Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 46 ]

Temat: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Witajcie,
czytałam już wiele postów na podobny temat i zapewne, część z was (żon) mnie znienawidzi i pomyśli "kolejna taka co niszczy czyjeś małżeństwo" a inni po prostu będą mi współczuć.

Ponad miesiąc temu poznałam mężczyznę, wynajmował u moich rodziców pokój tymczasowo. To było jak uderzenie pioruna... Gdy pierwszy raz na siebie wpadliśmy. Następnie niewinne rozmowy, żarty, spacery. Aż doszło do czegoś więcej. A teraz? Straciłam dla niego całkowicie głowę. Umieram z Tęsknoty. Całe dnie myślę o nim.

Zwierzał mi się, że do niczego by między nami nie doszło gdyby był szczęśliwy z żoną (tak! ma żonę są z sobą 4 lata, i 9 miesięcznego synka) na początku broniłam się od tego uczucia. W końcu nigdy nie chciałabym aby mój facet/mąż mnie zdradzał. Ale czy zdrada t nie jest wina nas samych? Skąd biorą się zdrady ? Przecież, gdyby jego żona każdego dnia, w każdym miesiącu każdego roku spełniała jego choć jedna potrzebę to byłby  z nią! byłby szczęśliwy. A tak ma tylko ciągłe pretensje. Facet zapierdzieela jak się da aby u3mac rodzine, aby zona nic nie robiła tylko po kosmetyczkach biegala;/ a jeszce ma pretensje;/ przecież kobieta to tak delikatna istota która powinna byc oparciem dla swojego mężczyzny.

Teraz wrocil do domu:( ciagle dzwoni pisze, mowi ze nie chce tam byc, ze chce do mnie. o "ale" SYNEK.

Ja naprawdę się zakochałam, wiem że byłabym w stanie wziąć wszystkie problemy tego świata na swoje barki jakbym tylko mogła z nim być.

Pyta mnie, czy poczekam na niego:( ale jak czekac? ile czekać?:( na co? aż pewnego dnia powie mi jednak że zostaje z żoną. sad

Błagam pomóżcie. Nie zmieszajcie mnie z gównem tylko dlatego, że jesteśmy ludźmi słabymi:(
Nie wiem co robić:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Skąd wiesz o tym jaka jest Jego żona?.Znasz Ją osobiście?.Mieszkasz z nimi na co dzień że,wiesz co się u nich w domu dzieje?.
Pomyśl kobieto w co wkładasz rączki bo potem żedne mydło nie pomoże ich umyć do czysta.

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

No właśnie nie, dlatego piszę, że jestem słaba. I wiem, że on może mi powiedzieć wszystko co chce. Ale czemu w takim badz razie robi to wszystko? Czemu mówi, że cięzku mu beze mnie, że nie chce mu się żyć itp. że potrzebuje czasu. Mówi że nie może jej zostawić z tym wszystkim samej, ale zrobi wszystko abysmy byli razem... może on jest jeszcze słabszy niz ja?

4

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Nie no rzeczywiście mi ciebie żal. Ta kobieta musi być okropna, chodzi do kosmetyczki to niewybaczalne. Bo przecież trwoni cięzko zarobione pieniądze twojego kochanka, które mógłby przeznaczyć na kosmetyczkę dla ciebie. A może wizyta u okulisty by ci coś dała. I przejrzałabyś na oczy. Chociaż twój kochaś też jest dupkiem, ale na tym forum to nie nowość. Oszukuje żonę, to nic go nie powstrzyma przed oszukiwaniem ciebie. Zapytaj go czy uprawiaja sex, bo jak znam życie to żona myśli że jest wszystko ok. Chociaż typowy slogan zdradzającego, to gadka , że żona go nie rozumie. No, ale jest jeszcze kochanka, która jest taka dobra, no i te motylki w brzuchu. Szkoda słów na ciebie, mogę tylko życzyć tej złej żonie, by jak najkrócej żyła w nieświadomości

5

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Olej go i zduś to uczucie.
Chyba, że jesteś masochistką.
Lubisz zadawać sobie i innym ból.

6

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Zawsze taki nieszczęśliwy, słaby, pracowity, niedoceniany i poniewierany przez żonę-jędzę mężczyzna, znajdzie pocieszycielkę. Jego motywacja do posiadania kochanki jest jasna, jej - zawsze mnie dziwi.

