Nadmorskie miejscowości,plaże,NAJMNIEJ zaludnione,tanie...polećcie:) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Nadmorskie miejscowości,plaże,NAJMNIEJ zaludnione,tanie...polećcie:)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Nadmorskie miejscowości,plaże,NAJMNIEJ zaludnione,tanie...polećcie:)

Może ktoś miał fajną podróż nad nasze polskie morze i może polecic- plus niedrogie kwaterki nad morzem..namiary?
Może ktoś się orientuje,jakie ceny rejsu statkiem?

Poleć temat na :

2

Odp: Nadmorskie miejscowości,plaże,NAJMNIEJ zaludnione,tanie...polećcie:)

Mieszkam 100km od morza i co mogę poradzić- odradzę Międzyzdroje i Świnoujście- są najpopularniejsze, a latem na plaży tyle ludzi, że palca nie ma gdzie włożyć. tongue
Może być np. Pobierowo, Rewal o- to polecam. Co do kwater za bardzo się nie orientuje, bo jak już tam jeżdże to rano i wieczorem wracam. Ale polecam, ludzi średnio, nie drogo, ale za to ładnie. smile

*Zaufanie, to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność, że tego nie zrobi.
*Zamiast wycierać łzy, wytrzyj ludzi którzy je powodują.

Dziękuję pięknie za informację:)

4

Ceny kwater tak od 50zł za osobę. Statek dwa lata temu ok 40zł za osobę. Polecam Dziwnówek!

18-08 @
AnnAnnA napisał/a:

Ceny kwater tak od 50zł za osobę. Statek dwa lata temu ok 40zł za osobę. Polecam Dziwnówek!

Dziękuję za Twoją informację:)

6

O właśnie, Dziwnówek mi z głowy wyleciał!

*Zaufanie, to świadomość, że ktoś może Cię skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność, że tego nie zrobi.

7

Rok temu byłam w Kołobrzegu (40-45zł) w sezonie niedaleko do plaży.
Fakt ludzi tłum smile
Rejs 50zł.
Polecam też Międzywodzie koło Dziwnowa,byłam lata temu ale jest super!

8

To ja w Międzywodziu polecam pyszne lody kręcone big_smile

9 Ostatnio edytowany przez Fumiko (2011-05-08 22:06:03)

London69 napisał/a:

To ja w Międzywodziu polecam pyszne lody kręcone big_smile

Dziękuję.. niestety nie mogę jeść lodów:) mam słabe migdałki.
Ale miło,że napisałas:))

a co sądzicie o Łebie?

Edytuj posty! Moderatorka Fumiko

10 Ostatnio edytowany przez Shiseido (2011-05-09 13:14:28)

Leba.. wydaje mi sie ze tez bedzie zaludniona.. a moze Rowy? bylam tam z rodzicami, cichutko, malo klubow.. chyba tylko jeden..
Malo ludzi na plazach.. naprawde mozna odpoczac..
Wpisz sobie w wyszukiwarce, i daj grafike.. piekne miejsce, pamietam ze idzie sie nad morze przez cudowny las..
Do morza jest ok 700m smile

A te pyszne lody, to chyba Soprano?? smile mm smietankowe przepyszne..

"Matka, jak Pan Bóg, może kochać wszystkie swe dzieci, każde z osobna i każde najwięcej."

11

Ciiii.. nie piszcie o lodach Soprano bo ślinka mi cieknie wink
Tyle miejscowości podajecie,że nie idzie tego wszystkiego przejrzeć:D
Ale dziękuję za fajne pomysły.

12

Napweno nie polecam Ustki...na mnie nie zrobiła wrażenia. Pełno mew...rano robią taki hałas,że głowa mała!

18-08 @

13

Ja zakochałam się w Łebie, o której założyłam nawet wątek. Jedziemy tam w tym roku również. Może nie jest najtaniej ale z rozsądnym wydawaniem pieniędzy jest się w stanie mile spędzić czas. Łeba jest zaludniona ale trochę sprytu i można znaleźć ustronne miejsce, gdzie nie ma tyle ludzi co w centrum.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

