Dzień dobry wszystkim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Dzień dobry wszystkim

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Dzień dobry wszystkim

Jestem sobie Bazyliszek z Mazowsza i chętnie tu nawiążę jakieś ciekawe pogawędki smile Kłaniam się wszystkim! Mam 33 lata, studiowałam polonistykę, i kiedyś pracowałam jako copywriter. Aktualnie bez zajęcia, choruję, jestem na rencie, ale poszukuję cały czas roboty. Zastanawiam się nad przekwalifikowaniem się na redaktora. Jestem samotna i mieszkam sama. Interesuję się głównie muzyką (i to dosyć poważnie, nałogowo i ostro), filmem i literaturą smile Mam nadzieję, że to forum stanie się okazją do ciekawej wymiany myśli smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dzień dobry wszystkim

czesc tu smok z pod wawelu .mam 37 lat jestem po technikum gazowniczym .przez 12 lat pracowalem jako magazynier w firmie wedliniarskiej .aktualnie bez pracy(szukam ale ciezko w polsce o prace)samotny kobieta mnie zostawila(moja wina) pozdrawiam

3

Odp: Dzień dobry wszystkim

czesc

Jestem z Lublina, chetnie z Toba porozmawiam o muzyce, filmie i literaturze:)

4

Odp: Dzień dobry wszystkim

Witaj! smile

bazyliszekwkropki napisał/a:

Interesuję się głównie muzyką (i to dosyć poważnie, nałogowo i ostro), filmem i literaturą smile Mam nadzieję, że to forum stanie się okazją do ciekawej wymiany myśli smile

A jakiej muzyki słuchasz?

5

Odp: Dzień dobry wszystkim
bazyliszekwkropki napisał/a:

Jestem sobie Bazyliszek z Mazowsza i chętnie tu nawiążę jakieś ciekawe pogawędki smile Kłaniam się wszystkim! Mam 33 lata, studiowałam polonistykę, i kiedyś pracowałam jako copywriter. Aktualnie bez zajęcia, choruję, jestem na rencie, ale poszukuję cały czas roboty. Zastanawiam się nad przekwalifikowaniem się na redaktora. Jestem samotna i mieszkam sama. Interesuję się głównie muzyką (i to dosyć poważnie, nałogowo i ostro), filmem i literaturą smile Mam nadzieję, że to forum stanie się okazją do ciekawej wymiany myśli smile

Hej! Ja też jestem z Mazowsza

Odp: Dzień dobry wszystkim
komorka napisał/a:

czesc tu smok z pod wawelu .mam 37 lat jestem po technikum gazowniczym .przez 12 lat pracowalem jako magazynier w firmie wedliniarskiej .aktualnie bez pracy(szukam ale ciezko w polsce o prace)samotny kobieta mnie zostawila(moja wina) pozdrawiam

Cześć Smoku, dzięki za odpowiedź. Nie martw się, że zostawiła, następnym razem może będzie lepiej... Podobno ze związkami jest jak z autobusami: prędzej czy później będzie następny. Tylko wiesz, słyszałam, że smoki preferują dziewice - w tym wieku możesz mieć już pewien problem big_smile Wybacz złośliwość. Kraków pięne miasto, pozdrawiam.

Odp: Dzień dobry wszystkim
six_sox napisał/a:

czesc

Jestem z Lublina, chetnie z Toba porozmawiam o muzyce, filmie i literaturze:)

Witaj, nie byłam nigdy w Lublinie. Z tamtych stron znam tylko Zamość. Bardzo mi się tam podobało i mam stamtąd wiele ciepłych wspomnień. Jestem otwarta na wszelkie tematy, zapraszam na mail smile

Odp: Dzień dobry wszystkim
Diana26 napisał/a:

Witaj! smile

bazyliszekwkropki napisał/a:

Interesuję się głównie muzyką (i to dosyć poważnie, nałogowo i ostro), filmem i literaturą smile Mam nadzieję, że to forum stanie się okazją do ciekawej wymiany myśli smile

A jakiej muzyki słuchasz?

Aktualnie w słuchawkach Michael Nyman. To prawdziwy geniusz smile

Odp: Dzień dobry wszystkim
Czarna25_ napisał/a:
bazyliszekwkropki napisał/a:

Jestem sobie Bazyliszek z Mazowsza i chętnie tu nawiążę jakieś ciekawe pogawędki smile Kłaniam się wszystkim! Mam 33 lata, studiowałam polonistykę, i kiedyś pracowałam jako copywriter. Aktualnie bez zajęcia, choruję, jestem na rencie, ale poszukuję cały czas roboty. Zastanawiam się nad przekwalifikowaniem się na redaktora. Jestem samotna i mieszkam sama. Interesuję się głównie muzyką (i to dosyć poważnie, nałogowo i ostro), filmem i literaturą smile Mam nadzieję, że to forum stanie się okazją do ciekawej wymiany myśli smile

Hej! Ja też jestem z Mazowsza

No to fajnie.

10

Odp: Dzień dobry wszystkim

Witaj bazyliszkuwkropki, ja też nie jestem tutaj zbyt długo. Wydaje się być miło smile

11

Odp: Dzień dobry wszystkim
bazyliszekwkropki napisał/a:
Diana26 napisał/a:

Witaj! smile

bazyliszekwkropki napisał/a:

Interesuję się głównie muzyką (i to dosyć poważnie, nałogowo i ostro), filmem i literaturą smile Mam nadzieję, że to forum stanie się okazją do ciekawej wymiany myśli smile

A jakiej muzyki słuchasz?

