Jak przyspieszyć porost włosów? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jak przyspieszyć porost włosów?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 85 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lulafasionlo1234 (2013-02-14 21:11:48)

Temat: Jak przyspieszyć porost włosów?

Próbowałam chyba wszystkiego i nic niedawno obciełam włosy żeby choć troche zrównać je z grzywką ale teraz żałuje lecz zauważyłam że zaczeły mi jeszcze szybciej rosnąć teraz wiem że podcinanie końcówek pomaga i grzywke o milimetr też podciełam i miałam do oczu , a teraz mam na poziomie ust a podcinałam chyba dwa miesiące temu i podcinanie koncówek  bardzo pomaga podobnież włosy rosną 1 cm na miesiąc ale myśle że to nieprawda chyba troszke więcej mam nadzieję, że pomogłam dziękuje do widzenia smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak przyspieszyć porost włosów?

Ja byłam ogolona na zapałkę.
Włosy do ramion odrosły w pol roku.

Stosowałam szampon rumiankowy i 2 razy w tygodniu wcierałam surowe jajko we włosy na 10 minut.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Słyszałam że picie drożdży jest dobre na porost włosów;)
Mi też nie chciały włosy rosnąć ale po biotebalu podrosły dość sporo. Teraz podcięłam bo były zniszczone i się zastanawiam nad tą drożdżową kuracją bo chciałabym żeby jak najszybciej odrosły.

Reklama

4

Angel_81 napisał/a:

Słyszałam że picie drożdży jest dobre na porost włosów;)
Mi też nie chciały włosy rosnąć ale po biotebalu podrosły dość sporo. Teraz podcięłam bo były zniszczone i się zastanawiam nad tą drożdżową kuracją bo chciałabym żeby jak najszybciej odrosły.

Nie polecam, nie wiesz, jak zareaguje na drozdze Twoj organizm. Lepiej kup sobie jakis preparat w aptece na wzmocnienie wlosow, beda wtedy szybciej rosly.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

podobno picie herbaty yerba mate działa dobrze na włosy- szybciej rosną. osobiście nie sprawdzałam, to opinia jednej z koleżanek.

Reklama

6

marinka napisał/a:

podobno picie herbaty yerba mate działa dobrze na włosy- szybciej rosną. osobiście nie sprawdzałam, to opinia jednej z koleżanek.

to raczej pobudza organizm, wiec może akurat na same włosy nie podziała.

"jesteś różowy krem na cieście i byłbym Ciebie jadł o wiele częściej.. o ile zechcesz... jesteś jedyna w całym mieście, łaskawy zrządził los, że chciałaś mieć mnie w domu na jesień..."

7

Dobry sposób do szamponu (tyle ile zawsze bierzecie) dodać trochę soku z pokrzyw - do kupienia w aptece - ja po ścięciu włosów używałam i rosły mi ok 6 cm na miesiąc. Ale niestety spaliłam włosy rozjaśnianiem i znów ścięłam więc zamierzam ponownie zacząć używać soku z pokrzywy smile smile

W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

8

Gawanna napisał/a:

Dobry sposób do szamponu (tyle ile zawsze bierzecie) dodać trochę soku z pokrzyw - do kupienia w aptece - ja po ścięciu włosów używałam i rosły mi ok 6 cm na miesiąc. Ale niestety spaliłam włosy rozjaśnianiem i znów ścięłam więc zamierzam ponownie zacząć używać soku z pokrzywy smile smile

serio?! a ja się tyle czasu męczę bo chcę zapuścić włosy,ale albo się zniszczą,albo zaczynają beznadziejnie ukłdać... chyba jeszcze dziś skoczę po ten sok z pokrzyw! Masz jakąś sprawdzoną markę? Ile kosztuje mniej więcej takie cudo?

9

Ponoć na szybszy porost włosów działa olejek łopianowy. Sama stosuje, ale zbyt krótko, by móc zaobserwować jakieś efekty. Kosztuje niewiele, bo ok. 7 zł (Green Pharmacy).

True love lives on lollipops and crisps.

10 Ostatnio edytowany przez Gawanna (2013-03-22 13:34:20)

serio?! a ja się tyle czasu męczę bo chcę zapuścić włosy,ale albo się zniszczą,albo zaczynają beznadziejnie ukłdać... chyba jeszcze dziś skoczę po ten sok z pokrzyw! Masz jakąś sprawdzoną markę? Ile kosztuje mniej więcej takie cudo?

Konkretnie marek nie mam bo zwykle pisze "sok z pokrzywy" smile Ja płacę do 10 zł ale ostatnio nie potrafiłam znaleźć w aptece. W kosmetycznych sklepach też powinny być.

