czy wysokie kobiety maja powodzenie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 76 ]

1

Temat: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Jestem wysoka (178cm) i mam figurę modelki wink (nie czuje się nią, ale rzeczywiście jestem tak zbudowana i to określenie jest trafne). Zawsze zastanawia mnie czy mogę się komuś podobać. Oczywistym jest, że tak, ale zauważyłam, że zazwyczaj to niscy faceci patrzą na mnie na ulicy, piszą do mnie na portalach społecznościowych. Bardzo rzadko pisze czy podrywa mnie ktoś wyższy. Wiem, że może trudno jest znaleźć kogoś wyższego, chociaż też nie przesadzajmy tongue
Druga nurtująca mnie rzecz to to, że zawsze widząc jakiegoś wysokiego faceta ma on u boku dziewczynę o wzroście na oko 160-170 (góra!). Jak myślicie z czego to wynika? Ci niźsi chcą się dowartościować przez wyższą kobietę? a znowu wysocy.. oni pewnie chcą mieć malutką kobietkę, którą będą mogli się zaopiekować, bo twierdzą, że skoro są wielcy to muszą mieć niską dziewczyne? jak to jest? Fajnie byłoby zobaczyć tutaj też opinie jakiegoś mężczyzny smile

+ moje drugie pytanie skierowane do facetów: boicie się wyższych od siebie bądź wysokich kobiet? jak to jest kiedy widzicie wysoką babkę? wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

hej hej smile

myślę, że trochę niewłaściwie nazwałaś temat:) sam wzrost nie jest jest wyznacznikiem atrakcyjności dla drugiej osoby.
Ja mam 185 cm wzrostu i nigdy nie narzekałam na powodzenie, już bardziej wzrost był większym problemem dla mnie niż dla facetów (miałam i wyższych i niższych , z tym że jednak lepiej się czuję przy wyższych).
Mój były, z którym spędziłam 2.5 roku był niższy o 10 cm i na pewno to nie było przyczyną rozstania:) zawsze mi mówił,że czuje się przy mnie bardziej męsko bo uważał, że wyższe dziewczyny od siebie trudniej poderwać:)

3

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

w temacie chodziło mi wyłącznie o wzrost, a nie o to jaki kto ma charakter (bo wiadomo, że oprócz centymetrów liczy się jeszcze wnętrze człowieka) smile

a co do tych byłych to ludzie nie zadręczali Cię głupimi docinkami, że jesteś wyższa od swoich facetów?
wiem, że zdanie innych mało się liczy jeśli kogoś kochamy, ale jednak nikt nie lubi złośliwości i jestem ciekawa czy jeśli było coś takiego to jak to znosiłaś? smile

4

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Wydaje mi się, że zbyt dużą uwagę do tego przywiązujesz. Może dlatego, że jesteś wysoka.
Sam mam 185/190 i powiem szczerzę nigdy nie zwracałem na to uwagi.
Jeżeli chodzi o drugie pytanie: hmmmm. Nie wyciągałbym tak daleko idących wniosków. Jeżeli o mnie chodzi to wzrost ma bardzo małe znaczenie. Tak jak sama napisałaś wnętrze się liczy. Jednak z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że w moim przypadku sytuacja była podobna do tej opisanej przez Ciebie. 185+170 i za drugim razem też coś podobnego, ale to raczej czysty przypadek.

5

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Ja uważam ,że tak . Jestem niestety niską kobietą niecałe 160cm , i szczerze chętnie bym się zamieniła z Tobą wzrostem .
Mimo ,że mam duże powodzenie i raczej podobam się facetom , to w wysokich butach spoglądają na mnie jeszcze chętniej - nie wiem czy to szpilka dodaje seksualności, czy to,że jestem wyższa.

Na pewno plusem wysokiej kobiety jest smukła sylwetka. Babki wysokie potrzebują więcej energii i jedząc przeciętnie , nie tyją, i mają łatwość w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Natomiast osoby niskie genetycznie mają organizm oszczędny czyli odkładają nadmiar tłuszczu. Jednak sama sylwetka nie wpływa na atrakcyjność , najwięcej zależy od gestów , mimiki ruchów no i twarzy ogólnej prezencji.

Jednak to ludzie wysocy chodzą po wybiegu, są w telewizji w reklamach. Sama uważam ,że wysocy wydają się bardziej dystyngowani i z klasą , ale nie sugeruj się mną - wydaje mi się , że to mój kompleks niskości tak wpływa na moja opinię.

6

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

moje drugie pytanie skierowane do facetów: boicie się wyższych od siebie bądź wysokich kobiet? jak to jest kiedy widzicie wysoką babkę? wink

Kobiet wysokich się nie boję, a wręcz przeciwnie mrrrrrrr tongue, co najwyżej czułbym się dziwnie przy wyższej kobiecie, mniej męsko wink, ale to musiałaby mieć więcej niż 188cm. A jak to jest gdy widzę wysoką kobietę? Dla mnie ogólnie fajny widok smile. Przede wszystkim smukła sylwetka i nogi po samą szyję, rzucają się od razu w oczy tongue. Tylko żeby nie były za bardzo kościste.

Ale ogólnie to nie mam szczęścia do wysokich dziewczyn. Zawsze tak 160-165cm. Ale ja tam żadnej za wzrost nie skreślam.

7

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Ja mam 173. Moj facet 177. Czuje sie przy nim jak kolos i mam wrazenie ze on przy mnie tez troche jak kurdupel. Nie moge nalozyc obcasow. Uwazam sie za przewysoka i strasznie zazdroszcze dziewczynom ktore maja mniej niz 170. Nie moglabym byc z nizszym facetem. Just sayin.

8

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Tak na prawdę największe powodzenie maja osoby przeciętne o przeciętnej urodzie i wzroście czyli 165 to najlepsza opcja dla kobiety - dlaczego? Dlatego, że przeciętność jest najbardziej ceniona . Wszystko inne co odchyla się od normy jest uwazane za b. atrakcyjne badz nie atrakcyjne

9 Ostatnio edytowany przez kowaledlo (2012-08-17 22:02:06)

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

To zależy co znaczy wysokie. Dla jednego kobiety powyżej 170 cm są już wysokie, dla innego dopiero 180 cm i więcej. Bardziej istotna jest różnica, najlepiej ok 10 cm - dla jej bezpieczeństwa i jego komfortu.

