W Polsce kocham/lubię... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 ]

Temat: W Polsce kocham/lubię...

Może dla odmiany, zamiast narzekać, podzielimy się tym, co nam się w naszym kraju podoba?

Ja uwielbiam taką przepiękną, ciepłą, złotą polską jesień, jaką obecnie mamy smile
Cieszę się, że mamy darmowe studia.
Poziom edukacji jest w porównaniu z innymi krajami wysoki.
Mamy i góry, i morze, i przepiękne jeziora smile

A Wy, co lubicie w Polsce?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Mamy przepyszne potrawy rodzime ,zabytki lub pozostałości po zabytkach, uwielbiam Bieszczady długo by wymieniać, ale przede wszystkim POLKI SĄ NAJPIĘKNIEJSZE! smile

3

Odp: W Polsce kocham/lubię...

- cudne polskie krajobrazy: góry, lasy, jeziora, łąki, pola pełne złotego zboża...
- folklor polskiej wsi oraz prostota (w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu), życzliwość żyjących na wsi ludzi
- jedzenieeeee! Mamy przepyszny chleb, smaczne warzywa sezonowe, stosunkowo łatwo jest kupić w miarę naturalne, nieprzetworzone i nienafaszerowane chemią produkty
- dość powszechne zamiłowanie Polaków do aktywności fizycznej (biegacze!)

4

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Lasy!
Polskie wędliny.
Bigos big_smile
Pierogi tongue
Zimę.
Drzewa owocowe w ogrodach.

5

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Co do bezpłatnych studiów bym polemizowała, bo sama mam za sobą studia zaoczne (ze względu na pracę).

W Polsce mamy naprawdę piękne góry, (nie Tatry, bo są przereklamowane), ale Sudety. Jak ktoś był w Karkonoszach i w schronisku Samotnia, to wie o czym piszę.
Mamy genialne Błędne Skały i Szczeliniec - formacje skalne koło Polanicy Zdroju i świetne Uzdrowiska Kłodzkie. Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój i Duszniki Zdrój - trzy piękne miasteczka z wodą mineralną.

Kuchnię też mamy dobrą. Pierogów nic nie pobije :-)

6

Odp: W Polsce kocham/lubię...

polskie Tradycje,polskie jedzenie,góry,morze

7

Odp: W Polsce kocham/lubię...

- polska kuchnia
- nie ma wojny

8

Odp: W Polsce kocham/lubię...
Catwoman napisał/a:

- nie ma wojny

W sumie to bardzo istotne spostrzeżenie smile

Jeszcze dodam, że kocham polskie święta Bożego Narodzenia. Co prawda niekoniecznie polskie kolędy (bo są smętne i przynudne), ale polskie bożonarodzeniowe tradycje i Wigilię.

9

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Złotą , kolorową jesień,
Różnorodność pogodową,
Różnorodność krajobrazów, sa i góry i morze i jeziora, łąki , lasy
W miarę mało przetworzona żywność
Stare, polskie komedie  lat 60-80tych
No i wszyscy naokoło mówią po polsku, co może ułatwiać komunikacje wink

10

Odp: W Polsce kocham/lubię...

* polskie wędliny i polskie piwo są najlepsze na świecie!
* różnorodność krajobrazu - nie wyobrażam sobie nie mieć w swoim zasięgu gór i ich klimatu
* mamy całkiem rozgarniętych mężczyzn, którzy w miarę (bo do ideału trochę im jednak jeszcze brakuje tongue) szanują naszą niezależność i potrzeby
* mamy piękne tradycje
* uwielbiam nasze święta, za którymi za granicą się bardzo tęskni
* Polacy są całkiem sympatyczni, trzeba tylko umieć to dostrzec
* lubię polską muzykę
* tutaj dopisuję to wszystko, o czym zapomniałam wink

11 Ostatnio edytowany przez NinaLafairy (2013-10-22 22:26:54)

Odp: W Polsce kocham/lubię...