7

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

ja tez nie moge sie nadziwic.

i ta czestotliwosc  :-)
bo gdyby to byla jedna, dwie,naiwne bidulki...
ale jakos moj mozg wzbrania sie przyjac, ze jest ich tak wiele

8 Ostatnio edytowany przez naiwna92 (2013-03-30 16:19:28)

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Wielokropek napisał/a:

Zawsze taki nieszczęśliwy, słaby, pracowity, niedoceniany i poniewierany przez żonę-jędzę mężczyzna, znajdzie pocieszycielkę. Jego motywacja do posiadania kochanki jest jasna, jej - zawsze mnie dziwi.

Fakt..
Autorko..
Dlaczego tak mu wierzysz?
Wierzysz, że ta kobieta TAKA zła i NIC nie robi?
A kto zajmuje się domem i dzieckiem kiedy ON! się z Tobą spotyka?
On biedny, bo do pracy chodzi.. A ona nic nie robi tylko pachnie?
W domu samo się nie posprząta, nie ugotuje.. Nikt się dzieckiem nie zajmie..
Facet ewidentnie nie rozumie roli swojej żony.. Gratuluje.

9

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Autorko, ja niby jestem taka zla zona, ze tylko siedze nic nie robie, i gdyby moj maz spotkal teraz kobiete na swojej drodze pewnie rownie piep...one brednie by na mnie naopowiadal, a ona zakochana wierzylaby w to jak mlodka(tylko ze gdyby nie ja, nie jadlby, nie mial wyprasowanych koszul itd.)...wiesz co tylko ze ta wlasnie zona sprzata pewnie gotuje, dba o caly dom i jeszcze o dziecko, a on porobi przelewy przez internet i tyle jego z roli wspanialego ojca i meza, masakra jakas!!!!

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Wiecie w takiej sytuacji kobieta jest zaslepiona TYM WSPANIALYM facetem... nie pisze tutaj przeciez zeby sie chwalic romansem:( tylko potrzebuje porady! I już znam wasze zdanie na ten temat, krótko i zwięźle trzeba to zakończyć...

11

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Małe sprostowanie.
Kobieta JEST zaślepiona, gdy CHCE być zaślepioną. wink

12

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Jasne, ze trzeba to zakonczyc ,autorko daje sobie reke uciac, ze ponad polowe slow, ktore mowil i opowiadal o swojej zonie to klamstwo, nie daj sie zmanipulowac, bo pozostana tylko lzy i bol...daj sobie z nim spokoj niech zajmie sie odpowiednio swoja zona to i ona bedzie dla niego wspanialsza...

13

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Ogarnieta_Strachem napisał/a:

Wiecie w takiej sytuacji kobieta jest zaslepiona TYM WSPANIALYM facetem... nie pisze tutaj przeciez zeby sie chwalic romansem:( tylko potrzebuje porady! I już znam wasze zdanie na ten temat, krótko i zwięźle trzeba to zakończyć...

nie. tego trzeba wogole nie zaczynac

14

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Maja 9-cio miesiecznego synka, on poza domem , a zona nic tylko kosmetyczki, fryzjer itp.,  Czy oni maja guwernantke ?
Po drugie - zona nie jest od spelniania kazdego dnia, kazdego miesiace, kazdego roku potrzeb meza , bo inaczej odejdzie - nie na tym chyba polega malzenstwo. A jezeli juz, to jak on spelnia jej potrzeby kazdego dnia, m-ca ......... oprocz zaharowywania sie na dlugiej delegacji.?