Dziś kupiłam w drogerii już po raz kolejny szampon ziołowy z pokrzywą zwyczajną. Gr. Pharm. (nie chcę podawać całej nazwy żeby specjalnie nie reklamować). "Szampon poprawia mikrokrążenie skóry głowy, pobudza pracę cebulek włosowych, zapewnia włosom energię do wzrostu. Włosy stają się zdrowe, nawilżone, elastyczne i pełne blasku." Ponieważ nie zawsze w aptece jest sok z pokrzyw i trzeba się naszukać

W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

11

Witam dziewczyny ja na porost włosów stosuje drożdże ale robię z nich maseczkę na włosy 2 kostki drożdży zalewam odrobiną w rządkiem dodaje olejku łapniowego czekam aż trochę ostygnie i nakładam na włosy, owijam workiem foliowym i zawijam ręcznikiem i tak pozostawiam na 30 min wiem że drożdże maja okropny zapach ale da się przyzwyczaić. Ja tą kurację stosuje od roku i na prawdę mi pomaga i nie mam zamiaru zmieniać...Też jem witaminy selen+E i witaminę B jestem zadowolona a moje włosy są zdrowe długie i jestem bardzo z nich zadowolona. Pozdrawiam smile

12

Dwie kostki drożdży, ale na jaką długość włosów?? Ja ostatnio stosowałam PLACENTĘ w postaci olejku, ok 12 ampułek do wcierania na skórze głowy po kąpieli, ale efektu nie widać hmm

13

Ja wyczytałam na jakimś blogu, że codzienne picie siemienia lnianego daje świetne efekty. Próbowałyście? Moja siostra pije drożdże ale efektów nie widać...

14

Ja zawsze używałam 2 kostki drożdży a miałam włosy do ramion teraz mam za łokcie...mi drożdże pomagają i widzę jakie mam zdrowe włosy i ile mi urosły a naprawdę miałam zniszczone włosy bo miałam przedłużone i po ściągnięciu tych sztucznych byłam dosłownie do połowy łysa musiałam je ściąć przeszłam prawdziwy horror aż pani dermatolog doradziła mi z tymi o to własnie drożdżami...Pozdrawiam

15

algebra napisał/a:

Ja wyczytałam na jakimś blogu, że codzienne picie siemienia lnianego daje świetne efekty. Próbowałyście? Moja siostra pije drożdże ale efektów nie widać...

Piłam drożdże, ale w celu zmieniejszenia wypadania a nie szybszego porostu. Rzeczywiście po 2 miesiącach mniej wypadały, a co do wzrostu jakoś się na tym nie skupiałam. O siemieniu też słyszałam. Chyba zacznę stosować. Na razie piję herbatę z pokrzywy i bardzo sobie chwalę.

True love lives on lollipops and crisps.

16

Ja też niestety borykam się z problemem wypadania włosów, jak również wolno rosną. Biorę tabletki - skrzyp, ale nie widzę poprawy. Przejrzałam Wasze wypowiedzi i chyba skuszę się na sok z pokrzywy, ale najpierw polecę do fryzjera troszkę podciąć włosy smile

17 Ostatnio edytowany przez rubbim (2013-03-26 20:07:45)

Witam:-)  ja ostatnio zakupiłam w nature za ok. 7zł olejek łopianowy z czerwoną papryką. Według producenta ma nieco przyśpieszyć wzrost włosków, ale jak to będzie to zobaczę.
Na pewno polecam Ci wcieranie naturalnego soku z brzozy w skóre głowy.Przyśpiesza ich wzrost i zapobiega ich wypadaniu:-)  Ponadto nie tylko ja zachwalam maskę z 10 ziół firmy N&B. Do kupienia przez internet.

18

Witam ja też mam ten olejek łapniowy z czerwoną papryką mam również olejek tej samej firmy ze skrzypem polnym przed myciem głowy na 30 min nakładam je oba ponieważ jeden jest na pobudzenie porostu włosów a drugi przeciw wypadaniu i powiem wam jestem zadowolona ja już tyle rzeczy próbowałam na moich włosach i skupiam się na piciu herbaty z pokrzywy, olejkach,drożdżach i witaminach SELEN+E I DO TEGO WITAMINA B i widzę efekty moje włosy są zdrowe nie wypadają rosną dosyć szybko...ale jak wiadomo na efekty trzeba troszkę poczekać.

POZDRAWIAM smile

19

Dziewczyny nie jestem w stanie wypić drożdzy, zalezy mi tez aby wlosy szybciej rosly, na allegro widzialam ampułki do wcierania , stosował ktos??