Aktualnie w słuchawkach Michael Nyman. To prawdziwy geniusz smile

Poszukam na youtube big_smile

12

Odp: Dzień dobry wszystkim
bazyliszekwkropki napisał/a:
Diana26 napisał/a:

A jakiej muzyki słuchasz?

Aktualnie w słuchawkach Michael Nyman. To prawdziwy geniusz smile

Ojacie! Nie wierzę... To odnośnie tego, co napisałem, wiesz o czym, wiesz gdzie.

Odp: Dzień dobry wszystkim
Diana26 napisał/a:
bazyliszekwkropki napisał/a:
Diana26 napisał/a:

Witaj! smile


A jakiej muzyki słuchasz?

Aktualnie w słuchawkach Michael Nyman. To prawdziwy geniusz smile

Poszukam na youtube big_smile

Zacznij od tego:

http://www.youtube.com/watch?v=zd6-4q8VXEI
http://www.youtube.com/watch?v=0dPS-EHl-FE
http://www.youtube.com/watch?v=xnxtxPkAEMA

Miłego słuchania smile

Odp: Dzień dobry wszystkim
porter napisał/a:
bazyliszekwkropki napisał/a:
Diana26 napisał/a:

A jakiej muzyki słuchasz?

Aktualnie w słuchawkach Michael Nyman. To prawdziwy geniusz smile

Ojacie! Nie wierzę... To odnośnie tego, co napisałem, wiesz o czym, wiesz gdzie.

Przeceniasz mnie big_smile

15

Odp: Dzień dobry wszystkim
bazyliszekwkropki napisał/a:
porter napisał/a:
bazyliszekwkropki napisał/a:

Aktualnie w słuchawkach Michael Nyman. To prawdziwy geniusz smile

Ojacie! Nie wierzę... To odnośnie tego, co napisałem, wiesz o czym, wiesz gdzie.

Przeceniasz mnie big_smile

Aha, w takim razie się wygłupiłem... ;/
Jeśli używasz gmaila, to zajrzyj do folderu 'spam'.

Odp: Dzień dobry wszystkim
porter napisał/a:
bazyliszekwkropki napisał/a:
porter napisał/a:

Ojacie! Nie wierzę... To odnośnie tego, co napisałem, wiesz o czym, wiesz gdzie.

Przeceniasz mnie big_smile

Aha, w takim razie się wygłupiłem... ;/
Jeśli używasz gmaila, to zajrzyj do folderu 'spam'.

Zajrzałam. Proszę o wybaczenie. Nie sądziłam, że mój ukochany Gmail tak brutalnie się obejdzie z Twoimi mailami. No i generalnie mam ostatnio stan tęsknoty za rozumem, nie wpadłam na to, żeby tam sprawdzić.

17

Odp: Dzień dobry wszystkim
bazyliszekwkropki napisał/a:
porter napisał/a:
bazyliszekwkropki napisał/a:

Przeceniasz mnie big_smile

Aha, w takim razie się wygłupiłem... ;/
Jeśli używasz gmaila, to zajrzyj do folderu 'spam'.

Zajrzałam. Proszę o wybaczenie. Nie sądziłam, że mój ukochany Gmail tak brutalnie się obejdzie z Twoimi mailami. No i generalnie mam ostatnio stan tęsknoty za rozumem, nie wpadłam na to, żeby tam sprawdzić.

Nie ma sprawy. Nie wiązałbym tego akurat z moją osobą. smile
Po tym, jak wyraziłaś zdziwienie, o czym w ogóle piszę, przeprowadziłem testy. Okazuje się, że to silnik forum niezbyt dobrze to rozwiązał. Wysłany w ten sposób mail jest zaopatrzony w dane nadawcy (np. moje), ale nadaje go inny adres ('forumowy'). Gmail takie przestemplowanie identyfikuje, całkiem słusznie, jako próbę spamu/podszycia się i wrzuca do odpowiedniej szufladki.
Ciekawe, ile tego typu maili nigdy nie dotarło do rąk adresatów. hmm Rok temu do kogoś stąd napisałem. Sytuacja była inna, więc już nie dopytywałem się czy doszło... Damn.
p.

18

Odp: Dzień dobry wszystkim
bazyliszekwkropki napisał/a:
six_sox napisał/a:

czesc

Jestem z Lublina, chetnie z Toba porozmawiam o muzyce, filmie i literaturze:)

Witaj, nie byłam nigdy w Lublinie. Z tamtych stron znam tylko Zamość. Bardzo mi się tam podobało i mam stamtąd wiele ciepłych wspomnień. Jestem otwarta na wszelkie tematy, zapraszam na mail smile

Lublin ma fajne okolice, polecam i zapraszam
a jakich artystów polecilabyś?

wysłałam maila

19

Odp: Dzień dobry wszystkim

Dzień dobry wszystkim użytkownikom forum smile. Jestem tu nową osobą i tak nieśmiało chciałem się przywitać. Nie wiem, czy mogę to zdradzić wink, ale jestem płci męskiej i nie bardzo wiem czy można w życiu tego forum uczestniczyć smile.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Dzień dobry wszystkim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024