Rozumiem - trafil was grom z jasnego nieba, zakochaliscie sie w sobie - ale na Boga, daruj sobie opisy wrednej zony - wiesz tyle co Ci facet powiedzial. A mowil co uwazal , ze spodoba sie Tobie.
Co mial Ci powiedziec - mam swietna zone, dba o dom, dba o mnie i dziecko, pozwolisz, ze ja troche pozdradzam?
A od kiedy on taki bidus stlamszony w tym malzenstwie i jak w ogole do tego malzenstwa doszlo - powrozem wleczony przed oltarz, czy jak?
Masz ochote cierpiec, plakac w poduszke - to czekaj na niego.
Czekaj na jego delegacyjne pobyty, czekaj na telefony wykonywane z kibla, czekaj na resztki z panskiego stolu.
Miej swiadomosc, ze masz wspolnego faceta z jakas blizej Ci nieznana kobieta. Tylko nie wsciekaj sie na nia i jej nie oczerniaj, bo to Ty wyrazilas zgode na trojkat, nie ona.
Mozesz tez spodziewac sie jakiejs reakcji ( niekoniecznie radosnej) z jej strony jak przylapie mezusia na tajnym telefonie..............
No coz, ryzyko - w imie milosci.
Mozesz niezle zabalaganic sobie w zyciorycie, bo jak znam zycie facet juz Ci wyznaczyl role w swoim zyciu - wiecznie czekajacej kochanki.
Radzilabym Ci spelniac te role w pokorze, bo jak zaczniesz za bardzo sie upominac o swoje prawa - zostaniesz potraktowana jak zona - znajdzie sie pocieszycielka.

Powiem Ci jedno - ja swojego prawie bylego meza, z checia bym spakowala i odeslala do kochanki, ale on jak lew broni resztek swoich praw do pobytu w domu. Tez pewnie liczyl na dyskretny trojkacik - BEZ ZOBOWIAZAN - ale sprawa sie rypla.
I tylko nie wiem czemu nie pojechal z walizeczka w podskokach do ukochanej. Woli siedziec w domu, gdzie nie sa juz spelniane zadne jego potrzeby . nawet raz na rok.

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji zawsze kierowałam się mottem "Nie rób nigdy nikomu, co Tobie nie miłe" ale on rzeczywiscie tak mnie oślepił, jaki to biedny nie jest bo z żona mu się nie układa, dla mnie był taki kochany dobry... sad A jak mu dziś powiedziałam że dłużej tak nie mogę, to powiedział że i tak nie pozwoli mi odejść, że potrzebuje czasu aby poukładac wszystko i będziemy razem... ;/ wrrrrr

16

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Ogarnieta_Strachem napisał/a:

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji zawsze kierowałam się mottem "Nie rób nigdy nikomu, co Tobie nie miłe" ale on rzeczywiscie tak mnie oślepił, jaki to biedny nie jest bo z żona mu się nie układa, dla mnie był taki kochany dobry... sad A jak mu dziś powiedziałam że dłużej tak nie mogę, to powiedział że i tak nie pozwoli mi odejść, że potrzebuje czasu aby poukładac wszystko i będziemy razem... ;/ wrrrrr

no jakby Ci to powiedziec... Ogarnieta Strachem,
nikt Cie nie oslepial.
idziesz w to , bo chcesz.
Wlacz rozum

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Na początku to było niewinne, przecież nie ukrywał że ma żonę i dziecko. Nie angażowałam się bo nie chciałam... Przepraszam, że to napiszę, ale TAK. potraktowałam to jak jakąś przygodę:( i byo fajnie. do czasu aż nie zaczął mi snuć planów... przeciez nie chcialam tego, mowiam ze w zyciu nie pozwolilabym aby zostawil rodzine, a skoro juz go tutaj nie ma... mieszka 500km ode mnie, to czemu nadal dzwoni pisze jak to nie teskni i ze chce byc ze mna?:(

Wstyd mi za ten romans, ale wybaczcie nie żałuję tego. sad

Ja naprawdę cały czas mu mówię, aby zrobił wszystko żeby znów byli szczęsliwi. Że przeciez do slubu nikt go nie zmuszal... musial ja kochac... Pomimo wszystkiego zalezy mi na tym aby byl szczesliwy i mam nadzieje ze ulozy mu się z żoną. Tylko skoro mu to powiedziala i ze nie chce tego dluzej ciagnac Po co dzwoni?

18

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Nie zmieszam Cię z gównem. Każdy człowiek potrzebuje miłości, każdy jej szuka, a niektórzy pragną jej tak rozpaczliwie, że uczepią się pierwszej lepszej osoby, która powie parę miłych słów.

Po co ten mężczyzna mówi Ci to, co mówi? A co ma powiedzieć? big_smile "Bądź dla mnie rozrywką"? big_smile Przecież w pysk by dostał. Więc mówi to, co Ty chcesz usłyszeć, proste.

