Przedłużanie włosów - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-04-06 13:33:15

asiulka090
Wróżka Bajuszka

Przedłużanie włosów

szukalam takiego tematu u nas na forum ale w zadnym nie znalazłam tego czego mnie interesuje, takze zakladam nowy.

mianowicie, chcialm sie zapytac czy ktoras z was ma doswiadczenie z przedluzonymi wloskami, tzn czy ktoras przedluzala? ile sie takie wloski trzymaja ? jaki jest koszt etc piszcie wszystko co wiecie smile

#2 2009-04-06 16:06:21

nokia
Przyjaciółka Forum

Re: Przedłużanie włosów

Ja mialam przedłużone włoski - ringami smile

Ogólnie włosy trzymały mi się około 3 miesiące. Efekt był całkiem fajny tyle że ja włosy mam grube i mocne smile nie zniszczyły się przy tym zabiegu.

Miałam przedłużone włosy o 40 cm smile

Ogólnie teraz bym sobie przedłużyła ale myśle o metodzie clip <coś takiego> czyli przedłużanie w ciągu 5 minut wink
moja koleżanka miała takie spinezki i bardzo fajnie wyglądała smile

#3 2009-04-06 17:18:14

Noelle
Przyjaciółka Forum

no właśnie-lookalam na allegro takie clipsy-kolorowe i włosów się nie niszczy.. ale jaka jest tego jakość i wytrzymałość??

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#4 2009-04-06 17:42:33

nokia
Przyjaciółka Forum

noelle87- wytrzymałość jest podobna jak we włosach przyczepianych metodą ringów smile
Ale wiadomo lepiej kupić droższe włosy z włosia naturalnego nie sytentycznego- bo ten pierwszy znacznie dłużej zatrzymuje ładniejszą kondycje i włoski tym samym dłużej są do użytku.

Ostatnio edytowany przez nokia (2009-04-06 17:43:19)

#5 2009-04-06 20:13:10

asiulka090
Wróżka Bajuszka

no wlasnie tez troche poczytywalam na ten temat, a jesli wloski odpadna to moge znow przyczepic te same?tongue

#6 2009-04-07 00:11:30

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Metoda clip on próbowałam i odradzam przede wszystkim klipsy nie trzymały się włosów, po drugie strasznie ciężko się zapinały może to kwestia kupionych włosków ale dziękuje za taka przyjemność 5 minut ok  tyle że po10 minutach włosy się zaczynają zsuwać trochę obciachowo.

#7 2009-04-07 11:17:53

nokia
Przyjaciółka Forum

fenix może dlatego że przed nałożeniem clipsów nalezy włosy delikatnie zmatowić poprzez tapirowanie i pryskaniem lakierem- aby się nie ześlizgneły?

Grunt to proawidłowe założenie.

asiulka090 jeżeli chodzi o ringi i cplipsy możesz dopinać ponownie odpadające kosmyki.

#8 2009-05-30 17:14:49

Edytkaa1
Niewinne początki

witam wypowiem sie w tym temacie poniewaz mam tez troche przygody a mianowicie mam włsoy sciete na boba ale zawsze mnie ciekawiło przedłuzanie włosów i pomyslałam zeby sprubowac kupiłam domowy zestaw przedłuzania do nauki włosów metoda microringi czyli czarne pasma ringi  (miałam wtedy czarne włosy)szczypce do zaciskania ringów oraz specjalne szydełko i przedłuzyłam sobie boki sama tak jakby zrobiuła to fryzjerka troche sie nameczyłam bo musiałm blisko lusterka boki robic i bolałam mnie  odwrocona głowa ale przedłuzanie takie jest bardzo proste i jak to zrobiłam to nikt nawet nie rozpoznał ze to przedłuzane oczywiscie znajomi kiwali z uznaniem głowami ze super wyszło po jakims czasie sama sciagłam bo mi sie znudziło ciezko było sciagnąc ale nic sie nie uszkodziło te włosy bardzo mocno sie trzymaja wiec nie ma obawy ze spadnie czy cos w kazdym badz razie kuzynka chce przedłuzyc po całosci na bardzo długie jak zakupi sobie pasma i roingi to jej to zrobie bo jest bardzo proste pozdrawiam

#9 2009-07-10 17:53:28

pennylane
100% Netkobieta

ja miałam przedłużone metodą na keratynę ale bardzo mnie swędziała głowa (niestety, może podrażniać skórę lub wywoływać alergię) więc potem zmieniłam na tulejki - podobne do mikroringów ale mniejsze i nie metalowe.
bardzo gorąco wszystkim polecam. ja już tęsknię do moich długich włosów sad

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#10 2009-09-04 17:35:04

malina33
Niewinne początki

Czesc dziewczyny,

Chcecie miec za darmo przedluzone wlosy?

