1

Temat: Podanie o przedłużenie terminu oddania karty praktyk - jak napisać?

Witam ! Mam taki problem, że spóźniłem sie ( z własnej winy) z oddaniem karty zgłoszenia praktyki. Termin minął ostatniego maja. Teraz mogę załatwić zwolnienie z odbycia praktyki ale chociaż nikt teoretycznie by tego nie sprawdzał gdzie pracuję wątpię, że ktoś chciałby się w jakiś sposób narażać wydając fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. ( co mnie wkurza jak dzwonie do ciotek co mają firmę i nie chcą dać mi głupiej pieczątki o zaświadczeniu ze pracuje, które sam napisałbym jakby ktos miał mnie sprawdzac itd.;/ ale zrozum ludzi) Zostało mi napisać podanie o przedłużenie oddania karty zgłoszenia praktyki ale nie mam zielonego pojęcia jak mogę to sensownie umotywować?Licze na pomoc Pozdrawiam

2 Ostatnio edytowany przez Bożena (2011-06-07 21:04:46)

Odp: Podanie o przedłużenie terminu oddania karty praktyk - jak napisać?

Tu był link Może.to pomoze.

Umotywuj spóźnienie złozenia podania roztargnieniem oraz młodzieńczym brakiem odpowiedzialności, zamierzasz to  naprawic  i dlatego  bardzo prosisz o przychylne potraktowanie Twojej prośby.

Na forum nie podajemy linków do innych forów, nawet jeśli jedynym powodem jest chęć pomocy komuś.

Moderatorka Bożena

3

Odp: Podanie o przedłużenie terminu oddania karty praktyk - jak napisać?

Ja bym napisała że z powodu przyczyn osobistych opóźniło się w twoim przypadku odbycie praktyk studenckich, dlatego też uprzejmie prosisz o przesunięcie terminu oddania karty praktyk do xxxx dnia miesiąca.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...