Jego wersja jest taka, że ma paskudną żonę, która nic nie robi, tylko przepuszcza jego kasę. Ciekawe kiedy ona po tych kosmetyczkach tak lata, skoro całymi dniami jest sama z niemowlęciem (mąż albo w pracy, albo z Tobą, albo kij wie gdzie, skoro gdzieś jeździ na tak długo, by pokoje wynajmować)... Skąd wiesz, jak jest naprawdę? Może mamy do czynienia z klasycznym typem niedojrzałego egoisty, który po narodzinach dziecka nie może sobie poradzić z faktem, że żona nie może być już na każdy jego gwizdek?

Nie kocha żony, nie jest z nią szczęśliwy? A współżyje z nią w ramach jakiegoś wolontariatu, czy co? Bo to maleńkie dziecko skądś się wzięło, prawda?

Chcesz czekać? Na co? Aż najlepsze lata życia miną Ci na takim śmiesznym randkowaniu z zajętym facetem? Samotne Święta, bo masz partnera, ale go nie masz - Ty ryczysz przy odświętnie udekorowanym stole, a on siedzi z żoną i dzieckiem. Samotne wakacje. Brak potomstwa, bo kochanek Ci będzie kazał czekać i czekać, aż przekwitniesz (no chyba że zdecydujesz się na dziecko, będąc tylko kochanką, wtedy powodzenia życzę z samotnym macierzyństwem i pytaniami dziecka, gdzie jest tatuś).

Nie broń tego faceta. I wyłącz w sobie ten obrzydliwy syndrom Matki Teresy: "Och, ach, jakiż to biedny mężczyzna, męczy się z wredną żoną, zaharowuje się na śmierć, dziecko mu jeszcze bez jego woli się urodziło, to straszne, ja go przygarnę, przytulę, pocieszę, będę walczyć o niego z całym światem, chlip, jakie to romantyczne, a na końcu nasza miłość zwycięży!" To jest aż niesmaczne.

Aha, i jeszcze jedno - załóżmy, że jakimś cudem on jednak zostawi żonę i dziecko. Zamieszka z Tobą, doczekacie się potomstwa. Nie będziesz drżała za każdym razem, kiedy on będzie wychodził z domu, że gdzieś tam jest taka dziewczyna, jaką byłaś Ty? Oszust pozostanie oszustem do końca życia.

19 Ostatnio edytowany przez calienda (2013-03-30 16:56:55)

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Ehhh... poczytaj sobie mój post w wątku "zakochałam się w mężczyźnie, który ma żonę"...."żona mnie nie rozumie, z żoną mi się nie układa"-znamy to doskonale.

20

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Jakie zalatwienie spraw?
Powiedziec zonie uczciwie - odchodze, zakochalem sie........ To kwestia paru godzin....
Sprawy formalne moze zalatwiac bedac z Toba.
Co to znaczy,  nie pozwole Ci odejsc? Znaczy sie przyjemnie mu, ze cierpisz, czekasz....
Stalo sie to, co sie stalo, I albo bialo, albo czarno.
Nie pozwalaj sobie na stawianie sie w dwuznacznej roli.

21

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Ależ tam od razu kończyć znajomość! Cóż za pomysły! Skoro piszesz, że taka wielka miłość, ogień ciał i zrozumienie dusz, to on pierwsze co zrobił po przyjezdzie do swojej juz prawie byłej żony, to złożenie pozwu rozwodowego i wyprowadzenie sie, prawda? Jestem pewna, że tak, po przeca taki wspaniały, szlachetny mężczyzna na pewno nie skalalby się choćby sprawieniem pozorów, że chodziło tylko o niezobowiązujący skok w bok.

22

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Ogarnieta_Strachem napisał/a:

Tylko skoro mu to powiedziala i ze nie chce tego dluzej ciagnac Po co dzwoni?

Łomatkoświnto, jak to po co? Żebyś nie znalazła sobie chłopaka, bo a może się niedługo jakaś delegacja w Twoje strony trafi...

23

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Proszę, przeczytaj zdania z mej sygnatury.
Przeczytaj i... zdecyduj, które z nich wyznacza Twój sposób myślenia i działania.