Pracuje w firmie CinderellaHair, szukamy teraz twarzy na "Śląski Festiwal Fryzjerski"w Katowicach. Przedluzymy ci wlosy za free, do tego dostaniesz produkty do pielegnacji, a co najfajniejsze, stylisci przygotuja Cie do sesji zdjeciowej, ktora ukaze sie w ogolnopolskim dwumiesieczniku.

pennylane napisał:

ja miałam przedłużone metodą na keratynę ale bardzo mnie swędziała głowa (niestety, może podrażniać skórę lub wywoływać alergię) więc potem zmieniłam na tulejki - podobne do mikroringów ale mniejsze i nie metalowe.
bardzo gorąco wszystkim polecam. ja już tęsknię do moich długich włosów sad

przedluzki keratynowe swedza tylko w przypadku gdy fryzjer przyczepi wlosy zbyt blisko skory, jezlei zrobi sie to w odpowiedniej odleglosci, to nie ma mozliwosci podraznienia skory smile

Ostatnio edytowany przez malina33 (2009-09-04 17:46:00)

#11 2009-09-12 22:49:29

poison
Niewinne początki

Jak można się zgłosić, bo zależy mi na dobrym przedłużeniu, a to pewnie było by profesjonalnie no i za darmo:))

#12 2009-09-13 20:22:36

malina33
Niewinne początki

Hej. Swoje dwa zdjęcia (portret i sylwetka) proszę przesłać na  biuro(małpa)cinderellahair.pl do 31 października. Wszelkie pytanie lub wątpliwości dotyczące konkursu lub przedłużania włosów można również kierować na ten adres. smile

#13 2009-09-21 21:28:25

Sara5
Zaglądam tu coraz częściej

też myślałam o przedlużeniu ale ponoć ( nie wiem czy to prawda) strasznie to obciąża włosy i potem ma się przerzedzone, boję się tego co będzie potem... czy to prawda?

#14 2009-09-22 18:08:21

Sarenka
Przyjaciółka Forum

Ja nie przedłużam wole swoje naturalne o wiele ładniej to wygląda - zapewniam wink

Never, never give up wink

#15 2009-09-23 23:13:38

gofka66
Niewinne początki

hej ja mam wlasnie wlosy przedluzone juz nie pierszy raz smile przedluzam sobie na kreatyne (polecam) wlosy trzymaja sie 3 miesiace potem trzeba je sciagnac mozna od nowa jez zalozyc ale podciac bo koncowki sie niszcza:( no i dokupic najlepiej naturalne wlosy bo sa one lepsze a jak wiadomo wlosy bez cebulek sa suche wiec najlepiej odzywiac i dbac polecam tez jedwab:P i wszystko co z nim zwiazane...spacjalna szczotke zakupic ;p

I mój płacz.Mój płacz...powiedz czy to łądnie tak...kiedy w kacie płacze ktoś................Kogo Kochać mam:(

#16 2009-12-20 17:16:11

lukaszq369
Zbanowany

Moja koleżanka przedłużała sobie włosy w salonie fryzjerskim, i jest zadowolona.. tyle, że dość dużo za to załąciła - prawie 250 zł smile

#17 2009-12-23 20:17:39

Karolajnaa
Niewinne początki

Hej mam do sprzedania włosy clip on . Wczoraj mi przyszły,ale zdecydowalam sie ze zrobie sobie ringami.
Są nowe, nie uzywane, syntetyczne [ mozna prostowac, suszyc]
Color - brąz. Jest 6 taśm ; długość taśm:
1 sztuka - 18cm - 3 clipy
1 sztuka - 14cm - 3 clipy
2 sztuki - 6cm - 1 clip
2 sztuki - 4cm - 1 clip
Więcej informacji ; 7790671 gg

#18 2010-01-06 17:01:51

Natalina
Niewinne początki

Cześć.
Mam problem. Mam asymetrie od jakiegoś czasu i nawet ją lubię ale gdy wczoraj poszłam do fryzjera aby podciąć sobie trochę włosy on zaproponował malutkie zmiany, więc się zgodziłam i teraz nie wiem co robić bo wyglądam strasznie. Z tyłu mam włosy obcięte po skosie a to pod spotem troczę przestrzeżone.
Za tydzień mam studniówkę i nie wiem co z tym fantem zrobić. 
BŁAGAM O POMOC!!!

