Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-05-14 22:03:41)

Odp: Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść

Jak długo? Do konca zycia, jak kto głupi (tylko odpowiadam na pytanie, na reszcie sie nie znam).

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sky14 (2014-05-14 22:17:52)

Odp: Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść
mała-mi19 napisał/a:

Wiem, że recepta jest prosta- zostawić go jeśli jest tak źle, jest jednak jeden problem, za każdym razem gdy próbuje się postawić on mówi że jeśli zrobie coś wbrew niemu może mi zniszczyć życie czyli np przyjechac do mnie do akademika i zrobić okropną scenę, skompromitować mnie albo i gorzej, wiem że jest do tego zdolny. .

Skompromituje to on siebie,a Tobie co najwyzej beda wspolczuc i gratulowac,ze sie takiego smiecia pozbylas.A zycie to on Ci teraz niszczy-okres studiow jest okresem niepowtarzalnym,najlepszym czasem na zabawe i wypady z przyjaciolmi,tego nigdy nie odrobisz.Poza tym wyobraz siebie z nim za np.10 lat.Nie wiem jak Ci bardziej uswiadomic,ze nie powinnas sie bac ,bo on Cie skompromituje-smiechu warte,tak gada ,bo wie,ze sie tego boisz i zmiekniesz-tylko najzwyczajniej w swiecie go zostawic-a niech przyjezdza i robi z siebie debila.
Daj znac,co postanowilas.

3

Odp: Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść

Czy kupę możesz iść zrobić też musisz zapytać i dostać pozwolenie?

Zostaw gościa bo normalny facet kocha i ufa swojej kobiecie i pozwala jej robić to na co ma ochotę.

4

Odp: Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść

ZOSTAW GO TAK SIĘ NIE DA ŻYĆ POD STAŁĄ KONTROLĄ WYKOŃCZYSZ SIĘ PSYCHICZNIE

5

Odp: Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść

Pytasz mała-mi19-jak dlugo można znieść chorobliwą zazdrość?
Ani minuty dłużej!

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Kontrola i bark zaufania ze strony partnera- jak długo można to znieść

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024