prezent dla chłopaka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 178 ]

Temat: prezent dla chłopaka

witam. może ten temat nie jest zbytnio związany z indeksem.. ale musze się was zapytać ..co można kupić chłopakowi na urodziny?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: prezent dla chłopaka

ten sam wątek chciałam założyć big_smile ja mam pomysł ale nie napiszę go tu bo mój chłopak czyta to forum i się domyśli co ja mu kombinuje tongue jeśli chcesz podeślę Ci pare pomysłów na priva :-)

3

no pewnie że chce..bo nie mam żadnych pomysłów..

Reklama

4

Moj ma urodziny za miesiac :-) I poniewaz moj pierwszy pomysl zepsul - musialm wymyslic cos nowego. Lecz tym razem to 100% niespodzianka!! :-))
Akurat w dzien jego urodzin zaczynamy urlop :-) Wiec bedzie tort ze swieczkami i czerowne wino, jakis maly upominek... I kartka z napisem NIESPODZIANKA :-) A o niespodziance tej dowie sie dopiero jakies 2 tyg pozniej (po urlopie). Bedzie to wieczor Blue Man Group (http://www.blueman.com/) i noc w hotelu ;-) Mam nadzieje, ze bedzie zadowolony :-)

5

cameron e-mail poszedł big_smile

Reklama

6

Eba super pomysł big_smile mój tez mi popsuł 1 więc musiałam wymyśleć inny tongue

7

Ja trochę zaskoczyłam chłopaka w jego 20urodziny.
Wrócił z łazienki,a ja wyskoczyłam przed nim z mini torciiem ze świeczką,odśpiewałam sto lat.Potem wręczyłam mu dość nietypowy prezent.
Uskarżał się,że czuje sie staro,wiec dostał zabawke na odmłodzenie:)
To była ok 40cm zboczona żaba interaktywna,śpiewająca i tańcząca(super kręci tyłeczkiem:D)
Był bardzo zaskoczony.Zawsze byłam zwolenniczką"innych"prezentów.Zawsze można zaszaleć i zaskoczyć:)

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

8

hahaha big_smile zboczone prezenty sa najlepsze big_smile

9

O, a mój chłopak lubi praktyczne prezenty. Na swoją 18 dostał od kolegów tańczączego penisa i teraz ma uraz do takich upominków tongue

- Bez przesady. Przecież ja mam tylko osiemnaście lat!
- A ja prawie sto dziesięć. Pora się ustatkować.

Zmierzch

10

jejUUU ja to uwielbiam dawac prezenciki bez okazji dla mojego kochanego,tylko cholera!! juz nie mam pomyslow...przez 4 lata to juz bylo wszystko:(jakies pomysly?

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...

11 Ostatnio edytowany przez november (2009-08-12 10:34:14)

warto pomyśleć o tym co on lubi. Nie koniecznie musi być to coś materialnego:) Moim zdaniem z pewnością coś co zaskakuje. Kiedyś byłemu zrobiłam tort w kształcie piłki nożnej- był piłkarzem. To go strasznie ucieszyło. Wtedy dostał jeszcze jakąś fajną koszulkę, ale to było jakiś czas temu. Teraz raczej staram się zrobić coś oryginalnego. Mój były (od półtora miesiąca;p) lubił wspinaczkę, góry, wysiłek fizyczny i wszystko co stawia jakąś trudność. Więc zabrałam go do parku linowego. Dla niego może nie było to coś trudnego ale cieszył się jak dzieciak:) Inny prezent jaki chciałam mu zrobić (ale nie zdążyłam bo się skończyło;/ ) to było wydrukowanie jego wierszy. smile J. pisał i rysował. Może to nie było wysokich lotów, ale dla mnie było "czymś". Stwierdziłam, że zbiorę jego wiersze i rysunki i wydam jak książkę. Strona maszynopisu a na drugiej jego rękopis. Oczywiście na końcu jeden mój wiersz dla niego:)To trochę kosztowne, ale przecież nie to się liczy.  Wystarczy trochę się zastanowić:) Osobiście mi dawanie prezentów sprawia straszną frajdę:)

Nazbyt układne kobiety, rzadko znaczą historię...