Zgadzam się z szanties, 165-170 najlepsze widełki dla kobiet, a idealnie: on - 180 cm, ona - 168 cm wink

10

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

No pewnie, że wysokie kobiety mają powodzenie, tak samo jak niskie i średniego wzrostu. Dopóki nie jesteś gigantem (np 2 metry i 30 cm) to nie powinno być problemu smile Odpycha zazwyczaj nastawienie czy to kobiety czy faceta, a nie sam wzrost. Atrakcyjności, zwłaszcza u kobiet, nie da się moim zdaniem zamknąć w widełkach wzrostu. Ja mam 170 cm i jestem bardzo zadowolona, dla mnie to w sam raz smile A mój partner ma 185 cm, ale byłby dla mnie tym samym atrakcyjnym facetem, gdyby miał 10 cm mniej, to po prostu coś nieuchwytnego smile Nie czuję się przy nim jak krasnoludek, w sumie dla mnie to taka różnica w sam raz, może dziwnie bym się czuła, gdyby miał 2 metry tongue Pozytywne nastawienie, to jest najważniejsze smile Nie myśl stereotypowo, jesteś wysoka, masz pewnie dlugie nogi, a to często przyciąga smile

11

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

w temacie chodziło mi wyłącznie o wzrost, a nie o to jaki kto ma charakter (bo wiadomo, że oprócz centymetrów liczy się jeszcze wnętrze człowieka) smile

a co do tych byłych to ludzie nie zadręczali Cię głupimi docinkami, że jesteś wyższa od swoich facetów?
wiem, że zdanie innych mało się liczy jeśli kogoś kochamy, ale jednak nikt nie lubi złośliwości i jestem ciekawa czy jeśli było coś takiego to jak to znosiłaś? smile

Wiesz... ze złośliwymi komentarzami nie spotykałam się ze strony znajomych bo mieliśmy stałą grupę i byli do nas przyzwyczajeni smile ze strony rodziny były jakieś tam docinki, że za mały jest dla mnie ,ale to nie było tak złośliwie tylko tak z jajem mówione...
Moja historia z nim była długa i zawiła niczym moda na sukces, i gdy pierwszy raz poprosił mnie o "chodzenie" to mu odmówiłam, bo po 1. nie bylam wtedy jeszcze tak zainteresowana związkami , po 2. przeszkadzało mi że jest niższy...ale wtedy byłam młoda, głupia - 16 lat , no to sami wiecie.

Jeśli chodzi o złośliwości to muszę przyznać, że szlag mnie trafia jak ludzie mnie mijają na ulicy i zawsze patrzą najpierw na twarz, potem zjeżdżają wzrokiem w dół, czy mam obcasy bo przecież niemożliwym jest nie mieć i być mega wysokim .. to jest irytujące strasznie... ale zaś jak idą jakieś dziewczyny na szpilach albo koturnach cholernie wysokich to tak nosa do góry zadzierają, a jak zerkną w dół, że ja na płaskim to miny strasznie oburzone - ale z tego to mi się chce tylko śmiać, bo nie chcę mi się wierzyć, że można z kimś w sklepie np. z ciuchami konkurować o wzrost ... masakra smile

12

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Salvame, 185cm to jak na kobietę naprawdę dużo, ale wg mnie nie jest to wada, tylko zaleta smile. A ludzie patrzą, bo to się po prostu podoba, a co niektóre pewnie zazdroszczą wink.

13 Ostatnio edytowany przez salvame (2012-08-18 11:41:26)

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Dziękuję smile  lubię swój wzrost, bardzo ... ale ma to też mnóstwo wad, więc tak czy siak muszę przyznać, że ludziom "przeciętnego" wzrostu jest łatwiej smile  idąc ulicą jestem wyższa od praktycznie każdego, to utrudnia np. wybór faceta, bo jednak żebym mogla się czuć kobieco przy facecie to musi być wyższy... już nie mówię o kupowaniu butów, ubrań .. to jest koszmar:) a będąc przeciętną 170cm dziewczyną miałabym większy wybór , nie tylko w sklepach smile

14

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

Jestem wysoka (178cm) i mam figurę modelki wink (nie czuje się nią, ale rzeczywiście jestem tak zbudowana i to określenie jest trafne). Zawsze zastanawia mnie czy mogę się komuś podobać. Oczywistym jest, że tak, ale zauważyłam, że zazwyczaj to niscy faceci patrzą na mnie na ulicy, piszą do mnie na portalach społecznościowych. Bardzo rzadko pisze czy podrywa mnie ktoś wyższy. Wiem, że może trudno jest znaleźć kogoś wyższego, chociaż też nie przesadzajmy tongue
Druga nurtująca mnie rzecz to to, że zawsze widząc jakiegoś wysokiego faceta ma on u boku dziewczynę o wzroście na oko 160-170 (góra!). Jak myślicie z czego to wynika? Ci niźsi chcą się dowartościować przez wyższą kobietę? a znowu wysocy.. oni pewnie chcą mieć malutką kobietkę, którą będą mogli się zaopiekować, bo twierdzą, że skoro są wielcy to muszą mieć niską dziewczyne? jak to jest? Fajnie byłoby zobaczyć tutaj też opinie jakiegoś mężczyzny smile

+ moje drugie pytanie skierowane do facetów: boicie się wyższych od siebie bądź wysokich kobiet? jak to jest kiedy widzicie wysoką babkę? wink

Jak juz pewnie kiedys slyszalas, ani wysokosc ani dlugosc niema znaczenia. (punkt "g" jest 5 cm. od wejscia do pochwy)
Jezeli potrzebujesz mezczyzny i czujesz sie kobieta (mam nadzieje) to wysokosc tez niema znaczenia.
Zachwuj sie jak kobieta to znajdziesz napewno swojego.

15

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Na pewno nie jedna kobieta zazdrości Ci wzrostu, sama w sumie chętnie przejęłabym od Ciebie kilka cm (mam 166). Lubię swój wzrost i wysokie buty, ale przydałoby się jeszcze tak z 5 cm wink

16

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
salvame napisał/a:

Dziękuję smile  lubię swój wzrost, bardzo ... ale ma to też mnóstwo wad, więc tak czy siak muszę przyznać, że ludziom "przeciętnego" wzrostu jest łatwiej smile  idąc ulicą jestem wyższa od praktycznie każdego, to utrudnia np. wybór faceta, bo jednak żebym mogla się czuć kobieco przy facecie to musi być wyższy... już nie mówię o kupowaniu butów, ubrań .. to jest koszmar:) a będąc przeciętną 170cm dziewczyną miałabym większy wybór , nie tylko w sklepach smile

No wiadomo, wybór masz trochę mniejszy, naprawdę jesteś bardzo wysoka smile
U mnie tata ma 175 cm, więc tak średnio (według mnie oczywiście, bo to kwestia względna), mama 160, niziutka, a tak wyszłam ja wink
Z butami nie powinnaś mieć chyba problemów, chyba, że masz stopę rozmiaru ponad 40, to tak, bo oczywiście to zależy smile
No choć przyznam, że ja mam tylko/aż (niepotrzebne skreślić tongue) rozmiar 39 i w sumie te najfajniejsze buty moim zdaniem to rozmiar 37-38 big_smile

17 Ostatnio edytowany przez tommy88 (2012-08-18 12:43:38)

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Wysokie dziewczyny są ok wink.

