Modne modele sukienek (wesela) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-07-05 17:41:49

paulaa7
Wkręcam się coraz bardziej

Modne modele sukienek (wesela)

Ostatnio modne  stały sie sukienki o prostym kroju, ewentualnie o lekko rozkroszowanym dole w kolorach pastelowych uszyte z niepołyskliwego materialu troche przed kolano, czy są one odpowiednie na weselne okazje? (plus czarne wysokie szpilki i zgrabna kopertówka...)
Powiedzcie, czy biały kolor kreacji jest tylko zarezerwowany dla panny młodej, a czarny nieodpowiedni na ślub?
Może jednak lepiej postawić na sprawdzoną satynową opcje sukienki?
Absolutnie nie jestem fanką błyskotek ale lubie ubierać się z pomysłem, mam 20lat i nie chce wbijać się w takie wyszukane kreacje ale z drugiej strony nie chce wyglądać jakbym przyszła na impreze..
Niestety nie moge dodać linku ani zdj sukienek, gdyż jestem dopiero początkująca na waszym pokładzie ale mam nadzieje zrozumiecie o co mi chodzi smile

#2 2012-07-05 21:25:08

Kami90
100% Netkobieta

Re: Modne modele sukienek (wesela)

Biel zarezerwowana jest tylko dla panny młodej, i ubranie się w białą sukienkę byłoby chyba największą wpadką weselną.
Klasyka natomiast jest wszędzie odpowiednia, i o ile mówi się że czerni nie zakłada się na wesela to wydaje mi się że klasyczna mała czarna z dodatkami w jakimś kolorze będą wyglądać bardzo stylowo.
Co do pomysłowego ubrania, ja również lubię ubierać się z pomysłem, ale błyskotki i tona biżuterii to nie dla mnie, wszystko należy stosować z umiarem, wtedy wygląda się dobrze.
Co do modnych kreacji, obecnie bardzo wiele fasonów jest modnych. Faktycznie błyszczących materiałów raczej w sieciówkach nie ujrzysz, ale wydaje mi się że błyszczenie nie jest wcale zbyt szykowne. Błyszczenie to chyba bardziej na imprezę.
Ja nie jestem fanką satynowych sukienek ale jeśli ktoś je lubi i są odpowiedniego fasonu jak do takiego materiału to jest to wygodne rozwiązanie, wtedy wystarczą proste dodatki i strój gotowy.

Sukienek wstawiać nie będę wystarczy wpisać w google sukienki na wesele i wyskoczą Ci aktualne artykuły z sukienkami obecnymi teraz w sklepach. Uwierz mi że fasonów jest masa, ja szukałam teraz sukienki bo miałam mało czasu na uszykowanie kreacji na wesele, i są fasony od tych bez ramiączek, przez baskinkę, asymetryczne kroje, marszczenia, totalna prostota, jak i obecnie baardzo modne retro. Kolory są przeróżne, każdy sklep specjalizuje się w innych trendach, w jednych jest pełno pasteli i pudrowych odcieni, a w innych bardziej żywe barwy. Dzięki temu każda kobieta niezależnie od typu urody znajdzie coś dla siebie wink

PS te sukienki o których pisałaś na początku są jak najbardziej przyrzeczone na wesele. Jedyna uwaga, spójrz czy dana pastelowa barwa pasuje do czarnych szpilek, nie każda będzie ładnie z tym wyglądać, czasem lepiej postawić na inny kolor, który rozświetli np pudrowy róż. Albo poszukać sukienki w żywszym kolorze bo tak jak pisałam są takie.

Ostatnio edytowany przez Kami90 (2012-07-05 21:27:33)

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#3 2012-07-06 12:03:21

moNniaaaa
Redaktor Działu Moda i Uroda

paulaa7 napisał:

Ostatnio modne  stały sie sukienki o prostym kroju, ewentualnie o lekko rozkroszowanym dole w kolorach pastelowych uszyte z niepołyskliwego materialu troche przed kolano, czy są one odpowiednie na weselne okazje? (plus czarne wysokie szpilki i zgrabna kopertówka...)
Powiedzcie, czy biały kolor kreacji jest tylko zarezerwowany dla panny młodej, a czarny nieodpowiedni na ślub?
Absolutnie nie jestem fanką błyskotek ale lubie ubierać się z pomysłem, mam 20lat i nie chce wbijać się w takie wyszukane kreacje ale z drugiej strony nie chce wyglądać jakbym przyszła na impreze..
Niestety nie moge dodać linku ani zdj sukienek, gdyż jestem dopiero początkująca na waszym pokładzie ale mam nadzieje zrozumiecie o co mi chodzi smile

Popieram Kami, biel zarezerwowana jest tego dnia dla Pani Młodej, więc byłoby nietaktem włożenie sukienki w takim kolorze. Jeśli chodzi o czerń, owszem, można założyć taką sukienkę, ale warto rozjaśnić ją dodatkami.
Wybór sukienki na wesele jest trudny (sama przez to przechodziłam parę tygodni temu tongue ), ale pod uwagę należy brać nie tylko najnowsze trendy, ale też to, w jakim kroju i kolorze czujesz się najlepiej.
Więc jeśli chcesz, żeby Ci coś doradzić, napisz jaką masz figurę, kolor włosów, oczu, odcień cery i jakie kolory wolisz smile.

