Mój pierwszy chłopak gej- POMOCY - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-05-27 04:39:21

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Mój pierwszy chłopak gej- POMOCY

Witam, mam na imie Artur obecnie mieszkam w belgi i mam pewien problem... w sumie nawet duzy...

Obecnie mam 27 lat. Majac 13 lat mialem juz pierwsza dziewczyne i te dziewczyny zmienialy sie az do 25 lat. Ogolnie bylo ich ponad 20 z czego spalem z 6. Ostatnie 2 lata bylem sam, chyba sie wypalilem uczuciowo.

Dwa miesiace temu poznalem pewnego chlopaka ktory jest ode mnie mlodszy o 5 lat. Rozmawialismy sporo czasu potem wspolne piwka, kino, basen. Pewnego dnia wypilismy za duzo i on zaczal mnie calowac... co najlepsze ja tego nie przerwalem i tak calowalismy sie z godzine. Wyznal mi ze jest gejem. SZOK. Chcialem zerwac z nim kontakt ale upieral sie ze juz wiecej tego nie zrobi. No ok. Pewnego slonecznego dnia pojechalismy autem na ryby. Gdzie znowu doszlo do kontaktu oczywiscie przez niego.. Nie wiem czemu ale on mnie bardziej podnieca niz kobiety ktore chodza w mini... Jest mlodszy, bardzo przystojny, nizszy ode mnie i z tego co widze chyba jest romantykiem. Bo uwielbia sie do mnie przytulac i delikatnie calowac.

On jest szczesliwy a ja mam mieszane uczucia.... Co sie ze mna dzieje?? Przeciez ja nigdy nie mialem kontaktu z innym facetem... Nie wiem co mam myslec. Czy ja rzeczywiscie jestem gejem? Nigdy mi sie nie ukladalo w zwiazkach z kobietami. Ale teraz nie wiem o czym myslec. Pol nocy nie spie bo mysle nad tym kim ja do cholery jestem? W "naszym zwiazku" on jest pasywny, ale jeszcze nie bylo seksu bo mu mowie ze potrzebuje wiecej czasu. Jak na razie sie calowalismy, przytulalismy, byla wspolna masturbacja i on mi czesto robi loda chodz go o to nie prosze, i nawet czasem odmawiam ale on jest uparty i musi... Nie powiem to co robimy jest bardzo przyjemne. Ale nie czuje sie soba...

Teraz kilka pytan do Was:
1.Dlaczego mimo ze on mnie podnieca nie czuje sie komfortowo bedac z nim. Ten stan pojawia sie gdy on idzie do domu. Czasami tez jak mnie przytula.
2.Czy ja jestem rasowym gejem? A moze BI? Czym ja jestem wedlug Was?
3.Powinienem z nim zerwac kontakt czy dalej w to brnąć?
4.Co sie ze mna moze dziac?

Z gory dziekuje za udzielenie odp na powyzsze pytania. Przepraszam za chaotyczny tekst ale jestem zmeczony i nie moge zebrac mysli. A za godzine musze isc do pracy

#2 2013-05-27 08:27:05

Gall_Anonim
Net-facet

Re: Mój pierwszy chłopak gej- POMOCY

1. Nie czujesz się komfortowo prawdopodobnie przez wzgląd na opinie otoczenia o Twojej zmianie orientacji. Byłeś z sporą ilością kobiet i nie ma co się dziwić, że czujesz się nieswojo.
2. Ciężko powiedzieć, ale skoro Ci się podoba coś takiego, a z kobietami Ci nie wychodzi, to raczej jesteś gejem z natury.
3. Zastanów się nad sobą i zrób sobie rachunek sumienia. Dlaczego Ci nie wychodziło z kobietami? Nie kręciły Cię? Nie potrafiłeś się z nimi dogadać? Może nie szanowałeś? A może tak po prostu czekałeś na niego...
4. ...stary... odpier****ło Ci po prostu... Nie będę ukrywał, że dla mnie to anomalia w naturze. Ale to moje opinia...