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

20

Niektórym osobom bardzo pomaga Jantar firmy Farmona. Na moje grube włosy to niezbyt korzystnie działa, ale jesli ktoś ma delikatne włosy, to może wypróbować ten specyfik.

21

Polecam skrzypowite, w niemczech kupilam sobie tabletki z duza iloscia cynku wlosy rosna jak szalone w 3 miesiace urosly bardzo duzo mialam do szyi a teraz mam do lopatek

22

Bursztyn do wcierania w skórę głowy jest idealny do przyśpieszenia porostu włosów. Dostępny jest głównie na allegro za ok 10 zł, a z apteki to Seboradin (koszt między 20 a 30 zł).

23

Gawanna napisał/a:

Hej.
Mam pytanie to po prostu idziesz i pytasz się w aptece o sok z pokrzywy?
Wiesz zadaje Ci to pytanie bo może być jakaś inna tego nazwa ,
Ponieważ jak poszłam do apteki w swojej okolicy to patrzyli się na mnie jak na głupia i po prostu powiedzieli że pierwszy raz słyszą o takim czymś :-P
Dlatego pytam.
Z  góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam ;-)

24

Cześć:) mam pewien problem i liczę na jakieś cenne porady. Oczywiście chodzi o włoski:) Jestem brunetką moje włosy zawsze dawały mi w kość, są cieniutkie, nie jest ich za wiele, prościutkie jak druty:D no i maja tendencję do przetłuszczania. Ostatnio przez dłuższy czas nosiłam króciuteńką fryzurkę, z odsłoniętymi uszami troszkę dłuższą grzywką i przez moment z wygolonym bokiem, tak modnym ostatnio ;p. Niestety wadą mojej fryzury było jej układanie ;/ pracowałam jako kosmetyczka i żeby jakoś wyglądac co rano myłam włosy i stały rytuał- suszenie, modelowanie, tapirowanie, lakierowanie... i moje włosy podupadły nieco;/ postanowiłam tez zmienić fryzurkę zaczełam zapuszczać włosy, prawie od roku nie byłam ich ścinać, a przydało by się bo sa już dośc zniszczone. Nie chce ich teraz ścinać bo są jeszcze za krótkie, więc dziewczynki może znacie jakieś dobre odżywki, bądź domowe sposoby, żeby je troszke podreperowac, bo wizyta u fryzjera to ostateczność ;( i chciałabym też żeby trochę szybciej rosły. Macie jakies sprawdzone sposoby?? Próbowałam różnych sposobów: odzywki do spłukiwania, bez spłukiwania, maski, płukanki jakies dziwne, ostatnio w końcówki wcieram jedwab. Proszę o pomoc:)

25

Mnie uczono tylko ze zdrowe odżywianie się i systematyczne przycinanie końcówek pomaga.

26

Jak ja nie mam z czego tych końcówek podciąć haha a u fryzjera "końcówki" to często 10 cm!

27

Oj tak. Szlag mnie zawsze trafiał jak tłumacząc komuś proszę przyciąć 2-3cm zazwyczaj i tak jechali po swojemu. Obecnie przycina mi włosy przyjaciółka i staram sie tak systematycznie co 2 miesiące ten 1cm ciapnąć. Mam już długie włosy więc aż tak nie obserwuje tempa wzrastania ale myślę że to dobre dla włosów.

28

Dlatego boję się iść do fryzjera, że wyjdę z fryzura wyjściowa zanim zaczełam zapuszczać, heh coś wymyśl
ę:)

29

A jakie masz włosy? Bo przy prostych łatwiej kogoś zwerbować do pomocy wink

30

Nie ma takiej siły która pokręci moje włosy haha prościutkie;)

31

Mi rosną jak szalone po SkrzypoVicie, choć słyszałam także masę pozytywnych opinii na temat Vitapilu (mnie nie pomógł, lecz koleżankom już tak).

Podcinanie końcówek sprawia, że włosy stają się odżywione i wizualnie wyglądają o wiele lepiej - w końcu pozbyły się szpecącego, porozdwajanego "sianka" przy końcach. Natomiast nie sądzę, by ich przycinanie miało związek z porostem włosów - bo i jak, skoro rosną one z cebulek, które znajdują się w skórze?