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Jaki człowiek jest głupi:( wszystko co jest tu napisane... przecież ja zdaję sobie z tego świetnie sprawę. Potrzebowałam potwierdzenia. I nie myślcie że jestem egoistką:( naprawdę żal mi tej kobiety. To samo mu powiedziałam! że nie mam 18tu lat aby czekać. Powinam juz mieć własną rodzinę. I nie pozwoliłabym aby mały został bez ojca. Tzn. wychodze z założenia że jeżeli ludzie naprawdę są ze sobą nieszczęsliwi to NIGDY nie powinni zostawać ze sobą ze względu na dzieci. WIEM TO PO swoich rodzicach i jak wpłynęło to na nas. Ale tak jak piszesz betina2, jaki czas na co? skoro jest TAKI nieszczesliwy:( ma piękną żonę niczym modelka, cudownego synka, to chyba typ Piotrusia Pana:( już nie wnikam jaka ona jest naprawdę, ale może poslubił ją dla jej urody bo jest naprawdę prześliczna, aby pochwalic sie wsrod kolegów rodziny jaka ma dziewczyne teraz żonę. Bo znał ją bardzo krótko jak wzieli slub. A teraz moze sie chwalic kolegom jaka ma kochanke?:(

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Wielokropek napisał/a:

Proszę, przeczytaj zdania z mej sygnatury.
Przeczytaj i... zdecyduj, które z nich wyznacza Twój sposób myślenia i działania.

Jakie to prawdziwe:(

26

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Ogarnieta_Strachem napisał/a:
Wielokropek napisał/a:

Proszę, przeczytaj zdania z mej sygnatury.
Przeczytaj i... zdecyduj, które z nich wyznacza Twój sposób myślenia i działania.

Jakie to prawdziwe:(

samo stwierdzenie, ze prawdziwe, to dopiero poczatek.

Wazne , co z tym zrobisz

27

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Zatem nie podbudowuj jego ego.
Moze czas najwyzszy coby dostal kopa w tylek i to solidnego skoro taki czarus.
Swoja droga niezle - wzial slub, bo ona taka sliczna - jest sie czym chwalic przed kolegami, no, no ......

Zdaje sie, ze zrobil Ci niezly misz-masz w glowie, a Ty jak w dym..

28

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Ogarnieta_Strachem napisał/a:
Wielokropek napisał/a:

Proszę, przeczytaj zdania z mej sygnatury.
Przeczytaj i... zdecyduj, które z nich wyznacza Twój sposób myślenia i działania.

Jakie to prawdziwe:(

Wiem. tongue
To Ty decydujesz o tym, które zdanie jest "Twoim".
A zdanie, że człowiek jest głupim, jest kolejnym usprawiedliwianiem swych decyzji. Tyle tylko, że nie jesteś głupią. smile

Jeśli mogę coś doradzić.
Odrzuć wszystkie "powinnam" - to naprawdę nie jest dobra motywacja do czegokolwiek. Pomyśl, jak chcesz, na co się decydujesz. Jesteś dorosłym człowiekiem, nie dzieckiem. smile

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Dokładnie:( wczoraj spotkałam sie z przyjaciolką byla w podobnej sytuacji i to samo, mówi że to nie ma sensu jak najszybciej powinnam to zakończyć itp.

Jak tak narzekał na nią, za kazdym razem pytałam TO PO CO? PO CO BYŁ TEN ŚLUB TO WSZYSTKO? Skoro od poczatku była taka...  To ona chciala slubu ona chciala dziecko, on chcial jeszcze poczekc z 2 lata... Ona mu sprawdza telefony i chowa najlepsze ciuchy aby sie nie stroił...

Ja głupia, a i tak w to wszystko weszłam;/

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Dzis pierwsze o jak wstałam rano wiedziałam "To koniec" ... i jak zadzwonił tak mu powiedziałam, że nie mam czasu na "czekanie"że nie chce od niego żadnych obietnic, ani decyzji... że nie pozbawię dziecka ojca i że nie jestem na tyle silna psychicznie, aby brać na swoje barki problemy jego rodziny...

a wiecie co on na to? " Kiedy Ty w końcu zaczniesz myśleć o sobie, a nie o innych" czyt."o jego zonie, dziecku" że powinnam byc egoistka i kręcić mu dziure w brzuchu aby ich zostawił i był ze mną...

Co zrobić jak znowu zadzwoni i znów powie że nie da za wygraną? Nie odbierać tel? aż mu się znudzi??

31

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Nie jesteś głupia.
Weszłaś w to, bo miałaś spore korzyści. smile


Edit:
Naprawdę nie wiesz, co zrobić, by wasze rozstanie było faktem?