"Jeśli kochasz kwiaty, nie wyrywaj ich. Ponieważ jeśli wyrwiesz, to one umrą, a zdaje się, że one są tym, co kochasz. Więc jeśli kochasz kwiaty, pozwól im być. Miłość nie polega na posiadaniu. Miłość polega na docenianiu" - Osho

#3 2013-05-27 12:40:49

straceniec
Net-facet

Artur1122 napisał:

2.Czy ja jestem rasowym gejem? A moze BI? Czym ja jestem wedlug Was?

Czy to nie wszystko jedno? Potrzebujesz etykietki?

Całować się z facetem mogę dla jaj, ale to dla mnie żadna przyjemność, wręcz przeciwnie, raczej na zasadzie "kto dłużej wytrzyma"...
Faceta 100% hetero rzuca po ścianach na samą myśl o stosunku z innym facetem.
Skoro ty tak nie masz i czujesz, że ciebie to faktycznie kręci, to czemu nie?

Spróbuj skoro masz wątpliwości. Przecież nic nie masz do stracenia. Niektórzy faceci z takimi wątpliwościami próbują, potem się okazuje, że to zupełnie nie dla nich i nigdy nie mają zamiaru do tego wracać.

#4 2013-05-27 14:55:59

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Straceniec w pelni sie z Toba zgadzam jezeli chodzi o ostatnie zdanie i mam nadzieje ze to bedzie tez u mnie. Aczkolwiek mam nadzieje ze to mi sie nie spodoba... Czuje sie jak odmieniec...

#5 2013-05-27 15:52:01

agnik
Redaktor Działu Zdrowie Kobiety

Czujesz się jak odmieniec ponieważ osoby homoseksualne przez część osób są tak właśnie traktowane. Jest to mniejszość często dyskryminowana, szczególnie jeśli chodzi o mężczyzn bo wiadomo, dwie całujące się kobiety dla innego mężczyzny będzie widokiem przyjemnym, jeśli będzie to dwóch facetów to odbiór będzie negatywny.

Czy jesteś homo czy bi to nikt Ci tu nie powie. Wątpię żebyś był hetero bo wówczas na myśl o innym facecie by Cię odrzucało.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

#6 2013-05-27 16:22:02

syla135
Przyjaciółka Forum

mam znajomego ktory jest BI ale zyje w zwiazku z mezczyzna... on jest juz w zwiazku dlugo wiec jest zdecydowany na swoj wybor i jakos ":zapomnialam" ze sa takie paczatku gdzie facet zauwaza ze kreca go faceci...
nie wiem co ci doradzic, moze poszukaj na portalach gejowskich jakis rad, lub pujdz do psychologa?

a tak powaznie mowiac, ja gdyby mi dziewczyna chciala robic minetke to bym uciekla na koniec swiata i bym w zyciu nie pozwolila a ty pozwoliles, ty w tym tkwisz czy to nie wystarczajacy powod ze masz pociag do facetow?
mysle ze ci ciezko jest sie pogodzic sam ze soba ze jestes gejem(czy tam BI) wiesz doskonale ze np twoi rodzice czy znajomi by tego nie zaakceptowali.
jestes w trudnej sytulacji
wspolczuje

#7 2013-05-27 16:39:53

marchewa91
Przyjaciółka Forum

Ja gdzieś czytałam wywiad z seksuologiem, że ponoć każdy człowiek jest biseksualny tylko w mniejszym lub w większym stopniu. Nie mam doświadczenia w lesbijskich relacjach, ale mam paru znajomych, którzy są bi, a może homo, czy ja wiem, prawda jest taka, że żadne z nich nie przyczepia do siebie etykietki, robią to co chcą i się na pewno z tym nie obnoszą.

Musisz się zastanowić, dlaczego odczuwasz dyskomfort. Czy dlatego, że on z tobą robi to co robi, czy dlatego, że myślisz o tym, co inni by o tym powiedzieli. Przecież cię nie gwałci, więc raczej dajesz mu na to przyzwolenie. Ja bym ci radziła zerwać z nim znajomość na jakiś czas i wtedy się przekonasz, czy ci na nim zależy czy nie.