18

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
salvame napisał/a:

Dziękuję smile  lubię swój wzrost, bardzo ... ale ma to też mnóstwo wad, więc tak czy siak muszę przyznać, że ludziom "przeciętnego" wzrostu jest łatwiej smile  idąc ulicą jestem wyższa od praktycznie każdego, to utrudnia np. wybór faceta, bo jednak żebym mogla się czuć kobieco przy facecie to musi być wyższy... już nie mówię o kupowaniu butów, ubrań .. to jest koszmar:)

Koszmar koszmarem, ale jakie widoki tongue;). Zwłaszcza latem - krótkie spodenki, sukienki przy takich nogach mrrrrrr tongue.

salvame napisał/a:

a będąc przeciętną 170cm dziewczyną miałabym większy wybór , nie tylko w sklepach

Hahaha wybór poza sklepowy, na pewno byłby większy tongue.

19

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

no cóż, chyba nigdy nie zaakceptuje w pełni swojego wzrostu tym bardziej kiedy słyszę z ust koleżanek ,,dla mnie idealny wzrost to takie 168-170, ale powyżej to już bym nie chciała" ech... wink ale fajnie wiedzieć, że wysoki wzrost nie zawsze musi być minusem smile


z drugiej strony moje myślenie też jest głupie, bo idąc teraz latem ulicą w krótkich spodenkach faceci, aż wystawiają głowy z samochodu żeby mnie obejrzeć od góry do dołu (chociaż ja oczywiście zakładam, że jestem gdzieś brudna i dlatego się tak gapią), dostaje komplementy od nieznajomych ludzi na ulicy (zakładam, że tekst ,,uuu ale laska" ,,ale dupa" to też komplement tongue)

poza tym z doświadczenia wiem, że rodzina też ma duży wpływ na to co mamy w głowach. Niejednokrotnie usłyszałam, że jak dalej będę tak rosnąć to nawet koszykarze będą mniejsi ode mnie, albo tekst rodziny/ znajomych zawsze gdy stoję przy tacie (on jakieś 190cm) ,,Boże! Ty niedługo tatę przerośniesz!" ... jedyne, co mi wtedy przychodzi do głowy to: dzięki za pocieszenie wink

pamiętam, że jak byłam mała miałam manię noszenia butów na wysokim obcasie - teraz mogę sobie tylko pomarzyć o szpilkach wink

20

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

no cóż, chyba nigdy nie zaakceptuje w pełni swojego wzrostu tym bardziej kiedy słyszę z ust koleżanek ,,dla mnie idealny wzrost to takie 168-170, ale powyżej to już bym nie chciała" ech... wink ale fajnie wiedzieć, że wysoki wzrost nie zawsze musi być minusem smile


z drugiej strony moje myślenie też jest głupie, bo idąc teraz latem ulicą w krótkich spodenkach faceci, aż wystawiają głowy z samochodu żeby mnie obejrzeć od góry do dołu (chociaż ja oczywiście zakładam, że jestem gdzieś brudna i dlatego się tak gapią), dostaje komplementy od nieznajomych ludzi na ulicy (zakładam, że tekst ,,uuu ale laska" ,,ale dupa" to też komplement tongue)

poza tym z doświadczenia wiem, że rodzina też ma duży wpływ na to co mamy w głowach. Niejednokrotnie usłyszałam, że jak dalej będę tak rosnąć to nawet koszykarze będą mniejsi ode mnie, albo tekst rodziny/ znajomych zawsze gdy stoję przy tacie (on jakieś 190cm) ,,Boże! Ty niedługo tatę przerośniesz!" ... jedyne, co mi wtedy przychodzi do głowy to: dzięki za pocieszenie wink

pamiętam, że jak byłam mała miałam manię noszenia butów na wysokim obcasie - teraz mogę sobie tylko pomarzyć o szpilkach wink

Hej! Dlaczego tak mówisz? Ja tak, wprawdzie nie chciałabym mieć więcej niż 170 cm wzrostu, mnie ten wzrost pasuje, podobam się sobie smile No, ale są dziewczyny wysokie, naprawdę piękne, których nie wyobrażam sobie niższych. Nikt tu nie mówi, że wzrost 170 cm czy mniej jest idealny, tlyko, że jest idealny w naszym przypadku. Każdemu co innego pasuje smile

Kobieto, ciesz się, za mną rzadko się oglądają, nie przyciągam tak wzroku (pewnie nie chodzi też o wzrost, ale po prostu nie należę do dziewczyn, za którymi często oglądają się faceci). Przestań wyszukiwać się w sobie wad! Taki wzrost naprawdę jest fajny.

Rodzina czasem tak mówi, ale wierz mi, że nie muszą mieć nic złego na myśli. Ja nie jestem super wysoka, a też czasem podobnie mówili, choćby mama, bo ją przerosłam i np babcię i dla niej będę wysoka wink To w pewnym sensie też podziw, a nie obraza. Nie możesz wszystkiego tak do siebie brać. o prostu jesteś wysoka i oni to widzą smile To tylko stwierdzenie faktu.

Pomarzyć? Wiele dziewczyn nawet mających ponad 180 cm nosi szpilki, wielokrotnie nawet czytałam na forach. Nie ma się czego wstydzić. Jeżeli masz ochotę to noś, szkoda życia na kompleksy smile

Pozdrawiam smile

21

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Może i noszą szpilki, ale jednak przy takim wzroście ciężko jest mieć małą stopę.. Ja mam rozmiar 43, czyli muszę kupować damskie buty jedynie w deichmannie ( na pudełkach mają motywujący napis XXL smile) , i to też biorę co jest .. przebierać nie mam w czym smile 

wszystko ma swoje wady i zalety, niestety smile

aa... loreen .. jak Ci tata mówi, że go przerośniesz to ja Ci powiem, że ja swojemu dorównałam w gimnazjum - mając 183 cm smile

22

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

marudzicie dziewczyny sztuczne problemy macie, ja mam 159cm i jakoś z tym żyje , fakt taki, że wszystkie spodnie jakie są w sklepie sa na mnie za duże, ale za to 37 nr buta to tak przeciętny,że kupię wszystko, jestem mała jak pchła , więc wysokie szpilki to u mnie but codzienny , nie będę kłamała ,że wolałabym być wyższa, ale nie uważam też ,że mój wzrost odejmuje mi uroku. Mimo niskiego wzrostu mam kobiecą sylwetkę,

a Wy no cóż cieszcie się z tego co macie. Każdy ma coś w sobie urokliwego , nawet brzydota potrafi być piękna big_smile

23

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
tommy88 napisał/a:

Wysokie dziewczyny są ok wink.

