Pierwszy raz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Pierwszy raz

Witam bardzo serdecznie;)!

Mam lat 18 mój facet 20 lat
Wątek ten dotyczy mojego zakłopotania kiedy ma dojść do czegoś "więcej" Jestem dziewicą a on jest doświadczony. Widać po nim że wie 'co i jak' chciałabym z nim to zrobić, ale kiedy on mnie zaczyna rozbierać włącza się u mnie czerwona lampka i nagle zaczynam martwic sie o wiele spraw jak np. czy mu sie spodoba, czy spodoba mu sie moje ciało całkiem nago( bo jeszcze nie widział mnie w negliżu)mimo iż mówi że bardzo mu sie podobam, i wiele innych w zasadzie głupich rzeczy. Wydaje mi się że jestem na to gotowa i że jest to odpowiedni partner kochamy sie i ze tak powiem spełnia moje oczekiwania. Nie mam pojęcia jak się zachować gdy on mnie pieści. MOżliwe ze to glupio brzmi ale bardzo prosze o odpowiedzi na te pytania:
1. Jak powinnam sie zachować podczas gdy on mnie pieści ręką? całować go? czy totalnie ponieść się chwili?
2. Powinnam wydepilować się na zero? Chociaż z tego co słyszałam to zdania są podzielone, jednak wydaje mi się że jest to bardziej higieniczne i lepiej bym sie czuła.
3. Jak mogę go pieścić?Co sprawi mu największą przyjemność.... PAMIETAJAC ze nie probowalam tego jeszcze.

Prosze o pomoc wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwszy raz

Rozumiem Twoje obawy, ale uwierz mi, to czy jesteś wydepilowana na zero, czy nie, to czy go całujesz, głaskasz, czy dotykasz, nie ma znaczenia. Daj ponieść się chwili. Tutaj nie ma punktów do spełnienia, nie ma scenariusza. A to co sprawia mu największą przyjemność wie tylko Twój chłopak - my tego nie wiemy. Każdy facet jest inny i inaczej lubi być pieszczony. Na pewno jest Ci trudno zapytać go o to wprost, ale spróbuj. Albo na początku obserwuj. Chociaż tak naprawdę, to na tym etapie związku wszystko jest przyjemne. Pamiętam jak na samym początku przyjemność sprawiało mi zwykłe głaskanie, dopiero z czasem człowiek robi się wybredny wink

Pierwszy raz, to nie egzamin. Nie musisz być przygotowana w każdym szczególe. Zadbajcie o atmosferę, o poczucie komfortu i przede wszystkim o zabezpieczeniu. Reszta wyjdzie sama. Poza tym skoro Twój chłopak ma już doświadczenie, to pewnie będzie umiał skierować wszystko na właściwy tor.

3

Odp: Pierwszy raz

tak tak, dziękuję Ci za odpowiedź i rady;) masz rację co do tego że jest doświadczony i powinien wszystko skierowac na właściwy tor i juz tak mniej więcej było tylko że mówiłam 'nie' jak chciał więcej. On wie co ma robić ale czasami czuje że ja nie wiem co ze sobą zrobić, a nie chce wyjść na jaką "kłode" co w tym wypadku było by najgorsze:(

4

Odp: Pierwszy raz

Zainteresowało mnie to co piszesz, bo jestem w troche podobnej sytuacji co do pkt. 3 smile Założyłam o tym temat w innym dziale, może Cie zainteresuje:  http://www.netkobiety.pl/t20906.html

a ile jesteście razem? To, że jest doświadczony wiesz, bo Ci powiedział czy wnioskujesz po zachowaniu?

co do 1. to ja mojego chłopaka zawsze całuję, tak jakoś mamy smile czasem troche drapie, albo ściskam mocno za plecy, kark.
2. Powiem Ci jak ja to robie smile z racji tego że niestety posiadam grube czarne włoski, golenie 'na zero' jest dla mnie kłopotliwe więc zrobiłam tak tylko 2 razy smile zazwyczaj mam poprostu krótko przyciete i równo ogolone po bokach. Z reszta mój chłopak tak lubi, w co mi ciężko uwierzyć, no ale jak mówi to mu wierze.

jeżeli jeszcze nie wiesz jak się zachować, to chyba sygnał, że nie jesteś gotowa. Ja po jakimś czasie bycia razem też myślałam że jestem, a obecnie myśle, że wtedy nie byłam, ale teraz już jestem na prawde:) więc wole jeszcze troche poczekać, bo takie powolne odkrywanie siebie to cudowna rzecz i bardzo nas zbliża. smile