- Niektóre Polskie potrawy
-Piękna jesień
- to, że nie ma uwielbienia do przesadnie słodkiej sztucznej życzliwości
-Filmy z czasów międzywojennych
- Kilka filmów i seriali z późniejszych lat. Np. Czterdziestolatek, Alternatywy 4
- Mieczysław Fogg , Marek Grechuta.
-Wspaniałe i inspirujące zachowanie ludzi w czasie wojny.
- Ziaja
-Morskie oko

12

Odp: W Polsce kocham/lubię...

-polska wódka, podobno uważana jest za jedną z lepszych smile (sama nie przepadam za wódką, ale jak spróbowałam na weselu i to była akurat polska, to coś w sobie ma)
- cztery pory roku, czasem męczą, ale nie ma monotonii
- piękny krajobraz, zwłaszcza góry, morze z pięknym zachodem słońca smile
- piękna polska muzyka, zwłaszcza starsze utwory, to samo z filmami, choć obecnie też jest dużo dobrych polskich filmów, tylko nie są często emitowane w kinach, a szkoda! Stąd wielu ludzi o nich nie wie.

13

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Mieczysław Fogg zawsze kojarzy mi się z takim.....okołowojennym, honorowym Polakiem smile

14

Odp: W Polsce kocham/lubię...

W Polsce kocham/lubię wiele czynników :
-piękno ziemi naszej ( góry , lasy , woda ),
-czas wiosenny , gdy wszystko budzi się do życia,
-święta,
-jedzenie bardzo smaczne,
-piękne i zjawiskowe boginie ( Polki )

15

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Przypomniałam sobie, że mamy przepyszne owoce - takich truskawek, czereśni czy jabłek nie ma już chyba nigdzie! smile

16

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Nie żebym się czepiał ,ale czemu wymieniacie pory roku?
W Czechach czy na Ukrainie Jesień czy Wiosna jest mniej piękna? tongue

17

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Pawle, ja sądzę, że nie chodzi o to, że mamy coś, czego nie ma nigdzie indziej, ale że mamy coś, co po prostu zauważamy i doceniamy, co nas zwyczajnie cieszy lub zachwyca i to coś mamy tutaj, na miejscu, w Polsce.

18

Odp: W Polsce kocham/lubię...

a ja Wam powiem co lubie w Polsce, zyje bardzo dluuuugo poza Polska i to daje sie zauwazyc: to jest cos takiego, ze jak sie gdzies przychodzi i rozmawia z ludzmi, to oni sa tacy...jakby to ujac... serdeczni.Maja serce.Nie sa jakos bezwzgledni, tylko potrafia sie wczuc w drugiego.Nie wiem jak to opisac...

Spotkala mnie taka historia. Jedna znajoma opowiadala jak to pojechala do Polski , bo chciala poznac kraj przodkow , gdzie mieszkala jej zmarla juz babcia , kiedys kiedys, bo cala rodzina wyemigrowala przed 60 laty.I teraz sobie wyobrazcie jej zdumienie, kiedy odnalazla ten stary dom, stala tak przed nim w zimie i patrzyla w te okna. Wtem wychodzi ktos i pyty czy  moze pomoc...Ona po niemiecku ,opowiada te cala historie i ze nie chciala przeszkadzac i zaraz sobie pojdzie. A ta osoba do niej: prosze, ze ma wejsc, ze zaprasza na herbate. Weszla , pogadaly, troche lamanym...jak wrocila do domu to ze wzruszenia plakala. Bo tutaj , w Niemczech NIKT by jej za prog nie wpuscil :-))
Nikogo by to nie obchodzilo, jakies sentymenty innych ludzi...

To jest cecha ( zdaje sobie sprawe, ze nie wszystkich :-)))  Polakow.

19

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Polki są pięknymi kobietami, mężczyźni też fajni ;-P. Dużo osób w porównaniu z innymi krajami kończy u nas studia wyższe. Jesteśmy pracowici i wciąż szanujemy tradycję.

20

Odp: W Polsce kocham/lubię...
pomaranczowa 1 napisał/a:

a ja Wam powiem co lubie w Polsce, zyje bardzo dluuuugo poza Polska i to daje sie zauwazyc: to jest cos takiego, ze jak sie gdzies przychodzi i rozmawia z ludzmi, to oni sa tacy...jakby to ujac... serdeczni.Maja serce.Nie sa jakos bezwzgledni, tylko potrafia sie wczuc w drugiego.Nie wiem jak to opisac...