PS
Jeśli chcesz wstawić jakieś zdjęcie, to prześlij mi je mailem, a ja je dołączę do postu smile.

Dum spiro, spero

#4 2012-07-07 11:06:10

paulaa7

moNniaaaa napisał:

paulaa7 napisał:

Popieram Kami, biel zarezerwowana jest tego dnia dla Pani Młodej, więc byłoby nietaktem włożenie sukienki w takim kolorze. Jeśli chodzi o czerń, owszem, można założyć taką sukienkę, ale warto rozjaśnić ją dodatkami.
Wybór sukienki na wesele jest trudny (sama przez to przechodziłam parę tygodni temu tongue ), ale pod uwagę należy brać nie tylko najnowsze trendy, ale też to, w jakim kroju i kolorze czujesz się najlepiej.
Więc jeśli chcesz, żeby Ci coś doradzić, napisz jaką masz figurę, kolor włosów, oczu, odcień cery i jakie kolory wolisz smile.

PS
Jeśli chcesz wstawić jakieś zdjęcie, to prześlij mi je mailem, a ja je dołączę do postu smile.

Jestem dość szczupła, 51kg na 167cm, włosy ciemny brąż i niebieskie oczy z ciemną oprawą, cere mam bladą ale na szczęsce szybko sie opalam i jeszcze przd weselem jade na wakacje wiec bede lekko 'przybązowiona', najlepiej czuje sie w ciepłych kolorach, w odcieniach zieleni i niebieskiego czuje sie jakoś nieswojo smile

moNniaaaa przesłałam Ci adresy stron sukienek na meila smile

#5 2012-07-07 22:35:31

moNniaaaa

To propozycje PAULI

http://img406.imageshack.us/img406/8968/37194thickbox.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/6300/2268603546.jpg

Dum spiro, spero

#6 2012-07-08 10:23:15

rebel
Przyjaciółka Forum

Biała odpada, a czarna na wesele w lato według mnie nie pasuje.

Ubi tu ... Ibi ego.

#7 2012-07-09 15:28:42

paulaa7

rebel napisał:

Biała odpada, a czarna na wesele w lato według mnie nie pasuje.

w obydwu przypadkach myślalam raczej o kolorach pudrowego różu czerwonego lub niebieskiego  smile

#8 2012-07-09 19:00:49

rebel
Przyjaciółka Forum

I super. Pomóc Ci dobrać jakieś dodatki?

Tylko wyślij mi linka na pw do tych konkretnych sukienek.

Ubi tu ... Ibi ego.

#9 2012-07-11 21:25:24

paulaa7

rebel napisał:

I super. Pomóc Ci dobrać jakieś dodatki?

Tylko wyślij mi linka na pw do tych konkretnych sukienek.

Chętnie:) wysyłam Ci link

#10 2012-07-11 21:33:45

cisowianka
Przyjaciółka Forum

czarny odpada a biel z dodatkami jakies wzory, kwiatki pasuje. sama biel nie bardzo.

#11 2012-07-11 21:45:51

rebel
Przyjaciółka Forum

Sukienka:
http://img407.imageshack.us/img407/4237/papryka2cz.jpg
Dodatki w kolorach: kobalt, fiolet, szary, nude.
http://img62.imageshack.us/img62/8250/neutral01blu0285872.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/7471/4541ni.jpg
http://img844.imageshack.us/img844/9233/platformynude.jpg

Ostatnio edytowany przez rebel (2012-07-11 21:49:59)

Ubi tu ... Ibi ego.

#12 2012-07-12 12:05:08

Latorośl
Na razie czysta sympatia

Czyli stawiamy na czerwoną w końcu? Dobrze, że białą i czarną odpuściłaś wink. A do czerwonej dodatki nude będą pięknie pasowały, świetnie wyglądałyby te ostatnie buciki do tej kiecki.

#13 2012-07-12 16:19:30

paulaa7

Latorośl napisał:

Czyli stawiamy na czerwoną w końcu? Dobrze, że białą i czarną odpuściłaś wink. A do czerwonej dodatki nude będą pięknie pasowały, świetnie wyglądałyby te ostatnie buciki do tej kiecki.

tak tak zdecydowanie wink) myśle albo o nude albo czarnym...mam prześliczne buty z czerwonym spodem  smile ale nie wiem czy czerń z czerwonym to będzie 'ciekawe' połączenie...;>

#14 2012-07-12 17:24:05

paulaa7

A co myślicie o biżuterii ?

#15 2012-07-12 18:05:09

Kami90
100% Netkobieta

Nude było by świetne. A czerwień i czerń to klasyka gatunku, to nie może się nie udać.
Biżuteria delikatna jeśli duże kolczyki to bardzo delikatny wisiorek.
Biżuterie albo srebrną albo złotą z elementami czarnymi jeśli czarne buty. Jeśli nude to podobnie tylko bez czarnych elementów, wtedy mogą być elementy masy perłowej.

