wesele w okolicach Krakowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » wesele w okolicach Krakowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: wesele w okolicach Krakowa

Czy znacie jakieś ciekawe miejsce na wesele niedaleko Krakowa? Słyszałam, że w Wolbromiu jest dom weselny Castello, który jest godny uwagi. Czy ktoś była tam na weselu, albo miał tam wesele?
Słyszałam, że można tam liczyć na atrakcje takie jak lot balonem, bo bardzo mi się spodobało.

Będę wdzięczna za pomoc.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2012-08-27 15:42:01)

Odp: wesele w okolicach Krakowa

Nie znam lokalu więc o nim się nie wypowiem. W Trojanowicach (Zielonki) jest Pallatia, słyszałam same dobre opinie o organizacji, jedzenie pyszne, ale bawić się tam nie bawiłam. Cena ponad 200 od osoby.

Z doświadczenia polecam Margerite w Modlnicy- byłam na dwóch weselach tam, wszystko super:)

3

polecam motel "Victoria" w Olkuszu (wygoogluj sobie i kliknij w pierwszy lepszy link;))
osobiście nie byłam tam na weselu, ale sporo bliższych i dalszych znajomych owszem, siostra kolegi miała tam wesele i podobno wszystko super. dużym plusem jest to, że stoi przy trasie i łatwo tam dojechać nie będąc z okolicy wink

"I'd rather die tomorrow than live a hundred years without knowing you."
Reklama

4

oj niestety też nie miałam przyjemności, żeby tam bawić się na weselu. Ale jak piszesz to się zapowiada bardzo fajnie. Na pewno takie atrakcje przyczyniają się do takiego niesamowitego klimatu. A jeśli chodzi i inne miejsca, które bardzo dobrze się sprawdza na takie okazje jest Hotel Niebieski na Slawatorze. Piękna sala, sam hotel położony tuż nad Wisłą. Jest taras, dobre jedzenie fajny klimat.

5

Niesamowite sale są w hotelu europejskim.

http://www.wesele-w-europejskim.pl/wp-content/uploads/2015/04/Zrzut-ekranu-2015-03-26-o-15.47.12-1024x630.png

i to nie tak drogo jak na centrum bo w okolicach 180 zł/os

Reklama

6

Ja szukam opinii o jednym z krakowskich hoteli, konkretnie mam na myśli o best western efekt express przy ul. Opolskiej, znacie ich może? Możecie coś o nich powiedzieć?

7

Sala weselna Euforia ! <3

/ Tu gdzie przeplata się uśmiech, smutek, wiara i łzy. / <3

8

Ja znam fajne miejsce w Krakowie nie okolicach na wesele. Byłam tam w ubiegłym miesiącu i klasa powiem Wam. Best Western Efekt Express, elegancko, smacznie i przestrzennie. Mega wesele, takie lubię! smile

9

Ja z moim byłem mężem mieliśmy świetne wesele w Zajeździe Biesiada to jest w Głogoczowie. Wszystko zostało zorganizowane dokładnie tak jak chcieliśmy przez wystrój sali, na wpół wegetariańskie menu które ustaliśmy z kucharzem (a o które obawialiśmy się czy smakowo wyjdzie ostatecznie idealnie) aż po udogodnienia dla osób niepełnosprawnych które były wśród gości dwie. Gdyby nie to że się rozwiodłam to wspominałabym je jeszcze lepiej ;-)

10

My mieliśmy w hotelu Conrad i było przepięknie! Dokładnie tak jak sobie wymarzyłam.
Lidka828: końcówka Twojego komentarza rozwaliła mi uczucia wink Może jeszcze będzie drugie wesele przed Tobą, tym razem z happy endem wink

11

Proszę sprawdzić tutaj. Na pewno znajdzie Pani odpowiednią salę.

saleilokale

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » wesele w okolicach Krakowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016