Czy istnieją takie książki? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Czy istnieją takie książki?

Witajcie;)
Nie wiem czy wątek jest w dobrym miejscu , więc proszę o przeniesienie jeśli jest źle.
Znacie jakieś książki czy artykułu ,które pozwolą lepiej zrozumieć mężczyzn, to jak funkcjonują realcje damsko-męskie?
Może takie , które pozwolą kobiecie uwierzyć ,że nie zasługuje na złe traktowanie.
Mam ten problem ,że mimo iż facet źle mnie potraktuje a bardzo go lubię to wybaczam , bo chcę go mieć blisko...
Są jakieś książki ,które pozwolą być samotnym ale szczęśliwym?
Za każdym razem , kiedy jakaś znajomość potoczy się inaczej niż bym chciała, czuję wielki zawód i łapię doła. Teraz własnie tak jest...

Możecie coś doradzić?
Pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy istnieją takie książki?
zuza1991rok napisał/a:

Witajcie;)
Nie wiem czy wątek jest w dobrym miejscu , więc proszę o przeniesienie jeśli jest źle.
Znacie jakieś książki czy artykułu ,które pozwolą lepiej zrozumieć mężczyzn, to jak funkcjonują realcje damsko-męskie?
Może takie , które pozwolą kobiecie uwierzyć ,że nie zasługuje na złe traktowanie.
Mam ten problem ,że mimo iż facet źle mnie potraktuje a bardzo go lubię to wybaczam , bo chcę go mieć blisko...
Są jakieś książki ,które pozwolą być samotnym ale szczęśliwym?
Za każdym razem , kiedy jakaś znajomość potoczy się inaczej niż bym chciała, czuję wielki zawód i łapię doła. Teraz własnie tak jest...

Możecie coś doradzić?
Pozdrawiam.

Zaproponuję bezwzględny hit w tej dziedzinie:

"PŁEĆ MÓZGU"  Anne Moir, David Jessel

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

3

Odp: Czy istnieją takie książki?

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy - Sherry Argov ;-) mi tylko to przychodzi do głowy

Nie mam żadnych dziwactw. To są "special effects"

Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera
Reklama

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016