tabletki lesine - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 26 ]

Temat: tabletki lesine

Witam , nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych i nie wiem, który są dobre i czy są lepsze czy gorsze. Dziś lekarz przepisał mi Lesine i boję się ich zażyć. W całym internecie nic o nich nie znalazłam a o innych jest pełno wypowiedzi. Czy któraś z Was miała te tabletki lub też jest w trakcie ich przyjmowania? Proszę o odpowiedzi bo naprawdę mam obawy czy je brać a na razie mam darmowe opakowanie od lekarza i nawet nie wiem ile kosztują:/

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tabletki lesine

Witaj:))oo miesiąca biorę te tabletki są jak dla mnie ok. Cena ok 34zł za opakowanie. Pierwsze 3 dni bolała mnie głowa ale to ustąpiło. ogólnie nie mam żadnych dolegliwości.

3

Odp: tabletki lesine

Dzięki za odpowiedź. Czyli nie są złe, chociaż dla każdego dobre co innego, mam nadzieje, że mi też będą pasować. Szczerze jak przeczytałam ulotkę o działaniach niepożądanych to się przeraziłam tongue Jednak muszę zrobić badania na wątrobę ponieważ w dzieciństwie w szpitalu zostałam zarażona na WZWB  a na ulotce jest napisane coś o wątrobie więc nie wiem czy teraz mam wątrobę w zupełności zdrową lepiej to sprawdzic, lekarz też zapytał ale zupełnie zapomniałam, że chorowałam i powiedziałam mu, że wątroba zdrowa:P  No nic przynajmniej mam okazje się przebadać smile Dzięki i pozdrawiam

4

Odp: tabletki lesine

pewnie lepiej zrób badania. Niby tabletki mają jakieś tam skutki uboczne wcześniej brałam Cilest miałam po nim okropne zmiany nastroju:(((ciągle zły humor czułam się ciągle zle. Libido mi spadło. Dlatego mój ginekolog zmienił mi tabletki na lesine. jak narazie jest ok:))Pozdrawiam

5

Odp: tabletki lesine

Lesine są dosyć nowymi tabletkami na rynku. Biorę je od wakacji. Skutków ubocznych prócz zerowej chęci na współżycie, odrobiny tłuszczyku tu i ówdzie oraz lekkiej deprechy sezonowej, nie zauważyłam wink Ale akurat tłuszczykowi to jestem sama sobie winna.

6

Odp: tabletki lesine

hej Kochane !
zaliczyłam dziś wizytę u ginekologa z wynikami badań. Lekarz przepisał mi Lesine. Podobno jakieś nowe tableteczki na rynku nawet. Ale mimo wszystko, denerwuję się przed skutkami ubocznymi, których naczytałam się na ulotce tongue
To moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne i akurat dzisiaj się tak zgrało, że wezmę pierwszą.
Ale najpierw chciałam zapytać, czy któraś z Wam może je bierze, prócz pań na górze? Jeśli tak to jakieś nieporządane, bądź porządane efekty nastąpiły?

Całuję gorąco ;*




PS. Dziękuję Anemonne i obiecuję szukać dokładniej! :*

7

Odp: tabletki lesine

Czy Lesine to nie ten sam skład co Lesinelle? Na każdą tabletki działają inaczej, jakie by nie były, dlatego nie polecam sugerować się wypowiedziami na forum.

8

Odp: tabletki lesine
yessa napisał/a:

Czy Lesine to nie ten sam skład co Lesinelle? Na każdą tabletki działają inaczej, jakie by nie były, dlatego nie polecam sugerować się wypowiedziami na forum.

Tak, to jest ten sam skład. A z tego co mówił mi ginekolog, to jedyne czym się różnią, to cena.
Wypowiedzi z forum nie zmienią tego, że zacznę brać te tabletki.
Chciałam jedynie zasięgnąć opinii pań, które miały z nimi już styczność, żeby wiedzieć co MOŻE lecz nie musi, ewentualnie wystąpić po ich zażyciu.

9

Odp: tabletki lesine

Ile płacisz za Lesine? Bo Lesinelle jak dla mnie są dość drogie a biorę je już od ok. roku...
No więc na mnie działają OK, nie narzekam poza tym, że libido zerowe ale głównie chodziło mi o poprawę cery i rzeczywiście, poprawiła się.

10

Odp: tabletki lesine

Zapłaciłam bodajże 32.60.
Ale czytałam, gdzieś że chodzi nawet po 24 złote z groszem

11

Odp: tabletki lesine

Ja płaciłam 9.98 zł za lesine mieszkam  Krakowie. Kupowałam je przy szpitalu na galla w przychodni  w słonecznej aptece

12

Odp: tabletki lesine

Nieźle. Przy następnej recepcie też skocze do Słonecznej, bo jednak jest różnica cenowa, z tego co widzę... Jeden lek, a ile różnych cen!;o

13

Odp: tabletki lesine

Hej. Ja brałam te tabletki przez miesiąc i są okropne. Przytylam 5 kg a dodam ze w tym czasie bylam na diecie oraz bardzo źle sie czułam do godz po wzięciu tabletki. Nigdy więcej i odradzę je każdemu.