12

u mnie oczywiscie byly rozne ,kolacyjki,niepodzienki, ale nie mam pomyslu na nic wiecej wrrrrrrrrr

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...

13

Chyba najbardziej powrzechne prezenty to portfel,bokserki,koszulka,pluszak,krawat itd.
Ja zawsze stawiam na jakieś oryginalne i kreatywne.Na Walentynki mój facet zabronił mi kupować cokolwiek,więc sama musiałam coś wykonać.
Jako,że jesteśmy krejzolami to dostał porostu laurkę,która sama zrobiłam.W środku zamiast życzeń był wiersz,który napisałam dla niego.Sama się niezle przy tym ubawiłam,a on miał radoche i to chyba najbardziej  sentymentalny prezent jaki otrzymal,stoi teraz w honorowym miejscu:)

14

Moj facet juz ma pelna szuflade smiesznych bokserek wiec pomysl sie przyda.
Kupowalam mu jeszcze gry na konsole (bo to takie duze dziecko tongue) ale wolalabym cs bardziej wyszukanego tongue

15

No mój też jest dużym dzieckiem i potrzebuje gier:)
A może jakaś bizuteria?Jakiś zegarek,bransoletka,łańcuszek,albo teraz noszą fajne jakby obrączki srebrne.Tyle,że tylko garści facetów biżuteria pasuje...
A jeśli czyta to jakąś ksiązkę.
Albo perfumy o ile na 100%będziesz pewna,że mu przypasują,bo przecież każdy ma inny gust.

16

Perfumy to nie glupi pomysl, znam jego gust, a jak nie dostane tych co on lubi to kupie takie jak ja lubie big_smile:D:D

Dzieki za pomysl smile

17

ja swojemu byłemu chciałam zafundować skok ze spadochronem, trochę kosztowny prezent, ale to było jego marzenie. Wszystko miałam już zaplanowane. Porwanie z przed domu, zawiązanie oczu, zawiezienie na miejsce, tam poprosić instruktorów aby trochę go powkręcali że jakiś linki nie powinny się urywać itd. Jego kumplom pomysł bardzo się spodobał i był w trakcie realizacji, ale tez się skończyło jak u niektórych z Was Kochane;) Druga opcją, może być skok na bandżi. Dużo tańsze, a też mnóstwo adrenaliny.  Jeszcze inna opcja może być romantyczna kolacja gdzieś na łonie natury. Ja swojemu byłemu śpiewałam i grałam jego ulubioną piosenkę w parku w świetle świec:) był w niebo wzięty. Także, dajmy się tez ponieść wodzy fantazji:) w końcu nikt inny czegoś innego nie sprezentuje. Materialnie znajomi zaspokoją i rodzina;)

Otwórz oczy, rozejrzyj się... i powiedz: co widzisz?

18

Zui,ja też sadze ze najwazniejsze sa uczucia i przezycia,zwiazane z prezentem.Moja kolezanka najpierw zrobila kolacje przy swiecach,a potem urzadzila swemu facetowi striptiz:D Koles byl wniebowziety.
Judytka,ja też zastosowałam taki chwyt z perfumami i kupiłąm zapach który mi sie masakrycznie spodobał:)Jemu także.

19

Zawsze w ramach prezentu dla NIEGO mozemy SOBIE zafundowac jakies sexy-przebrania w stylu jakas policjantka czy kroliczek wink i urzadzic mu pokaz, albo jakas bielizne erotyczna i winac sie kokardka, sprobowal by sie nie cieszyc tongue

20

Zawsze mam problem z wybraniem prezentu. Do urodzin mojego chłopca jest jeszcze troche czasu, ale ze gra na perkusji, to pomyslałam o pałeczkach z dedykacja. Kolekcjonuje tez koszulki uubionej druzyny...moze cos w tym kierunku. Zdecydowanie jestem za oryginalnymi prezentami. Wg. mnie kolejne bokserki czy krawat to nie jest dobry pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Moze jeakas kolacja przy świecach i jakis osobisty drobiazg. Ta laurka z wierszykiem tez jest zankomitym pomysłaem.:)

'Ze wszystkich życiowych tragedii miłość jest tą największą i tą najpiękniejszą.'