Dokładnie wszystkie jesteście za je bi  ste:D i każda z Was ma coś wyjątkowego smile

24

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
szanties napisał/a:

marudzicie dziewczyny sztuczne problemy macie

jak już pisałam lubię swój wzrost i już bym go nie zamieniła na inny, więc chyba nikt tu nie marudzi i nie robi sztucznych problemów...
dla Ciebie w sklepie np. rzeczy są za długie, ale spoko.. zawsze skrócić to mniejszy problem niż wydłużyć .. albo wchodząc do sklepu raczej nie słyszysz sprzedawców " oo na Panią to nic nie mamy smile"

więc reasumując każdy wzrost może być atrakcyjny and grass is always greener on the other side smile

25

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

dzięki za wszystkie opinie smile
szanties nie uważam, że jest to sztuczny problem gdyż tak jak pisze salvame trudno jest czasami dostać ubrania typu. buty (chociaż przy moim wzroście 178 mam rozmiar 40 wiec normalnie) ale np. z marynarką jest już problemem. Kiedyś byłam z koleżanką w sklepie szukając czegoś eleganckiego, moja koleżanka pyta ,,czy dostane jakąś elegancką marynarkę?" pani na to ,,oczywiście!" spojrzała na nią podaje i wtedy odzywam się ja ,,przepraszam, ale szukamy czegoś na mnie, a nie na koleżankę" zrobiła dziwną minę i mówi ,,nieeee na panią absolutnie, wszystkie marynarki będą na pani źle wyglądały". Przymierzyłam kilka, ale rzeczywiscie wszystko odstawało, bo przy moim wzroście są już rozmiary na szersze osoby, a znowu te które pasują na mnie mają za krótkie rękawy i sięgają mi tylko trochę za pępek.

a co do tych szpilek to po prostu moja psychika nie pozwala mi na założenie ich. Myśl, że miałabym być wyższa od mojego chłopaka, czy innego kolesia mnie przeraża wink


salvame napisał/a:

Rodzina czasem tak mówi, ale wierz mi, że nie muszą mieć nic złego na myśli. Ja nie jestem super wysoka, a też czasem podobnie mówili, choćby mama, bo ją przerosłam i np babcię i dla niej będę wysoka  To w pewnym sensie też podziw, a nie obraza. Nie możesz wszystkiego tak do siebie brać. o prostu jesteś wysoka i oni to widzą  To tylko stwierdzenie faktu.

wiem, że oni czasem mówią to po prostu dla żartów, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie. Tak samo jeśli chodzi o moją wagę. Jak to mówią - człowiekowi nigdy nie dogodzisz (gruby- niedobrze, chudy- też źle).


soczek napisał/a:

Dokładnie wszystkie jesteście za je bi  ste:D i każda z Was ma coś wyjątkowego

amen! smile

26 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-08-18 18:12:50)

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
salvame napisał/a:

Może i noszą szpilki, ale jednak przy takim wzroście ciężko jest mieć małą stopę.. Ja mam rozmiar 43, czyli muszę kupować damskie buty jedynie w deichmannie ( na pudełkach mają motywujący napis XXL smile) , i to też biorę co jest .. przebierać nie mam w czym smile 

wszystko ma swoje wady i zalety, niestety smile

aa... loreen .. jak Ci tata mówi, że go przerośniesz to ja Ci powiem, że ja swojemu dorównałam w gimnazjum - mając 183 cm smile

Aa, no tak, w sumie faktycznie wysokie dziewczyny mają zazwyczaj większą stopę. To przykre, że przez to nie ma w czym wybierać. No, ale niestety producenci nastawiają się na zyski.
Szybko dorównałaś tacie :]

No rozumiem loreen, to kwestia psychiki, ale może kiedyś się przełamiesz do szpilek i założysz. No bo widzisz, ja np szpilek i takich butów nie lubię, raczej nie noszę, ale skoro Ty lubisz, to szkoda, byś przez kompleksy ograniczała się smile

Mam nadzieję, że ten wątek będzie dla Ciebie motywacją i już nie pomyślisz o sobie źle smile

27 Ostatnio edytowany przez szanties (2012-08-19 11:28:30)

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

oj wcale , nie o tym jest wątek - nie o ubraniach . Ubrania to dział moda wizaż etc. - więc dlatego uważam , że to sztuczny problem

Wszystko siedzi w waszych głowach. Chyba nie do końca jesteście przekonane , że lubicie skoro mowa jest o kompleksach
Raczej śmiem twierdzić ,że autorka posiada kompleks i szuka tutaj potwierdzenia ,że jest zgrabna. Nie wiem czy jest .
Co do marynarek...hmmm moja koleżanka ma 181 i jest modelką , jakoś nie ma problemu w kupowaniu marynarek i czegokolwiek a nosi rozmiar XXS XS I S. Fakt w Polsce nie siedzi, ale jak chodzIłysmy parę dobrych lat temu razem do liceum , to zawsze miała odlotowe ciuchy i buty.

Zlazły się babki o kolosalnym wzroście i tworzycie wzajemne kółko adoracji , popytajcie się neutralnych ludzi najlepiej facetów o to jak wyglądacie - to was ocenią. Ale figura to nie wszystko myślę ,że prezencja no i twarz to klucz do dobrego samopoczucia - no i własna wiara w to jakim się jest człowiekiem


Każdy ma jakiś problem co do figury , ja np nie mogę sobie kupić mini bo każda mini jest na mnie jak do kolan , a przeciez to nie jest żaden problem , to tylko sterta materiałów .A tu nie jest dział do plotek na temat ciuszków .