14

Ja z kolei mogę Wam polecić miejscowość Ustronie Morskie. Byłam 2 razy na polu namiotowo kempingowym Pod brzozami. Jest to małe miasteczko niedaleko Kołobrzegu. W sezonie nie ma tragedii, można przejść w miarę spokojnie po promenadzie czy plaży (ludzie oczywiście w sezonie są i to sporo,ale nie ma porównania z Ustką, Władysławowem czy Międzyzdrojami). Pod brzozami znajduję się tylko 300 metrów od morza, w okolicy punkty gastronomiczne sklepy (Biedronka! a to naprawdę super sprawa dla turystów - jedzenie w sezonie jest zawsze na morzem bardzo drogie ): ) Pole jest duże i bardzo przyjemne. Bardzo dobre sanitariaty. Wiaty, boisko do siatki, piłkarzyki, place zabaw. Niskie ceny, jest też bezprzewodowy internet. Polecam stronę internetową "Pod brzozami". Jest tam i cennik i galeria. Jak się komuś zatęskni za większym miastem, z Ustronia Morskiego jest bardzo dobra trasa rowerowa do Kołobrzegu (nieco ponad 10 kilometrów). Rowery chyba można też wypożyczyć. Polecam to miejsce.

15

Ustki nie polecam - promenada, mnóstwo sklepow i nic wiecej.
Kolobrzeg tez mnie nie zachwycil.Miedzyzdroje rowniez.
Jak gdzies nad morze to lepiej za granice. Poza sezonem taniej,mniej ludzi i pogoda gwarantowana.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

16

Ja odradzam Rewal- mimo, że nieduży to na plażę trzeba wyjść o 8 rano, żeby było się gdzie położyć później!
Szczerze polecam Grzybowo (koło Kołobrzegu, ok 5km), spokój, cisza, pizza u "rasowego" Włocha, plaża czysta, baardzo długa, świetna knajpka "U Jasia" (Ślązaka)- tyle jedzenia za taką cenę w życiu nie widziałam! Byłam dwa lata pod rząd smile
Uważam, że jadąc na wakacje musimy wybrać- albo będzie tanio, bezludnie i spokojnie, albo drożej, tłumnie i mnóstwo imprez oraz klubów.
Ewentualnie możemy liczyć na namioty na plaży wink

be not afraid
and fight like a man .

17

A ja muszę tu wpisać mój kochany Hel- plaża bardzo szeroka, czysta, woda ciepła- bo morze miesza się z zatoką, małe fale- więc bezpieczniej dla dzieci. Wadą dla rodzin z dziećmi może się okazać dość długie dojście do plaży, ale lasem, więc można to potraktować jako spacer:) Wieczorami nad zatoką są różne występy i animacje. W miejscowości jest polomarket, więc można robić sobie tanie zakupy.

Nie pozostaje nic innego niż spakować olejek do opalania, panthenol na oparzenia i ruszać na plażę;)

18

Mógłby ktoś z Was napisać coś więcej na temat DZIWNÓWKA??? Czy jako młoda osoba będę zadowolona z wczasów tam? W sensie czy są jakieś kluby, nocne życie? big_smile

Zamknij się, przestań narzekać i zacznij żyć! big_smile:D

19

Mało zaludnione może są Rowy, ja nie byłam, ale podobno tak jest. Niektórzy sobie chwalą, ale moi rodzice byli tam jakiś czas we dwoje i nie polecają, podobno nieciekawa plaża i nudno. No, ale jak ktoś chce ciszę, spokój, to pewnie to miejsce może byc.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

20 Ostatnio edytowany przez diana45 (2012-04-20 18:06:08)

W miarę mało ludzi i mniej tłoczne plaże są na zachodnim wybrzeżu i w małych miejscowościach np.Międzywodzie,Trzęsacz,Łukęcin

21

kate1234 napisał/a:

Mógłby ktoś z Was napisać coś więcej na temat DZIWNÓWKA??? Czy jako młoda osoba będę zadowolona z wczasów tam? W sensie czy są jakieś kluby, nocne życie? big_smile

Dla młodych osób polecam Mielno - zdecydowanie smile

W Dziwnówku też nie jest źle, zresztą jak się jedzie z fajną ekipą to wszędzie będzie dobrze smile

22

a ja sobie cenię spokój, no też warto wybierać miejsca, gdzie w razie niepogody będzie co robić, dlatego myślę, że fajnym miejscem na wypoczynek jest Jastrzębia Góra. Jest tam Hotel Primavera z bogatą ofertą spa, plaża też jest niedaleko, a jak coś trzeba byłoby sobie odmienić to można skoczyć do Władysławowa, bo to też przecież rzut beretem.

