wielkość członka - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-11-28 10:19:05

basia20
Gość Netkobiet

wielkość członka

Witam wszystkie panie i panów bo zauważyłam że panowie też zabierają głos na tym forum . O jego istnieniu powiedziała mi koleżanka , a że mam problem którego nikt tu nie poruszał więc postanowiłam założyć nowy wątek i prośić o radę .
Poznałam ostatnio wspaniałego chłopaka ,ładny , miły , grzeczny poprostu spodobał mi się ja jemu chyba też . Podobno jestem jego pierwszą prawdziwą dziewczyną , ja miałam już partnera jednego . Sławek jest jakby trochę niesmiały , jak ja czegoś nie zainicjuje to i on się nie domyśli . Któregoś dnia byliśmy sami w domu i wiedziałam że nikt nam w niczym nie przeszkodzi więc zainicjowałam delikatne pocałunki . Było przyjemnie , zaczęłam mieć chęci na coś więcej . Doświadczenie w tych sprawach mam niewielkie bo tylko kilka razy z poprzednim partnerem . Więć gdy się całowaliśmy to wsunęła mu rękę pod spodnie z myślą że dam mu wyraźny sygnał że chcę więcej niż pocałunki . I tu przeżyłam szok ,bo poczułam coś bardzo długiego i dużego o twardości nie wspomnę  .Zastanawiam się czy przy tak dużych gabarytach będzie możliwy normalny sex - poprzedni partner
takim członkiem nie dysponował był raczej normalnej budowy .Niewyobrażam sobie czy to wogule się zmieści jak on sobieporadzi a właściwie jak ja to wyrzymam . Proszę Was o radę jak mam do tego podejść i czy Wy mieliście z taki mroblemem do czynienia .Dodam że jak Sławek jak zobaczył mój wyraz twarzy to odrazu wyjął moją rękę i był wyraźnie speszony całą tą sytuacją . Czy mam być zadowolona że trafił mi się taki chłopak czy nie bo narazie tyklo poczułam być może zadziałała moja wyobraźnia .

#2 2008-11-28 10:31:38

Samanta
100% Netkobieta

Re: wielkość członka

Basiu, czy przez slipki mozesz określić wielkość? Chyba nie bardzo. najpierw spróbuj, a potem zobaczysz czy taki seks jest możliwy. Co tu gdybać? To też zalezy od głębokości pochwy kobiety, więc do dzieła, a potem nam napisz jak było smile

Wyrozumiałość jest owocem znajomości własnych błędów..

#3 2008-11-28 10:34:43

karina77
Słodka Czarodziejka

Nie mam duzego doswiadczenia w tych sprawach i mialam tylko jednego partnera.gdy pierwszy raz ujzalam jego ... tez bylam w szoku.On jest dosc drobnej budowy i nie spodziewalam sie czegos takiego.jesli chodzi o seks to czasami(zalezy w jakiej pozycji) jakby za mocno mi wlozyl i mnie az zabolalo ,ale czytalam gdzies ,ze to normalne ... hmm.. mysle ,ze nie ma sie czego bac.Podobno im dluzszy tym lepszy lecz moim zdaniem bardziej liczy sie grubosc smile

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

#4 2008-11-28 10:46:50

TeDe
Zbanowany

basia20 napisał:

Witam wszystkie panie i panów bo zauważyłam że panowie też zabierają głos na tym forum . O jego istnieniu powiedziała mi koleżanka , a że mam problem którego nikt tu nie poruszał więc postanowiłam założyć nowy wątek i prośić o radę .
Poznałam ostatnio wspaniałego chłopaka ,ładny , miły , grzeczny poprostu spodobał mi się ja jemu chyba też . Podobno jestem jego pierwszą prawdziwą dziewczyną , ja miałam już partnera jednego . Sławek jest jakby trochę niesmiały , jak ja czegoś nie zainicjuje to i on się nie domyśli . Któregoś dnia byliśmy sami w domu i wiedziałam że nikt nam w niczym nie przeszkodzi więc zainicjowałam delikatne pocałunki . Było przyjemnie , zaczęłam mieć chęci na coś więcej . Doświadczenie w tych sprawach mam niewielkie bo tylko kilka razy z poprzednim partnerem . Więć gdy się całowaliśmy to wsunęła mu rękę pod spodnie z myślą że dam mu wyraźny sygnał że chcę więcej niż pocałunki . I tu przeżyłam szok ,bo poczułam coś bardzo długiego i dużego o twardości nie wspomnę  .Zastanawiam się czy przy tak dużych gabarytach będzie możliwy normalny sex - poprzedni partner
takim członkiem nie dysponował był raczej normalnej budowy .Niewyobrażam sobie czy to wogule się zmieści jak on sobieporadzi a właściwie jak ja to wyrzymam . Proszę Was o radę jak mam do tego podejść i czy Wy mieliście z taki mroblemem do czynienia .Dodam że jak Sławek jak zobaczył mój wyraz twarzy to odrazu wyjął moją rękę i był wyraźnie speszony całą tą sytuacją . Czy mam być zadowolona że trafił mi się taki chłopak czy nie bo narazie tyklo poczułam być może zadziałała moja wyobraźnia .