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

#8 2013-05-27 16:50:01

mery90
Przyjaciółka Forum

Mi sie wydaje, ze czujesz ten dyskomfort wlasnie przez strach co inni powiedza. najwazniejsze jest, zebys sam czul sie z tym dobrze. Mi sie wydaje, ze poprostu czujesz sie zagubiony. Bo skoro dochodzi do seksu oralnego, to napewno dochodzisz, wiec Cie to podnieca:) Jesli bedzie Ci dobrze w zwiazku homoseksualnym, skoro to sprawi, ze bedziesz czul sie szczesliwy, nie rezygnuj:) Homoseksualizm to naprawde nic zlego, tylko ludzie tego nie potrafia jeszcze tak w pelni zaakceptowac

#9 2013-05-27 17:15:34

BabaOsiadła
Moderator

mery90 napisał:

Bo skoro dochodzi do seksu oralnego, to napewno dochodzisz, wiec Cie to podnieca:)

Nie rozumiem. Zechciałabyś rozwinąć?

"Cięcie! Po reżysersku to znaczy: morda!"

#10 2013-05-27 17:17:43

mery90
Przyjaciółka Forum

Ze pewnie podczas seksu oralnego dochodzi do wytrysku, a jakby go to wogole nie podniecalo to poprostu by nie mial erekcji. Tak mi sie wydaje, chociaz moze moge sie mylic.

#11 2013-05-27 17:27:27

Gall_Anonim
Net-facet

Mylisz pojęcia mery90 smile wytrysk to ejakulacja, a wzwód - erekcja smile

Wracając do tematu, ja myślę, że tu nie ma co się zastanawiać. Każdy normalny hetero dostałby mdłości na samą myśl, że mógłby go zaspakajać inny facet, bądź on kogoś... Jesteś gejem i jedyne pytanie jakie możesz sobie zadać, to jak się z tym czujesz i czy nie będzie problemu jak się z tym ogłosisz. Przecież całe życie nie będziesz się ukrywać ze swoimi potrzebami przed opinią ludzi z Twojego otoczenia.

Ostatnio edytowany przez Gall_Anonim (2013-05-27 17:30:32)

"Jeśli kochasz kwiaty, nie wyrywaj ich. Ponieważ jeśli wyrwiesz, to one umrą, a zdaje się, że one są tym, co kochasz. Więc jeśli kochasz kwiaty, pozwól im być. Miłość nie polega na posiadaniu. Miłość polega na docenianiu" - Osho

#12 2013-05-27 17:37:44

mery90
Przyjaciółka Forum

Jesli ma normalne otoczenie, nie powinno byc z tym problemu;)
Moj kumpel nim komukolwiek powiedzial, ze jest gejem minelo naprawde sporo czasu. Bal sie naszej reakcji, ja w sumie bylam pierwsza osoba, ktora o tym wiedziala, reszta nie wiedzielismy jak zareaguje, ale nikt nie mial nigdy z tym problemu:)

#13 2013-05-27 18:53:36

hania30
Na razie czysta sympatia

4. Udaj sie do psychologa.

#14 2013-05-28 14:19:13

Dussia
Przyjaciółka Forum

Gall_Anonim napisał:

Jesteś gejem i jedyne pytanie jakie możesz sobie zadać, to jak się z tym czujesz i czy nie będzie problemu jak się z tym ogłosisz. Przecież całe życie nie będziesz się ukrywać ze swoimi potrzebami przed opinią ludzi z Twojego otoczenia.

Dlaczego twierdzisz że jest gejem, skoro też sypia z dziewczynami? Wg mnie jest BI . Ja całowałam się z kobietą i nie uważam siebie za lesbijkę w żadnym wypadku. No i nie mogę teraz powiedziec że w 100 % jestem hetero, wychodzi na to że jeste Bi ale nie mam z tym żadnego problemu

przygarnij kropka...

#15 2013-05-28 18:56:24

Gall_Anonim
Net-facet

Skoro kolega miał aż 20 partnerek i żadna go nie kręciła tak jak ten facet, to dla mnie on jest gejem. Nie to, żebym to jakoś z agresją mówił, ale widocznie Artur po prostu nie czerpie przyjemności z bliskości z kobietą. Prawdopodobnie sam nie był świadomy tego, że przez ten cały czas jedynym problemem, dlaczego mu się nie układało z kobietami to fakt, że woli mężczyzn... Biseksualiście nie sprawiałoby to żadnej różnicy.

