Witajcie Forumowiczki :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie Forumowiczki :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Witajcie Forumowiczki :)

Witam serdecznie.
Jako, że swój pierwszy post rozpoczęłam od wyżalenia się i szukania pomocy w dziale PSYCHOLOGIA, SEKS, SEKSUALNOŚĆ, postanowiłam nadrobić post zapoznawczy.
Na imię mi Dagmara, jestem młodą Kobietą, która związała swoje życie z psychologią.
Wiele lat wiązałam swoje życie zawodowe z tańcem, niestety kontuzja kolana uniemożliwiła mi realizację pasji. Oczywiście nadal tańczę, aczkolwiek rekreacyjnie (z braku czasu nie uczęszczam obecnie do żadnej szkoły tańca). Interesuję się także modą, kilka lat temu zakończyłam swoją przygodę z modelingiem, gdyż zachorowałam na anoreksję. Chcąc się wyleczyć postanowiłam porzucić świat mody, który dzisiaj po prostu oglądam, nie uczestniczę w nim jako "okaz na wybiegu".
Moim kolejnym zainteresowaniem jest również seksuologia, a także filozofia i szeroko pojęta sztuka. Uwielbiam muzykę, dobrą literaturę oraz filmy Allena oraz Almodovara. Nadmienię także, że "Samotny Mężczyzna" w reżyserii Toma Forda (projektanta mody) był zjawiskowy. :-)
Mam nadzieję, że zagrzeję tutaj miejsce na dłużej.
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań na temat mojej osoby możecie kierować tutaj lub na wiadomość prywatną. :-)

Pozdrawiam,
Dagmara

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witajcie Forumowiczki :)

Witaj na forum. Na pewno znajdziesz tu coś interesującego.
Pozdrawiam serdecznie

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witajcie Forumowiczki :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024