Szukam koleżanki, przyjaciółki ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki, przyjaciółki ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Elena25 (2014-04-05 14:02:00)

Temat: Szukam koleżanki, przyjaciółki ...

Sorki za tak rozbudowany wstęp i wtłoczenie tutaj trochę mojej ''historii'' ale musiałam , to opisuję też kogo chciałabym poznać , może są tutaj osoby które miały podobnie , mają.
Czuję się totalnie samotna , za miesiąc mam maturę nie mam zupełnie bliskich koleżanek... z którymi mogłabym nie wiem podzielić się tym co uważam, co czuję... Żeby nie wyszło że zupełnie jestem jakimś odludkiem , bo nie jest tak , mam koleżanki ale takie które odezwą się jak im pasuję i nie mają czasu, nie chcą za specjalnie poświęcić swój czas dla mnie...choć ja dla nich poświęcałam.. Bardzo potrzebuję ludzi , tylko takich którzy chcieliby mnie wysłuchać a w szczególności też tej samej płci , brakuję mi takich przyjaciółek ... W życiu, pomimo że mam 18 lat to dużo przeszłam i zawiodłam się na masie dziewczyn , koleżanek i tylko po tych całych osiemnastkach nagle moim koleżanką w głowach się poprzewracało , są to zupełnie inne osoby , egoistyczne które tak potrafią udawać zatroskane ale gdy miałam masę problemów i chciałam by chociaż odpisały mi na smsa albo odezwały się , spotkały ze mną ( sama proponowałam też , żeby nie było że tylko wymagam) to po prostu olewka na całej linii... Totalna... Jest mi bardzo ciężko z tym bo akurat idąc do liceum sądziłam że poznam w końcu świetnych ludzi, że to będą w końcu przyjaźnie i jak się okazało nie są... Dla mnie przyjacielem jest ten kto nie zostawi drugiego człowieka w potrzebie , pomimo że problemy mogą przytłaczać a szczególnie jeśli druga osoba wręcz nie ma ochoty żyć... Uzyskałam więcej wsparcia od zupełnie jakiś,  obcych ludzi... Możliwe że takie przyjaźnie zdarzają się rzadko i co ja moge oczekiwać od dziewczyn w moim wieku , które mają inne osobowości i wyznają inne wartości ale sądzę że zasługuje też na to by mieć jakąś swoją grupę przyjaciół czy chociaż jedną dobrą koleżankę...
Wracając do tematu , to dobijająca jakoś szczególnie w dzisiejszy dzień samotność , skłoniła mnie do napisania tutaj... Warto wykorzystywać jakieś okazję , chociaż czasem w bardziej trudnych chwilach, ciężko jest myśleć mi pozytywnie ale staram się ! smile) Chciałabym poznać kogoś wrażliwego jak ja , wyrozumiałego , w mniej więcej podobnym wieku. Jestem otwarta na poznawanie ludzi , choć czasem też może dobijać to że nie można poznać kogoś w swoim typie. Jeszcze tak po krótcę o mnie to jestem z Łodzi smile , kocham psy , podróżowanie , lubię marzyć wink Interesuje mnie trochę fotografia , lubię czytać , chodzić do kina , koncerty interesują mnie głównie takie formy spędzania czasu , nie przepadam za imprezowaniem co może też faktycznie zmniejszać mi ilość znajomości big_smile Szukam więc kogoś z Łodzi , okolic albo Warszawy bo czasem tam bywa... choć najlepiej z Łodzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki, przyjaciółki ...

Hej. Ja pisałam rok temu maturę i teraz jestem na pierwszym roku studiów.
Mam ten sam problem co Ty. Jestem także z Łodzi i samotność trochę też mnie przytłacza. Również chciałabym poznać kogoś nowego.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki, przyjaciółki ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024