#19 2010-01-06 19:54:25

bo-taki-mam-kaprys
Dobry Duszek Forum

Idź do innego, dobrego fryzjera i niech ratuje sytuację smile

#20 2010-02-01 23:18:21

MagicPrincess
Dobry Duszek Forum

Karolajnaa napisał:

Hej mam do sprzedania włosy clip on . Wczoraj mi przyszły,ale zdecydowalam sie ze zrobie sobie ringami.
Są nowe, nie uzywane, syntetyczne [ mozna prostowac, suszyc]

Syntetycznych włosów nie można prostować bo najzwyczajniej je spalimy

#21 2010-02-18 02:58:02

allaa
Niewinne początki

Jestem tu nowa i mam do was Bardzo wielka Prośbę bo ide na nastepny piatek przeduzac włosy juz poraz kolejny przeduzałam juz dwoma sposobami jednym to warkoczyki a drugim to tymi obraczkami i teraz nie wiem czy sobie teraz przeduzyc jak miałam przeduzone obraczkami rok temu to nie byly znów takie złe ale troche mi włosy wypadaly a teraz mam przez rok przeduzone tymi warkoczykami to musze kazdy miesiac ich zmieniac a w dodatku te doczepione włosy strasznie wypaduja sad
PROSZE POMOCY!!sad jeszcze mi został tydzien a ja nie wiem wciaz jakim sposobem przeduzyc wlosy sadsad

#22 2010-05-31 13:23:38

monika_honey
Niewinne początki

Witam!
Ja również mam przedłużone włosy.Jestem bardzo zadowolona, ale zanim trafiłam na dobre włosy i usługę, przeżyłam koszmar - dlatego postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania oraz wątpliwości:)Sama kupuje włosy u sprzedającego na allegro: hair_atelier. A stylista mi je nakładają. Jeśli ktoś nie chce Przedłużać włosów inwazyjnie- posiadają również włosy Clip In On. Polecam i Pozdrawiam;):

1. Microrings Hair Extenssion (obrączki, metoda na zimno)

Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorem do koloru włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda MICRO RINGS pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużenia, ponieważ gdy pojawia się odrost doczepione pasemka wraz z obrączkami można podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące! Obrączki mogą być od wewnętrznej strony gwintowane, lub pokryte warstwą silikonu (obie możliwości mają na celu poprawienie wytrzymałości łączenia. Obrączki silikonowe zapewniają stosunkowo lepsze łączenie w porównaniu do obrączek gwintowanych).

2. Easy Hair Extenssion ( miedziane tulejki, metoda na zimno)

Do mocowania pasemek do Twoich włosów stosowane są miedziane tulejki (nieznacznie dłuższe od obrączek) dobrane kolorem do koloru włosów. Tulejki po zamocowaniu pozostają płaskie i niewidoczne. Metoda pozwala uniknąć stosowania temperatury i środków chemicznych bezpośrednio na powierzchni Twoich włosów. Sposób mocowania niemal całkowicie wyklucza możliwość zsunięcia się pasemka. W przypadku tej metody również możliwe jest podciągnięcie pasemek, gdy pojawi się zbyt duży odrost.

3. Metoda keratynowa lub klejowa (na ciepło)

Pasemka są mocowane do Twoich włosów za pomocą zgrzewów wykonanych klejem keratynowym lub żywicznym. Pozwala na doczepienie dużej ilości włosów, ponieważ nie ma w jej przypadku żadnych czynników ograniczających jak np. w metodzie MicroRings , gdzie rozmiar obrączki determinuje grubość doczepianego pasemka. Po upływie kilku miesięcy, gdy pojawi się odrost włosy należy zdjąć. Nie zawsze udaje się odzyskać odpowiednią ich ilość, by założyć je ponownie wyżej. Włosy poddane są bezpośredniemu działaniu temperatury i środków chemicznych (zgrzewarka, lub pistolet klejowy rozpuszczają spoiwo – klej keratynowy lub żywiczny – które jest nanoszone na nasze i doczepiane włosy, dzięki czemu uzyskujemy łączenie). Powszechnie używane przy tej metodzie kleje tzw. keratynowe lub żywiczne mogą (ale nie muszą) zawierać dodatkowe substancje odżywcze, ale proszę pamiętać, że jest to sztucznie uzyskana substancja chemiczna, która dopiero w wysokiej temperaturze jest plastyczna i tak aplikowana na nasze włosy!