32

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Wystarczy nie chcieć budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu.
Wystarczy powiedzieć, nie zrobię innej kobiecie tego czego nie chiałabym aby mnie zrobiono.

Właściwie go nie znasz. Wiesz o nim tyle ile Ci o sobie powiedział. 
A może to on nie dba o żonę, chowa jej rzeczy, żeby nikogo nie poznała jeśli taka ładna.
Nie myśl jaka ona jest. Pomyśl, że to jesteś ty.
Kobieta o niczym prawdopodobnie nie wie. Myśli, że on ciężko pracuje.

33

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Ogarnieta.
Prosze zastanow sie co Ty cytujesz  - do slubu, bo chciala, dziecko bo chciala, ubranka mu chowa ..... no blagam!!
Czy Ty zakochalas sie w polglowku? Co on Ci bredzi o mysleniu o sobie?
Jak masz myslec o sobie, to mysl, ale rozsadnie - nie daj z siebie zrobic delegacyjnej panienki.
Po co on Ci to mowi - odpowiedzi dostalas po co - po cholere mu sie rozgladac za nowym towarem, jak ma pewniaka!
Sorry za brutalnosc, ale  nie ogarniaj sie smutkiem, ogarnij sie raczej rozumem.

34

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
Ogarnieta_Strachem napisał/a:

Dokładnie:( wczoraj spotkałam sie z przyjaciolką byla w podobnej sytuacji i to samo, mówi że to nie ma sensu jak najszybciej powinnam to zakończyć itp.

Jak tak narzekał na nią, za kazdym razem pytałam TO PO CO? PO CO BYŁ TEN ŚLUB TO WSZYSTKO? Skoro od poczatku była taka...  To ona chciala slubu ona chciala dziecko, on chcial jeszcze poczekc z 2 lata... Ona mu sprawdza telefony i chowa najlepsze ciuchy aby sie nie stroił...

Ja głupia, a i tak w to wszystko weszłam;/

Hm.A jak myślisz dlaczego Ona tak robi?.Sprawdza telefon,chowa ciuchy itd,itd.
Pomyśl.
Jaka pierwsza mysl wpada Ci do głowy?.
Właśnie
Bo to nie jest Jego pierwszy raz.Rozumiesz?.
Ten facet robił to już wcześniej a Ona prawdopodobnie podejrzewa Go o zdrady i szuka dowodów dla sądu.Tak myślę.
Możesz Jej w tym pomóc.Wiesz jak?.Zdobądź jej nr tel i zadzwoń do Niej.
To wyjście jest jedną z opcji ale pomożesz Jej w kłopocie a inne naiwne być może uchronisz od tego co spotkało Ciebie.
Pytanie tylko czy stać Cię na taką odwagę.

35

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Kobieta kobiecie zgotowała ten los...
a potem kolejna zrozpaczona szuka pocieszenia na forum i złorzeczy na mężczyznom.

36

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Przerwij to kochana za wczasu, póki nie zabrnęło to jeszcze za daleko. Poczytaj sobie wątek, który Ci polecałam "zakochałam się w mężczyźnie, który ma żonę"- zobaczysz ile podobnych przypadków i dylematów z tym związanych opisują nasi forumowicze. Może ich historie i moja również skłoni Cię do refleksji.....

37 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-03-31 14:37:17)

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Niewiernosc jest przejawem niezdolnosci do glebokiego pokochania drugiej istoty ludzkiej z cala jej osobowoscia , z jej zaletami , i wadami, lecz przede wszystkim z jej odmiennoscia , niepowtarzalnoscia . Zwykle jest takze dowodem niepelnej zanjomosci siebie , wlasnej istoty. Jest zdrada zaufania drugiego , lecz samego siebie !
Zastanow sie ...........

Faceci trzymaja sie razem , a kobity!!! kOBIETA - KOBIECIE WILKIEM JEST !!! zastanow sie czy chcesz byc po drugiej stronie za kilka lat!!!