14 Ostatnio edytowany przez olcik (2012-09-10 05:51:28)

Odp: tabletki lesine

mi zostały 3 tabletki do końca pierwszego opakowania.
I na szczęscie, nie narzekam. Libido nie spadło. Żadnego tycia nie zaobserwowałam,  jem tyle co zawsze. jedyne co, to tak bolą mnie piersi i w takim tempie czuję jak się powiększają, że to paranoja jakaś tongue no i wieczorami miąkwa się zrobiłam, ale wydaje mi się, że to ten tzw. "dół jesienny" bo jestem podatna na takie rzeczy smile
Niby jeszcze może mi się pozmieniać, ale mam nadzieję, że nie!
Więc to zależy od organizmu, nie wolno ich odradzać, bądź doradzać, albo gin dobrze dobierze, albo same się przekonamy.

15

Odp: tabletki lesine

hej kobietki.
pytanie zamieszczam w tym wątku, bo biorę te tabletki.
Biorę drugie opakowanie tabletek, jedyne co mnie "drażni" to fakt, że mam bardzo obolałe piersi. ;/  przy najmniejszym szturchnięciu, dotknięcu, aż mi sie zdarza jęknąć, tak boli.
Dlatego mam pytanko, czy to tak będzie zawsze, czy ten efekt działania antykoncepcji w pewnym momencie zniknie? Pytam  z ciekawości, bo ileż może coś boleć;p

16

Odp: tabletki lesine

olcik ja pamiętam, że jak zaczęłam brać pierwsze tabletki miałam tak samo. Przeszło bodajże po ok 2-3 miesiącach smile w tym czasie urosły o rozmiar, takie zostały i nie bolą... smile Być może u Ciebie będzie podobnie.

17

Odp: tabletki lesine

W Słonecznej Aptece opłaca się wszystko kupować. Moje wcześniejsze Asubtelki w innych aptekach kosztowały ok. 31-32 zł. W Słonecznej byłam w szoku- 19, no prawie 20. Zmieniłam je na tańsze Lesine (niecałe 10 zł jak wyżej) ale muszę je odstawić. Piersi bolą niesamowicie, libido spadek do zera, a może jeszcze bardziej, nerwy jak nigdy i samopoczucie też niezbyt. Ale na każdego mogą inaczej działać, ja tylko piszę swoje odczucia, na innych mogą być odwrotne smile

18

Odp: tabletki lesine

Hej, ja kończę brać 1 opakowanie. Oprócz tego, że strasznie bolą mnie piersi to nic się nie dzieje (chyba smile). Drażni mnie ten ból, jest to uciażliwe, ale skoro Wam urosły piersi to mam nadzieje, że mi też bo mam malutkie wink.

19

Odp: tabletki lesine

dzisiaj dostałam 1 opakowanie, nigdy wcześniej nie brałam tabletek. Wiem że każde są inne ale... cena mnie przeraziła! zapłaciłam 39 zł za opakowanie hmm na razie czekam na koniec cyklu, zobaczymy co to będzie. Gin kazał mi przetrwać 1 opakowanie, dostałam receptę na dwa i mam się zgłosić wtedy. Muszę chyba lepszą aptekę znaleźć hmm

20

Odp: tabletki lesine

Witam właśnie biorę od 3dni tabletki Lesine wszystko było by ok gdyby nie samowity ból brzucha.Czy któraś z was tak miała?

21

Odp: tabletki lesine

sluchajcie a jak wogóle brać te tabletki po opakowaniu zrobić przerwe czy już zacząć brać nastepne bo pierwszy raz mam te tabletki.prosze o odpowiedz?nie sraszcie że takie są skutki po tych tabletkach.

22

Odp: tabletki lesine

te tabletki sie bierze z pirwszym dniu miesiączki a ja te tabletki dopiero dostałam dziś a miesiączka sie zaczeła od środy i co ja mam zrobić wziąść te tabletki czy już nie?jak myślicie?

23

Odp: tabletki lesine

mnie strasznie głowa boli chyba po tych tabletkach na chwile mi przeszło i teraz dalej boli.u was też tak było?

24

Odp: tabletki lesine

hej ja tez biore lesine drugie opakownie. skutki uboczne brak ochoty na seks w ciagu 2 tygodni kochalam sie z mezem raz czy dwa przedtem tak nie mialam przed braniem lesine. pozdrawiam

Posty [ 26 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024