4. PODCIĄGANIE PASEMEK PRZY METODACH OBRĄCZKOWEJ I TULEJKOWEJ

W przypadku metody obrączkowej i tulejkowej włosy mogą być noszone dopóki są zadbane i wyglądają estetycznie. W zależności od gatunku włosów może to być nawet do 12tu miesięcy. Gdy odrost zaczyna przeszkadzać w codziennej pielęgnacji
włosów (głównie przy czesaniu, osłabia to również trwałość łączeń) pasemka można zdjąć, zregenerować i założyć ponownie przy użyciu nowych obrączek lub tulejek. Jednym słowem: wracamy do stanu początkowego i możemy nosić nasze włosy dalej. Zabieg taki wykonujemy średnio co 2 miesiące. Jest to okres optymalny zarówno jeśli chodzi o trwałość łączeń, jak i wygodę
codziennej pielęgnacji.

5. REAKCJE ALERGICZNE NA METAL

Jeżeli jesteś alergikiem koniecznie powiedz mi o tym! Pozwoli nam to uniknąć przykrych konsekwencji ewentualnej reakcji alergicznej na metal. Z doświadczenia wiem jednak, że najczęściej reakcję uczuleniową wywołuje nikiel (obrączki są aluminiowe, tulejki miedziane).

Rodzaje włosów:

Naturalne włosy wykorzystywane do przedłużania i zagęszczania dzielimy na 3 gatunki:

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE - najwyższej dostępnej na rynku jakości włosy. Trudne do pozyskania. Miękkie i delikatne, podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Charakteryzują Się wysoką wytrzymałością, długo pozostają w doskonałej kondycji. Można je poddawać zabiegom koloryzacji, trwałej (oczywiście z umiarem).

WŁOSY EUROPEJSKIE - wysokiej jakości włosy, miękkie i miłe w dotyku. Podatne na układanie i zabiegi stylizacyjne. Mają krótszą niż słowiańskie wytrzymałość, jednak przy odpowiedniej pielęgnacji długo pozostają w dobrej kondycji. Nie zaleca się farbowania lub innych zabiegów chemicznych. Możliwe tonowanie koloru (delikatne szampony koloryzujące, touch’e, itp.)

WŁOSY AZJATYCKIE - stosunkowo sztywne i twarde włosy, dość trudno poddające się zabiegom stylizacyjnym. Wymagają intensywnej pielęgnacji. Mają żywotność krótszą niż włosy słowiańskie i europejskie. Nie należy stosować żadnych zabiegów chemicznych.

WŁOSY SYNTETYCZNE - uzyskane w chemicznym procesie z tworzyw sztucznych. Mają krótką żywotność, nie powinny być poddawane żadnym zabiegom chemicznym lub stylizacyjnym (również używanie suszarki jest niewskazane), ponieważ mogą ulec zniszczeniu

PASEMKA I BALEYAGE za pomocą przedłużania?

Aby uniknąć tradycyjnych, chemicznych zabiegów koloryzacji włosów do osiągnięcia efektu pasemek można wykorzystać metodę MICRORINGS HAIR EXTENSION, co daje podwójny efekt: zwiększenie objętości Twojej fryzury oraz bajeczne pasemka we wszystkich kolorach naturalnych włosów, jak również w tęczowych kolorach (różowy, fioletowy, błękitny, zielony, pomarańczowy itp.) na specjalne okazje.

Czy będzie widać, ze mam przedłużone włosy?

Łączenia mocowane są przy nasadzie włosów mniej więcej do linii wyznaczonej na głowie 2-3 cm powyżej ucha. Korona włosów pozostaje wolna od łączeń, jednocześnie przykrywając mocowania pasemek pod spodem. Po założeniu pasemek doczepione włosy są strzyżone i cieniowane, aby fryzura była spójna i estetyczna. W przypadku bardzo cienkich i delikatnych włosów łączenia mogą być minimalnie widoczne, przy niektórych fryzurach, ale w większości przypadków bez problemu da się je zatuszować lekkim podtapirowaniem włosów, lub unikaniem bardzo wysokich uczesań. W przypadku włosów normalnych i grubych ryzyko, ze mocowania pasemek będą widoczne jest nikłe.

