Dr. House - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Dr. House

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 41 ]

1

Temat: Dr. House

Wspaniały serial, którego jestem wielką fanką od miesięcy - na prawdę pierwsza klasa jak dla mnie smile A Wam jak się podoba, zgryźliwy i wszechwidzący Dr. House  smile?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez men (2009-05-26 14:13:58)

Odp: Dr. House

niesamowity  serial też go uwielbiam

3

Odp: Dr. House

też go uwielbiam.. choc jestem trochę zacofana z odcinkami.. ale mam nadzieję to nadrobić

reasumując.. leczyć sie u niego zdecydowanie tak.. ale pracować z nim... raczej nie!

4

Odp: Dr. House

Lubię chociaż nie oglądam systematycznie

5

Odp: Dr. House

a mnie Doktorek swoimi tekstami zaczął drażnić gdzieś pod koniec 4 serii;/ więc przestałam oglądać ale chyba wrócę:) a serial pierwsza klasa:)

6 Ostatnio edytowany przez elviska18 (2009-12-21 16:53:05)

Odp: Dr. House

...

7

Odp: Dr. House

Super film

8

Odp: Dr. House

Ja też jestem fanką Housa smile czekam z niecierpliwością na nowe odcinki. Mam nadzieję że kiedyś powstanie jakiś polski serial na tym poziomie, ze świetnymi dialogami i bez drewnianego aktorstwa...

9

Odp: Dr. House

Nie wydaje mi się, żeby mógł powstać  polski serial na porównywalnym poziomie. I kto mógłby zagrać House'a?

10

Odp: Dr. House

Serial jest świetny,ściągnęłam z iternetu wszystkie sezony jakie wyszły i oglądaliśmy z mężem nawet do późna w nocy hi hi smile Z niecierpliwością  czekam na kolejny sezon.

11

Odp: Dr. House

Bożenko dobre pytanie ?kto moze z naszych aktorów zagrać Hausa
Oglądam wszystkie odcinki ale pierwsza seria była suuuuper
-------------------
Tamara

12

Odp: Dr. House

Ja uwielbiam ten serial!

13

Odp: Dr. House

a ja się cieszę że nie oglądam : http://przekroj.pl/cywilizacja_nauka_artykul,5408.html

14

Odp: Dr. House

Oglądam od czasu do czasu, niestety. Ale serial jest naprawdę świetny smile

15

Odp: Dr. House

Super filmik i sam facet rewelacyjny  -może wizualnie troszke odstaje od mojego typu ,ale ma to coś)))))))))))))W każdym bądź razie wzbudza moje zainteresowanie hihi

16

Odp: Dr. House

Oglądam House'a dla samego... House'a smile Uwielbiam jego arogancję. Na szczegóły medyczne raczej nie patrzę bo za dużo fikcji ale postać doktorka pierwszorzędna smile

17

Odp: Dr. House

Ja podobnie jak Don Pedro oglądam ten serial, bo chcę zobaczyć House'a i Wilsona wink Przeciętny widz raczej nie zwróci uwagi na szczegóły medyczne, bo zwyczajnie się na tym nie zna.
Tamara985, nie ma chyba takiego aktora smile

18

Odp: Dr. House
Bożena napisał/a:

Tamara985, nie ma chyba takiego aktora smile

I nawet nie ma co szukać takiego co by go tylko "udawał". House jest niepowtarzalny. Kurcze, facet, a nawet ja zauważam, że ma to coś big_smile

19

Odp: Dr. House

Wszelkie przeróbki zagranicznych seriali na polskie są nieudane, więc lepiej nie. Dr House jest jeden i niech tak zostanie smile

20

Odp: Dr. House

ogladam i bardzo lubię
serial jest super, Hause jest super
jeśli chodzi o aspekty medyczne to ja przygladam im się z dużą ciekawością

21

Odp: Dr. House

Faktycznie ciekawy serial i dość kontrowersyjny i ciekawy psychologicznie główny bohater.
Widziałam gdzieś, że aktor grający Dr. House`a wydał książkę ?Sprzedawca broni". Czytał już ktoś z was ją? Ciekawa jestem ile w sensie podejścia do życia autora książki, jest z Dr. House w tej książce.

22

Odp: Dr. House

na demotywatorach jest taki demot, na którym jest fotka Housa a pod spodem napis, Że niektórzy ludzie są mili, a niektórzy po prostu szczerzy:)))
Ja uwielbiam Housa i jego podłości i arogancję tongue
A na aspekty medyczne zawsze zwracam uwagę:] swego czasu rzucałyśmy z siostrami do siebie tekstami medycznymi, niezła zabawa była heheh big_smile

23

Odp: Dr. House
tochelet napisał/a:

Faktycznie ciekawy serial i dość kontrowersyjny i ciekawy psychologicznie główny bohater.
Widziałam gdzieś, że aktor grający Dr. House`a wydał książkę ?Sprzedawca broni". Czytał już ktoś z was ją? Ciekawa jestem ile w sensie podejścia do życia autora książki, jest z Dr. House w tej książce.

znam knigę. ogólnie tak - wychodzi na to że z tej ksiązki bohater jest po części przerysowany w scenariuszu filmu. jak wiadomo książka postała wcześniej niż film

