Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Słuchajcie, mam taka nietypową i może nawet infantylną sprawę ale bardzo bym chciała żeby każda kobieta sie tutaj wypowiedziała na ten temat.

Jestem z moim chłopakiem już prawie rok, wszystko nam sie układa itp Ja jestem od małego wychowana w obecnosci chłopaków, dla mnie musi byc wszystko jasne i klarowne, nie cierpie jak ktoś strzela fochy z byle powodu, ma swoje humorki, lubie twardo stąpać po ziemi. Zawsze z kązdym potrafie sie dogadać, w sumie mam wiecej kolegów niż kolezanek ale po prostu z facetami mi się zawsze łatwiej dogadywało. Z moim chłopakiem raczej nie było sytuacji w której byśmy sie jakos strasznie pokłocili. Kiedyś było tak czesciej, teraz juz mniej ale czasami w trakcie jakiejs rozmowy rzuci tekstem "was kobiet sie nie da zrozumiec" albo że baba to jest taka i taka, baba jak wsiadzie do samochodu to od razu bedzie wypadek itp oczywiscie wie o tym ze ja jestem inna ale z jego słow wynika jakby wrzucał wszystkie do jednego worka. Nie wiem czy Was by coś takiego w ogole ruszyło ale to jest moj jakiś słaby punkt, to nie jest tak że ja sie wypieram że jestem kobietą tylko wiem że jestem troche inna i dużo facetow mowilo mi że nie jeden chciałby miec taka dziewczyne jak ja pod wzgledem chcrakteru. Wczoraj byliśmy na spacerze, oczywiscie padł tekst że wszystkie kobiety śa takie same, ja sie bardzo rzadko denerwuje ale to mnie już rozwscieczyło na maxa, powiedziałam że skoro mnie sie nie da jednak zrozumieć (myslalam że jest inaczej) to żebysmy sie rozstali i zeby poszedł do innej bo mam dosc już tego typu tekstów. Zaczał sie wypierać że mnie kocha i ze sie dobrze dogadujemy i chce byc ze mna. a moze powinnam sie z nim rozstać żeby poszedł do takiej typowej i stereotypowej kobiety która włąsnie strzela fochy, trzeba za nia latać itp ja już nie wiem co robić, mnie coś takiego strasznie wkurza. Wy też tak macie? Czy ja przesadzam?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Mnie osobiście takie coś nie rusza. Jak mój chłopak coś tam planie,że "baby sa takie i takie" to wpuszczam to jednym uchem i wypuszczam drugim. Myślę,że trochę przesadziłaś z tym,że powinniście się rozstać. Więcej luzu wink

3

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Głupie gadanie, ale faktycznie w nadmiarze może naprawdę wkurzać. Rozumiem Cię, bo mój były miał taką gadkę o studentach. I choć sama mam coraz mniej pochlebne zdanie o tej grupie społecznej, to czasem miałam wrażenie, że u niego jest to podszyte jakąś realną nienawiścią i to mnie irytowało.

Mojemu mężowi czasem, ale bardzo sporadycznie zdarzy się jakieś zrzędzenie na moją "babowatość", to zawsze grzecznie informuje go, że mógł sobie chłopa wziąć, to nie miałby takich problemów wink Przy czym, oczywiście wszystko pozostaje w konwencji żartu.

4

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Mnie tez to wkurza, moj narzweczony tez tak czasem gada i to jest ten jedyny moment kiedy strzelam focha big_smile

5

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

W takim razie wygląda na to że każdy facet tak ma:)

6

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Kobiety biadolą na mężczyzn, mężczyźni na kobiety, single na osoby w związkach, osoby w związkach na single, homo na hetero, hetero na homo, rolnicy na miastowych, miastowi na rolników i tak dalej i tak dalej...ot biadolenie stare jak świat. To takie ujście dla negatywnych emocji i tyle.

7

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?
yoghurt007 napisał/a:

Kobiety biadolą na mężczyzn, mężczyźni na kobiety, single na osoby w związkach, osoby w związkach na single, homo na hetero, hetero na homo, rolnicy na miastowych, miastowi na rolników i tak dalej i tak dalej...ot biadolenie stare jak świat. To takie ujście dla negatywnych emocji i tyle.

Tylko mnie to strasznie irytuje, jak powinnam postąpić z chłopakiem? a moze on mnie nie docenia?:)

8

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Moj tak nie mowi, za to mowi 'bialas jak usiadzie kolo ciebie w restauracji to lepiej uciekac' 'bialas zawsze wszecie wtyka nos'

9

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?
international napisał/a:

Tylko mnie to strasznie irytuje, jak powinnam postąpić z chłopakiem? a moze on mnie nie docenia?:)

A jak pada, to dlatego, że Bóg sika na ciebie przez sitko....


Jedno nie ma nic wspólnego z drugim.

10

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Ja tak nie mam, bo też jestem nietypowa i mój chłopak jest nietypowy i sie dlatego rozumiemy, nigdy też nie wrzucamy nikogo do jednego wora tylko na zasadzie przynależności do jakiejś grupy. Albo Twój facet jest durny,, albo Ty po prostu nie jesteś tak do końca "nietypową" kobietą

11

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Mój też tak czasem gada,a już szczególnie jak ktoś zrobi jakiś błąd za kierownicą to oczywiście od razu że to na pewno baba,podjezdżamy a tu facet haha,.Oni tak wszyscy mają,ale ja też nie daje sobie gadać od razu kontra.   To nie powód do rozstania,powiedz że nie życzysz sobie tego typu uwag i basta.

12

Odp: Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?
NinaLafairy napisał/a:

Moj tak nie mowi, za to mowi 'bialas jak usiadzie kolo ciebie w restauracji to lepiej uciekac' 'bialas zawsze wszecie wtyka nos'

jeżeli jesteś białaską to masz podwójnie u niego przery...ne

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy każdą kobietę denerwuje takie coś czy tylko ja jestem inna?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024