BARDZO SZYBKI WYTRYSK - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2012-03-05 15:16:08

Hanky
Do zakochania jeden krok

BARDZO SZYBKI WYTRYSK

witajcie, jest to mój drugi post na forum netkobiet. pierwszy z nich tyczy się podejrzeń dotyczących zdrady (znajduje się on w dziale "TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI" pod tytułem "ZDRADA?").
problem, który chciałabym tutaj opisać tyczy się jednak zupełnie czego innego.
ostatnio mój facet podczas stosunków wydaje się być znudzony, tzn. pozostaje bierny, mimo, że zawsze był bardzo aktywną stroną. lubił różne pozycje, częste zmiany, eksperymenty - na pieska, na kotka, na stole, na pralce, na komodzie, na krześle itd. od pewnego czasu, przez ostatnich kilka razy, to zawsze ja jestem na górze. kiedy kochamy się w pozycji misjonarskiej (i to też po moich prośbach, ponieważ mam problemy z kolanem i kiedy kochamy się na jeźdźca po pewnym czasie ból kolana jest nie do wytrzymania) on wydaje się być znudzony. mówiąc wprost - kładzie się na mnie i rusza pupą po prostu. kiedyś całował mnie, wykazywał dużo większe zainteresowanie i chęć bycia aktywnym podczas stosunków. na dodatek podczas stosunku zaczął mieć problemy z wytryskiem, ostatnio nasz stosunek trwał godzinę. dodam, że w ostatnim czasie nie wydarzyło się w jego życiu nic, co mogłoby przyczynić się do tej zmiany. nie jest przemęczony, nie chorował ani nie choruje, jednym słowem wszystko jest tak, jak było dotychczas.
ale przejdę do meritum - otóż dwa dni temu pieściliśmy się. kiedy dotknęłam jego penisa i poruszyłam ręką DOSŁOWNIE 3 razy miał wytrysk. to samo było za drugim razem (odstęp między jedną stymulacją a drugą wynosił około 2 godziny).
sytuacja mnie zadziwia. mimo, że w sferze seksu jestem dobrze wyedukowana to tej sytuacji nie potrafię zrozumieć.
proszę o jakąś radę, wypowiedź na ten temat.

#2 2012-03-16 17:58:15

COCACOLA20
Powoli się zadomawiam

Re: BARDZO SZYBKI WYTRYSK

A może ze swoim facetem o tym porozmawiaj?

#3 2012-03-16 18:41:26

modzia7
Przyjaciółka Forum

nie mam pojecia co Ci odpisać... lepiej chyba faceci by odpowiedzieli...

nic innego nie zostaje jak rozmowa...?

#4 2012-03-16 19:25:22

yoghurt007
net-facet

Faceci wbrew pozorom to też nie są maszyny. Czasem się zdarza. Zmiany mogą być wywołane np zmianą diety, problemami w pracy, stresem (sesja?), zakończeniem okresu dojrzewania, ukrytą chorobą itp. Przyczyn może być wiele.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

#5 2012-03-23 15:48:06

Hanky
Do zakochania jeden krok

dziękuję za te 3 odpowiedzi. w życiu mojego faceta nic ostatnio się nie zmieniło - nie doszły mu żadne stresy, nie zmienił diety, nie chorował. jednym słowem nie wydarzyło się nic, co mogłoby wpłynąć na jego "możliwości" w seksie. jest tak, jak było przed pojawieniem się "problemu". oczywiście rozmawiam z nim, on twierdzi, że nie wie dlaczego tak się dzieję. ja doszukuję się problemów w sobie - że przestałam mu się podobać, że może powinnam o siebie bardziej zadbać (choć dbam bardzo). czuję się koszmarnie, przez tę sytuację wstydzę się swojego ciała, odnoszę wrażenie, że jestem aseksualna, brzydka.
ostatnio powtórzyła się sytuacja - kiedy kochaliśmy się pierwszy raz długość stosunku wynosiła około 10 min (samego stosunku, wyłączając długą grę wstępną), za drugim razem (w odstępie 2 - 3 godzin) nie był w stanie osiągnąć orgazmu. ponadto ma bardzo mało nasienia. wcześniej, kiedy kochaliśmy się po dłuższym czasie "abstynencji" podczas orgazmu pojawiało się bardzo dużo nasienia. teraz jednak jest go mało.
odchodzę od zmysłów, że najprawdopodobniej zdradza mnie, szuka spełnienia seksualnego gdzie indziej. frustruje mnie ta sytuacja.

Ostatnie tematy :

Stopka forum