nie radzę sobie sama - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nie radzę sobie sama

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: nie radzę sobie sama

Od pewnego czasu mam problemy z którymi już nie daje sobie sama rady chcę żeby ktoś mnie wysłuchał, doradził mi co mam dalej z tym wszystkim zrobić. Cały czas tylko ryczę bo w całym swoim życiu nie miałam tylu problemów jednocześnie i nie umiem sobie z nimi poradzić. Mam pretensje do samej siebie i uważam się za najgorszą osobę jaka chodzi po tym świecie. Wszystko mnie irytuje chodź najmniejsza rzecz, chce o tym wszystkim zapomnieć lecz wiem że to nie jest takie proste...
Proszę doradźcie mi co mam zrobić ...
Chce żeby wszystko znowu było dobrze, ale czy tak będzie szczerze w to wątpię...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie radzę sobie sama

hej olu opisz całą swoja sytuacje postaramy sie wspólnie ci jakoś pomóc doradzić

3

Odp: nie radzę sobie sama

mieszkam w małej miejscowości kiedyś miałam dużo niby przyjaciółek pewnego dnia dowiedziałam się że jedna z nich mnie obgaduje poszłam do niej aby to wyjaśnić a ona zaczęła na mnie naskakiwać więc przez kilka następnych dni zaczęłam się na niej mścić a ona wylała mi sok na głowę i zaczęłyśmy się przepychać cała sprawa oparła się na policji ale wszystko się wyjaśniło niestety to nie był koniec jej zemsty ona zaczęła puszczać ploty o moich niby przyjaciółkach  i zrzuciła wszystko na mnie niestety one jej uwierzyły i postawiły na mnie krzyżyk jakby tego było mało dowiedziałam się że mój chłopak mnie zdradził ale potem znalazłam sobie innego wydawał się idealny dopóki nie dowiedziałam się że pisze do swojej byłej że ją kocha i nigdy o niej nie zapomni... Potem niestety to ja go zdradziłam to był mój wielki błąd strasznie tego żałuje ale on mi wybaczył ale potem zaczął wkręcać sobie jakieś chore akcje że coś mnie łączy z moim byłym i tego było już za wiele zerwałam z nim, ale nie wiem czy dobrze zrobiłam bo nadal go kocham:( i co mam dalej ze sobą zrobić...? chciała bym umrzeć

4

Odp: nie radzę sobie sama

Ile masz lat? Nie jesteś dobrą dziewczyną, jeśli zdradzasz, trzeba było myśleć wcześniej. Takie przyjaciółki, które Cię obgadują to nie przyjaciółki, nie zadawaj się z nimi.

5

Odp: nie radzę sobie sama

no właśnie ile masz lat po twoich problemach widać ze masz naście lat.Każdy wiek ma swoje problemy żle zrobiłaś zdradzając takich rzeczy się nie robi a teraz cierpisz.Ale chłopak i przyjaciółki niby przyjaciółki to nie jest powód aby myśleć o skończeniu ze sobą ludzie maja o wiele większe problemy

6

Odp: nie radzę sobie sama

Po pierwszym Twoim wpisie myślałam, że masz problemy ale to co napisałaś potem tylko mnie ubawiło. Również myślę, że jesteś młodziutka i niestety głupiutka jeszcze. Słowa PRZYJAŹŃ i MIŁOŚĆ to wyjątkowe słowa, mam nadzieję że kiedyś to zrozumiesz

7

Odp: nie radzę sobie sama

niedoczynność tarczycy u dziecka czy macie taki problem

8

Odp: nie radzę sobie sama
qasz napisał/a:

niedoczynność tarczycy u dziecka czy macie taki problem

To chyba powinnaś napisać w innym poście

9

Odp: nie radzę sobie sama

No ja ci polecam spotkanie się może z kimś z twojej rodziny. Bliska kuzynka/kuzyn. Skoro mówisz , że nie masz już przyjaciół to szukaj wsparcia u rodziny.. I głowa do góry !

10

Odp: nie radzę sobie sama

Pogadaj  z Mama   powina Ci pomoc  i zrozumiec  cie    mi tam zawsze pomaga  jej rozmowa:)Pozdrwiam

11

Odp: nie radzę sobie sama

baja73 nie bądź okrutna smile ja też jestem młodziutka, ale uważam, że głupiutka nie smile Ale też uważam, że chłopak i "przyjaciółki" to nie powód, żeby ze sobą kończyć.

12

Odp: nie radzę sobie sama

jestem zawiedziona taką postawą .

Nie rozumiem ,  jak można licytować się o wagę problemu.

dla każdego jego problem jest najpoważniejszy, dla jednych to nieudany obiad , dla innych problemy z rówieśnikami , a dla innych rozstanie z facetem/ kobietą. Ta młoda dama doskonale poradziła sobie  z tym ostatnim ,  z czym wiele z Nas ma problem. Nie zaglądajmy sobie w metrykę tylko albo mamy się tu wspierać , albo bagatelizować życiowe rozterki.
Czasem lepiej wcale nie zareagować .

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » nie radzę sobie sama

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024