38

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Wiesz - właśnie jestem tą zdradzaną żoną. Czy zaniedbywałam męża - NIE, czy latałam do kosmetyczki - latałam i będę latać ( nie mam zamiaru wyglądać jak " matka Polka" ), czy spełniałam zachcianki męża - TAK, czy układało się nam w seksie - i to jak !!!!!! No i co zdradził mnie. A wiesz z kim - z dziewczyną, którą zaliczył już chyba każdy facet w moim mieście. Boli jak cholera. Kochałam go, wręcz szalałam za nim ( teraz zaś miłość miesza się z nienawiścią ).Nie robię tu żadnych aluzji w stosunku do Ciebie. Uwierz mi. Ale do czego zmierzam. MÓJ MEŻUŚ SIĘ ODKOCHAŁ. Przeważnie szybciutko się odkochują jak mija ich zauroczenie. Zaczyna się szarzyzna życia, nowe obowiązki. No i gdy nowa ukochana nie potrafi dogodzić żołądeczkowi ukochanego, nie tak wyprasuje, lub też nie koszulę. G dy nie lata z lekarstwami gdy ukochany ma katarek. No i wreszcie nie wychwytuje w mig jego jeszcze niewypowiedzianych "próśb". W Twoim przypadku jest jeszcze dziecko. W moim nie było - a mąż wyje pod drzwiami abym go przyjęła z powrotem. Pięknie mówi mi, że królowa jest tylko jedna - czyli ja, że pragnie zestarzeć się ze mną, że chce być ze mną do końca świata i rok dłużej. Takie tam ble ble ble. Zastanów się proszę. Czy pewna jesteś tej miłości ? Ja dopiero po pół roku życia jak w malignie dochodzę do siebie. Mój mąż nie ma wstępu już do mojego serca. Gdy będziesz pewna jego uczuć możesz zrobić krok w jego kierunku. Zastanów się.

39 Ostatnio edytowany przez batszeba (2013-04-01 11:27:34)

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
ankara95 napisał/a:

Wiesz - właśnie jestem tą zdradzaną żoną. Czy zaniedbywałam męża - NIE, czy latałam do kosmetyczki - latałam i będę latać ( nie mam zamiaru wyglądać jak " matka Polka" ), czy spełniałam zachcianki męża - TAK, czy układało się nam w seksie - i to jak !!!!!! No i co zdradził mnie. A wiesz z kim - z dziewczyną, którą zaliczył już chyba każdy facet w moim mieście. Boli jak cholera. Kochałam go, wręcz szalałam za nim ( teraz zaś miłość miesza się z nienawiścią ).Nie robię tu żadnych aluzji w stosunku do Ciebie. Uwierz mi. Ale do czego zmierzam. MÓJ MEŻUŚ SIĘ ODKOCHAŁ. Przeważnie szybciutko się odkochują jak mija ich zauroczenie. Zaczyna się szarzyzna życia, nowe obowiązki. No i gdy nowa ukochana nie potrafi dogodzić żołądeczkowi ukochanego, nie tak wyprasuje, lub też nie koszulę. G dy nie lata z lekarstwami gdy ukochany ma katarek. No i wreszcie nie wychwytuje w mig jego jeszcze niewypowiedzianych "próśb". W Twoim przypadku jest jeszcze dziecko. W moim nie było - a mąż wyje pod drzwiami abym go przyjęła z powrotem. Pięknie mówi mi, że królowa jest tylko jedna - czyli ja, że pragnie zestarzeć się ze mną, że chce być ze mną do końca świata i rok dłużej. Takie tam ble ble ble. Zastanów się proszę. Czy pewna jesteś tej miłości ? Ja dopiero po pół roku życia jak w malignie dochodzę do siebie. Mój mąż nie ma wstępu już do mojego serca. Gdy będziesz pewna jego uczuć możesz zrobić krok w jego kierunku. Zastanów się.

Daj spokój ankara, o jakich uczuciach Ty piszesz??? Przecież (pomijając poczucie przyzwoitości) autorka może mieć pretensje tylko do siebie - widziały gały co brały, rany koguta, skoro ktoś zadaje się z żonatym idiotą, który ma w domu DZIEWIĘCIOMIESIĘCZNE dziecko i pieprzy o żonie która chodzi do kosmetyczki i robi sam z siebie bezwolną kukłę (bo dla mnie to facet bez jaj) to ma dokładnie to, na co zasłużył! Zadała się nie dość, że z kłamcą to do tego z głupcem (bo inaczej nie da się skomentować jego kitów, które jej wciska), do tego w to bezkrytycznie uwierzyła, więc teraz zbiera owoce. Żadne, ale to żadne argumenty o uczuciach wyższych czy o słabości ludzkiej natury do mnie nie przemawiają, jak czytam takie androny to nawet nie potrafię się zdobyć na odrobinę współczucia, to jest radosna bezmyślność doprawiona okrutnym egoizmem - nas*ać innym w życiu a potem wrzask i płacz.