21

Wiesz Paulla,naprawdę polecam wszystkim tą laurkę.Moj facet stwierdzil,ze to najlepszy prezent i dla niego najwazniejszy,ze niekupi sie takiego za zadne pieniadze...A napisanie wiersza to nic trudnego:) Zawsze byłam zwolenniczką upominków własnorecznie wykonanych.Czesto daje ludziom ich zdjecia ktore kiedys zrobilam,oprawiam w ramke.Czasem modyfikuje cos w programie graficznym i wychodza swietne rzeczy.Takie"swojskie"i oryginalne:)

22

Jesli chodzi o upominki wykonane wlasnorecznie... Na kazde walentynki pieke mojemu Kochanemu ciasto lub ciastka w ksztalcie serca. Do tego ostanio dostal kartonik z losami na kazdy dzien (365 sztuk!!!). Na kazdym losie bylo napisane: KOCHAM CIE, BO..... Nie bylo latwo wymyslec tyle powodow, ale dalam rade ;-) Ja bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie, gdybym dostala taki prezent i nie moglabym sie doczekac nastepnego dnia, aby otworzyc kolejny los... Jednak moj jeszcze wtedy chlopak pocieszyl sie tym jakis miesiac, pozniej musialam mu przypominac o otwieraniu losow, w koncu sie zdenerwowalam i wszystkie wyrzucilam...:-(( Ale byc moze jest to dobry pomysl dla Waszych Milosci? ;-) Kto wie... ;-)

23 Ostatnio edytowany przez PurBlanca <3 (2009-08-12 17:56:08)

Eba,świetny pomysł:)
Chyba podażę w tym kierunku na prezent na naszą rocznicę.Ma ktoś jeszcze jakiś rocznicowy pomysł?

24

Co do tych waszych pomysłów to podobają mi się..ale u mnie jest jeden problem mój chłopak nie nosi krawatów, żadnej biżuterii oprócz łańcuszka (który  mu dałam). Bokserki też ode mnie otrzymał,a nie chce się powtarzać z prezentem. Nie mam pojęcia co mu kupić. On powiedział że będzie zadowolony z wszystkiego.  A co do tych skoków na bandżi to wątpię że by chciał.

25 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-08-19 17:15:33)

nie chce skakac na bungee? no szkoda, mysle, ze to bardzo fajny prezent. podoba mi sie tez wspomniany pomysl skoku ze spadochronem smile moj facet akurat bylby zachwycony, choc juz raz skakal wink 
ja chce we wrzesniu kupic mu cos totalnie od czapy - kurs operowania koparka smile zabawny prezent, na pewno bedzie sie swietnie bawil. jak myslicie? jestem prawie zdecydowana.

26

No bardzo męskie zajęcie big_smile
Pewnie będzie się cieszył jak małe dziecko

27

dzieki smile no wlasnie urodziny sie zblizaja i musze ostatecznie zdecydowac. mysle nad kursem operowania koparka a jazda... tirem wink cena podobna, odlozylam sobie juz pieniazki. zastanawiam po prostu, co bedzie bardziej zabawne smile oba prezenty znalazlam na wyjatkowyprezent.pl przyznaje bez bicia ze sama bym na to nie wpadla wink co radzicie?

