nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

witam, jestem tu nowa,jesli ktos sie do mnie odezwie bede wdzieczna.mam wrazenie ze juz do konca zycia jestem skazana na samotnosc.mieszkam zmezem i tesciami, dzieci wyfrunely zdomu,nie mam pracy,przyjaciol.jedyna rozrywka jest wyjazd do miasta po zakupy.mieszkam z dala od sasiadow,nie mam z kim porozmawiac.maz ze mna nie rozmawia woli komputer.moze ktos do mnie zadzwoni to podam nr komorkowy.pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Witaj, to dobrze trafiłaś smile nasze forum cudownie pochłania czas smile Na początek zapoznaj się z regulaminem forum i uzupełnij profil.
Zapraszam również do netkafejek
Życzę miłego pobytu smile

3

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Witaj na forum Doris. Cieszymy się że tu trafiłaś. Teraz to my będziemy zajmować ci czas smile

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

cześć Doris .Jestem w podobnej sytuacji.Mam darmowe rozmowy na terenie niemiec ale nie mam do kogo zadzwonić.Miałam męża komputerowca więc wiem o czym piszesz.Samotność we dwoje chyba nawet jest gorsza od samotności w pojedynke.Ja jeszcze mam w domu dwoje dzieci ale chyba w przyszłym miesiącu się wyprowadzą.Zostane sama.Chętnie cię poznam.pozdrawiam

5

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Witaj smile
jestem jeszcze bardzo młoda ale znakomicie Cię rozumiem.
Czuje się także bardzo samotna i potrzebuje kogoś kto mnie wesprze w trudnych chwilach i po prostu będzie smile
Odezwij się do mnie
Kasia

6

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Hej
Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zajrzy? Czegoś tu nie rozumiem, ludzie piszą, że są samotni
i rzekomo szukają nowych znajomości, a wpadają raz i więcej się nie odzywają.
Albo pojawiają się raz na miesiąc, jak tu zawrzeć jakąś znajomość? Wszyscy chętnie czytają,
a w takim razie kto ma pisać. sad

7

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Witam. Jestem tu nowa. Pisałam w dziale "Samotność", ale odpowiedzi brak.. Też zauważyłam, że niektórzy piszą że są samotni, szukają przyjaźni, bratniej duszy, a potem się nie odzywają. Szkoda.. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

8

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Witam smile

pozdrawiam gorąco smile

9

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

witam

10

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Witam smile Chyba tutaj nie można liczyć na systematyczne pisanie.
Zapraszam do kafejki 50+ tam zawsze ktoś odpisze. smile

11

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Może mi tu ktoś napisać jak dodaję się posty???

12

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Nie da się tak żyć, trzeba poszukać tego jedynego i poślubić
pozdrawiam ...Iwona

13

Odp: nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Hej. Napisz na maila cos o sobie. Z chęcią Cie poznam  i może milo będzie pogawedzic. Czekam na odpis i pozdrawiam.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nie mam przyjaciol,rodziny, jak zyc w samotnosci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024