40

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

dziewczyno ja Ciebie nie potępie ale powiem Ci z doswiadczenia,uciekaj bo on i tak zostanie z zona,wiadomo ze przedstawi Ci taka wersje zebys stanela po jego stronie,sama to przezylam! wiem ze uczucie jest sliczniejsze,zacisnij zeby i to po prostu OLEJ bo narobisz sobie problemow i to Ty bedziesz plakac a on bedzie szczesliwy z zona. wiem co mowie

41

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

prosze wróćcie do pierwszego postu
ONI SIĘ ZNAJĄ MIESIĄC...
i miłośc buchła..
\a facet cztery lata w niszczęsliwym związku, gdzie mu ubrania chowają w szafie na klucz
dwa lata zona próbowała go zwgławcić, żeby wreszcie zajśc w ciąże...
wreszcie jej się wrednej udało
kontroluje go...sprawdza, jaka zła wredna zona...
ożenił się z nią, bo jest łądna
ciebie rżnie, bo na pewno jesteś brzydka, ale za to mundra bardzo...

oj dziewczyno... opanuj się naprawdę
facet jest żałosny

a jak on w to nie wierzy.. daj nam maila do niego, napiszemy co myslimy o takich chujoplątach jak on...

42

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Może liczy, że będzie miał tańszy pokój

43

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(
bet napisał/a:

Może liczy, że będzie miał tańszy pokój

Ahahahahahahahahahahahahahahaha wygrałaś cały internet bet big_smile big_smile big_smile

44

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

A dla mnie to nowość.. żona jest niedobra bo lata do kosmetyczki..aaach to nie jest zaniedbaną kura domową?????? Jakie te " dziewczynki" są naiwne... jakie płytkie...upsss miało nie być mieszania z gooofnem... ale się nie da.............bo " dziewczynki" łykają wszystko....

45

Odp: Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

dziewczyny dobrze piszą odejdź póki sie zastanawiasz:) Pisze bo podobny post umieścilam... zanim jednak go umieścilam czytałam inne podobne tego typu posty, ale postanowiłam sama usłyszec jak wygląda z zewnątrz moja sytuacja... usłyszałam wiele złych słów na swoj temat chociaż wtedy chciałam być tylko z xxx zostawić swojego faceta dla niego... jednak postanowilam ODPUSIC:) dałam sobie słowo ze to bedzie kontakt wyłacznie koleżeński, w święta wielkonocne xxx spędzil z dala ode mnie i żony.... do mnie pisał, dzwonił ciągle gadało się super.. myslałam żeby jednak nie konczyć tego ALE bylam silna... zona jakoś sie o mnie dowiedziala... więc już calkiem sobie odpusciłm.. a on? on pisze jak jest w pracy, dzwoni jak jest w pracy? jak jest z żona nic sie nie odzywa... Przychodzi niby specjalnie dla mnie do pracy bo nie musi wcale tu przyjeżdzać... Gdy sie spotykamy nie daje nam szans na nawet najmniejszy flirt... nie chce być tą druga tą co czeka.... A  Ty chcesz nią być? usmiecha się, mami mnie miłymi slowami, ja sie nie daje... Mysle że związałaś sie z nim bo byłaś samotna... czegoś Ci brakowało... w takim momencie oni właśnie atakują... Nie rań siebie a szczegolnie jego żony.. to nie ma sensu.. i popatrz na to co byś miała gdyby zostawił zone i był z toba?
otóż większość facetów nie zostawia swoich zon.. a jesli zostawiają je dla kochanki to kochanka zajmuje miejsce żony a on ma następna kochanke.. nie łudź sie.. kto zdradził raz zrobi to jeszcze raz i kolejny... a Ty po takiej dawce przygód nie bedziesz wierzyć w mężczyzn....
Pozdrawiam:) i myślę że podejmiesz słuszną decyzje z której będziesz dumna jak ja:)

Posty [ 46 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zakochana w nieodpowiednim mężczyźnie ;(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024