28

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

ciesz sie loreen ze jestes taką atrakcyjną laska!! Wyzsza kobieta moze onieśmielać, ale nie zmienia to faktu ze podobasz sie oniesmielonym gosciom smile

29

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
szanties napisał/a:

Zlazły się babki o kolosalnym wzroście i tworzycie wzajemne kółko adoracji , popytajcie się neutralnych ludzi najlepiej facetów o to jak wyglądacie - to was ocenią. Ale figura to nie wszystko myślę ,że prezencja no i twarz to klucz do dobrego samopoczucia - no i własna wiara w to jakim się jest człowiekiem


Każdy ma jakiś problem co do figury , ja np nie mogę sobie kupić mini bo każda mini jest na mnie jak do kolan , a przeciez to nie jest żaden problem , to tylko sterta materiałów .A tu nie jest dział do plotek na temat ciuszków .

zlazła się taka "pchła", która się musi wtrącić i zrobić z igły widły... naucz się proszę czytać ze zrozumieniem.. nikt tu nie siedzi i nie mówi "o boże bożenko jestem wysoka i nikomu się nie podobam"... Rozmawiamy o plusach i minusach bycia wysokim/ niskim i jakoś nikt tu nie ma pretensji o off top, tylko Twoje agresywne posty ów "off top" prowokują...

W jednym za to muszę Ci przyznać rację, że loreen ma niską samoocenę i potrzebuje usłyszeć " tak .. wysokie laski są extra", bo inaczej jak już w pierwszym swoim poście pisałam temat jest trochę źle sformułowany-bo wzrost nie gwarantuje ani nie odejmuje od atrakcyjności. Amen!

30

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

Jestem wysoka (178cm) i mam figurę modelki wink (nie czuje się nią, ale rzeczywiście jestem tak zbudowana i to określenie jest trafne). Zawsze zastanawia mnie czy mogę się komuś podobać. Oczywistym jest, że tak, ale zauważyłam, że zazwyczaj to niscy faceci patrzą na mnie na ulicy, piszą do mnie na portalach społecznościowych. Bardzo rzadko pisze czy podrywa mnie ktoś wyższy. Wiem, że może trudno jest znaleźć kogoś wyższego, chociaż też nie przesadzajmy tongue
Druga nurtująca mnie rzecz to to, że <b> zawsze widząc jakiegoś wysokiego faceta ma on u boku dziewczynę o wzroście na oko 160-170 (góra!). </b> Jak myślicie z czego to wynika? Ci niźsi chcą się dowartościować przez wyższą kobietę? <b> a znowu wysocy.. oni pewnie chcą mieć malutką kobietkę, którą będą mogli się zaopiekować </b> , bo twierdzą, że skoro są wielcy to muszą mieć niską dziewczyne? jak to jest? Fajnie byłoby zobaczyć tutaj też opinie jakiegoś mężczyzny smile

+ moje drugie pytanie skierowane do facetów: boicie się wyższych od siebie bądź wysokich kobiet? jak to jest kiedy widzicie wysoką babkę? wink

Ciężki temat. Dla mnie wzrost nigdy nie stanowił żadnego problemu... Dla mnie czynnikiem kwalifikującym są oczy tongue Przyciąga moją uwagę także pogodne usposobienie. Sam facet może być nieco ładniejszy od diabła, byle miał to "coś" w sobie. wink

Z drugiej strony sama doświadczyłam dyskryminacji ze strony płci brzydkiej. I spotykam się z tym ostatnimi czasy dość często. Powodami, dla których mężczyźni rezygnują z zaproszenia mnie na kawę są:
(1) niski wzrost;
(2) kierunek studiów (zwykle przyznaję się do jednego, bo na wieść o drugim (prestiżowym) kierunku nie mogę się opędzić od adoratorów...);
(3) kapitał finansowo-lokalowy.
Z moim doświadczeń wynika więc, że kobieta ma być wysoka (170 cm+) o figurze modelki, po renomowanych studiach, z zapleczem finansowym i perspektywą odziedziczenia nowoczesnego domu jednorodzinnego wink

Czy się tym przejmuję? Nie. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie mogłabym się zakochać i związać z facetem, który dobiera partnerkę życiową podług kalkulacji, a nie uczuć...

Obie mamy odmienne doświadczenia smile Trudno znaleźć jakiś uogólniający wniosek. Myślę, że ocena tego stanu rzeczy zależy od tego, do której grupy ludzi się przynależy - do wysokich, czy do niskich, bo to zmienia perspektywę spoglądania na rzeczywistość oraz od otoczenia, w którym dana osoba się obraca.

Jakkolwiek, uważam, że nie ma się co przejmować! Czuj się dobrze we własnej skórze!!! smile

31

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Ciężki temat. Dla mnie wzrost nigdy nie stanowił żadnego problemu... Dla mnie czynnikiem kwalifikującym są oczy tongue

Ach te oczy, który to ja raz słyszę. wink

Z drugiej strony sama doświadczyłam dyskryminacji ze strony płci brzydkiej. I spotykam się z tym ostatnimi czasy dość często. Powodami, dla których mężczyźni rezygnują z zaproszenia mnie na kawę są:
(1) niski wzrost;

Wybaczcie za lapidarny komentarz ale powiem tak - lol! A powiem nawet więcej, co za idioci. tongue Czego ja bym nie dał za taką małą. big_smile Nie dość że taka dziewczyna naprawdę ładnie wygląda, czy sama czy np: przytulona do faceta, czy mega wysokiego czy takiego który ją przerasta tylko np: o 5 cm to jest to wielce praktyczne. tongue

32

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Ciemnooki:
Oczy są zwierciadłem duszy - w nich znajduję odpowiedź na to, czy chcę danego faceta, czy nie... wink Co mam na to poradzić? tongue

33

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
Vamp napisał/a:

Ciemnooki:
Oczy są zwierciadłem duszy - w nich znajduję odpowiedź na to, czy chcę danego faceta, czy nie... wink Co mam na to poradzić? tongue

Oczy oczy ... ja się czasem wpatrywałem i wpatruję ( ale jakoś ani nic nie zaiskrzyło ani też niczego 'pociągającego' w nich nie zauważyłem do tej pory - i w wysokich i w niskich tongue, w sumie to i dobrze bo jeszcze się nie trafiła taka której 'stratę' bym musiał opłakiwać ale z drugiej strony może sam fakt tego że żadna taka się nie trafiła jest wystarczającym powodem do zblazowania? wink Czy ktoś mi się wpatrywał? Hm ... może tak, może nie - czy coś zobaczył? Nie wiem, czasem coś przebąkiwano że takie, owakie ale cóż, taki lajf. wink A Ty masz tym gorzej że musiałabyś na palcach stawać żeby tak się wpatrzeć. tongue

