Jestem facetem a ona jest w ciazy z innym - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-09-22 17:42:42

facet007
Niewinne początki

Jestem facetem a ona jest w ciazy z innym

Może tutaj usłyszę kilka słów co robić.

Byłem z kobietą ponad 10 lat wszystko się posypało około 7 miesięcy temu. Nic strasznego po prostu nie potrafiliśmy się dogadać ale cały czas mieliśmy ze sobą kontakt. Na początku wyrzuty jedno drugiemu a z czasem rozmowy spokojniejsze i wszystko było coraz lepiej. Po dzisiajeszej rozmowie okazało się, że oboje myśleliśmy o powrocie do siebie i zamieszkaniu razem... Wczoraj robiła mi straszne wyrzuty chcąc mnie do siebie zniechęcić, zbiło mnie to z tropu i nie wiedziałem co o tym myśleć. Dziś rano nie odpuściłem i zacząłem dopytywać co jest grane płakała przez telefon i powiedziała mi, że jest w ciąży i nie chciała mnie widzieć. Z tym facetem przespała się tylko raz... ehhh. Myślę, że od następnego miesiąca bylibyśmy znowu razem, przecież doskonale się znamy i rozumiemy. Serce mi pęka jak widzę ją w takiej rozsypce. Tylko jak mam to przełknąć, że będzie ona,dziecko,ja i ojciec dziecka. On (ojciec dziecka) sugeruje usunięcie to miałabyć zabawa dla nich. Nie zrobiła nic złego w końcu nie byliśmy razem. Chodzi mi tylko o to jak żyć ze świadomością, że wychowuje nie swoje dziecko. Nie wiem czy dałbym radę. Czy tak się da żyć? Jestem totalnie rozbity, a wszystko szło w stronę, że stworzymy normalną kochającą się rodzine. Usuniecie nie jest rozwiazaniem, bo ona podnosilaby sie z tego bardzo dlugo. A może powinienem odpuścić i myśleć do końca życia coby było gdyby. Ma ktoś pomysł co zrobić ?

#2 2012-09-22 17:52:42

I.S.
Wróżka Bajuszka

Re: Jestem facetem a ona jest w ciazy z innym

Hej smile

Proponuje przeczytać post kobiety, która znalazła się w podobnej sytuacji do Twojej, warto przeczytać:

http://www.netkobiety.pl/t41939.html

Odpowiedź jest taka, że tak da się tak żyć i w niczym to nie przeszkadza. Ale wszystko zależy od Ciebie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia smile

"Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego."

#3 2012-09-22 20:18:58

agnieta1987
Netbabeczka

po pierwsze zeby nazwac kogos "OJCEM"nie wystarczy zostawic w kobiecie nasienie i juz sie nim jest,nawet jesli ono zakielkuje,po drugie musisz dac sobie czas ochlonac pomysl czy umialbys myslec o tym dziecku jak o swoim?wiem ze to trudne,ale mozliwe.skoro dopuszczasz taka mysl do siebie ze moze stworzylibyscie rodzine to sadze ze moglbys.moj maz z poczatku kiedy sie zdecydowal byc ze mna i moim dzieckiem czul sie niepewnie nie chcial raczej podejmowac ostatecznych decyzji dotyczacych dziecka jak sie potem okazalo nie wiedzial na ile ja mu pozwole a ja to odbieralam jako ze nie traktuje dziecka jak swojego.ale z czasem rozmawialismy ustalilismy ze tamten nie bedzie mial rzadnych praw do tego dziecka nie chcemy rzadnych alimentow ani rzadnego kontaktu z nim,tak sie stalo.pawel dotykal mnie po brzuchu mowil do niego ze jest tata ze je bardzo kocha itp.nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to dla mnie znaczylo.sadze ze wam tez sie uda stworzyc taka normalna rodzine,z czasem nie mysli sie ona ma innego ojca a ni nic w tym kierunku.pawel do tej pory powtarza ze tojaka decyzje podjal wtedy nigdy nie bedzie zalowal bo mala jest jego corka i nikt tego nie zmieni nawet gdybysmy kiedys nie byli razem to to zawsze bedzie jego corka oboje tak myslimy.ja sadze ze nie moglam trafic na lepszego ojca dla mojej corki.
trzymam za was kciuki,a skoro taten nie chce tego dziecka to nie sadze zeby chcial utrzymywac jakikolwiek kontakt z wami.byliscie tyle lat razem,kochacie sie rozumiecie a jej ciaza moze tylko was jeszcze umocnic w uczuciu,trzymam za was kciuki.

#4 2012-09-22 20:31:13

Villemoo
Woman In Red

Kobieta matka się staje jeszcze nosząc dziecko pod sercem, ojciec staje sie nim dopiero jak poznaje dziecko z czasem.
Jeżeli ją kochasz... A myślę, że tak jest skoro boli Cie ta cała sytuacja powinieneś dać temu szansę, "ojciec" dziecka skoro sugeruje usunięcie to pewnie wielce zainteresowany później nie będzie a ta mała istotka niczemu nie jest winna i kto wie, może pokochasz ją tak jakby właśnie była Twoja?

Zdrady też nie było i założe się, że Twoja była teraz żałuje tego, że poszła do łóżka z kim innym, pewnie też Cie kocha i źle jest było wtedy i akurat pojawił się on i stało się, trudno. Czasu nikt z was nie cofnie ale moim zdaniem nie powinieneś przekreślać tak długiego związku, uczucia i zrozumienia przez jeden błąd...
Jeżeli tak się rozumiecie i znacie jak piszesz, przejdziecie przez to wspólnie. Jej też nie jest na pewno łatwo....

Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.

Synek Dominik: urodzony 5/01/2013 o 5:53

#5 2012-09-22 21:33:12

agnieta1987
Netbabeczka

napewno pokocha to dzieko,trzeba chciec i myslec o przyszlosci a nie przeszlosci to jest bardzo wazne

#6 2012-09-25 19:08:36

agnieta1987
Netbabeczka

szkoda ze tu nie zagladasz,ciekawe jestem co postanowiles ale nawet gdybyscie ni zdecydowali sie stworzyc normalnej rodziny to powodzenia dla was obojga a przedewszystkim dla tego maluszka w przyszlosci.

#7 2012-10-09 10:01:33

Prototype
Zaglądam tu coraz częściej

Ojciec to nie ten co chce usunąć tylko ten co wychowa na porządnego człowieka .....

Stopka forum