Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

Mam ubezpieczenie grupowe w pracy, niestety nie spełnia moich oczekiwań. Chciałabym wybrać indywidualne, jaką firmę ubezpieczeniową polecicie? Czekam na wasze opinie i rady.:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

A jakie ubezpieczenie Cię interesuje? Na życie, czy jeszcze coś dodatkowego? Dla Ciebie samej czy też dla dzieci?

3

Odp: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

Joanno dobrą ofertę ubezpieczenia grupowego ma Allianz, jest to tzw grupa otwarta, jest tam kilka wariantów można dobrać odpowiednie dla Twoich potrzeb. Nie jestem agentem Allianz więc pisze bezstronnie. na co musisz zwrócić uwagę to do do którego roku życia można taką umowę kontynuować, w Allianz przechodzi sie po 65 roku na indywidualna kontynuację na dobrych warunkach, musisz zwrócić uwagę na karecje tzn okres od zawarcia umowy z Towarzystwem a rozpoczęciem odpowiedzialności.
Takie grupówki ma jeszcze Uniqa, Ergo Hestia, Generali, prowadzą też grupy otwarte niektóre biura brokerskie.
Musisz poprosić agenta o OWU i PRZECZYTAĆ , a pózniej pytać agenta i pytać aż wszystko wyjaśni.

4

Odp: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

jak by potrzeba było mam ubezpieczenia w pramerica
i mogę podać nr do swojego agenta wszystko jasno wytłumaczy powie co i jak

5

Odp: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

Mi tam się podoba w generali ubezpieczenie na życie połączone z funduszem inwestycyjnym INWESTYCJA I OCHRONA.  Dwa w jednym, jedna składka smile

6

Odp: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

no to ja też tak mam
i fajne jest to że moja polisa nie opiera się na funduszach tylko pieniądze są gwarantowane + ewentualny udział w zysku

7

Odp: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

Jakie to ubezpieczenie? Pro Familia? Kiedyś chyba mieli inne, albo się po prostu nazwa zmieniła.

8

Odp: Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?
joannna35 napisał/a:

Mam ubezpieczenie grupowe w pracy, niestety nie spełnia moich oczekiwań.

Możesz to sprecyzować? Co konkretnie Ci nie odpowiada i co przede wszystkim chciałabyś zmienić?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Ubezpieczenie indywidualne - jakie wybrać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024