Czy przedłużanie zaszkodzi moim włosom?

Przy odpowiednio dobranej do włosów metodzie przedłużania, oraz ilości pasemek, prawidłowym wykonaniu usługi i odpowiedniej pielęgnacji fakt noszenia przedłużonych lub zagęszczonych włosów nie powinien się w żaden sposób odbić na własnych włosach.

W przypadkach gdy włosy są cienkie i delikatne zalecam zagęszczanie, które wykonuję cieńszymi pasemkami oraz mniejszymi obrączkami, dzięki czemu włosy są obciążone w minimalnym stopniu. Włosy przedłużone metodą microrings można zdjąć w każdej chwili bez używania środków chemicznych, szybko i bezboleśnie, bez uszkodzenia własnych włosów. Zdjęcie tulejek może trwać trochę dłużej.
Przy metodach keratynowej i klejowej trwa to dłużej i wykorzystuje się specjalne rozpuszczalniki.

Słyszałam, że po zdjęciu przedłużanych własne włosy wypadają?

Każdego dnia człowiek traci nawet do 100 włosów. Jednocześnie wyrastają nowe włosy. To proces całkowicie naturalny, jednak praktycznie niezauważalny. Przy noszeniu przedłużanych włosów własne nie mają jak wypaść, gdyż są przytrzymywane przez łączenia. Dopiero po zdjęciu łączeń włosy, które już wypadły mają ujście. Jeżeli nosimy włosy średnio 60 dni to rachunek jest prosty: 60 dni X kilkadziesiąt włosów każdego dnia i stąd wrażenie, że włosy wypadły w niepokojącej ilości. Nie ma powodów do obaw.

Jak długo można nosić przedłużane włosy?

Podstawowe czynniki, od których to zależy to : jakość użytych do przedłużenia włosów, metoda, jaką są doczepione oraz ich pielęgnacja. Włosy europejskie i słowiańskie mają długą żywotność (słowiańskie w zasadzie nawet do 12 – tu miesięcy) Jeżeli włosy są zadbane można je nosić do czasu gdy odrost nie będzie przeszkadzał, a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy czyli ok. 2-óch miesięcy. Po tym czasie przy metodach Microrings i Easy Hair włosy można podciągnąć i nosić dalej. Przy metodzie keratynowej lub klejowej nie zawsze da się odzyskać ilość włosów odpowiednią, by założyć je ponownie.

Co można robić z przedłużanymi włosami?

Naturalne włosy można modelować „na szczotkę”, kręcić lokówką oraz na wałki, termo loki, papiloty, prostować żelazkiem, suszyć suszarką, upinać w fantazyjne fryzury...Możesz je traktować, jak własne, przecież są prawdziwe i naturalne! Tylko Ty decydujesz, jaką będziesz miała dziś fryzurę. Przy wszelkich zabiegach termicznych wskazane jest używanie kosmetyków ochronnych (np. płyny – Wella - lotion dwufazowy do prostowania włosów, JOICO – krem do modelowania włosów gorącym powietrzem ). Pozwoli nam to podczas stylizacji zadbać o włosy zarówno własne, jak i przedłużone.

Co jeżeli regularnie farbuję włosy?

Kolor włosów doczepianych jest precyzyjnie dobrany do włosów klientki. Jeżeli jednak włosy poddawane są stałym zabiegom koloryzacji najprostszym sposobem na pozbycie się odrostów jest nałożenie farby na koronę włosów (powierzchnia, na której nie ma łączeń). Widoczne partie włosów będą wtedy odświeżone, natomiast łączenia i odrosty z warstw poniżej i tak zostaną zakryte. Jeżeli chodzi o włosy słowiańskie można je farbować, więc w razie potrzeby farbę można nakładać na całe włosy.

Ile trwa przedłużanie włosów?

Trwa około 4-ech godzin. Jest to zabieg całkowicie bezbolesny i czysty. Po przedłużeniu włosy są cieniowane i modelowane aby osiągnąć ostateczny efekt jak najbardziej naturalny i dopasowany do Twoich własnych włosów.