34

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

wzrost, wzrost, wzrost. Ileż to można o tym biadolić big_smile
Chociaż sama pamiętam manię na punkcie wzrostu - "omatkokochana, czemu nie mogę zmaleć?!"
Nie uważam, że wzrost jest wyznacznikiem czegokolwiek. Tak, mhm. Ale niestety, jak widzę koleżankę, która ma ledwo 163 cm wzrostu, to po prostu nie wiem gdzie ma nogi. Bo wg mnie nogi powinna kobita mieć porządne! Bo jednak, faceci lubiąąą i trzeba mieć co pokazać, poza cyckami! big_smile
Ale tak serio, niska, przeciętna czy wysoka - jeśli ma to COŚ to ja nie widzę problemu.
Sama mam 176 cm wzrostu i czuję się z tym przebajecznie! i żadne wredoty nie wpędzą mnie w kompleksy, bo znam swoją wartość!
Kochana autorko, też powinnaś ją znać! I każda z Nas smile 
A minusem jest czesto fakt, że czasem taki marudzi ' ale dlaczego zakładasz te butyy, jestem nizszy jak je masz' .. a takich to tylko wyśmiać,. ot jedyny minus wysokiego wzrostu!!
:*

35

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Hej wszystkim smile Ja mam 174cm i również często marudzę, że jestem za wysoka smile Lubię nosić buty na obcasie czy szpilki tak do 5cm, aczkolwiek często się zdarza, że w klubie jestem wtedy najwyższym obiektem na sali hehe smile Dlatego zwykle chodzę na takie imprezy z kumpelą, która ma 180cm i zawsze wtedy raźniej smile Chociaż wydaje mi się, że faceci jednak wolą niższe od siebie, bo wtedy czują się bardziej męsko wink A  gdzie się podziali panowie o wzroście 180+ tak, żebyśmy my wyższe kobietki poczuły się małe i kochane? smile Pozdrawiam wszystkich smile

36 Ostatnio edytowany przez Olinka (2012-08-22 02:14:33)

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

No więc ja mam 176cm wzrostu. Moj pierwszy facet miał 186cm, mowił, że strasznie mu się podobają wysokie kobiety, ja czułam się przy jego wzroście rewelacyjnie, jak mała kobietka smile Drugi chłopak miał ok.178cm i wiecznie slyszałam, że jestem wysoka, zebym nie ubierała butów na obcasie itd.- wnerwiały mnie jego kompleksy i on sam wink Mój obecny mężczyzna ma 183cm, przyznam, że wolałabym te 3cm więcej, ale i tak jest dobrze. On tez mówi, że podobają mu się wysokie dziewczyny.
Jako dziecko i nastolatka miałam kompleksy jako najwyższa dziewczyna z klasy. Do dnia kiedy koleżanka z liceum wyśmiała moje "problemy", twierdząc, że inne dziewczyny dały by sie pociąć żeby być wysoką jak ja smile
W kwestiach przemiany materii też same plusy: żrę jak chłop, a nie tyję.
Zaobserwowałam jeszcze dodatkową prawidłowość: mimo swojego wzrostu uwielbiam wysokie obcasy i zauwazyłam, że duże grono mężczyzn prawi mi komplementy, kiedy takie noszę. Pochwalę się ostatnim nabytkiem: niedozwolony linkTak więc wysokie dziewczyny, wszystko jest w naszej psychice: nasz wzrost to nasz atut a nie przekleństwo.

37

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
olcik napisał/a:

Ale niestety, jak widzę koleżankę, która ma ledwo 163 cm wzrostu, to po prostu nie wiem gdzie ma nogi. Bo wg mnie nogi powinna kobita mieć porządne! Bo jednak, faceci lubiąąą i trzeba mieć co pokazać, poza cyckami!

Wpadam w kompleksy.. ;(

38

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
Violkaa napisał/a:

No więc ja mam 176cm wzrostu. Moj pierwszy facet miał 186cm, mowił, że strasznie mu się podobają wysokie kobiety, ja czułam się przy jego wzroście rewelacyjnie, jak mała kobietka smile Drugi chłopak miał ok.178cm i wiecznie slyszałam, że jestem wysoka, zebym nie ubierała butów na obcasie itd.- wnerwiały mnie jego kompleksy i on sam wink Mój obecny mężczyzna ma 183cm, przyznam, że wolałabym te 3cm więcej, ale i tak jest dobrze. On tez mówi, że podobają mu się wysokie dziewczyny.
Jako dziecko i nastolatka miałam kompleksy jako najwyższa dziewczyna z klasy. Do dnia kiedy koleżanka z liceum wyśmiała moje "problemy", twierdząc, że inne dziewczyny dały by sie pociąć żeby być wysoką jak ja smile
W kwestiach przemiany materii też same plusy: żrę jak chłop, a nie tyję.
Zaobserwowałam jeszcze dodatkową prawidłowość: mimo swojego wzrostu uwielbiam wysokie obcasy i zauwazyłam, że duże grono mężczyzn prawi mi komplementy, kiedy takie noszę. Pochwalę się ostatnim nabytkiem: niedozwolony link Tak więc wysokie dziewczyny, wszystko jest w naszej psychice: nasz wzrost to nasz atut a nie przekleństwo.

Bardzo ładne buty smile Masz dobre podejście. Nie znam z autopsji Twoich problemów, bo jak sama pisałam w porównaniu do Was duża nie jestem- 170 cm, ale to dobrze, że akceptujesz siebie. W podstawówce/ gimnazjum na pewno niejedna z nas spotkała się z głupimi uwagami. Po prostu "głupi" wiek. Teraz pewnie powiedzieliby, że jesteś piękną kobietą, także wiesz, nie ma co tego roztrząsać smile

39

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Ale wy dziewczyny macie problemy. wink Zdajcie sobie też sprawę z tego że TEŻ istnieją faceci mający 160-175 cm wzrostu powiedzmy dla których takie drobne dziewczyny mające powiedzmy 155-160 cm wzrostu lub coś koło tego są wręcz wskazane a często gęsto tacy faceci właśnie lubią malutkie. tongue I nie tylko oni. wink Coś o tym wiem. I facetowi naprawdę nie powinno robić różnicy czy jego dziewczyna ma nogi długie i 'modelowe' czy stosunkowo krótkie i np: szczupłe. Wiem jedno, małe jest często mrau. Basta.