5

Odp: Pierwszy raz

Annia715 - to że msz obawy przed pierwszym razem to normalne i przeważnie ten pierwszy raz nie jest doskonały i to powinnaś sobie uświadomić jak również twój partner powinnien o tym wiedzieć. Ponieważ tak jak wszystko wymaga to nauki siebie samej, aswojego ciała potrzeb jak również uczenia się partnera można pewne rzeczy powiedzieć to lubie tego nie ale dopiero gdy się czegoś spróbuje i w tym względzie jeżeli umiecie rozmawiać z partnerem o tych sprawach to najprościej jest poprosić "naucz mnie co lubisz i prowadź" nie bój się że będziesz nieporadna, że zrobisz coś nie tak to nie egzamin to uczucia. Druga rzecz nie zastanawiaj się czy mu się spodobasz - bo już mu się podobasz gdyż chce cię dotykać kochać się z tobą (warunek tylko taki ile jesteście ze sobą bo przy krótkiej znajomości to rózne mogą być motywy jego działania ale w dłuższym związku to po prostu kolejny etap  dopełnienie uczuć)
I tak naprawdę jeśli będziesz gotowa to wyłączy ci się logiczne myślenie a włączą się emocje i wszystko samo się potoczy. Ale to ty wiesz czy jesteś gotowa bo skoro na pewnym etapie mówisz NIE to warto przemyśleć swoją gotowość.

Odp: Pierwszy raz

Wg mnie powinnaś całkowicie postawić na spontaniczność i nie planować takich rzeczy. W chwili kiedy jesteś podniecona samoczynnie zaczniesz całować lub dotykać swojego partnera. Wiem że masz obawy i wątpliwości,ale uwierz mi,że nie ma powodu i wszystko pójdzie dobrze.

7

Odp: Pierwszy raz

Witaj,

>1. Jak powinnam sie zachować podczas gdy on mnie pieści ręką? całować go? czy totalnie ponieść się chwili?

Gdy on piesci Cie reka staraj sie odwzajemnic jego uczuca, dotknac jego czlonka, calowac Twojego partnera.

i>2. Powinnam wydepilować się na zero? Chociaż z tego co słyszałam to zdania są podzielone, jednak wydaje mi się że jest to bardziej higieniczne i lepiej bym >sie czuła.

Zdania sa podzielone chociaz czesc mezczyzn lubi wygolone kobiety, jest to tez napewno bardziej higieniczne i wlosy nie wchodza do buzi gdy sie piesci partnerke jezykiem.

>3. Jak mogę go pieścić?Co sprawi mu największą przyjemność.... PAMIETAJAC ze nie probowalam tego jeszcze.

Mysle, ze najlepsze pieszczoty dla niego bylyby gdybys wziela czlonka do buzi, nie rob tego na sile, staraj sie oswoic z jego czlonkiem, najpierw pocalowac jego czlonka i tak sie stopniowo z nim oswajac a pozniej biorac go do buzi.

8

Odp: Pierwszy raz
mtr napisał/a:

Witaj,

>1. Jak powinnam sie zachować podczas gdy on mnie pieści ręką? całować go? czy totalnie ponieść się chwili?

Gdy on piesci Cie reka staraj sie odwzajemnic jego uczuca, dotknac jego czlonka, calowac Twojego partnera.

i>2. Powinnam wydepilować się na zero? Chociaż z tego co słyszałam to zdania są podzielone, jednak wydaje mi się że jest to bardziej higieniczne i lepiej bym >sie czuła.

Zdania sa podzielone chociaz czesc mezczyzn lubi wygolone kobiety, jest to tez napewno bardziej higieniczne i wlosy nie wchodza do buzi gdy sie piesci partnerke jezykiem.

>3. Jak mogę go pieścić?Co sprawi mu największą przyjemność.... PAMIETAJAC ze nie probowalam tego jeszcze.

Mysle, ze najlepsze pieszczoty dla niego bylyby gdybys wziela czlonka do buzi, nie rob tego na sile, staraj sie oswoic z jego czlonkiem, najpierw pocalowac jego czlonka i tak sie stopniowo z nim oswajac a pozniej biorac go do buzi.

Miłość francuska przy pierwszym razie!
Hmm - to dalece posunięta nadinterpretacja pytania autorki.
Dziewczyno! Będziesz pewnie bardzo przejęta. Postaraj się z tej nocy zaczerpnąć jak najwięcej pozytywnych wrażeń.
Nie myśl o tym, co musisz. Postaraj się skupić na Jego i własnych doznaniach. To i tak dużo, jak na pierwszy raz.
Potem pójdzie już z górki i będzie coraz to lepiej, i coraz to śmielej smile

9 Ostatnio edytowany przez wanilja (2011-05-28 08:18:32)

Odp: Pierwszy raz

Ja mam troche inny problem dotyczący pierwszego razu, otóż wkładając tampon czuje np że jest tam na dole mało miejsca, juz przy nim jest ciasto i nie wygdnie i troche sie martwie pierwszym razem ponieważ jakiś czas temu koleżanka próbowałą zrobić to ze swoim chłopakiem po raz pierwszy i opowiadała że nie mógł wejść, wszystko było ok, ona rozluźniona, chciała tego, próbowali kilka razy w ciagu kilku dni a on nadal nie mógł, czym to może jest spowodowane ?
Chodzi do ginekologa i jest z nią wszystko w porządku.
Mam 20 lat i tez chciałabym zacząć już współżyć ale szczerze mówiąc boję sę tego sanmego problemu jaki pojawił się u koleżanki, tymabrdziej iż wiem że ma ona bardzo doświadczonego partnera.
Z kąd ten  problem ?

