Wycieczki rowerowe ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wycieczki rowerowe ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Wycieczki rowerowe ;)

Witajcie!

Nie wiem jak było i jest u Was...
ale ja od najmłodszych lat uczestniczyłam w takich wycieczkach...
nawet gdy nie potrafiłam jeździć rowerem, mama zabierała mnie do koszyczka na swój rower i razem z tatą i bratem robiliśmy sobie długie trasy...potem piknik na polanie, wokół las, cisza, spokój...tylko śpiew ptaków...
może nie uwierzycie, ale ja to dokładnie pamiętam, nie ważne, że byłam malutka, takie miejsca i chwile pozostają głęboko w pamięci, wszystkie dawne odczucia powracają...
takich momentów w moim życiu było wiele, rodzice pokazali mi ten cudowny sposób spędzania wolnego czasu, relaksu, odpoczynku...
nie pamiętam czy w moim życiu był taki okres, żebym wiosną, latem czy jesienią nie przejechała się rowerem gdzieś daleko...robię to często samotnie...
w ten sposób lepiej widzę zmiany w przyrodzie, którą kocham...
wszystkimi zmysłami cieszę się życiem smile
gdy tylko łapie mnie dołek - zabieram rower i w drogę...
z rozwianymi włosami podziwiam ten cudowny świat smile

Czy też macie takie doświadczenia z dzieciństwa?
czy nadal robicie sobie takie wycieczki?
Ja jestem bardzo wdzięczna swoim rodzicom za te chwile i na pewno ze swoimi dziećmi też będę takie wycieczki organizowała smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Mam tak jak Ty:)
jak bylam malutka, to zawsze rodzice wozili mnie w takim koszyku zakladanym z przodu na rower:) bardzo to lubilam. pozniej jezdzilismy wspolnie, najczesciej ja mama i brat. Zawsze bylo fajnie, jezdzilismy po okolicy ale po takich fajnych miejscach, z dala od ulic, samochodow, domow.

POzniej juz sama jezdzilam. jak bylam w liceum, to w wakacje starsznie duzo jezdzilam, i to sama, po lasach, po okolicy, zawsze bylo super. i pamietam niektore rzcezy do dzis- jak zobaczylam cos fajnego, zajechalam do jakiegos pieknego miejsca, czy sie zgubilam;)
teraz niestety nie mam jzu na to czasu za bardzo ale obiecalam sobie ze w te wakacje do tego wroce smile

3

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Zazdroszczę takiego dzieciństwa - ja nie miałam tego szczęścia. No, ale to nie temat na ten wątek... Może kiedyś opowiem.
Za to teraz bardzo lubię jeździć rowerem i nie mogę doczekać się wiosny smile

4

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

też tak ''podrozowalam'' z rodzinka, pamietam wyscigi i las, cos cudownego, w czasie gimnazjium bardzo czesto robilam takie wycieczki ale juz nie z rodzinka ale z przyjaciolka, tez bylo super a dodatkowy plus to piekne wysportowane nogi, heh. Teraz juz nie mam roweru niestety, no i raczej nie kupie bo nawet na takie wycieczki czasu nie ma

5

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Ja tez tak jeździlam,pierw w koszyku jak wy potem ,z rodzicami,teraz to z kumplami albo sama.Rower to fajna sprawa:) Przyjemne i pożyteczne.

6

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Bardzo lubię takie wycieczki rowerowe. Jak byłam mniejsza, to dużo podróżowaliśmy będąc nad morzem. Robiliśmy sobie takie całodniowe wycieczki z tatą i siostrą. smile Oj pamiętam, jak kiedyś zastała nas wielka ulewa, a my przez las jechaliśmy. Siostra była młodsza i nie dawała rady, więc musiałam wziąć ją na bagażnik, a tata jechał prowadząc z boku trzeci rower. smile
Staram się jeździć po okolicach miejsca zamieszkania. Są tutaj lasy, więc można na chwilę się zapomnieć. smile

7

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Kiedyś też sporo podróżowałam rowerem. Wiadomo, że były to małe podróże, ale jak na mój ówczesny wiek, to wydawało mi się, że dalekie wink Nie dość, że uwielbiałam jazdę rowerową, to miałam okazję "powoli" zwiedzać miasteczka i inne ładne tereny. Planuję urządzić taką wycieczkę na 2 - 3 dni, ale to pewnie w następnym roku już smile

8

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Uwielbiam wycieczki rowerowe, szczególnie długodystansowe smile Jednak mój rower to już przeżytek i planuje kupić następnego lata nowy, czy możecie polecić jakiś do 1500 zł? smile)

9

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Jakieś 15 lat temu zjeździłam z moim chłopakiem wtedy Słowacki Raj,Tatry słowackie,Węgry,Zakarpacie ukraińskie,Czechy,Niemcy i Francję.Były to miesięczne conajmiej wyprawy wakacyjne z namiotem.Całodzienne pedałowanie,czasem po 50 kilometrów.
Teraz od paru lat wdrażamy córkę.Z racji,że pogoda wciąż dopisuje jeździmy co weekend po dzikich ostępach Roztocza.

10

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Ja może nie mam takich wspomnień, ale za to moje dziecko tak wink

Bardzo dużo jeździliśmy/jeździmy najpierw z krzesełkiem, potem syn - w swoim rowerku, a teraz już "normalne" trasy na "normalnych" rowerach. Dużo jeździmy po lasach wokół W-wy, ale fajne trasy są na Mazurach i lekkie, bo po drogach mało uczęszczanych, i urokliwe, bo wokół jezior.

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-28 12:47:51)

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Genialne są takie wycieczki. Tylko- jak jedzie się z dzieckiem, to czasem ciężko jest. U nas w okolicy nie ma za bardzo ścieżek rowerowych niestety. A z dzieckiem, owszem, boczną drogą gdzie jedno auto na godzinę przejedzie mogę jechać. Ale i z takimi u nas ciężkawo. Do niedawna jeszcze jej rower mieścił się w bagażniku, więc gdzieś tam jechaliśmy, ale na zasadzie, że ona jeździła, my spacerkiem. Ewentualnie na rolkach, ale teraz ma już ciut większy rower, więc i z nim kłopot żeby przewieźć. Rozważamy opcję, żeby kupić bagażnik i móc te rowery nasze spokojnie przewozić i bez problemu będzie. Widziałam, że CIAP ! spam mają fajną ofertę bagażników. Jakby teraz kupić, to akurat na wiosnę będzie można zacząć jeździć, a nie dopiero bagażnika szukać big_smile

12

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Ja już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu na rower, czekam z utęsknieniem. Jak lubicie dziewczyny wycieczki rowerowe, to polecam wam tego bloga: krzysztofskok.pl/wycieczki-rowerowe-spl … ypoczynek/ skarbnica wiedzy o rowerze, a ten post ma też świetne pomysły na aktywny wypoczynek, jeżeli nie lubicie się nudzić wink

13

Odp: Wycieczki rowerowe ;)

Chętnie bym się wybrał na taką wycieczkę smile

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wycieczki rowerowe ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024