40

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Pewnie, że istnieją. A istnieją też tacy, którzy wolą wyższe.. albo nie ma to dla nich większego znaczenia, bo jak się zakochają, to jest to mało istotne przecież smile No, ale na pewno długie nogi przyciągają wzrok smile Dlatego dziewczyny powinny porzucić kompleksy, każda z nas ma w sobie coś, co warto eksponować smile

41

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
Vamp napisał/a:

Wpadam w kompleksy.. ;(

ależ nie powinnaś! każda ma coś, co jest w niej wyjątkowe!!
Ja po prostu wolę nogi, bo cycków nie mam! big_smile

@ violkaa
no i bardzo przyjemnie!
Mój facet to niestety tylko 3-4cm różnicy:< ale ten obcas właśnie idzie do mnie pocztą : http://deme.pl/Dodatki/B54j.jpg
big_smile i nie martwię się absolutnie niczym!

42

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Chyba nigdy poważnie nie myślałem o wzroście kobiety jako jej atucie czy wadzie. Może fakt że mam prawie 190cm wzrostu powoduje że trudno mi spotkać wyższą od siebie dziewczyne. Byłem kiedyś z dziewczyną która miała ok 180 cm i kiedy zakładała wysokie szpilki to była praktycznie równa ze mną ale nie był to problem. Mniejsze ,te które maja te 160cm też mi się podobają wink

43

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Olcik, mam podobne butki tylko, że na koturnie smile Bardzo je lubię.

44

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

moje drugie pytanie skierowane do facetów: boicie się wyższych od siebie bądź wysokich kobiet? jak to jest kiedy widzicie wysoką babkę? wink

Kiedys mój znajomy ze studiów po paru drinkach przyznał, że wysokie kobiety bardziej go pociągają bo oczami wyobraźni widzi jak w trakcie seksu długie nogi oplatają jego biodra smile smile
dodam tylko, że mam 177 cm i największy luz w doborze butów czułam będąc z facetem o wzroście 193 cm smile

45

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Loreen
ja mam 181 cm a mój facet 177cm big_smile i z tego co wiem uwielbia mój wzrost. Fakt faktem muszę przy nim zrezygnować ze szpilek ale mnie to nie przeszkadza.
Gdy jeszcze nie byłam ze swoim to mase facetów się za mnie oglądało, w końcu miło popatrzeć wysoka, szpileczki, szczupła..
Fakt faktem piersi to ja nie mam więc nadrabiałam długimi nogami no takimi nogami to mogą się pochwalić tylko wysokie kobitki big_smile
Kiedyś cierpiałam strasznie, bo wiecznie byłam najwyższa, ale dziś po latach mogę otwarcie powiedzieć, że wolę być taka wysoka niż mieć 160 cm wink ( mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłam)

46

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
Violkaa napisał/a:

Olcik, mam podobne butki tylko, że na koturnie smile Bardzo je lubię.

Właśnie je dostalam, założyłam. I powiem szczerze, że  bałam się w nich stanąć obok mojego chłopaka. Po prostu przeraziłam się, że będę sporo wyższa od niego.. wstydziłam się -,- Ale na szczęście mam w nim straszne oparcie we wszystkim i troszkę wyśmiał mój problem , kazał mi wstać i się pokazać;p... podoba mu się,  ja się w nich czuje również świetnie, mimo, że tak wysokich jeszcze nie miałam! ;o

47

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
Luluati napisał/a:

Loreen
ja mam 181 cm a mój facet 177cm big_smile i z tego co wiem uwielbia mój wzrost. Fakt faktem muszę przy nim zrezygnować ze szpilek ale mnie to nie przeszkadza.
Gdy jeszcze nie byłam ze swoim to mase facetów się za mnie oglądało, w końcu miło popatrzeć wysoka, szpileczki, szczupła..
Fakt faktem piersi to ja nie mam więc nadrabiałam długimi nogami no takimi nogami to mogą się pochwalić tylko wysokie kobitki big_smile

Ja tez nadrabiam nogami niezbyt pełny biust - widocznie wszystkie wysokie tak mają smile
a faceci (zwłaszcza niscy) chyba podchodza z respektem do wysokich kobiet, w myśl filozofii: wysoka = ma powodzenie = wielu facetów do nie startuje = jest pewna siebie i wyszczekana = lepiej uważąć bo jednym zdaniem sprowadzi Cie na ziemie ...
no i jak przychodzi lato i w mojej garderobie królują szorty i miniówki to rzeczywiście na brak spojrzeń nie narzekam smile

48

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

miałczycie , jestem z was najniższa a założyłabym się o tysiaka , że najładniejsza i najlepsza na tym forum haha ;D

49

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
szanties napisał/a:

miałczycie , jestem z was najniższa a założyłabym się o tysiaka , że najładniejsza i najlepsza na tym forum haha ;D

jeżeli chodzi o skromność to rzeczywiście jesteś bezkonkurencyjna smile

50

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

WOW, nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu smile
potraficie podnieść na duchu. Gratuluję paniom nowych bucików big_smile wszystkie mi się podobają:)
miłego eksponowania (naszych) waszych zgrabnych nóg! big_smile

szanties a już na pewno najinteligentniejsza! wink

51

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Wszystko ładnie pięknie ale skąd to masowe przekonanie, że wysokie kobiety mają zgrabne nogi?, z racji samego wzrostu?. Bez jaj, sporo kobiet które znam mają 175+ ale na palcach jednej ręki można policzyć te ze zgrabnymi i proporcjonalnymi nogami cała reszta ma albo zapałki albo serdle. Wzrost jest tak długo sexy jak długo jakościowo współgra z całą resztą.

52

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

loreen znam ten ból. Też mam 178 cm wzrostu, a facetów miewałam różnych. Najlepiej mi było (jeśli chodzi o dopasowanie wzrostem) z chlpakiem który mial 187 cm. Inni mieli 175 i 199 ;D A z tym wzrostem właśnie... buciki rozmiar 40, ciuszki rozmiaru s są przykrótkie (szczególnie te z długimi rekawami), i to, że gdzie nie pójdę, często jestem najwyższa w gronie. W kościele czuje sie głupawo poprzez zamiłowanie do obcasów, bo jakoś centymetry wzrostu nie przeszkadzają mi dołożyć kolejnych 9. A z tymi obcasami też jest całą historia, bo np do szortów czy mini nie nałoże, gdyz zwracaja za dużą uwagę, a nie należe do kobiet "wampów" co to kochają być obiektami seksualnymi. Często słyszę "niby komplementy" dotyczące moich nóg. zmierzyłam je nawet, 1,01m sobie mierzą, a w dobie modnego powiedzenia o szynach i stacji, bardzo czesto je słyszę, co mnie raczej niestety krępuje.
Samoocenę mam raczej średniawą, mimo że mam świadomość iż jakaś najgorsza nie jestem. I tu odnośnie pytań loreen z 1 posta: osobiście mam wrażenie, że fajni dla mnie faceci raczej boja się mnie zagadać, a CI nizsi jakoś problemu z tym nie mają.
Ostatnio wybrałam się w 6 cm obcasikach po myszkę do laptopa. Młody sprzedawca zaczął sie rozpływac w ochach i achach na temat mojego wzrostu, bo "rzadko widzi wyższą dziewczynę od siebie, nawet jeśli ma obcasy". Walnął kilka tekścików na temat moich nóg, w efekcie wyszłam ze sklepu cała czerwona bo tak mnie krępują tego typu sytuacje.
Patrząc na zalety i wady, chyba chciałabym sie wzrostem "wtapiać w tłum", niz przewyższać go zazwyczaj minimum o pół głowy.