#16 2013-05-31 14:08:36

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Prawie doszło do zbliżenia i poczułem obrzydzenie. Nie powiedziałem, mu o tym.Zastanawiam się jak mu to delikatnie powiedzieć, że jednak nie jestem gejem. A to, że on tak na mnie działa jest tylko wynikiem tego, iż jest to coś nowego. Byłem u psychologa dwa razy i stwierdził, że po ostatnim związku mam jeszcze blokady. Zostałem zraniony i wykorzystany dlatego mam obecnie dać sobie spokój i realizować się w innych rzeczach. Jeszcze przyjdzie taki moment, w którym uczucie odrodzi się na nowo. A co do zaistniałej sytuacji psycholog twierdzi, że chciałem tylko spróbować jak to jest. smile

Dziękuje Wam za odpowiedzi i pomoc smile

#17 2013-05-31 14:13:00

marchewa91
Przyjaciółka Forum

i mądrze ci psycholog powiedział - większość epizodów homoseksualnych bierze się z ciekawości

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy

#18 2013-05-31 15:12:21

Vian
Redaktor Działu Psychologia

Artur, wprost mu powiedz, bez owijania bułki w bibułkę. Wierz mi, lepiej, żeby raz zabolało niż żeby miał Cię opacznie zrozumieć, bo próbowałeś być bardzo delikatny i robić sobie fałszywą nadzieję.

#19 2013-05-31 21:18:20

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Vian to nie jest takie proste, jestem człowiekiem, który nie lubi ranić innych. Bo potem mam wyrzuty sumienia, że mogłem to zrobić w delikatniejszy sposób. Zawsze gdy ktoś ma dobre serce, dostaje najwięcej po dupie...

#20 2013-05-31 22:07:12

adlernewman
Przyjaciółka Forum

Tylko, ze o wiele go bardziej ranisz, dajac mu nadzieje, ktora jak wiesz, jest nierealna.

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

#21 2013-05-31 22:22:41

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Wiem, dlatego na spotkaniu wyznam mu wszystko. I zaoferuje zwykłą przyjaźń. Jeżeli nie będzie chciał to każdy pójdzie w swoją stronę

#22 2013-05-31 22:37:48

lexi260189
Przyjaciółka Forum

Artur1122 napisał:

Prawie doszło do zbliżenia i poczułem obrzydzenie. Nie powiedziałem, mu o tym.Zastanawiam się jak mu to delikatnie powiedzieć, że jednak nie jestem gejem. A to, że on tak na mnie działa jest tylko wynikiem tego, iż jest to coś nowego. Byłem u psychologa dwa razy i stwierdził, że po ostatnim związku mam jeszcze blokady. Zostałem zraniony i wykorzystany dlatego mam obecnie dać sobie spokój i realizować się w innych rzeczach. Jeszcze przyjdzie taki moment, w którym uczucie odrodzi się na nowo. A co do zaistniałej sytuacji psycholog twierdzi, że chciałem tylko spróbować jak to jest. smile

Dziękuje Wam za odpowiedzi i pomoc smile

obrzydzenie do niego, czy do większości facetów gdy myślisz o seksie z nimi ? bo może jesteś gejem tylko akurat do tego chemii nie czułeś ?

...jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem...

#23 2013-05-31 22:55:34

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Powiem tak, jego mogę dotknąć, mogę go pocałować ale na samą myśl o seksie mnie telepie. Innego faceta nawet bym nie przytulił

#24 2013-05-31 22:57:43

lexi260189
Przyjaciółka Forum

Artur1122 napisał:

Powiem tak, jego mogę dotknąć, mogę go pocałować ale na samą myśl o seksie mnie telepie. Innego faceta nawet bym nie przytulił

To może po prostu boisz się przełamać ? może powstrzymują Cię sterotypy i powszechnie znane poglądy o gejach ? mam nadzieje,  że Cię nie obrażam postami ale jestem ciekawa.

#25 2013-05-31 23:05:02

Artur1122
Do zakochania jeden krok

hymm znów ryje mi się psychika hehe
Lexi nie jestem gejem, byłem ciekawy jak to jest i nigdy do tego nie wrócę. Zawsze chciałem mieć dzieci, rodzinę a tego facet mi nie da

#26 2013-05-31 23:08:29

nienahalny1234
Tajemnicza Lady

Artur1122 sam musisz zweryfikować swoje uczucia i obecną sytuację. I chyba już tego dokonałeś... Chwali Ci się, że myślisz o tym, żeby nie zranić tamtego chłopaka. Tylko wydaje mi się, że on już się mógł zaangażować emocjonalnie.