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

#16 2012-07-17 20:22:38

marika1313
Woman In Red

Witam wlasnie szukam czegos na wesele do kumpelki i nie wiem jakie sukienki sa teraz na wesele modne,mysle ze satynowe juz wyszly z mody. Mam kilka kiecek i zakupilam 1 z mysla o tym weselu ale nie moge fotki wstawic aby was zapytac o opinie , poniewaz mam ipada i te dziadostwo robi problem zawsze jak mam gdzies wstawic fotke ,w image Shack przycisk browse wogole nie dziala moze na maila komus dalo by sie poslac.

W bezsenna noc posylam ci motyla.....

#17 2012-07-17 20:28:01

rebel
Przyjaciółka Forum

Wyślij do mnie, to pomogę;)

Ubi tu ... Ibi ego.

#18 2012-07-17 20:29:29

cisowianka
Przyjaciółka Forum

mi mozesz wyslac, masz podany obok danych.

#19 2012-07-17 20:37:56

marika1313
Woman In Red

Ok spubuje wyslac do ktorejs z was zobaczymy czy pojdzie czy zaladuje mi fotke. Cisowianka a ja Ci odpisalam tam w ogloszeniu zebys mi poslala fotki sukienek ktore chcesz sprzedac.   Jednak nie da rady dodac fotki do maila przez i pada nie zaladuje poprostu ,prubowalam do meza poslac i nie ma takiej opcji. Moze powklejajcie wasze pomysly na sukienki.    Cisowianka - odbierac fotki moge takze czekam.

Ostatnio edytowany przez marika1313 (2012-07-17 21:00:18)

#20 2012-07-17 21:18:24

cisowianka
Przyjaciółka Forum

nie mooge Ci wyslac zdjec na emeila bo nie mozna, musisz mi podac swoj emeil to w tedy wysle.

#21 2012-07-17 22:00:48

marika1313
Woman In Red

Podalam Ci maila w ogloszeniu, masz jeszcze raz margo706@wp.pl

#22 2013-04-16 12:00:47

DagmaraN
Niewinne początki

odświeżam, bo mam pytanie i szukam rady smile Jestem świadkową na czerwcowym weselu, więc czasu już niedużo. Długo szukałam odpowiedniej sukienki, w końcu zdecydowałam się na tiulową od DAGNEZ. I mam dylemat jeśli chodzi o kolor - waham się między czerwienią, a fioletem. Urodę mam raczej klasyczną, włosy ciemne, jasna skóra. Kusi mnie czerwień, ale fiolet wydaje mi się bardziej szlachetny. Który byście mi doradziły?
póki co nie mogę dodać linka, żeby wam pokazać sukienkę sad chodzi o model Gracjana.

#23 2013-04-17 12:23:32

bosa
Przyjaciółka Forum

DagmaraN napisał:

odświeżam, bo mam pytanie i szukam rady smile Jestem świadkową na czerwcowym weselu, więc czasu już niedużo. Długo szukałam odpowiedniej sukienki, w końcu zdecydowałam się na tiulową od DAGNEZ. I mam dylemat jeśli chodzi o kolor - waham się między czerwienią, a fioletem. Urodę mam raczej klasyczną, włosy ciemne, jasna skóra. Kusi mnie czerwień, ale fiolet wydaje mi się bardziej szlachetny. Który byście mi doradziły?
póki co nie mogę dodać linka, żeby wam pokazać sukienkę sad chodzi o model Gracjana.

Oglądałam tą sukienkę - taka tiulowa? Ja wybrałabym jasny fiolet, bo czerwień wydaje mi się w tym wydaniu zbyt wyzywająca i zwracająca uwagę, a świadkowa nie chce przecież odciągać uwagi od panny młodej wink

"chciałbym umieć znów/ o miłości gadać/ bez banalnych słów/ i zmęczonych fraz"

#24 2013-04-18 14:04:31

SaraStyle
Zbanowany

bosa napisał:

DagmaraN napisał:

Oglądałam tą sukienkę - taka tiulowa? Ja wybrałabym jasny fiolet, bo czerwień wydaje mi się w tym wydaniu zbyt wyzywająca i zwracająca uwagę, a świadkowa nie chce przecież odciągać uwagi od panny młodej wink

Zgadzam się fiolet będzie odpowiedniejszy.

#25 2013-04-19 13:51:54

moNniaaaa

Też zdecydowałabym się na fiolet (i to jasny), bo czerwona sukienka trochę nie pasuje do świadkowej. Będziesz odciągać uwagę od Panny Młodej, a nie o to chodzi. Rok temu byłam świadkową i też wybrałam jasną sukienkę, bo w czerwonej czułabym się trochę nie na miejscu smile. Ewentualnie możesz kupić dwie- jaśniejszą założyć do kościoła a czerwoną na przyjęcie weselne smile

Dum spiro, spero

#26 2013-05-07 11:39:32

alnasza

Dziewczyny, gdzie kupic te buty ze zdjęcia....?!!! Please dajcie namiary

Ostatnie tematy :

Stopka forum