Mój były przyjaciel jest dziwny :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Mój były przyjaciel jest dziwny :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Mój były przyjaciel jest dziwny :(

Hej witam wszystkim.
Chciałam się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat tego co tu zaraz wyskrobię :c

Chodzi ze mną do klasy, ma 17 rocznikowo i jest bardzo słodki, przystojny itd.
Nagle w roku 2013 pod koniec roku szkolnego, z chłopakiem się coś totalnie stało, nie był już osobą uśmiechniętą zabawną i już sobie nie żartował, mało też wkładał się do nauki.

Chodzi smutny od prawie września do tego czasu, chłopak zerwał wszystkie przyjaźnie z koleżankami i kolegami. wyłączył facebook'a, naszą klasę, wszystko telefon, i nie ma z nim kontaktu od ponad 10 miesięcy, po dwóch tygodniach nie odpisywał była poczta, napisałam do kolegi jego, żeby pogadał z nim i powiedział jemu, że ja przyjadę do niego, bo mi nie odpisuje martwię się o niego pytał mnie też o chodzenie, ale odmówiłam bo nie chce mieć narazie chłopaka. Po tej rozmowie z moim kolegą powiedział mi, że nie odzywał się nic nie odpowiadał tylko pozdrowił tyle. że wszystko jest ok.

Podobno ma migrenę na, którą cierpi i nie wyleczy jej do końca życia, ma często bóle głowy, jest przybity zawsze, blady, nie odzywa się z nikim już. miał myśli samobójcze, ale nie potrafił tego zrobić. w szkole nawet nie odzywa się siedzi przy ścianie przybity i jakby nie chciał niczego od Świata.

On nie pali, nie piję dba o siebie, chce zostać modelem, ale czemu jest przybity itd.
przez to co się też nie odzywał, podobno go pobili, bo wracał sobie sam do domu w biały dzień, jacyś chłopaki go pobili za to, że wygląda jak pedał :c

do tej chwili obecnej nie ma z nim kontaktu, nie odzywa się, widzę go w klasie jaki jest smutny, nawet jakbym podeszła nie zamieni słowa, nie ma przyjaciół już, nie odzywa się, zero kontaktu z nim, chce także zmienić otoczenie szkołę bądź przepisać się do innej klasy, bo żle mu tutaj.

czasami chodzi zapłakany, nie przejmuje się sobą, patrzy tylko na tych co mu zależeli pomagał zawsze ma dobre serce nie chce kasy wgl nic, kasa mu nie jest potrzebna do życia, kiedyś powiedział, że najważniejsze w życiu jest zaufanie i ta jedyna, nie kasa, bo kasa to nie życie anie nie uszczęsliwi Cię do końca życia itd.

teraz chodzi do szkoły normalnie, zrobił się bardzo i to bardzo poważny jest szczery jak zawsze, ale za bardzo szczery wszystko co mu zadadzą odpowiada szczerze o osobach itd.
Nie lubi kłamać.
jest kulturalny bardzo i to bardzo szanuje dziewczyny doceniam go:c
bardzo się zmienił psychicznie, a teraz jest taki cichy mega co sądzicie o tym? :c

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój były przyjaciel jest dziwny :(

Powodów może być bardzo dużo. Migreny są zalatujące, są też depresję, traumy, problemy rodzinne itd.
jak Ci zależy to zbliż się do niego koleżeńsko i poczekaj, może ci powie, ale w tym wieku ludzie boją się mówić o problemach bo środowisko młodzieży bywa brutalne.

"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego." Marek Aureliusz

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Mój były przyjaciel jest dziwny :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016