#23 2010-06-03 01:04:17

amag89
Niewinne początki

Witam, ostatnio bardzo intensywnie poszukiwałam fryzjerski która pomogłaby mi w spełnieniu mojego marzenia. Od zawsze miałam cieniutkie, łamliwe włosy, do tego rzadkie, dlatego zawsze nosiłam krótką fryzurę.
Ale miesiąc temu wychodziłam za mąż i chciałam zabłysnąć.
Szukałam długo... Czytałam na internecie o różnych metodach. Ale z tego co wyczytałam to i tak za wiele się nie dowiedziałam.
Dużo fryzjerek polecało micro ringi - bo tanie! ale uważajcie, micro ring nie niszczy włosów, ale cebulki będą bardzo obciążone.
Wreszcie dostałam od znajomej telefon do Pani Ewy Geraszek! Wspaniała kobieta!
Zaproponowała metodę na tulejki termokurczliwe. Włosy trzymają się idealnie, gratis otrzymałam szczotkę do pielęgnacji moich nowych włosków, od razu zakupiłam też odżywki u Pani Ewy, bo prowadzi też sklep.
Naprawdę warto.

Teraz po czasie zastanawiam się nad kursem z przedłużania, sporo już wiem na ten temat, a u pani Ewy mam zniżkę
Podaję wam numer telefonu, 508-091-281
Jakby co, to powołajcie się na Angelikę

#24 2010-06-08 16:41:59

zabciaw
Niewinne początki

Witam, chciałabym opowiedzieć o nowej metodzie "laserowej".Metoda ta jest naprawdę znakomita ponieważ nie widać żadnej róznicy pomiędzy twoimi włosami a włosami doczepionymi, pasemka są naprawdę cienkie(jeżeli masz rzadkie włosy to i tak nie widać tzw. czopów)włosy są najwyższej jakości i można je zakładać wiele razy( są poddawane regeneracji) także później płacimy tylko za samo założenie. Jeżeli jesteście zainteresowane tą metodą to zapraszam na

strone

spam

Pozdrawiam

#25 2010-07-17 12:16:59

egonschiele
Słodka Czarodziejka

witam, wkleilas strone, ale nie mozna z niej skorzystac. Jestem zainteresowana informacja na temat tej metody. Mozesz udzielic blizszych informacji?

Potrzebuję Cię , ponieważ Cie kocham - miłość prawdziwa

#26 2010-07-21 11:46:36

kasiek777
Niewinne początki

Hej:)

Znam bardzo fajną dziewczynę, która od kilku lat zajmuje się profesjonalnie przedłużaniem i zagęszczaniem włosów wieloma metodami, m.in. zupełnie bezinwazyjnymi dla włosów, które zupełnie nie uszkadzają włosa, a także metodami na ciepło, keratyną, bądź tulejkami termokurczliwymi, mniej więcej w cenie od 450zł.
Sama u niej przedłużałam, nową metodą pętelkową i jestem bardzo zadowolona. Pętelki w ogóle nie uszkadzają włosa i - co bardzo ważne- nie trzeba co 3 miesiące chodzić z powrotem do fryzjera i podciągać sobie przedłużonych pasemek, tylko można samemu to zrobić w domu, używająć cążek, czy szczypców, ja użyłam kombinerek taty, także jest to bardzo proste tongue

A Ewa przedłuża na terenie Krakowa i okolic, a także w Stalowej Woli. Jak ktoś byłby zainteresowany to podaję do Niej nr - 508 091 281.

Włoski sprowadza ze Stanów i są bardzo dobrej jakości!
Naprawdę polecam smile

#27 2010-07-21 16:00:37

egonschiele
Słodka Czarodziejka

Czy zna ktoras z Was kogos, kto przedluza fajnie wlosy roznymi metodami na terenie Gdanska lub okolic?

