Koleżanka ze szkoły - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Koleżanka ze szkoły

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Koleżanka ze szkoły

Witam mam problem z pewną dziewczyną, znamy się już prawie 4 lata utrzymywaliśmy sporadyczny koleżeński kontakt i od prawie 1,5 roku utrzymujemy ze sobą kontakt telefoniczny czasem spotkania, ona dostrzegła że mi się spodobała i wie że chciałbym z nią być ale to jest skomplikowane traktowaliśmy się zawsze jako przyjaciele ostatnio pisałem do niej po pijaku i zrobiłem największy błąd jaki mogłem zrobić napisałem jej co do niej czuje że zawróciła mi w głowie że zawsze traktowałem ją jak kogoś więcej niż koleżankę odpowiedziała mi że wie o tym że zawsze ją traktowałem jak kogoś więcej, napisałem też że miałem wobec niej pewne plany chciałem chciałem zacząć się spotykać często i że chciałem się zaangażować jakoś i odpisała mi tak kim bym chciał dla niej być? napisałem że nie ukrywam że od dawna chciałem z nią być w związku to napisała że rozumie i że popełniłem błąd pisząc jej to i napisała też że za długo się znamy żeby coś nas połączyło że tak jej się wydaje nie wiem co mam robić byłem tak zalany w trupa że pisałem wszystko co myślałem nie wiem jak to odkręcić nie wiem co mam dalej zrobić

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koleżanka ze szkoły

Przede wszystkim musisz Ją przeprosić, za swoje zachowanie.
Zastanów się też, czy chcesz zepsuć to, co do tej pory między Wami było.
Czy Ona czuje to samo do Ciebie??
Spotkajcie się koniecznie i porozmawiajcie.
Dowiedz się czy Ona odwzajemnia Twoje uczucia. Jeśli nie, może zostańcie przy przyjaźni? Noo, chyba, że będze to dla Ciebie zbyt trudne...
Życzę Ci powodzenia, bo widać, że się zaangażowałeś.

3

za co przepraszac ? za szczesrosc.. uwazam ze nie masz za co jej przepraszac.. zachowuj sie normalnie , podejdz do niej ,nie gadaj odrazu o tamtej rozmowie ,zapytaj co u ciebie ,pogadajcie o jakichs malo istotnych sprawach ,zaproponuj jej piwo w jakis dzien wieczorem..i po dlugiej rozmowie wroc do tego tematu ,bo jak ja zaczepisz gdzies np w szkole na korytarzu i zaczniesz o tym gadac to zrobisz z siebie jeszcze gorszego durnia ,ona cie wysmieje przed znajomymi i po co ci to?
Sama wiem jakbym zrobila w takiej sytuacji ,jestem dziewczyna.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez mm123 (2013-04-30 11:59:48)

Julkaa1993 napisał/a:

za co przepraszac ? za szczesrosc.. uwazam ze nie masz za co jej przepraszac.. zachowuj sie normalnie , podejdz do niej ,nie gadaj odrazu o tamtej rozmowie ,zapytaj co u ciebie ,pogadajcie o jakichs malo istotnych sprawach ,zaproponuj jej piwo w jakis dzien wieczorem..i po dlugiej rozmowie wroc do tego tematu ,bo jak ja zaczepisz gdzies np w szkole na korytarzu i zaczniesz o tym gadac to zrobisz z siebie jeszcze gorszego durnia ,ona cie wysmieje przed znajomymi i po co ci to?
Sama wiem jakbym zrobila w takiej sytuacji ,jestem dziewczyna.

Wiesz nie wiem właśnie czy to jest dobry pomysł w ogóle z nią gadać na ten temat bo ona przez tą rozmowę pomyśli że się jej żale itp itd więc najlepiej pozostawić to i nie rozmawiać o tym tak sądzę
ona nic do mnie nie czuje smile ja też się w niej nie zakochałem tylko zauroczyłem znamy się długo i dobrze nie wyśmiała by mnie nawet jak bym ją zaczepił i zaczął z nią rozmawiać na ten temat
kiedyś mieliśmy takie relacje że zauważyłem że zaczęło jej zależeć na kontakcie ze mną jak nie odpisywałem pytała się czego rozmawialiśmy wiele razy przez telefon po kilka godzin na spotkaniu się po mnie wieszała biła mnie po ręce i ogólnie zachowywała się tak jakby jej zależało ale to zanikło nie pisze sama teraz czasami nie odpisuje muszę dopiero ja napisać pierwszy to wtedy odpisze i inaczej mi się z nią pisze tak jakby było jej obojętne to wszystko czyli że jak napisze to napisze jak nie napisze to nie sam nie wiem co mam robić może zignorować to co napisałem i powalczyć o nią pokazać jej gestami a nie słowami że mi zależy? tylko nie wiem jak to będzie bo ona nie jest taką łatwą dziewczyną od 4miesięcy nie jest już z chłopakiem a pamiętam jej chłopaków i miedzy jednym a drugim było 1-1,5 roku przerwy zawsze jak dla mnie jest najładniejszą dziewczyną w mieście leci na nią od ciula chłopaków czasami nie może się od nich odpędzić nie wiem czy tracić swój cenny czas żeby coś z tego wynikło bardziej czy się uda czy nie muszę męczyć się z 5 miesięcy jeszcze
nie miałem dziewczyny od prawie 4 lat po ostatnim związku miałem depresje rok czasu jak jakoś się z tym uporałem a nie było lekko nie myślałem o dziewczynach przez kolejne 3lata do dziś miałem parę okazji ze strony kobiet o związek i sex ale nie korzystałem nie zadawałem się z dziewczynami z koleżankami tylko tak na cześć co tam czasami na piwo czy gdzieś
i właśnie nie wiem co robić czy próbować z nią i marnować czas czy szukać tego gdzie indziej ona mi sama dała do zrozumienia abym szukał związku gdzie indziej i napisała mi że na pewno spotkam jakąś fajna dziewczynę wnet więc nie wiem...

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Koleżanka ze szkoły

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016