Podanie o przedłużenie terminu oddania karty praktyk - jak napisać? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2011-06-06 16:36:26

marekm
Niewinne początki

Podanie o przedłużenie terminu oddania karty praktyk - jak napisać?

Witam ! Mam taki problem, że spóźniłem sie ( z własnej winy) z oddaniem karty zgłoszenia praktyki. Termin minął ostatniego maja. Teraz mogę załatwić zwolnienie z odbycia praktyki ale chociaż nikt teoretycznie by tego nie sprawdzał gdzie pracuję wątpię, że ktoś chciałby się w jakiś sposób narażać wydając fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. ( co mnie wkurza jak dzwonie do ciotek co mają firmę i nie chcą dać mi głupiej pieczątki o zaświadczeniu ze pracuje, które sam napisałbym jakby ktos miał mnie sprawdzac itd.;/ ale zrozum ludzi) Zostało mi napisać podanie o przedłużenie oddania karty zgłoszenia praktyki ale nie mam zielonego pojęcia jak mogę to sensownie umotywować…Licze na pomoc Pozdrawiam

#2 2011-06-07 19:30:17

gazia
Przyjaciółka Forum

Re: Podanie o przedłużenie terminu oddania karty praktyk - jak napisać?

Tu był link Może.to pomoze.

Umotywuj spóźnienie złozenia podania roztargnieniem oraz młodzieńczym brakiem odpowiedzialności, zamierzasz to  naprawic  i dlatego  bardzo prosisz o przychylne potraktowanie Twojej prośby.

Na forum nie podajemy linków do innych forów, nawet jeśli jedynym powodem jest chęć pomocy komuś.

Moderatorka Bożena

Ostatnio edytowany przez Bożena (2011-06-07 21:04:46)

#3 2011-06-07 22:44:52

Bardolka
Przyjaciółka Forum

Re: Podanie o przedłużenie terminu oddania karty praktyk - jak napisać?

Ja bym napisała że z powodu przyczyn osobistych opóźniło się w twoim przypadku odbycie praktyk studenckich, dlatego też uprzejmie prosisz o przesunięcie terminu oddania karty praktyk do xxxx dnia miesiąca.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

Stopka forum