Dziewczyny z Rzeszowa odkryjcie swoją twarz!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Dziewczyny z Rzeszowa odkryjcie swoją twarz!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dziewczyny z Rzeszowa odkryjcie swoją twarz!!!

Cześć witam wszystkich, mam na imię Marysia, trafiłam tu przypadkiem, no i jest fajnie, czekam na odzew osób z moich okolic!!!Pozdrawiam!!!:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyny z Rzeszowa odkryjcie swoją twarz!!!

Hej,
ja tez jestem z Rzeszowa!!!Pozdrawiam cieplo!!!:)

3

Odp: Dziewczyny z Rzeszowa odkryjcie swoją twarz!!!

kobitki.. co tu robimy na tej stronce?
to cos nowego.. zabijamy czas albo szukamy nowego szczescia?
fajnie byloby zrobic cos co dodaloby nam "kopa" zeby byc lepszymi niz reszta, jakis wspolny pomysl, bo pisac o niczym nie ma sensu
czy ktos ma jakies propozycje?

4

Odp: Dziewczyny z Rzeszowa odkryjcie swoją twarz!!!

Chcialabym tutaj moc pogadac na tematy troche madrzejsze dotyczace rozwoju osobistego, rozumienia szczescia,tego jak byc lepszym.

Podoba mi sie ze sa tu ekspertki z zakresu urody i  wychowywania dzieci, ale chcialabym aby bylo ich wiecej, bo sa tematy o ktore chcialabym zapytac specjalistow a ta droga jest szybciej I latwiej niz telefonicznie czy osobiscie.Moze kiedys jakies wspolne spotkanie,jakas wieksza akcja?A Ty Aga co myslisz?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Dziewczyny z Rzeszowa odkryjcie swoją twarz!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024