

9

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

moze ktoś jeszcze odpowie?

10 Ostatnio edytowany przez peeter (2014-05-18 19:09:23)

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Tez mysle ze jest z typu co nie traktuje serio kobiet, testuje czy waha sie wychodzi na to samo - ryzkowne. Sam bylem dlugo niesmialy i do dzis trafia mi sie poczuc to albo ktos z twarzy odczytuje mimo ze nie czuje sie niepewnie wiec wiem ze tu nie o to chodzi.
Powiem z reka na sercu jesli ktos sie podoba powaznie to na odleglosc, tak wygodnymi dzisiejszymi sposobami kazdy zastrachany gosc i malomowny moze niejedna zadziwic co mysli i ma do powiedzenia a jak masz pustke w skrzynce to bynajmniej nie w tym problem, w realu mozna miec opory na poczatku ale tel/netem, nie wierze. O cos mu chodzi ale nie o Ciebie sad

11

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem
kamila89899 napisał/a:

moze ktoś jeszcze odpowie?

A więc proszę bardzo... Romanse w pracy obciążone są dużym ryzykiem, gdyż jeśli coś nie wyjdzie, to potem ciężko będzie przejść nad tym do porządku dziennego. Poza tym jaka jest w tej kwestii polityka Twojej firmy, wiesz? I jeszcze jedno, skoro jego bezpośrednie zainteresowanie zanikło to co Ciebie obchodzi jak on się teraz zachowuje, niepotrzebnie się nad tym głowisz i tyle.

12

Odp: co on chce osiągnąć takim zachowaniem

chyba jednak macie rację, gdyby był zainteresowany już nie jedną kawę byśmy wypili

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » co on chce osiągnąć takim zachowaniem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024