Potrzebuję Cię , ponieważ Cie kocham - miłość prawdziwa

#28 2010-10-05 17:22:19

pchelka_1989
Słodka Czarodziejka

Hej dziewczyny! A ja wypowiem się na temat metody Clip In. Otóż kiedyś (jakieś 2 lata temu) założyłam sobie jedno kolorowe pasemko. Przyczepione było metodą micro ring. Pasemko trzymało się idealnie, nie było problemu z myciem włosów. Plusem jest to, że pasemko rosło razem z moimi włoskami smile Po kilku miesiącach pasemko zdjęłam. Mój kosmyk, w który był wplatany ring troszkę się jakby starmosił wink lub odkształcił. Poza tym wszystko super. Teraz kupiłam pasemko w internecie za 5zł. przyczepiane metodą Clip In. Pasemko ma szerokość 5 cm. Przed wpięciem nie pryskam włosów lakierem ani nie robię z nimi nic innego. Pasemko fajnie się trzyma i efekt jest świetny. Dziś mam ochotę na pasemko to je zakładam a potem przez tydzień może siedzieć w szafie wink Szczerze polecam tą metodę smile

#29 2010-10-17 20:46:17

Noelle
Przyjaciółka Forum

Post przeniesiony:

diam0ndlife napisał:

Witam.

Zastanawiam sie o doczepieniu włosów.

Chciałabym zamowic włosy doczepiane na allegro, i obcązki do zaczepiania tulejek, ale mam wątpliwosci.
1. Czy warto doczepic sobie włosy ? (samemu)
2. Który sposób najlepszy, bo ponoc jest duzo rodzajów ? (mozesz z własnego doswiadczenia)
3. Jak myc takie włosy? przeciez to sie popląta..
4. Jak wyczesac? nie powyrywasz włosów ani nie popsujesz??

Jak jestes posiadaczką doczepionych włosów to prosze opisz jak i co. smile

Bede bardzo wdzieczna smilebig_smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#30 2010-10-18 15:17:33

gabisiula
Netbabeczka

Kiedyś marzyłam o przedłużeniu włosów na dłuższy okres czasu czyli metodą na ringi czy jak to się nazywa ale nigdy nie było mnie na to stac ale może i lepiej, ponieważ dwie moje znajome przedłużały w ten sposób i mimo że dobrze je pielęgnowały to potraciły połowę swoich włosów... i mówią że już nigdy się na to nie zdecydują. Ja natomiast niedawno poznałam metodę Clip in, spodobało mi się to, zaczęłam szukac aż wreszcie kupiłam włoski na allegro, 6 taśm, zakładam wtedy kiedy chcę i są naprawdę super:) koleżanki mi zazdroszczą, w ogóle nie widac że to sa doczepione włosy, czasem jest kłopot ze spineczkami ale myślę że wszystko da się dobrze zakryc, jestem szczęśliwa że mogę miec długie włosy kiedy chcę, najmniejszy kłopot jest z kucykiem, dopinam wtedy tylko 2 taśmy i spinam w koński ogon i wtedy mam pewnosc że będzie się trzymało cały dzień.
Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem

#31 2010-12-08 14:30:21

kkowal
Niewinne początki

Hej smile
Jak byłam młodsza, męczyłam się z doczepianymi włosami, perukami itp.
Ostatnio(może się postarzałam;p) bo znudziło mi się to i wolałam mieć włosy na stałe.
Poszłam do salonu, zrobili mi włosy doczepiane na żywice, czy coś podobnego. Strasznie tego żałowałam, włosy wyglądały sztucznie i tylko było mi żal kasy.
Jednak po namowie siostry spróbowałam jeszcze raz i poszłam do kliniki, która zajmuje się tym profesjonalnie. I powiem wam,że warto było wydać trochę więcej pieniędzy, bo efekt jest zdumiewający. Jestem przeszczęśliwa, że zdecydowałam się na to właśnie w tej klinice. Oni robią też np.zabiegi trychologiczne, zagęszczanie włosów, implanty i tp.
Ponieważ wiem,że nie można pisać nazw -jako reklama, powiem wam ,że ta klinika znajduje się w Warszwie, na ul. Lanciego 19 lokal 134.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez kkowal (2010-12-08 14:31:16)

#32 2010-12-11 23:11:08

cinderella
Niewinne początki

ja przedłużałam włosy kilkoma metodami, keratyna i mocroringi dosyć mocno sfatygowały mi moje własne włoski, bo na odrostach zaczęły mi się kołtunić:( no i po 2 miesiącach odrost wyglądał mało apetycznie. któraś z koleżanek poleciła mi metodę clip in clip on i szczerze mówiąc jestem nią zachwycona (znalazłam w sklepie hairservice), bo zdejmuję włosy do spania, nie mam problemu z myciem włosów i ich rozczesywaniem (przy microringach to była moja zmora). ogólnie jakoś metoda na klipsy wydaje mi się najmniej inwazyjną, a że własne włosy mam masakrycznie cienkie i mam ich mało, to wolę już nie ryzykować:)