Urodzisz dziecko i taki będzie jak znalazł.
:-)

Pozdrawiam moją Ewelinke....

"interesujące jest jak wygląda kobieta.... po przebudzeniu- a nie wtedy gdy jest "odpicowana" - Danusia(netkobiety.pl)

#5 2008-11-28 11:29:18

Ansja
100% Netkobieta

basiu- prawda jest taka, że z czasem pochwa się rozciągnie i nie będziesz odczuwać bólu ... Mój partner też ma się czym pochwalić, na początku było trudno, ponieważ bolały mnie każde jego ruchy hmm Ale z czasem wszystko się unormowało- takie są prawa natury tongue Myślę, że duży członek to nie jest problem, z czasem to docenisz smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#6 2008-11-28 14:00:04

basia20
Gość Netkobiet

Samanto pisząc pod spodnie miłam na myśłi głębiej -miałam go w ręku i nie mogłam objąć a moja ręka znajdowała się w okolicach główki .

Dzisiaj niedawno ślawusia ośmieliłam troszkę więcej on pieścił moją muszelkę a ja wkońcu zobaczyłam to jego berło , bawiłam się nawet nim jest naprawdę ogromny . Sławeczek powiedział już po wszystkim że jak dojdzie do czegoś więcej to będzie bardzo delikatny bo zdaje sobie sprawę z tego co posiada i jak trylko powiem że boli lub żeby przestał no to uczyni . Chyba spróbuję mu zaufać , popierwsze że mi się chce a po drugie ciekawość . Jutro wekend mamy wolne i mam odpowiednie dni zobaczymy

#7 2008-11-28 14:01:50

Samanta
100% Netkobieta

No to powinnaś się cieszyć, że trafił Ci się taki okaz, marzenie niejednej kobiety smile

#8 2008-11-28 15:21:10

Ansja
100% Netkobieta

Pewnie, wydaje mi się, że problemem może być za mały członek, bo wtedy już nic nie poradzisz, a w przypadku dużego- facet może wykonywać delikatniejsze ruchy..Więc głowa do góry! smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#9 2008-11-28 17:16:16

ziomek
Net-facet

Długość penisa w ogóle nie ma znaczenia . Członek ma być po prostu gruby i długi . Pozdrawiam wink

#10 2008-11-28 17:36:24

Ansja
100% Netkobieta

ziomek, sam sobie zaprzeczasz tongue To jak w końcu ??? smile

#11 2008-11-28 20:16:39

Samanta
100% Netkobieta

Hehe Ziomek jaki specjalista big_smile a skąd wiesz co kobieta lubi he? smile

#12 2008-11-28 20:51:56

karina77
Słodka Czarodziejka

Basiu jak dojdzie do czegos wiecej to pisz smile

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

#13 2008-11-28 22:27:14

Ansja
100% Netkobieta

Czekamy smile smile

#14 2008-11-29 09:59:30

oazuu
100% Netkobieta

oj, nie ma się co martwić ;D
tez to przerabiałam z m noim  misiem ;D
i na pocaatku troche bolu było, ale po jakimś czasie, gdy nauczyliśmy się siebie wszystko jest ok smile

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

#15 2008-12-01 11:09:25

basia20
Gość Netkobiet

Witam Was
Mam to już za sobą , było cuuuuuuudooooooownieeee. Szczegółów nie będę opisywać . Nie było tak strasznie jak się obawiałam , był bardzo delikatny , z początku rozgrzał moje ciało do wrzenia pieszczotami . byłam rozgrzana i mokra tam gdzie trzeba . A potem o tej chwilowej różnicy  wiekości i związanym z tym leciutkim bulem prawie odrazu zapomiałam . Muszę się przyznać że jeszze tej nocy robiliśmy to dwa razy . Jak sobie przypomnę to robi mi się tak błogo i znowu mi się chce

#16 2008-12-01 11:36:14

Samanta
100% Netkobieta

Więc sama widzisz, ze wielkość to tylko atut smile

#17 2008-12-01 17:08:19

oazuu
100% Netkobieta

mówiłam smilesmile

#18 2008-12-01 20:04:23

Ansja
100% Netkobieta

No widzisz smile Super smile

#19 2008-12-01 21:18:58

Krzyś
Przyjaciel Forum

Trzeba się pukać głową... eee... z głową i wszystko będzie w porządku. Długość nie jest najistotniejsza, ale pewnie będzie musiał uważać.

Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości...

#20 2008-12-02 08:41:53

Jeanne
Zbanowany

Wniosek z tego taki , że powiedzenie :" Jak się popieści , to się zmieści" , to święta prawda wink

#21 2008-12-02 09:56:48

basia20
Gość Netkobiet

Witam
Twoje powiedzenie się sprawdziło , ale ja dziś przypadkiem usłyszałam inne :
"  Nie wielkość przyrodzenia lecz technika pie...... czyni mistrza "
chciaż ja nie narzekam mam jedno i drugie razem

#22 2008-12-02 11:33:52

Verissimo
Przyjaciółka Forum

I w tym sedno nie długoś nie grubośc ale umiejętności partnera.