24

Odp: Dr. House

Ja także lubie dr Hausa ale niestety rzadko go oglądam. Najbardziej lubie to jego spojrzenie i błysk w oku big_smile

25

Odp: Dr. House

Szkoda że u nas nie prowadzą śledztwa odnośnie choroby i nie oddają próbek do laboratorium,jak jest w serialu.Najbardziej podobał mi się odcinek z termometrem w tyłku u pana policjanta.:lol:
------------------
Tamara

26

Odp: Dr. House

jestem na bieżąco z odcinkami. cóż serial podoba mi się coraz mniej . postacie OCC a medical drama to niestety coraz bardziej soap opera.
ale 3 sezon był miodzio smile

27

Odp: Dr. House

Ohhhhhhhhh kocham ten serial bo trwa tylko 40 minut i jest tylko jeden przypadek wałkowany cały film więc spokojnie nadanżam za akcją a przez krótki czas emisji nie daje sie znudzić i zniechęcić. A każdy to tylko Dr House i House a może któraś z Pań by sie wypowiedziała na temat Dr Chase'a ? Nie wiem ale on pod względem urody jest dla mnie po prostu ideałem faceta <ahhh ten blond włoski> no i postać w serialu bardzo ciekawa , taki kochany słodziak z tego Chase'a , biega za tą Cameron i biega a ona ma go gdzieś a on tak sie stara . No ale w końcu Cameron zmięknie wink

28

Odp: Dr. House

Chase jest faktycznie bardzo przystojny, choć te jego blond włoski akurat wymieniłabym na ciemne, bo blondynów nie lubię wink Ale niestety tak poza urodą to zwykły idiota, jako postać serialowa oczywiście tongue Taka "blondynka" w męskiej postaci wink

FuckinPrinsess napisał/a:

nadanżam

"nadążam" jeśli już, litości tongue

29

Odp: Dr. House

Też lubię ten serial, aczkolwiek ostatnio jakoś go nie oglądam. Ale nadrobię zaległości smile

30

Odp: Dr. House

lubię seriale tego typu smile
house jest fajny

31

Odp: Dr. House

Naprawdę niezły serial. Zwłaszcza te bardziej dramatyczne odcinki, świetnie zrobione. A część w szpitalu psychiatrycznym- miodzio.

32

Odp: Dr. House

niezły ale czy jest sens ciągnąć w nieskończoność, ma powstać 7 seria, chyba wolałabym żeby się już zakończyło na 6ej.
a u Chase'a podoba mi się tylko akcent -uwielbiam słuchać gościa, mówi zarąbiście.

33

Odp: Dr. House

Fakt... oglądam 4 serie i... zastanawiam się kiedy zacznie mnie denerwować... że wciąż i wciąż się ciągnie ;P.
Mam podziurawiony życiorys przez to big_smile.

34

Odp: Dr. House

6 seria robi się już mocno obyczajowa - czyli nuuuuuudy

35

Odp: Dr. House

Uwielbiam ten serial przez to, że gra w nim najprzystojniejszy (wg mnie) aktor;D Mmm..on jest boski! W ogole te jego teksty..;D No po prostu jest mega i tyle;p Mam na jego punkcie totalnego świra;D Fakt nie ogladalam tego serialu od poczatku, ani też nie ogladam teraz 6 serii w necie bo szczerze mowiac 6 seria mnie troszke zaczela nudzic... Ale teraz mam duzo czasu więc chyba zaczne ogladac mojego doktorka od poczatku;D

36

Odp: Dr. House

Lubię ten serial. smile Jeśli mam czas to oglądam. smile Jest dosyć ciekawy i zabawny.

37

Odp: Dr. House

Świetny serial. Uwielbiam postać dr House'a za szczerość i specyficzne, "cięte" poczucie humoru.

A siódmy sezon naprawdę niezły, ciekawie kończy się ostatni odcinek, House dał popalić, nie ma co... smile

Fajny był też odcinek, w którym musiał opiekować się córeczką Cuddy, niezły był ten numer z monetą... big_smile

38

Odp: Dr. House

świetny film... znam wszystkie odcinki...:)

39

Odp: Dr. House

Dla mnie mistrzowski serial.
Jego plus jest taki, że nie trzeba oglądać go po kolei żeby sie orientować co się dzieje. Natomiast jeżeli śledzi się odcinek za odcinkiem doskonale można poskładać w całość życie prywatne Hause'a jak i zawodowe. Niestety 8 sezon jest ostatnim sezonem. Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy.
Bez wątpienie Hugh Laurie zyskał dużą popularność przez tą rolę.

40

Odp: Dr. House

Ciesze sie, że trafiłam na temat smile

Najlepszy serial ever!
Ostatni sezon mocno naciągany i Hugh sie męczył i widzowie.
Jedno trzeba przyznać, ze David Shore nie potrafił dobrze pokierować związkami jakie były w serialu zarówno Chase i Cameron jak i długo czekane Huddy, ale mimo to mam ogromny sentyment do serialu.

Bez wątpienie Hugh Laurie zyskał dużą popularność przez tą rolę.

Ogromną smile dzieki niej, ruszył w trase koncertową ( Polskę niestety omija), niektóre kawałki jego nowej płyty są świetne.
Btw, świetna sygnaturka agnes91.

Posty [ 41 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Dr. House

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024