17 lat dawałam szansę aby się zmienił - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 17 lat dawałam szansę aby się zmienił

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: 17 lat dawałam szansę aby się zmienił

Miesiąc temu odeszłam ,teraz prosi żebym wróciła. Moje małżeństwo to kolejna moja porażka. Uciekając z domu rodzinnego wyszłam za mąż, piękna miłość trwała krótko. Mój mąż jest alkoholikiem ,ale to tylko moje zdanie on tak nie uważa. Rok temu moje nerwy dały znać ,najtwardsza kobieta, bo za taka mnie uważano w pracy załamała się. Fnałem mojej choroby było to, że chciałam popełnić samobójstwo. Uratowali mnie, teraz wiem ze bóg tak chciał .Ta okropna choroba dała mi pewności. Wróciłam do pracy. Dzięki koleżankom dochodzę do zdrowia. Teraz przede mną ciężki rozdział i nie wiem od czego zacząć ....rozwód

Nasz regulamin jasno stwierdza, że należy pisać poprawną polszczyzną.
Moderatorka-apoteoza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: 17 lat dawałam szansę aby się zmienił

Jak Go kochasz i chce do cb wrócić to może wyślij go na odwyk..Ja nie miałam aż takich problemów , ale wiem po mojej  sytuacji rodzinnej to było jakies 8 lat temu .Ciotka chciała zabrać dzieci i się wyprowadzić i tak zrobiła on ciagle dzwonił przepraszal poszedl na odwyk i to pomoglo od 7 lat ani kropli alkocholu nie wział do ust..A samobójstwo ehh nie warto też nie raz próbowałam pózniej byłam szczesliwa ułozyło sie wszystko w związku a teraz znów przezywam dramat takie życie:/

3

Odp: 17 lat dawałam szansę aby się zmienił

ten tytul, jaki dalas mnie przeraza.
Szanse mozesz dac raz . Jak kochasz.
Ale 17 lat! To masochizm.

Ale do rzeczy.
Nie cofaj sie ze swojej drogi. Podjelas decyzje.Trzymaj sie jej.

4

Odp: 17 lat dawałam szansę aby się zmienił

śluby, rozwody jest ich masa niema co brac tego do siebie ;]

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » 17 lat dawałam szansę aby się zmienił

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024