Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

Kulturalnie, śladem poprzedniczek i (jak spostrzegłam) też poprzedników, chcę się z Wami przywitać :)
Na forach nie udzielałam się nigdy, stąd taka społeczność nieco mnie... onieśmiela :D Na razie więcej niż to, że na imię mam Emilia, jesienią skończę 18 lat i mieszkam w Lublinie nikogo nie zainteresuje ;)
Przede wszystkim obawiam się że "zagubię się", na marginesie powiem, że tak samo jak w realnym życiu, wśród tylu ciekawych osób, niezwykłych historii, już zdobytych znajomości i zwyczajnie nie przebiję się do Was żadnym moim marnym splotem słów :D mhm, spróbuję ogarnąć przynajmniej część Waszej działalności i mam nadzieję, że uda mi się przyłączyć do niej.
Tym bardziej będzie mi bardzo miło jeśli w odpowiedzi pomożecie mi się "wkręcić" w swoje grono :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

Witaj Emilio, moja rówieśniczko smile!
Na pewno nie zagubisz się na forum. Na forum można oczywiście wyróżnić tych najbardziej barwnych użytkowników, ale myślę że reszta też jest zadowolona z tego miejsca smile.
Z pewnością jeśli będziesz miała problem to otrzymasz dużo porad, uwag, krytyki, słów pocieszenia.

smile

3

Odp: Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

Emilio, dołączając tu też miałam wiele obaw, czy nie ośmieszę się, czy może nie palnę czegoś głupie, czy w ogóle mogę komuś pomóc swoimi postami ? Teraz wiem, że to były obawy bezpodstawne i uzależniłam się od tego Forum, na co wskazuje chociażby ilość moich postów big_smile
Jest tu bardzo miło, przyjemnie i bardzo lubię coś skrobnąć, doradzić, a gdy jeszcze moja rada okazuje się słuszna, to tym bardziej rosną mi skrzydła. Co oczywiście nie znaczy, że człowiek jest nieomylny. Jest wiele problemów, także opisywanych na Forum, w których sama nie wiem co doradzić, nie mam chyba aż takiego doświadczenia, wtedy po prostu nie wypowiadam się w tym temacie, skoro wiem, że niewiele mam do powiedzenia smile .
Życzę samych miłych chwil na Forum, jest wiele ciekawych wątków, wiele do czytania i doradzania.
Pozdrawiam i miłej nocki życzę smile .

4

Odp: Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

Dzięki, dzięki ;-) Mam zapał i podchodzę do tego forum już na starcie z "powagą" i owszem chciałabym się od niego uzależnić, przede wszystkim znaleźć w nim miejsce do którego się wraca jak do przyjaciela, albo pamiętnika ;-)

5

Odp: Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

chcę się z Wami serdecznie przywitać mam na imię Iza cieszę się bardzo ,że w końcu udało mi się coś znaleść dla siebie może będe mogła znaleść przyjaciól z którymi będe mogła porozmawiać i będe mogła się tak po babsk wyżalić kiedy będzie mi smutno ,ale mam nadzieje że z Wami zawsze będzie słońce smile

6

Odp: Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

Siemka,jestem Anka,znowu jestem w depresji,znowu któregoś dnia pewnie z tego wyjde i znowu zacznę wszystko od nowa.Często zastanawiam się ile jeszcze wytrzymam,czy dam rade .Nie wiem............Będe z tym walczyc ,pewnie do smierci..........

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jeszcze mojego "witajcie!" brakuje w tym szerokim gronie :-)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024