prosze pomozcie , chodze z nerwow - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » prosze pomozcie , chodze z nerwow

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: prosze pomozcie , chodze z nerwow

Mam blone dziewicza jednak ostatnio spontanicznie moj chlopak wlozyl mi penisa do pochwy. Nie przebil jej . KIlka razy "machnal" i tyle. Robiliscmy tak kilka razy w tym miesiacu nietety bez zabezpieczenia. Jak juz mowilam nadal mam blone i do pochwy nie dostal sie zaden wytrysk. Boje sie natomiast ze mogl dostac sie plyn preejakularny czy ejakularny (nie wiem jak dokladnie nazywa sie bezbarwny plyn ktoryjest jakis czas przed wytryskiem ). Chlopak mowil ze wycieral go ale boje sie ze moglo byc ryzyko zajscia w ciaze poniewaz nie mam jeszcze okresu a od ostanieniego mija dzisiaj 35 dni. Mialam tez duzo stresow wiec moze to dlatego. Czy moge byc w ciazy ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow

Matko jedyna....
1. taki wątek na tego typu pytania już istnieje
2. skąd masz pewność że błona niezostała przebita (mogłaś ją stracic nawet uprawiajac sport - ćwiczenia rozciągające a jak ci penisa włożył to małoprawdopodobne żeby tam jeszcze była.
3. jak mógł wytrzeć płyn będąc w środku (no chyba że o Twoje wnętrze....zastanawiam sie ile macie lat)
4. jeśli był w tobie możesz być w ciąży nawet jak nie doszło do wytrysku, tylko przez płyn (do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik)

3

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow

he he smile to tyle w tym temacie, wątek taki już istnieje smile

4

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow
Malinowy_Elf napisał/a:

Matko jedyna....
1. taki wątek na tego typu pytania już istnieje
2. skąd masz pewność że błona niezostała przebita (mogłaś ją stracic nawet uprawiajac sport - ćwiczenia rozciągające a jak ci penisa włożył to małoprawdopodobne żeby tam jeszcze była.
3. jak mógł wytrzeć płyn będąc w środku (no chyba że o Twoje wnętrze....zastanawiam sie ile macie lat)
4. jeśli był w tobie możesz być w ciąży nawet jak nie doszło do wytrysku, tylko przez płyn (do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik)

ale on nie wkladal calego penisa. jedynie troche. i gdy mnie zaczynalo bolec i czulam jakby taki "nacisk" to przestawal. wiec mam blone dziewicza. nic mnie nie bolalo , nie leciala mi krew , nic nie czulam, tu mam pewnosc. Poza tym on gdy sie calowalismy to sie podniecil i wytarl ten plyn ..

5

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow

Dziewica w ciąży. Hmm skąd  ja to znam. Aha było w Biblii.

6

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow

Obstawiam,ze macie po15 lat....max

7

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow
niewiembojesie napisał/a:
Malinowy_Elf napisał/a:

Matko jedyna....
1. taki wątek na tego typu pytania już istnieje
2. skąd masz pewność że błona niezostała przebita (mogłaś ją stracic nawet uprawiajac sport - ćwiczenia rozciągające a jak ci penisa włożył to małoprawdopodobne żeby tam jeszcze była.
3. jak mógł wytrzeć płyn będąc w środku (no chyba że o Twoje wnętrze....zastanawiam sie ile macie lat)
4. jeśli był w tobie możesz być w ciąży nawet jak nie doszło do wytrysku, tylko przez płyn (do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik)

ale on nie wkladal calego penisa. jedynie troche. i gdy mnie zaczynalo bolec i czulam jakby taki "nacisk" to przestawal. wiec mam blone dziewicza. nic mnie nie bolalo , nie leciala mi krew , nic nie czulam, tu mam pewnosc. Poza tym on gdy sie calowalismy to sie podniecil i wytarl ten plyn ..

matko ,
przebicie błony nie musi boleć,nie musi lecieć krew,nie musisz czuć bólu
to co że całego penisa nie wkładał? tą najważniejszą część jednak włożył big_smile

edukacja się kłania......

8

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow

Niewieze wink naprawde ludzie mnie ciagle zaskakuja

9

Odp: prosze pomozcie , chodze z nerwow
niewiembojesie napisał/a:
Malinowy_Elf napisał/a:

Matko jedyna....
1. taki wątek na tego typu pytania już istnieje
2. skąd masz pewność że błona niezostała przebita (mogłaś ją stracic nawet uprawiajac sport - ćwiczenia rozciągające a jak ci penisa włożył to małoprawdopodobne żeby tam jeszcze była.
3. jak mógł wytrzeć płyn będąc w środku (no chyba że o Twoje wnętrze....zastanawiam sie ile macie lat)
4. jeśli był w tobie możesz być w ciąży nawet jak nie doszło do wytrysku, tylko przez płyn (do zapłodnienia wystarczy jeden plemnik)

ale on nie wkladal calego penisa. jedynie troche. i gdy mnie zaczynalo bolec i czulam jakby taki "nacisk" to przestawal. wiec mam blone dziewicza. nic mnie nie bolalo , nie leciala mi krew , nic nie czulam, tu mam pewnosc. Poza tym on gdy sie calowalismy to sie podniecil i wytarl ten plyn ..

Proponuję najpierw liznąć choć odrobinę wiedzy na temat seksu zanim sie za niego ponownie zabierzesz, bo widać że zupełnie nic w temacie nie wiesz.
Na pewno nie jesteś pełnoletnia bo pewnie osoba, która byłaby w szkole średniej wiedziałaby przynajmniej jakieś postawy choćby z lekcji biologii....więc co gimnazjum czy jeszcze niżej?

Ps: wyobraź sobie że mi krew nie leciała i z bólu nie wyłam, a dziecko mam i dziewicą już od dawna nie jestem. I Ty raczej też nie.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » prosze pomozcie , chodze z nerwow

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024