Słowiańska dusza...

21

Odp: W Polsce kocham/lubię...

za jedyna niepowtarzalna nature i jej naturalnosc smile
przecudne lasy pelne jagod grzybow zapachu jodly i zywicy
uwielbiam polskie krajobrazy ,morze choc zimne ale plaze jedyne w swoim rodzaju a krajow rozniastych juz zwiedzilam
polskie jedzenie przepyszne ,bazary a na nich mnostwo wlasnej uprawy warzyw i owocow
lubie polska mentalnosc ,polakow wesolych mimo trudow zycia codziennego zawsze mozna- nawet w sklepie milo pogawedzic z zupelnie obcym czlowiekiem smile
sasiadow z ktorymi... mimo iz czasami potrafia byc upierdliwi ,zyje sie jak z rodzina niemalze wink
tradycje polskie,polski zart, imprezy polskie, swojskosc i pelen luz jacy Polacy w sobie maja
w Polsce czuje sie najlepiej smile

22

Odp: W Polsce kocham/lubię...
pomaranczowa 1 napisał/a:

a ja Wam powiem co lubie w Polsce, zyje bardzo dluuuugo poza Polska i to daje sie zauwazyc: to jest cos takiego, ze jak sie gdzies przychodzi i rozmawia z ludzmi, to oni sa tacy...jakby to ujac... serdeczni.Maja serce.Nie sa jakos bezwzgledni, tylko potrafia sie wczuc w drugiego.Nie wiem jak to opisac...

Pomarańczowa, zgadza się. I ja też mam taką historię.
Kilkanaście lat temu pojechałam obejrzeć dworek, w którym niegdyś mieszkała rodzina mojego wujka - jego ojciec był dziedzicem, a wujek się tam wychowywał.
Pojechałam tam z ciekawości. Patrzyliśmy na dworek z drogi, oddalonej od budynku jakieś 100 metrów, obecni właściciele musieli to zauważyć, bo wyszli na schody i zawołali (pamiętam, jak dziś) lokalną gwarą ,,choćta, choćta, nie bójta się". Przecież byliśmy zupełnie obcymi dla nich ludźmi, było nas kilkoro, a jednak po chwili rozmowy bez wahania postanowili nas oprowadzić po obejściu i ugościć. Było to ogromnie miłe, a oni sami okazali się ciepłymi, serdecznymi ludźmi.

Tak na marginesie - wujek żeniąc się z moją ciocią, a siostrą mamy, popełnił typowy mezalians wink. We wsi podobno aż huczało.

23

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Ja też powędruję w kierunku kuchni i postawię na polską wędlinę, taką wiecie robioną przez gospodarza "pod strzechą" i domowy chleb pieczony przez babcie w piecach opalanych drewnem ... smile

24

Odp: W Polsce kocham/lubię...

znam smile
wychowalam sie na takich wedlinach
na swoiskim chlebie
na wlasnej uprawy warzywach,owocach,przetworach,wedlinach,miesie itede itepe
kocham wlasnie takie zycie w PL
i tak mam zamiar zyc smile

25

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Idealizujecie tę polską kuchnię; w piecach nie pali się już drewnem chleba tak ekologicznego, że kiełki na głowie wyrastają, wędliny też wcale nie są zdrowe. Tamte czasy przeminęły.

26

Odp: W Polsce kocham/lubię...

no ej kocie ,wiadome ze przeminely
ale nikt mi nie powie ze nie moge zyc tak jak dawniej wink
mozliwosci ku temu nigdzie tak wiele jak wlasnie w Polsce !
wystarczy poszukac i chciec!

