Czy wszyscy sie zakochuja? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2013-04-29 19:18:33

Julkaa1993
Słodka Czarodziejka

Czy wszyscy sie zakochuja?

Czy sa ludzie ktorzy w ogole sie nie zakochuja? Wydaje mi sie ze chyba tak bo jak slucham niektorych kolezanek ktore mowia ze poznaly chlopaka i sie w nim zakochaly(po 3 dniach znajomosci) a po 3 tygodniach maja juz nowego i w nim tez sie ,,zakochaly'' a tamtego maja gdzies to wydaje mi sie ze one w ogole nie wiedza co to milosc. Moze to jeszcze do nich nie przyszlo. Ciekawe kiedy poznaja jak to jest.

Ja niestety sie zakochalam ,kiedys powiedzialam kumplowi ze nie moge zapomniec o chlopaku tyle czasu ,to mnie wysmial i powiedzial ze jestem slaba psychicznie ze kazdy na moim miejscu by o nim nie myslal juz dawno. A jak sie go spytalam czy sie kiedys zakochal to powiedzial ze oczywiscie ,zapytalam sie ile czasu ja kochal to powiedzial ,, 2 tygodnie jak mnie zostawila bylem w niej zakochany ,ale poznalem ciekawsza i odrazu mi przeszlo'' ,wiec on rowniez nigdy sie nie zakochal tak naprawde , tak uwazam.

Z drugiej strony tez znam osoby w takiej sytuacji jak ja ,co po rok albo i 3 lata mysla wciaz o kims i nie moga zapomniec ,i nie chca nikogo innego. Takie osoby mnie rozumia. I ja ich.

Zastanawia mnie tylko to jak to jest ze jedni sie zakochuja ,a drudzy nie ( tzn. mysla ze sie zakochali ale dziwne ze sie zakochuja na 2 tygodnie ,a zaraz w kims nastepnym ,a wiec to tylko zauroczenie).. a wiec od czego to zalezy ? Na kazdego przyjdzie kiedys czas? Czy sa tacy co cale zycie sie nie zakochali i nie zakochaja ?

#2 2013-04-30 14:17:00

pinkpiwonia
Słodka Czarodziejka

Re: Czy wszyscy sie zakochuja?

Julkaa:) pytasz " czy wszyscy sie zakochuja " nie wiem jak to jest z innymi , ale JA TERAZ W MOIM WIEKU nie zakochuje sie JUZ
w ludziach tylko przedmiotach wink np. torebkach, bizuterii, kwiatach, lakierach do paznokci itd itp  lista jest dluuuuuga i jak sie juz zakocham to MUSZE to miec, po czasie , jak sie naciesze , to przy niektorych rzeczach mi szybko przechodzi a inne zaczynam bardziej kochac big_smile
A oczarowac daje sie przewaznie od pierwszego wejrzenia , rzadko po dluzszym czasie.

#3 2013-04-30 14:28:07

Mały_Książe
Cioteczka Dobra Rada

Re: Czy wszyscy sie zakochuja?

Julkaa1993
Tak naprawde dziś słowa  miłość czy zakochanie znaczą coraz mniej i rzuca się nimi na lewo i prawo.  Smutne to ale prawdziwe. Dziś nawet niewielkie zauroczenie czy fascynacje nazywa się od razu dumnie miłością.
Odpowiadając na Twoje pytanie to powiem tak, każdy może się zakochać i miłość może przyjść w różnym wieku.
W opisanej przez Ciebie sytuacji należy jednak zauważyć, że mamy doczynienia z nadużywaniem tego słowa i myleniem zakochania z zauroczeniem lub też zwykłą fascynacją.
Niestety ale wiele osób nie rozumie czym jest "miłość" i zbyt pochobnie używa tego słowa..
pozdrawiam smile

"Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca..."

Ostatnie tematy :

Stopka forum