Ponadto polecam zaprzestania używania szamponów i odżywek nafaszerowanych chemią (Dove, Pantene Pro-V, Gliss Kur, Schauma, etc.), jako że mają tendencję do  "oplatania" włosa z zewnątrz, co daje chwilowy efekt lśniących i zdrowych włosów, gdzie w rzeczywistości "w środku" są one nadal w kiepskiej kondycji. Zalecam przy okazji korzystanie z kosmetyków ziołowych, są bardzo tanie, bardzo wydaje i naprawdę nawilżają i odbudowują włosy. Nie ma w nich tyle chemii i aż tak  nie trzepią po portfelu, a włosy są naprawdę wdzięczne.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, iż na każdy rodzaj włosów działa co innego, lecz ja mówię na przykładzie swoim oraz kobiet, z którymi mam do czynienia smile

32

Cynk, pokrzywa i skrzyp polny - preparaty z ich odpowiednio dużym stężeniem czynią cuda i mówię to ze swego doświadczenia. Nie polecam natomiast ścinania końcówek -tzn. można ściąć, jeżeli ma się włosy w złym stanie i chce się sprawić, by odrosły zdrowe, ale to w żaden sposób nie przyspiesza porostu włosów. Moje nie widziały fryzjera od pół roku smile

Egoizm nie po­lega na tym, że żyje się tak, jak się chce, lecz na żąda­niu od in­nych, by żyli tak, jak my chcemy.

Oscar Wilde

33 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-11-28 13:12:42)

najpierw trzeba przede wszystkim poznać przyczyny problemów z włosami, wtedy można podejmować odpowiednie działania. nie zaszkodzi wizyta u lekarza, który zrobi odpowiednie badania i stwierdzi czy wszystko jest ok. co do preparatów ciekawe pozycje można znaleźć na spam, dosyć duży asortyment dla kobiet i mężczyzn

34

Jennifer23 napisał/a:

Witam dziewczyny ja na porost włosów stosuje drożdże ale robię z nich maseczkę na włosy 2 kostki drożdży zalewam odrobiną w rządkiem dodaje olejku łapniowego czekam aż trochę ostygnie i nakładam na włosy, owijam workiem foliowym i zawijam ręcznikiem i tak pozostawiam na 30 min wiem że drożdże maja okropny zapach ale da się przyzwyczaić. Ja tą kurację stosuje od roku i na prawdę mi pomaga i nie mam zamiaru zmieniać...Też jem witaminy selen+E i witaminę B jestem zadowolona a moje włosy są zdrowe długie i jestem bardzo z nich zadowolona. Pozdrawiam smile

Jennifer23, jak często stosujesz tą maseczkę? Raz w tygodniu wystarczy?

Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem nie gaś nigdy światła nadziei

35 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-01-27 18:24:02)

Słyszałam, że używanie jakiej kolwiek odżywki na końcówki włosów tez przyśpiesza porost włosów wink
Ale z mojego doświadczenia to powolne działanie. Ja osobiscie obcinam włosy za tyłka do ramion co rok i przez półroku mi odrastają do prawie takiego samego efektu jak był rok temu od czasu do czasu używak ampułek z Framesi i byc moze to sprawia iż włosy tak szybko mi odrastają a włosy mam naprawde grube i cięzkie nawet do ułożenia jakiej kolwiek fryzury dlatego najczęściej je prostuje.
Również polecam hurtownie fryzjersko - kosmetyczną spam  znajdująca sie na warszawskiej woli mają tam duży wybór produktów do włosów jak i ciała w super cenach. Polecam smile)

36

Ja używałam wcierki Jantar i naprawdę mi pomogła. Dodatkowo można pić pokrzywę lub łykać jakieś suplementy. Trzeba też pamiętać o dbaniu o końcówki włosów, żeby się nie kruszyły smile

37 Ostatnio edytowany przez Kyla (2014-07-09 18:55:36)

Gawanna napisał/a:

Zaczynam dziś kurację. Po twoim poście zamówiłam 2 butelki tego soku. Daj znać czy u ciebie porost ten sam. Ja dam znać po miesiącu czy coś się więcej ruszyły niż standardowy 1cm sad Też miałam spalone włosy. Teraz mam ciemny brąz więc będzie spokój.

Dodatkowo 2 razy dziennie piję pokrzywę. Dobra jest w smaku! Nie rozumiem tych, które pisały, że nie mogą znieść smaku pokrzywy. Chociaż the best pokrzywa jest z trawą cytrynową w Biedronce, ale zawartość pokrzywy już tylko 79% o ile dobrze pamiętam. Za to w smaku jest pyyyycha - można by litrami pić.

38 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-01-25 17:05:16)

I co jak efekty? Ja poszłam innym tropem i zamówiłam sobie naturalny szampom Agafii z [spam] póki co testuje, ale wygląda to obiecująco

Posty [ 1 do 38 z 85 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Jak przyspieszyć porost włosów?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016