27 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2013-10-23 19:16:01)

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Chlebek piecze moja babcia - oby żyła 1000 lat wink A wędliny "na święta" robią wujkowie, ewentualnie korzystam z innych kanałów dystrybucji wink "Te" czasy przeminą dopiero jak nasze pokolenie "dojdzie do głosu", a póki co na wsiach są jeszcze osoby, które doskonale wiedzą "jak smakuje" Polska wink

28

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Chleb
Zapach swiezego powietrza (w UK powietrze jest inne...nie umiem okreslic)
Nasza kuchnie, ciasta i slodkosci (jakos za granicami nie udalo im sie powtorzyc np michalkow czy krowek)
Fakt ze nie na wszystko trzeba miec dziesiatki pozwolen na pismie smile

29

Odp: W Polsce kocham/lubię...

W Polsce, w Warszawie lubię "mój" las.
Poza tym góry - są piękne, cudowne, niezwykłe... myślę, że bez perspektywy wakacji w górach, nie dało by się przeżyć reszty roku smile

A tak poza tym, cieszę się, że wychowałam się m.in. na polskim punk rock. Teksty Dezertera, czy innych kapel miały wpływ na to kim jestem big_smile

30

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Jest jednak coś, czego nie lubię a co mi się przypomniało bo akurat jestem w Polsce
Coś z powietrzem i ciśnieniem. Czuje się źle w Polsce fizycznie i bez przerwy mam alergie niezależnie od pory roku sad niebo a ziemia jeśli równać samopoczucie z UK

Zima jeśli bardzo śnieżna też piękna.
Dodałabym chyba też inne firmy Polskie kosmetyczne poza Ziają - kosmetyki tanie, a na zajebistym po prostu poziomie. Porównywalne z bardzo drogimi

31

Odp: W Polsce kocham/lubię...
Olinka napisał/a:

Pawle, ja sądzę, że nie chodzi o to, że mamy coś, czego nie ma nigdzie indziej, ale że mamy coś, co po prostu zauważamy i doceniamy, co nas zwyczajnie cieszy lub zachwyca i to coś mamy tutaj, na miejscu, w Polsce.

Dokładnie o to chodzi! smile My mamy pory roku, ale jednak nie wszędzie są. No i ogólnie, że doceniam, tak o to chodziło.

Nina, to prawda, jest wiele dobrych, a tanich polskich firm kosmetycznych smile

32

Odp: W Polsce kocham/lubię...
truskaweczka19 napisał/a:
Olinka napisał/a:

Pawle, ja sądzę, że nie chodzi o to, że mamy coś, czego nie ma nigdzie indziej, ale że mamy coś, co po prostu zauważamy i doceniamy, co nas zwyczajnie cieszy lub zachwyca i to coś mamy tutaj, na miejscu, w Polsce.

Dokładnie o to chodzi! smile My mamy pory roku, ale jednak nie wszędzie są. No i ogólnie, że doceniam, tak o to chodziło.

Nina, to prawda, jest wiele dobrych, a tanich polskich firm kosmetycznych smile

taaaa,masz racje
ale nie ma to jak truskawka z twarozkiem
ogorek
czy lipa z miodem
wiem jedno smile
te specyfiki pomagaj 100% lepiej jak wszelakie kremy

33

Odp: W Polsce kocham/lubię...

W Polsce kocham jedynie jej bogatą historię.

34

Odp: W Polsce kocham/lubię...

truskaweczka19 a jakie to mamy pory roku? zimę i coś-w-stylu-wiosny naprzemiennie  big_smile

35

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Tak, ale miód się na czerwoną szminkę nie nadaje.

36 Ostatnio edytowany przez syla135 (2013-10-24 16:47:34)

Odp: W Polsce kocham/lubię...

przyrodę a przede wszystkim mazury:)
a u babci na wsi...
-zabija się świnię którą babcie codziennie karmi i głaszczę bo mówi że wtedy mieso jest miększe:P
poźniej
-wędzi się pare razy w roku wędliny na podwórku,
-na wiosne i na jesień przy piecu w kartonie siedzą kurczaki, aby jak dorosną biegały po podwórku
-przynajmniej raz w miesiącu pieczemy chleb(ja zagniatam bo babcia już nie daje rady) na własnym zakwasie, a piecze się na drzewie liściastym...oj taki chleb z boczkiem wędzonym..każde pieniądze byłabym w stanie za to dać:)

poza tym wszystkim co piszecie dodam jeszcze coś nietypowego
super dentyści:)
okropni są zagranicą no i względem innych krajów sa mimo wszystko tani