#33 2010-12-12 18:15:48

gabisiula
Netbabeczka

Ja niedawno kupiłam sobie włosy CLIP IN CLIP ON, czyli załóż zdejmij. I jestem zadowolona z tych włosków. Są to taśmy ze spineczkami które wpina się pod włosy na całej głowie kiedy się chce i ściąga kiedy się chce:) Metoda w zupełności bezinwazyjna, nie niszczy włosów:) Moje clipy mają długośc 45 cm. Ostatnio nosze cały czas kucyka, ale na sylwestra rozpuszcze. I nie zgodze się z opinią jednej netkobietki która pisała kilka postów wcześniej że clipy ciężko się zakłada i że nie trzymają się włosów. Jeżeli nie trzymają się to znaczy że mamy zbyt duży rozmiar spinek albo po prostu spinki mamy złej jakości. Moje clipy trzymają się idealnie, nie ma szans by coś się zsuneło, a zakładam je zaledwie w 10 minut. Na you tube jest wiele filmików jak założyc takie włoski, wpiszcie sobie clip in i wam znajdzie. Są clipy syntetyczne które kosztują ok. 30 -50 zł ale nie polecam bo są złej jakości, ja kupiłam włoski za 170 zł, które za nic nie można odróżnic że to nie są prawdziwe włosy, można je też farbowac.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie clipów chętnie odpowiem:)

a jeżeli chodzi o przedłużanie stałe to nie polecam. Te metody bardzo niszczą włosy, dziewczyny lepiej jest łykac witaminy, stosowac dobre szampony i odżywki i uzbroic się w cierpliwosc-nasze włosy odrosną. A nie przedłuzaqc a potem płakac że ma się włosy jeszcze krótsze niż przed przedłużeniem.

Ostatnio edytowany przez gabisiula (2010-12-12 18:19:57)

#34 2010-12-12 21:05:48

cinderella
Niewinne początki

gabisiula - no właśnie też nie rozumiem tego tekstu o tym, że się ciężko zakłada:) zakłada się tak samo prosto jak skarpetki;)

#35 2010-12-12 21:27:21

fenix
Przyjaciółka Forum

Niestety widocznie miałam pecha bo kupiłam 6 pasemek i nie dało się ich założyć , dodam że zrezygnowana byłam u koleżanki która jest fryzjerką  i tak jak ja stwierdziła że klipsy są złej jakości prędzej na wsuwkach je dopnę zin na tym.

Ps drobne 150 zł poszło w kosz

Ostatnio edytowany przez fenix (2010-12-12 21:28:16)

#36 2010-12-13 17:59:09

cinderella
Niewinne początki

fenix napisał:

Niestety widocznie miałam pecha bo kupiłam 6 pasemek i nie dało się ich założyć , dodam że zrezygnowana byłam u koleżanki która jest fryzjerką  i tak jak ja stwierdziła że klipsy są złej jakości prędzej na wsuwkach je dopnę zin na tym.

Ps drobne 150 zł poszło w kosz

musiałaś mieć faktycznie pecha. ja zamawiałam swoje włosy w sklepie internetowym hairservice i wszystko było okej. osobiście używam zestawu mega, bo moje włosy są strasznie krótkie (do szyi) a chciałam, żeby to wyglądało naturalnie. spineczki w porządku, dobrze trzymają - machanie głową i wiatr nie są mi straszne:)

#37 2010-12-13 18:33:09

fenix
Przyjaciółka Forum

Niedawno zdjęłam  ringi więc poczekam trochę ale z ciekawości jaki był koszt zestawu mega

#38 2010-12-17 14:24:30

gabisiula
Netbabeczka

fenix  z tego co zrozumiałam to kupiłaś włosy na klipsy, clip in, tak?? i mówisz że spinki były do kitu, ale to żaden kłopot. ja też miałam beznadziejne, ale zamówiłam na allegro nowe, i co najważniejsze, mniejsze, przez co lepiej trzymają i wcale ich nie widac. tamte odprułam a nowe sama przyszyłam, zajeło mi to godzine, naprawde żaden problem, wpisz sobie na allegro klipsy clip in i wyskoczą różne kolory i rozmiary.

Stopka forum