28

Ja jestem za koparką smile

29 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-01-05 23:11:30)

Ja ostatnio powiedziałam chłopakowi, że przyjade do niego wieczorem, a wpadłam do domu przed jego powrotem, zrobiłam mu obiadek, kupiłam bluze do biegania (fan joggingu;)) i do tego dałam mu osobisty kolaz z naszymi fotkami zrobiony na stronie internetowejspam fajne maja opcje z serduszkiem, ale postawilam na klasyk, czyli bez udziwnien - tylko my:) do tej pory pyta mnie skad to wzielam:) a że komputer nie jest mi obcy, to mysli, że zrobiłam ten prezent sama:) lubie takie osobiste, związane z nami prezenty:)

30

no sluchajcie, urodzinki sie odbyly smile ostatecznie nie kupilam ani jazdy koparka, ani tirem. ale kupilam tez cos szalonego... jazde quadem smile jak bylam w empiku, to znalazlam przez przypadek polke z prezentami z tej strony wyjatkowyprezent.pl, o ktorej  pisalam. no i prezent sie sprawdzil - On bardzo sie cieszyl smile

31

a ja kupiłam swojemu facetowi na urodziny w empiku książkę o seksie. ;D
Ja nigdy nie mam pomysłu co mu kupić...dlatego to miało byc pomysłowe i śmieszne... wink
i prezent się udał.
koszt około 40-50zł plus jakaś ładna torebeczka i ulubiona czekolada do 70zł .

32

w sobote pojechalismy za miasto na realizacje prezentu smile tzn On jezdzil, ja robilam zdjecia wink na co dzien On jezdzi samochodem (co mnie wkurza - ciut za szybko), ale powiedzial, ze quady to znacznie lepsza zabawa. sie wyszalam smile ufff, jak dobrze, ze to wybralam w empiku, niespodzianka sie udala

33

może striptiz zrób? zainwestuj w mega seksowną bieliznę, pas, pończochy,zalóż jakieś wysokie spizlki, muzyka, świeczki, weczór tylko dla Was. Dziaaała:)

Lekko stąpaj, gdy depczesz moje sny.

34

sluchajcie kochane ja mojemu facetowi zamierzam kupic srebrny lancuszek z jakims medalikiem. Tylko zamiezam cos na nim stylu wygrawerowac, jakis tekst, wyjatkowy jakis, zeby zawsze jak na niego patrzyl usmiechal sie i myslal o naszej milosci. Pomoznie prosze! nie mam pomyslu ;/

aaa pamietacie jeszcze byl post o karteczkach z "kocham Cie bo..."? zamierzam prezent wlozyc w pudelko, gdzie bd te karteczki smile

prosze o pomoc
pozdrawiam smile

35

jakies pomysly?

36

Może użyj czegoś co jest tylko Wasze? Mówisz do niego w jakiś wyjątkowy sposób? Macie swoje powiedzonko? Zastanów się nad czymś takim bardziej, niż nad jakąś ogólnie fajną frazą...

Nie stój nad kwiatem z konewką i batem - to na nic!

37 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-11-24 18:39:21)

Ja miałam podobny problem z pomysłem na prezent. Nie chciałam po raz kolejny kupowac czegoś oklepanego... wyszukałam w necie stronkę  *** i przygotaowałam dla niego gazetę... ale się zdziwił gdy zobaczył się na pierwszej stronie Pokazując swój prezent, przy okazji wkręcił jeszcze kilku znajomych więc ogólnie było śmiesznie:) Naprawdę polecam

Powód edycji: usunięcie linka.

38 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-10 19:43:07)

Z tego co ja myślę na święta dla mojego Pięknego to chyba cyfrówka. Na spamwidziałam i juz zaczynają sie od 300 zł, więc chyba jestem w stanie tyle wydać, zeby mu sprawić radość. Jak nie to może jakieś gierki na PC, bo jak jestem w pracy czasem, a on nie to sie nudzi i nieraz mówi, ze by sobie w coś pograł, a nie ma za bardzo w co. Sam sobie nie kupi, bo wie, że bym się z niego śmiała, ze jest mały chłopczyk, no i tak się koło zamyka big_smile

Posty [ 1 do 38 z 178 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » prezent dla chłopaka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016