37

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Kocham Polskę za gościnność,zapach lasu,soczyste i rozpływające się w ustach gruszki,ciepłe lato i śnieg zimą,piękne Mazury i klimatyczne Góry,pyszne jedzenie i wiele innych.Bardzo żałuję,że nie mogę mieszkać w Polsce:(

38

Odp: W Polsce kocham/lubię...
Catwoman napisał/a:

truskaweczka19 a jakie to mamy pory roku? zimę i coś-w-stylu-wiosny naprzemiennie  big_smile

Teraz może i tak, bo się wszystko poprzestawiało, ale jeszcze ileś lat temu te pory roku były ładnie widoczne smile Mogłoby to wrócić smile Owszem, były zmiany pogody, ale nie było tak jak teraz tongue

39

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Dla ułatwienia powrotu dyskusji na właściwe tory usunęłam wszystkie posty odbiegające od tematu wątku

40

Odp: W Polsce kocham/lubię...

W Polsce kocham/lubię (kolejność przypadkowa smile):
* życzliwość, serdeczność, uczynność, gościnność ludzi
* Warmię, Mazury, Podlasie, Beskid Sądecki
* wiosnę, jesień i lato (tak, wiem, te pory roku gdzie indziej też są piękne tongue)
* Wigilię i święta Bożego Narodzenia oraz przygotowania do nich
* polskie filmy i polskich aktorów
* bigos, pierogi, rosół, chleb, ogórki kiszone, kapustę kiszoną
* lasy, łąki, pola, rzeki, mokradła, jeziora
* zbieranie grzybów
* wiosenny świergot ptaków
* .... (dopiszę, gdy sobie przypomnę) wink

41

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Polski język wink Jak wracam z wszelkich wakacji, wyjazdów za granicę, to jest przeszczęśliwa widząc na jakiejs stacji benzynowej czy kiosku polskie gazety;) Poza tym bogactwo przepysznych owoców, zbieranie grzybów jesienią, tradycyjne potrawy.
I 20lecie międzywojenne w Polsce. I heroizm byłych pokoleń.

42

Odp: W Polsce kocham/lubię...

to, ze prawie wszystko da sie zalatwic:) Polacy nie poddaja sie z miejsca na widok trudnosci tylko najpierw pokombinuja a potem zalatwia.

a z potraw to twarog, bo u nas nie ma bialego sera:( oraz wodke zubrowke - oczywiscie nie razem!

i fajne wesole filmy powojenno-komunistyczne, chociaz hitem i tak jest Killer i Seksmisja

Tatry, Karkonosze, Suwalszczyzne..

43

Odp: W Polsce kocham/lubię...

I ja kocham heroizm, ta nasza dumę narodową, kilka lat spędziłam poza krajem dlatego może bardziej doceniam  nasze krajobrazy, , śpiew skowronka, grzyby w lasach, kawę wypitą nad brzegiem jeziora zaraz po świcie, a przede wszystkim ludzi, którzy wracają mi wiarę w to , że jesteśmy jeszcze dla siebie ludźmi....nie wszyscy Wikami

44

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Cześć wszystkim! Polskę kocham za piękno przyrody - czuję tu że żyję. Polaków kocham za pracowitość i mobilizację sił gdy jest to potrzebne. Martwi mnie natomiast zanieczyszczenie kraju i z tym trzeba coś zrobić natychmiast. Narka...

45 Ostatnio edytowany przez Lajla72 (2013-11-11 21:05:30)

Odp: W Polsce kocham/lubię...

W Polsce lubię przyrodę, dystans ludzi do wielu spraw, no i brak muzułmanów big_smile

46

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Do jakich spraw ludzie w Polsce mają dystans? Chyba tylko do zmian na lepsze big_smile

47 Ostatnio edytowany przez Lajla72 (2013-11-11 21:32:42)

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Do meczów, ech wiadomo grają Polacy, albo często się słyszy "jakoś to będzie" my, pomimo biedy,  nie mamy takich wymagań finansowych polska wsi szczęśliwa smile

48

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Czesc.
Zgadzam sie z Wami w temacie polskiej, pieknej natury, smacznej kuchni, pieknych watkow w naszej historii...
Co do reszty, powtorze, chociaz brzydko, za naszym wielkim rodakiem, marszalkiem J. Pilsudskim:
" Narod wspanialy, tylko ludzie kurwy".
Wybaczcie mi, ale o tym przekonalam sie na wlasnej skorze, a komentarze chociazby z wczorajszych obchodow swieta narodowego tylko mnie w tym utwierdzily.