10

Odp: Pierwszy raz

mozliwe że ona sie boi moż podświadomie myśli że jest rozlużniona a tak naprawde nie jest, błony dziewicze też są różne u niektórych przebicie jest bolesne u niektórych nie, czasami ma sie problemy z pierwszym wejściem do pochwy i to sie często zdarza, to zależy od krztałtu błony niektóre mają wiekszy otwór i łatwiej jest przerwać a niektóre mniejszy i trudniej wink ale nie należy sie martwić, i nie musicie sie sie odrazu decydować na pierwszy raz. Może być najpierw miłość francuska żeby sie oswoic podotykać rozebrać sie , zobaczyć jak to jest
a kiedy on Cie dotyka, możesz poprostu sie oddać chwili, a jak poprostu czujesz sie zmieszna mozesz sie całować,
możesz go dotykać głaskać przsuwać po członku z góry na dół wszystko powoli potem jak juz kiedyś będziesz gotowa to mozesz pocałowac

11

Odp: Pierwszy raz

Przede wszystkim całkowicie się odpręż i daj ponieść chwili. Nie planuj niczego,bo rozwiązania przychodzą same. Masz doświadczonego faceta,więc z pewnością będzie wiedział co zrobić,a Ty nie zastanawiaj cię czy go całować podczas pieszczot czy nie,po prostu rób tak jak czujesz i nie krępuj się niczym. Przełam tez wstyd przed nagością,to bardzo ważne.

12

Odp: Pierwszy raz

wanilia, ja miałam trochę odwrotny problem, w ogóle nie bałam się bólu i tego że będę zbyt ciasna, bo skupiłam się raczej nad stresem związanym z nagością i byłam pewna że z całą resztą 'jakoś to będzie' bo nigdy nie miałam problemu z 'nawilżeniem'... wszystko ładnie się potoczyło, chłopak wchodzi a ja... cofam się zaskoczona bólem smile w jednej chwili tak się zestresowałam że już nic z tego nie wyszło tylko śmiech, że miało być tak pięknie smile ale na drugi dzień już było smile

także nie masz co prorokować, będzie co ma być i najważniejsze to wyluzować smile jak się bardzo boisz to idź do lekarza, żeby Ci powiedział czego się możesz spodziewać a potem... działaj smile

13

Odp: Pierwszy raz

Nie mam problemu z nagością, i chce już to zrobić, nawet nie tyle boje sie bólu, ale chciałabym żeby udało się za pierwszy m razem.
Najpierw tak jak radzicie wybiore się do lekarza , może to mnie troche przekona.
Dziekuje za odpowiedzi wink

14

Odp: Pierwszy raz

Ja też nie mam problemów z nagością, jestem rozluźniona no i niestety...
Próbowaliśmy chyba wszelkich możliwych sposobów aby się udało i dalej nic... Od prawie 3 lat... Widzę jak przez to wszystko rozpada mi się związek, coraz bardziej oddalam się od swojego faceta sad

15

Odp: Pierwszy raz

Może nie powinniście od razu rzucac sie na głęboką wodę, szczególie chodzi mi o Ciebie, bo ja piszesz, jesteś dziewicą.
Zbyt szybkie tempo, jak na pierwszy raz może spowodować u Ciebie blokadę psychiczną, nie straszę Cie, tylko mówie, jak bywa.
Może lepiej najpierw powoli oswajać się ze swoją nagością? może lepiej stopniowo się rozbierać, z każdym 'podejściem' iśc coraz dalej? Myślę, ze tak byłoby dla Ciebie lepiej. Twoj partner powienien na to przystać, a także zrozumieć, że skoro jesteś dziewicą, to tyle pieszczot może być za duzo jak na jeden raz..
Takie jest moje zdanie, nie wiem, może macie juz to za sobą, te pieszczoty, o ktorych pisze, ale wtedy, raczej nie miałabyś takich obaw.:)
co do depilacji, to zależy też od Twojego owłosienia, jeśli masz jasna karnację, wtedy nie musisz depilować sie na zero, ale jeśli jesteś ciemna i takie też masz włoski, to chyba lepiej na zero smile
Powodzenia życzę.

16 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-12-12 17:07:52)

Odp: Pierwszy raz

ja zawsze jestem zdania ze jezeli ma sie jakiekolwiek watpliwosci dotyczace prewszego razu to warto zaczekac;Jezeli oboje ludzi sie kocha to druga strona zrozumi i wykaze sie cierpliwoscia:)

17 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2011-12-12 17:08:09)

Odp: Pierwszy raz
kepaan napisał/a:

ja zawsze jestem zdania ze jezeli ma sie jakiekolwiek watpliwosci dotyczace prewszego razu to warto zaczekac;Jezeli oboje ludzi sie kocha to druga strona zrozumi i wykaze sie cierpliwoscia:)

Racja, racja poczytaj też sobie moje posty a nóż widelec podzielisz zadanie i nie będziesz musiała później żałować.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024