Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Piter22 (2014-05-17 22:05:59)

Temat: Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

Witam drogie Panie. Napisałem na forum ponieważ mam dość nietypowe pytanie wink

Otóż, poznałem pewną dziewczynę już jakiś czas temu i w miarę upływu czasu, podoba mi się ona coraz bardziej.
Rozmawiamy ze sobą na różne tematy, pogawędki są lekkie, luźne i przyjemne. W ostatnim czasie jednak zadałem jej kilka dość nietypowych pytań. Chyba niepotrzebnie. Nie wiem, co mnie naszło, może dlatego że rozmowa zbytnio się  nam nie  kleiła, a ja nie wiedziałem jak ją podtrzymać wink Pytania, czy uważa mnie za 'dziwaka', czy mogę się do niej przysiąść na wykładzie i czy nie odmawia tylko przez grzeczność mogły ją postawić w niezręcznej sytuacji. Wtedy jednak o tym nie myślałem. Naturalnie nie dało po sobie nic poznać, odparła że wcale tak nie sądzi i spytała, czemu ja tak myślę. Dodałem wtedy że każdy mi to mówi(a wcale tak nie jest),  po prostu nie wiedziałem co jej odpowiedzieć( że czuję się tak jakby ona myslała że ja jestem jakiś dziwny, bo nic nie mówi?). Oczywiście, znowu zaprzeczyła, że każdy jest na swój sposób dziwny, i że zna dużo bardziej dziwne osoby wink)


Nie wiem, co się ze mną dzieje, że mówię takie rzeczy i się zachowuję w tak nietypowy dla siebie sposób, a nawet piszę tutaj na forum kobiecym, chyba się po prostu zakochałem smile

I mam pytanie do Was dziewczyny, czy  po takiej rozmowie byłbym u Was na straconej pozycji(jak tak, to jak to mam naprawić ?), a może myślice że jest wręcz przeciwnie ? wink

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-05-17 22:22:42)

Odp: Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

Dziwne to i może było, ale żeby zaraz nietaktowne? Nie, nie uważam tak smile
Może troszeczkę się zagalopowałeś, ale to nie zbrodnia. Co moim zdaniem powinieneś zrobić kiedy znów dojdzie między wami do rozmowy - zachowuj się naturalnie. Jeśli nie wiesz co powiedzieć możecie chwilę razem pomilczeć. To oczywiście zależy od człowieka, ale niektóre dziewczyny to lubią. Wychodzę też z założenia, że nie ma sensu na siłę przedłużać rozmowy - jeśli rozmowa się nie klei lub widzę totalny brak zainteresowania z drugiej strony a zwłaszcza gdy jest to wręcz przepraszam za słowo ''olewcze'' podejście. Myślę, że mimo wszystko da się to wyczuć. Czasem zabraknie pomysłu na podtrzymanie rozmowy nie dlatego, że rozmówca nie jest nią zainteresowany. Wtedy jak już napisałam można przez chwilę pomilczeć, być może pomysł na kolejny temat sam się pojawi.
I absolutnie zabronione mówienie, że ludzie mówią, że jesteś dziwakiem, zwłaszcza gdy to nie prawda big_smile

Faktycznie może być tak, że się zakochałeś smile

Co do ostatniego zadanego przez Ciebie pytania...wiesz myślę, że każdemu zdarza się czasem wychylić z dziwnym tekstem czy poruszyć jakiś temat nie wiadomo nawet dlaczego ale żeby skreślić kogoś z takiego powodu trzeba być naprawdę wyjątkowo małostkowym. Zwłaszcza jeśli wcześniejsze rozmowy przebiegają w kulturalnej, sympatycznej atmosferze wink
Pozdrawiam

Odp: Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

Az tak nietaktowne to nie bylo. To normalne ze zdarzylo ci sie cos palnac bo troche sie zestresowales jak ci ona sie podoba. Poprostu tachowuj sie jak gdyby nic sie nie stalo

4

Odp: Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

A może jej po prostu powiedzieć, że mi się podoba ? ;d

5

Odp: Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

Słowa są słabe, jeśli nie ma chemii.

6

Odp: Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

Panie inżynierze!

Moja odpowiedź:

Twoja znajoma nie mogła Cie "zaszufladkować" po jednym pytaniu, albo po kilku.
Nasze serdeczne koleżanki z forum mają racje - zachowuj się naturalnie.

Zauroczyłeś się, a nie zakochałeś. I ponieważ Ona Ci się podoba to zwracasz uwage na swoje słowa, czynności, żeby przypadkiem nic nie zepsuć, ale .. z doświadczenia wiem, że wychodzi totalna porażka.

Zachowuj się naturalnie i zaproponuj spotkanie, bo na wykladzie GADAĆ NIE WOLNO !


Czołgiem !

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nietaktowna (?) rozmowa z dziewczyną

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024