#27 2013-05-31 23:09:10

lexi260189
Przyjaciółka Forum

Artur1122 napisał:

hymm znów ryje mi się psychika hehe
Lexi nie jestem gejem, byłem ciekawy jak to jest i nigdy do tego nie wrócę. Zawsze chciałem mieć dzieci, rodzinę a tego facet mi nie da

Chyba ze Arnold, w końcu urodził Juniora big_smile

#28 2013-05-31 23:14:48

Artur1122
Do zakochania jeden krok

nienahalny1234 z doświadczenia wiem, że lepiej zakończyć coś wcześniej niż później. Potem by mi powiedział "Mogłeś mi o tym powiedzieć wcześniej a nie teraz jak Cię pokochałem". Wole go nie ranić i zakończyć to jutro

#29 2013-05-31 23:15:55

Artur1122
Do zakochania jeden krok

lexi260189 o czym Ty mówisz? tongue

#30 2013-05-31 23:18:08

marchewa91
Przyjaciółka Forum

chłopie, im szybciej tym lepiej! też uważam, że tamten już zdążył się zaangażować, więc raczej już mu nie pomożesz, ale nie ma co zwlekać

#31 2013-05-31 23:18:39

nienahalny1234
Tajemnicza Lady

Artur1122 napisał:

nienahalny1234 z doświadczenia wiem, że lepiej zakończyć coś wcześniej niż później. Potem by mi powiedział "Mogłeś mi o tym powiedzieć wcześniej a nie teraz jak Cię pokochałem". Wole go nie ranić i zakończyć to jutro

Ja też tak uważam. I choć nie będzie to łatwe dla żadnego z Was, to trzymam kciuki:)
Głowa do góry! smile Przecież nie będziesz z kimś wbrew sobie:)

Ostatnio edytowany przez nienahalny1234 (2013-05-31 23:19:24)

#32 2013-05-31 23:20:26

adlernewman
Przyjaciółka Forum

Nie wiem co Lexi mowi, ale wg mnie, bycie gejem nie wyklucza malzenstwa ani dzieci. Troche to bardziej skomplikowane, ale nie niemozliwe. W koncu w Polsce nie mieszkasz.

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

#33 2013-05-31 23:21:47

Artur1122
Do zakochania jeden krok

marchewa91 wiem ale wypadało by powiedzieć mu to prosto w oczy a nie przez telefon czy sms

#34 2013-05-31 23:31:38

Artur1122
Do zakochania jeden krok

adlernewman tak nie mieszkam, ale prawdopodobnie na drugi rok będę się budował w Polsce lub kupie dom w anglii. Jeszcze tego nie wiem. W każdym bądź razie dotykając kobietę czułem większą przyjemność, oczywiście jak było uczucie. Bo na sucho nigdy nie umiałem

#35 2013-05-31 23:33:42

adlernewman
Przyjaciółka Forum

Moze to obrzydzenie jest wlasciwie obrzydzeniem do samego siebie, bo w glebi ducha uwazasz, ze bycie gejem jest zle, nienormalne? Nie dlatego, ze Cie ten mezczyzna nie pociaga. Zastanow sie nad tym.

Ostatnio edytowany przez adlernewman (2013-05-31 23:34:35)

#36 2013-05-31 23:44:40

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Nie chcę o tym myśleć. Postanowiłem już smile

#37 2013-05-31 23:50:10

adlernewman
Przyjaciółka Forum

Ale to troche jak kopanie sie samemu po nogach :0 Dlaczego nie chcesz dowiedziec sie kim naprawde jestes? Chcesz sie cale zycie oszukiwac, tylko dlatego, zeby nie byc "innym"?

#38 2013-05-31 23:59:49

Artur1122
Do zakochania jeden krok

Hymm za bardzo nalegasz na coś na co nie mam ochoty. Mam się zmuszać do niego? Jest przystojny, szczupły, fajny ale nawet to nie pomaga...

Stopka forum