Przeprowadzka to dobry pomysł? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Przeprowadzka to dobry pomysł?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Przeprowadzka to dobry pomysł?

Hej smile
Pokrótce przedstawię sytuację. Mojego chłopaka poznałam przez Internet półtora roku temu. Od września zacznę ostatnią klasę liceum, potem planuję studia. I w tym rzecz. Już teraz zaczynam zastanawiać się nad przeprowadzką do nowego miasta - miasta, w którym on mieszka. Mieszkanie w akademiku, albo wynajęcie mieszkania z nim i kolegami... Bez owijania w bawełnę - liczę na stypendium, na wakacjach w przyszłym roku zamierzam wyjechać do pracy za granicę razem z nim - tam, gdzie przez dwa miesiące obecnie dorabia. Wiem, że kolejne kilka lat studiów i dzieląca nas duża odległość może zaszkodzić naszemu związkowi...
Co myślicie na ten temat? Przeprowadzka w wieku 19 lat, bez pomocy rodziców, to szaleństwo?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Wywerna (2017-07-11 10:40:55)

Odp: Przeprowadzka to dobry pomysł?

Witaj smile Na Twoim miejscu zadałabym sobie pytania, czy ja sama jestem na to gotowa, czy jestem na tyle samodzielna, że sobie poradzę? Czy mój miły naprawdę jest osobą na którą mogę liczyć? Odpowiedz sobie na te pytania szczerze, a wtedy dużo łatwiej będzie Ci podjąć decyzję...

When you fade like a rose in the gloom, love is outside your room...

Przeprowadzka na studia to norma, wiele osób to przerabiało, ale nie śpieszyłabym się z zamieszkaniem z chłopakiem. Różnie w życiu bywa, w związku na odległość można się swietnie dogadywać, a widząc sie na co dzień może być zupełnie inaczej. Pomyśl na początek o akademiku.

Reklama

4

Zgadzam się z Domi. Wyjazd na studia nie jest niczym szalonym, czymś, z czym sobie nie poradzisz. Wiele osób tak robi i po prostu w ten sposób szybcie poznaje prawdziwe życie, szybciej dorasta, tak mi się wydaje. Ale nie traktuj tego wyjazdu, jako "wyjazdu dla niego", że przenosisz się do innej miejscowości tylko dlatego, że on tam mieszka. Jeśli kierunek studiów i uczelnia w tym mieście Ci odpowiada, to jak najbardziej, ale nie rób tego na siłę. Natomiast wynajmowanie mieszkania z nim i jego kolegami moim zdaniem może być zbyt szybkim krokiem. Nie jesteś pewna czy będziecie razem dłużej, a takie mieszkanie to na pewno spore zobowiązanie.

Lepiej wynajmij sama mieszkanie czy akademik, tak będzie chyba lepiej dla Was dwojga. Ja przeprowadziłam się do miejscowości faceta, mojego obecnego partnera i wyszło to nam na dobre. Poznaliśmy się na mydwoje, okazało się, że dzieli nas dość spora odległość, po jakimś czasie miałam możliwość przeniesienia się do jego miasta i skorzystałam z tego. Jednak wspólne mieszkanie nie wchodziło w grę, było na to za wcześnie, a ja nie chciałam się tak uzależniać. Wynajęłam mieszkanie, ale mieszkanie w jednym mieście bardzo przyspieszyło nasz związek, było bardzo fajnie i możliwość częstszych spotkań bardzo dobrze nam zrobiła. I myślę, że u Ciebie też tak mogłoby być, jeśli jesteś na to gotowa, spróbuj, lepiej spróbować niż później żałować, że się nie spróbowało smile

5

Tamola28 ma rację... Dużo lepiej jak zamieszkasz sama w akademiku, będziesz mniej uzalezniona od chłopaka, i w razie gdyby coś Wam nie wyszło nie będzie żadnych kłopotów. Może jestem staroświecka, ale mieszkanie z chłopakiem po krótkiej znajomości nie jest najlepszym pomysłem. Dużo czasu ze sobą już spędziliście?

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Przeprowadzka to dobry pomysł?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016