Ciemnooki, oczy faktyczie mają cos w sobie, nie widziałeś jeszcze moich to lepiej nic nie mów;p Często słysze komplement, że mam ładne oczy, mimo iz oklepany to jednak cieszy wink)

53

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
Glock napisał/a:

Wszystko ładnie pięknie ale skąd to masowe przekonanie, że wysokie kobiety mają zgrabne nogi?, z racji samego wzrostu?. Bez jaj, sporo kobiet które znam mają 175+ ale na palcach jednej ręki można policzyć te ze zgrabnymi i proporcjonalnymi nogami cała reszta ma albo zapałki albo serdle. Wzrost jest tak długo sexy jak długo jakościowo współgra z całą resztą.

Masz rację Glock. Nie wszystkie wysokie kobiety są proporcjonalne, tak samo jak nie wszyscy wysocy faceci są "wszedzie" proporcjonalni smile

54

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
agasta napisał/a:

Masz rację Glock. Nie wszystkie wysokie kobiety są proporcjonalne, tak samo jak nie wszyscy wysocy faceci są "wszedzie" proporcjonalni smile

To prawda i wbrew powszechnej hipokryzji płci pięknej w tym temacie nie zazdroszczę tym 'nieproporcjonalnym' facetom wink

55

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
SzaraMyszka20 napisał/a:

Często słyszę "niby komplementy" dotyczące moich nóg. zmierzyłam je nawet, 1,01m

Zrobiłem właśnie eksperyment i zmierzyłem sobie ( oczywiście mówię o nogach tongue). Wychodzi na to, że mam 1cm więcej od Ciebie przy wzroście 188cm.
Więc jak to się mówi ''nogi masz pod samą szyję tongue''.

56

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
SzaraMyszka20 napisał/a:

komplementy" dotyczące moich nóg. zmierzyłam je nawet, 1,01m

Myszka, od którego miejsca mierzysz? <3

57

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
Good Man napisał/a:
SzaraMyszka20 napisał/a:

Często słyszę "niby komplementy" dotyczące moich nóg. zmierzyłam je nawet, 1,01m

Zrobiłem właśnie eksperyment i zmierzyłem sobie ( oczywiście mówię o nogach tongue). Wychodzi na to, że mam 1cm więcej od Ciebie przy wzroście 188cm.
Więc jak to się mówi ''nogi masz pod samą szyję tongue''.

Z reguły faceci mają którsze nogi (z wyjatkiem Usaina Bolta:) bo muszą mieć obniżony środek ciężkosci :-)
w innym wypadku mogliby sie wywrócic na zakrętach smile

58

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
olcik napisał/a:

od którego miejsca mierzysz? <3

smile smile smile
Zawsze chciałam zadać to pytanie facetom, którzy chwalą sie długością swojego przyrodzenia ...

59

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
olcik napisał/a:
SzaraMyszka20 napisał/a:

komplementy" dotyczące moich nóg. zmierzyłam je nawet, 1,01m

Myszka, od którego miejsca mierzysz? <3

heh mierze od "srodka" znaczy po wewnetrznej stronie ud;D staje sobie plecami do futryny. Dlugopisem "ciach" kreska przy miejscu strategicznym i potem centymetrem;DMa sie te techniki;D Ale nie wiem czy tak to sie powinno robic;D

60

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
SzaraMyszka20 napisał/a:

heh mierze od "srodka" znaczy po wewnetrznej stronie ud;D staje sobie plecami do futryny. Dlugopisem "ciach" kreska przy miejscu strategicznym i potem centymetrem;DMa sie te techniki;D Ale nie wiem czy tak to sie powinno robic;D

tak się mierze, ale ogólnie zawsze big_smile
Ale nie do końca jestem pewna czy mi się ten patent podoba bo przy 1,76m moje nózie to tylko 87 cm ... o.O

61

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

Druga nurtująca mnie rzecz to to, że zawsze widząc jakiegoś wysokiego faceta ma on u boku dziewczynę o wzroście na oko 160-170

U mnie w związku jest tak. smile Bardzooo nam to odpowiada.

loreen napisał/a:

+ moje drugie pytanie skierowane do facetów: boicie się wyższych od siebie bądź wysokich kobiet? jak to jest kiedy widzicie wysoką babkę? wink

Tu odpowiem Ci za mojego faceta. tongue On przede mną miał same wysokie dziewczyny i nigdy się ich nie bał. A ożenił się z niską kobietką czyli ze mną. tongue

62

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Ciemnooki, oczy faktyczie mają cos w sobie, nie widziałeś jeszcze moich to lepiej nic nie mów;p Często słysze komplement, że mam ładne oczy, mimo iz oklepany to jednak cieszy wink)

To pokaż. tongue I co lepsze, mnie też zdarzało się to słyszeć. big_smile

63

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
loreen napisał/a:

WOW, nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu smile
potraficie podnieść na duchu. Gratuluję paniom nowych bucików big_smile wszystkie mi się podobają:)
miłego eksponowania (naszych) waszych zgrabnych nóg! big_smile

szanties a już na pewno najinteligentniejsza! wink

TEZ PRAWDA! wink

64

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Ciemnooki, na taki zaszczyt trzeba sobie zasłużyc;p

Olcik, pocieszę CIe... Mierzyłam teraz i mi wyszło 0,97;/ chyba zaczynam się "deptać" albo za dużo dziś piłam;D

65

Odp: czy wysokie kobiety maja powodzenie?
SzaraMyszka20 napisał/a:

Ciemnooki, na taki zaszczyt trzeba sobie zasłużyc;p

Jak? tongue Wracając do tematu głównego. wink

Niskie dziewczyny nie mają tego problemu ( przynajmniej te które widziałem i spotykałem ) bo i były niskie i miały dość zgrabne nogi i pupę. big_smile

Posty [ 1 do 65 z 76 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » czy wysokie kobiety maja powodzenie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024