Jak opanować nerwy i emocje. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-11-15 15:40:49

Izabela22
Dobry Duszek Forum

Jak opanować nerwy i emocje.

Mam problem,przez który cierpi mój związek. Otóż nie panuje nad nerwami, ani emocjami, często się kloce z facetem, nawet o drobiazgi,a on przez to odsowa się od mnie . Powiedzcie ,jeśli ktoś na podobny problem jak ją,co robić?

#2 2011-11-15 17:31:53

Izabela22
Dobry Duszek Forum

Re: Jak opanować nerwy i emocje.

Czy umie mi ktoś pomoc?

#3 2011-11-16 15:09:39

K_r_o
Przyjaciółka Forum

Przyczyn Twojego stanu może być wiele, nerwica w dzisiejszych czasach zdarza się na porządku dziennym.Może problem jest w Tobie,może spotykasz się z niewłaściwym facetem...?Nad swoimi emocjami czasem trudno zapanować,ale techniki relaksacyjne mogą pomóc,może medytacja..? Drodą "na skróty" jest psychoterapia  grupowa albo wizyta u psychologa/psychiatry indywidualna.Pewnym rozwiązaniem mogą być leki........ale nie warto najpierw samemu ze sobą powalczyć ?smile możesz też np. zacząć uprawiać jakiś sport,bo gdy emocje zbiorą się w nadmiarze to człowiek wybucha.Możesz mieć też PMS lub problemy z osobowością.

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

#4 2011-11-22 09:36:04

jolanta55
Niewinne początki

ja bym polecała jakiś wypoczynek, albo faktycznie to nie ten facet, ale mnie mnie o tym decydować szczegółów nie znam, ja miałam tez kryzys w związku i wyjazd pomógł, szczerze... wybraliśmy się nad morze i zbliżyliśmy sie do siebie, nerwy są i będą przez cłay czas, może warto pomyśleć o sobie, moge polecić krótkie pobyty siedmiodniowe w biurze z którego byliśmy na wyjeździe, oprócz tego, że wypoczywacie to w cenie zabiegi mają, jakiś masaż albo basen, dla nas to była rewelacja, ośrodek bursztyn się nazywa, teraz mają konkurs, patrona się nazywają,  polecam

Stopka forum