Związek z facetem po przejściach i poczatki bycia tą druga - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Związek z facetem po przejściach i poczatki bycia tą druga

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Związek z facetem po przejściach i poczatki bycia tą druga

Hej Kobietki

Dlugo szukalam strony gdzie porady beda szczere i bez osadzania i wbijania noza w plecy jak "Widzialy galy co braly". Nic nie jest proste, w zyciu jest wiele odcieni bieli i czerni.
Mik problem jest taki.Mieszkam w Dublinie i spotykam sie z Irlandczykiem, ktory ma syna z byla. Chlopak 14 lat, sprawia problemy wychowawcze, (ADHD ) byl zaniedbywany przez swoja matke, w koncu zostal jej odebrany, na stale przebywa w domu dziecka pod opieka psychologa. Jest to dla mnie calkiem nowa sytuacja. Po kilku m-cach chcialabym sie  spotykac  z Joe czesciej niz raz czy dwa na tydzien. Joe jest ze mna ale nie wpuszcza mnie do swojego zycia. Rozmawialam z nim otym. Poznalam go z moimi przyjaciolmi ale nie mam kontaktu z nikim od jego strony.Zalezy mi na nim ale tez nie zamierzam przymykac oczu na zwiazek bez przyszlosci. Mysle ze po 9 m-cach powinnam poznac jego rodzine albo przynajmiej jego przyjaciol. Pomalu trace nadzieje ze kiedykolwiej cos sie zmieni. Znacie ten termin "Friends with benefits?"

Monka

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek z facetem po przejściach i poczatki bycia tą druga

a czemu piszesz - początki bycia ta drugą?
myslisz, że ta niebyła nie jest do końca- nie była?
a czemu mielibysmy wbijac ci nóz w plecy?

ale jak faktycznie facet kogoś ma, a ty jesteś "tą drugą" - tą trzecią - to wejdź na temat -zdrada rozwód rozstanie - i poczytaj historie tych drugich...

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Związek z facetem po przejściach i poczatki bycia tą druga

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024