Zapalenie nadnerczy - powód i objawy - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-10-09 21:23:41

Claudia18
Zaglądam tu coraz częściej

Zapalenie nadnerczy - powód i objawy

Witam
Mam problem,a mianowicie tydzień temu,obudziłam się w nocy z bólem brzucha,miałam wrażenie,że to żołądek,źle się ogólnie czułam ,więc zrobiłam sobie herbatki miętowej i wypiłam parę kropelek Amolu - nic nie pomogło,po kilkunastu minutach,zachciało mi się siusiu,i latałam tak co 30 minut sad męczyłam się do 4 nad ranem.Gdy wstałam,miałam dziwnie obolały brzuch,ale więcej mnie goniło do WC siku,przy oddawaniu moczu bolało mnie troszkę tak piekło więc stwierdziłam,że to zapalenie pęcherza,po 2 dniach było lepiej ,sikałam dość często i ból się zmniejszył,potem przeszło całkowicie.Niestety to nie koniec mojej katorgi - 3 dni temu zaczęło mnie boleć podbrzusze ,myślałam ,że to przed miesiączką,ale ból się zwiększył na tyle,że nie mogłam wytrzymać,potem gdy to się wszytko rozwinęło,doszedł paskudny ból pleców ( lędźwiowe ) w nocy zwijałam się z bólu,nie dość,że ból pleców to jeszcze brzuch,przykładałam butelkę z ciepłą wodą pod brzuch ale nie pomagało aż tak bardzo.Ból pleców jest na tyle mocny,że nie mogę wstać gdy dłużej siedzę,nie mogę się wyprostować ,wciąż boli,tak jakby mnie korzonki chwyciły,i mi ktoś kości łamał.W tym dniu co mnie chwyciły te bóle pleców i brzucha miałam stan podgorączkowy ( 37,5 ) ogólnie czułam się jakbym była chora,złe samopoczucie.Co nieco poszperałam po internecie i znalazłam powód który może mnie męczyć CHORE NADNERCZA  - napisałam tu na forum o tym,bo być może znajdzie się osoba,która miała te same objawy co ja i były to właśnie te chore nadnercza a mianowicie ZAPALENIE ,i od czego w ogóle to się bierze? od zwykłego zawiania np?
Dziękuję i pozdrawiam

#2 2011-10-09 21:28:08

Anemonne
Moderator

Re: Zapalenie nadnerczy - powód i objawy

A dlaczego Ty nie poszłaś jeszcze do lekarza?

#3 2011-10-09 21:30:12

Claudia18

Idę jutro i oddam mocz do analizy,tylko chciałam po prostu wiedzieć wcześniej przed lekarzem,czy ktoś miał coś podobnego smile

#4 2011-10-10 08:19:55

vinnga
Moderator

To jak już wrócisz to napisz nam, czy Twoja internetowa diagnoza była trafna i co Ci powiedział lekarz smile

#5 2011-10-10 16:43:14

SweetHarmony
Cioteczka Dobra Rada

Mnie to bardziej wyglada na nerki a leczenie przez internet bywa zgubne.Napisz co Ci wyszło z badań i co powiedział lekarz

#6 2011-10-11 14:08:00

Claudia18

Byłam u tego lekarza,z wynikami z moczu,nie są za ciekawe,no i powiedział,że mam kamienie na nerkach prawdopodobnie.Zapisał mi leki na to i zobaczymy jak będzie.Ale chociaż wiem co mi jest.

#7 2011-10-11 15:13:40

SweetHarmony
Cioteczka Dobra Rada

Claudia18 napisał:

Byłam u tego lekarza,z wynikami z moczu,nie są za ciekawe,no i powiedział,że mam kamienie na nerkach prawdopodobnie.Zapisał mi leki na to i zobaczymy jak będzie.Ale chociaż wiem co mi jest.

No prosze jak zgadłam ze to nereczki wink
Zdrówka życze i nie lecz sie nigdy przez internet

#8 2011-10-11 15:25:35

Claudia18

Nie leczę się przez internet,szukałam tylko informacji
Dzięki wink

Ostatnie tematy :

Stopka forum