23

Z mało zaludnionych miejsc gdzie można odpocząć w świętym spokoju, polecam okolice Ustronia Morskiego, ja byłam akurat w pobliskiej wsi, blisko Ustronia ale i bardzo blisko plaży, Wieniotowo, tam plaża była praktycznie pusta, cisza spokój, jeden sklep we wsi i reszta już w samym Ustroniu, nie daleko czerwona rzeka, jedna z atrakcji okolicy wink jednak nie jest to super tanie miejsce bo to małe miasteczko.
Mało zaludnione są okolice między Jastarnią a Juratą, oraz okolice Władysławowa po prawo od portu(mnij kwater więc jest dość pusto).
Mało zaludnione są okolice Stegny, ale dopiero w okolicach lasu, bo przy głównych zejściach to jest masakra, ale już kilometr dalej, nawet niecały jest zwyczajnie pusto czysta woda i przyjemnie wink
Pod względem kosztów, to polecam Władysławowo, to dość spore miasteczko i jest tam dużo marketów, więc łatwo kupić coś w normalnych cenach, jest mnóstwo barów i knajp więc ceny też nie są bardzo wygórowane, no i dużo atrakcji. Baza wypadowa do wielu miejsc wink
W drugiej kolejności Stegna, ceny niezbyt wygórowane, część miasteczka przy plaży tętni życiem plażowiczów, a dalej 2 km jest reszta miasta, bardziej normalna, sklepy itp. Można spokojnie kupić coś w sklepach ale i zabawić się w miarę normalnych cenach, ja zrobiłam sobie porównanie takie że alkohol w barach tam kosztował tyle co u mnie na znanej w kraju Piotrkowskiej wink jedzenie również w podobnych cenach, tak więc warto wink

Trzecia w kolejności będzie Jastarnia, tam już gorzej z normalnymi sklepami, chociaż ceny bywają w miarę niskie. Tam chcąc nie chcąc płaci się za uroki jakie jakie oferuje okolica sama w sobie, zatoka, morze, molo, bajeczny wygląd miasteczka- to wszystko warte jest tych cen w knajpach, aczkolwiek znam miejsca droższe od Jastarni, Jurata to już luksus. Ale między Jastarnią i Juratą ma się oazę spokoju, więc jedno i drugie miasteczko to świetne miejsce do odpoczynku wink

To takie 3 moje ulubione miejsca, z dobrymi noclegami blisko morza, w dobrych cenach i fajnym klimatem. Jest jeszcze wiele innych miejsc spokojnych, ale sama ich nie odwiedzałam, podobno Unieście to taka oaza spokoju dla tych co w Mielnie by nie wytrzymali wink

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

24 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2012-09-09 00:16:31)

Spokojną miejscowością też podobno są Dębki- tak słyszałam. Co do cen, to jednak nie wiem.
My byliśmy w Krynicy Morskiej, i tu niestety, moim zdaniem drogo, kwatery to 40-50 zł, gdy w górach czy innych miejscowościach łatwiej znaleźć np za 35 zł... W knajpach lepiej, bo tu był duży wybór i w wielu nie było aż tak drogo. My byliśmy 23-26 sierpnia i ludzi było niewiele, też na pewno z powodu kiepskiej pogody, nie padało ciągle, ale też nie było tak, by można wygrzewać się na plaży.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

25 Ostatnio edytowany przez maya7 (2012-09-09 02:17:09)

Zawsze spędzałam wczasy Dźwirzynie i Ustroniu Morskim-polecam osobą, które potrzebują odpocząć ale się nie zanudzić, plaża w Dźwirzynie cudna , w Ustroniu miejscami brak plaży; Świnoujście ma piękną plażę- jednak miejscowości takie jak Świnoujście,Kołobrzeg Władysławowo itp.-dla mnie za duży gwar równie dobrze mogłabym spędzać wakacje w Krakowie czy Warszawie-a z miasta do miasta bez sensu...Międzyzdroje,Mielno - jak ktoś chce wyrwać na chwile "gości z tłustym karkiem w BMW....Władysławowo, Jarosławiec, Darłowo-nic specjalnego...ja osobiści pamiętam przecudne Gzybowo z super rozległą piaszczystą plażą, trzema budkami na krzyż i o 22 spać-ale to jest prawdziwy wypoczynek!

Ważne jest, aby poz­wo­lić pew­nym rzeczom odejść. Uwol­nić się od nich. Od­ciąć. Zam­knąć cykl.Nie po­wodu du­my, słabości czy pychy, ale po pros­tu dla­tego, że na coś już nie ma miej­sca w Twoim życiu.Zam­knij drzwi, zmień płytę, pos­przątaj dom, strzep­nij kurz...

26

Świnoujście polecam po sezonie, wlasciwie juz od wrzesnia robi sie dosyc pusto, jest jeszcze fajna pogoda, naprawde warto.

27

Ja byłam w tym roku w Grzybowie, ładna plaża, mało ludzi, cicho.

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Nadmorskie miejscowości,plaże,NAJMNIEJ zaludnione,tanie...polećcie:)