49 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2013-11-12 11:40:38)

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Ja też zdecydowanie powiem: wędliny! Po moim wyjeździe do Niemiec właśnie ich najbardziej mi brakowało. Na szczęście można je zamawiać za pośrednictwem sklepów internetowych, ja korzystam z spam. I dzięki temu cieszę się swojskim smakiem mimo że od Polski dzielą mnie setki kilometrów wink

50

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Język, i przyrodę.

51 Ostatnio edytowany przez peyton_oth (2013-12-13 14:40:13)

Odp: W Polsce kocham/lubię...

Co lubię?
Lubię nasze wsie, gdzie natura zachwyca.
Lubię różnorodność pogodową, chociaż kłamać nie będę zdarza mi się przeklinać pod nosem na zimę albo upały.
Lubię naszą polską kuchnię.
Lubię nasze regionalne produkty - nasze mleko czy nabiał jak serki bieluchy.
Lubię to, że mamy góry i jeziora i morze.
Lubię ten paradoks, że Polacy są marudni, ale jednocześnie potrafią się jak nikt inny bawić i cieszyć życiem.
Lubię też, że Polacy są zaradni.
I dość często ludzi w Polsce lubię.
Lubię to, że mamy dużo patriotów.

52

Odp: W Polsce kocham/lubię...

W Polsce lubię
- najpiękniejsze kobiety w Europie
- stare zwyczaje, tradycję która nadal barwna i jest
- pomysłowość ludzi

czego nie lubię?
- wykorzystywania ludzi, traktowania słabszych jak powietrze
- tego, że człowiek zależny zawsze od innych a nie od tego co ze sobą reprezentuje
- wiecznie mówiących kobiet jak to kochają podróże i gdzie to nie były.

53

Odp: W Polsce kocham/lubię...
Remi napisał/a:

W Polsce lubię
- najpiękniejsze kobiety w Europie
- stare zwyczaje, tradycję która nadal barwna i jest
- pomysłowość ludzi

czego nie lubię?
- wykorzystywania ludzi, traktowania słabszych jak powietrze
- tego, że człowiek zależny zawsze od innych a nie od tego co ze sobą reprezentuje
- wiecznie mówiących kobiet jak to kochają podróże i gdzie to nie były.

A jeśli kochają podróże po Polsce?;)

Od siebie dodam i po przeczytaniu postów nie jestem jak widzę odosobiona:)Polskę Kocham za:
-jej historię, jak już ktoś napisał XX-lecie międzywojenne ukształtowało naszą mentalność,
-za przeważną jednomyślność Polaków w postrzeganiu wartości takich jak rodzina,przyjaźń bez względu na status społeczny,pochodzenie,mody-tak to widzę,chcę wierzyć,że jest nas większość,
-za sernik:p,ciasto drożdżowe,pierogi,ogórkową i pomidorową:)nic nie smakuje jak letni kompot,albo zupa owocowa z truskawek:)
-klimatyczną wieś,sielskie krajobrazy,piękne lasy i jeziora
-góralską architekturę
-święta i tradycję.

54

Odp: W Polsce kocham/lubię...

W Polsce co kocham to nasze Polskie morze ( trójmiasto ) i zachód słońca zwłaszcza w porze letniej wtedy i spacer jest przyjemny smile

55 Ostatnio edytowany przez Nemezys (2013-12-17 17:42:59)

Odp: W Polsce kocham/lubię...
Remi napisał/a:

czego nie lubię?
- wiecznie mówiących kobiet jak to kochają podróże i gdzie to nie były.

Dlaczego????
A mężczyźni? Nie mówią stale o tym gdzie byli, co zrobili, i co kupili?

Posty [ 56 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024