#23 2008-12-03 13:06:17

Ania20lat
Zaglądam tu coraz częściej

duży członek nie jest problemem gdy kobieta jest podniecona i wilgotna poza tym najlepsza na początek pozycja z hojnie obarzonym partnerem to pozycja na jeźdźca ponieważ kobieta sama wtedy decyduje o głębokości penetracji.

#24 2008-12-03 16:20:32

witch77
Cioteczka Dobra Rada

Od tyłu może boleć smile

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

#25 2008-12-03 18:09:09

oazuu
100% Netkobieta

witch77 napisał:

Od tyłu może boleć smile

wiem, wiem...
bo wtedy członek głęboko penetruje pochwę...
poszukaj sobie w necie troche pozycji z płytką penetracją i będzie git smile

#26 2008-12-03 21:27:12

Ansja
100% Netkobieta

Z czasem wszystko się "ułoży" i "dostosuje" smile

#27 2008-12-10 17:29:34

basia20
Gość Netkobiet

Witam
Ansja masz rację . właściwie od pierwszego razu było wszystko ok i jest dalej , ale wiem że to jest w dużej mierze zasługą Sławusia . Jest on w tych sprawach bardzo delikatny i cierpliwy . Dużo czasu poświęca na przygotowanie mnie do aktu poprzez długie piesczoty mojego ciała . Więc jak już ma wejść we mnie to ja jestem tam mokra i nie mogę  się doczekać żeby poczuć ten cudowny , ogromny , błyszczący mięsień .Ostatnio mnie zaskoczył pomimo że mógł kończyć w srodku to zakończenie zrobił w moich ustach i zanim cikolwiek z tym zrobiłam to zacąl się zemną całować . Także już teraz sama wiem że wielkość to nic strasznego , tylko liczy się czułość delikatność . Dzisiaj zrobił to między moje piersi  i muszę przyznać było to przyjemne i było na co popatrzeć [ ale uwaga na oczy ]

#28 2008-12-10 18:11:55

oazuu
100% Netkobieta

hehehhe o matko smilesmilesmile

#29 2008-12-10 18:16:34

astar
100% Netkobieta

no, no, niezłe zabawy smile

Nikt nie dojrzy celu z zamkniętymi oczami.
Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko. smile

#30 2008-12-10 18:18:59

oazuu
100% Netkobieta

więc widzę nie próżnujecie, odważne te Wasze akcje smile

#31 2010-01-03 11:51:49

cvas12
Dobry Duszek Forum

Nie wielkość jest najważniejsza, choć dla niektórych z nas jest to atrybut! Również nie jest ważna grubość członka twojego faceta. Ważna jest technika wprowadzania go do pochwy i dalsze jego ruchy w tobie. A przede wszystkim przy takich jego rozmiarach czułość z jego strony oraz umiejętność czytania grymasów twojej twarzy. Wtedy będzie wiedział czy sprawia ci ból, czy też uciechę i uniesienie. Miłego sexu!!!!

Agniesia - Nic co ludzkie nie jest mi obce!!! smile

#32 2010-01-03 15:47:14

chill-out
Zbanowany

Fajnie że dziewczyna ma taaaaaką zabawę smile Życzę wielu upojnych nocy. haha
Facet - proste plecy, mocne nogi i sztywna fujarka smile kwintesencja męskości , haha

Czasem nagle ktoś się pojawia ....
i już zostaje

#33 2010-01-12 17:12:16

tygrysiak
Szamanka

haha trochę się usmiałam,ale generalnie pozytywnie:) nabrałam chętki hihi ... co ja bym dała za takiego faceta;) ale cóż,muszę poczekac i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci stosunkowo udanej nocy:)

#34 2012-12-15 07:39:53

juz stary
Niewinne początki

mam poteznego ,,miska,, moj pierwszy raz z dziewczyna zakonczyl sie krwawieniem z pochwy,ale czesto zdazalo sie to i pozniej.byly tez inne sytuacje,np. po wprowadzeniu pracia dziewczyna dostala krwotoku z nosa.powiem wiec krotko-duzy czlonek to nic ciekawego,poprostu anomalia,czy wybryk natury.teraz jak juz mam swoje lata dopiero pojawil sie problem!!! przy stosunku musze go u nasady sciskac reka ,aby sie wypelnil krwia,bo inaczej nie jest odpowiednio twardy,i jest problem z wlozeniem do pochwy.innymi slowy mam juz slabszy wzwod ,no chyba ze bym zone na mlodziutka 18-stke zamienil no to moze odpowiednio by sie ,,dzwignal,,.mniejszy czlonek raczej mniej krwi potrzebuje do pelnego wzwodu.wiec drogie panie ,docencie czlonki srednich rozmiarow,bo z tymi duzymi na srednie lata roznie bywa.

Ostatnie tematy :

Stopka forum