Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1

Temat: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Płyn micelarny:Wyjątkowo łagodny i skuteczny preparat do demakijażu twarzy i oczu. Można go również wykorzystywać do codziennej pielęgnacji twarzy. Nie wymaga spłukiwania. Skład oparty na bazie bardzo łagodnych środków powierzchniowo czynnych, które nie powodują szczypania oraz łzawienia oczu.

I tak jak w temacie, czy używacie płynów micelarnych? Ja powoli zbieram się do zakupu któregoś z dostępnych na rynku, ale póki co trudno mi się zdecydować..

Podobno najlepszym tego typu produktem na rynku jest Bioderma http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/4702_250.jpg i wszystko byłoby jasne gdyby nie jej cena.. W aptekach kosztuje podobno nawet do 80 zł za 200ml.. a to dość sporo..

Słyszałam też wiele o płynie micelarnym z Ziai http://www.aptekaslonik.pl/images/prod/10173/ziaja-demakijaz-plyn-micelarny-200ml.jpg ten jest o wiele tańszy bo kosztuje chyba ok 20 zł, jednak nie jest tak skuteczny jak wspomniana wyżej Bioderma..

Poza tym na rynku są jeszcze inne takie produkty do demakijażu np. AA, La Roche Posay, Vichy czy Avene.

Co Wy o nich sądzicie? Używacie któregoś z nich na codzień? Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii, zwłaszcza teraz, gdy sama zastanawiam się nad kupnem takowego specyfiku!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

uzywalam do tej pory plynu micelarnego Ziaja: niebieskiego i czerwonego ( chyba rozany) . Oba sie sprawdzily, zwlasza latem.
Generalnie kosmetyki Ziaja sa super ( poza jednym zestawem sprzed 15 lat --- takim na tradzik po ktorym wygladalam jak Baba Jaga) Teraz zas zawsze jak jestem w PL to zaopatruje sie w plyn do higieny intymnej jak i kremy z kozim mlekiem :-)

3

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Ja też miałam do czynienia z płynami micelarnymi,chyba nawet z Ziaji i sprawdziły się. Cenowo nie są drogie,ale za to bardzo skuteczne. TYlko szkoda że nei każdy kosmetyk z tej firmy może pochwalić się takimi opiniami:)

4

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

oczywiscie miejsce znalazly.delikatne...wydaje mi sie,ze procz oczyszczania takze lekko nawilzaja skore i wygladzaja..ja uzywam z aa

5

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Czyli drogie panie polecacie zakup tego typu kosmetyku? A jak z wydajnością? Czy żaden z nich nie podrażnia oczu?

6

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

wydajnosc bardzo dobra...na dlugo starcza..a jesli chodzi o oczy,to nawet najlepszy kosmetyk potrafi poszczypac jak sie tam dostanie w duzej ilosci.ale wystarczy przemyc woda w takim wypadku i na szczypaniu sie konczy...jesli chodzi o skore wokol oczu,to nie podraznia nic ,a nic...jest naprawde delhkatny i nadaje sie do demakijazu twarzy i jednoczesnie oczu

7

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Tak. Obecnie używam Eveline- z orchideą. Jestem zadowolona. Jest wydajny, delikatny, nigdy mnie nie podrażnił, radzi sobie z mocniejszym makijażem, no i nie drogi. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat Biodermy do cery delikatnej i zamierzam wreszcie przetestować. dwa dni temu też zwróciłam  uwagę w Rossamannie na Ziaje- różaną. Piekny zapach a cena- jak to ziaja, pięknie niska:)

8

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

ja ostatnio zaczęłam używać płynu micelarnego lirene z witaminą C i póki, co jest jednym z lepszych, których używałam. Bardzo dokładnie oczyszcza, a do tego nawilża i co najważniejsze nie wywołuje uczuleń! wink

9

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Ja ostatnio kupiłam sobie płyn micelarny IWOSTIN i jestem zadowolona. Może nie jest najtańszy (w promocji dałam za niego 28zł zamiast 40zł), ale dobrze zmywa i co ważne nie trzeba mocno trzeć oczu aby zmyć jakiś mocniejszy makijaż smile

10

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Ja uzywam Ziaji, jest dobry.
Nie uwazam zeby drozsza bioderma byla lepsza tylko dlatego ze jest 10 x drozsza.
Jedyne co zauwazylam- plyn wysusza skore, trzeba koniecznie nalozyc krem (na noc).

11

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

A ja maluje sie codziennie i nie używam mleczek ani nic do demakijażu;] myje twarz mydłem kokosowym i to starcza w zupełności.
Zawsze po mleczkach jestem czerwona jak burak a po niektórych mi szczypie skóra;/ A po umyciu twarzy nakładam serum błyskawiczne z perły albo z algi i czuje się jak nowo narodzona;P

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Używam zamiast toniku, dla mnie świetny kosmetyk. Najczęściej stosuję płyn micelarny z AA, uważam, że jest dobry.

13

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Mam cerę bardzo wymagającą i sprawdza się tylko Bioderma sensibio. Fakt tanio nie jest, ale można znaleźć promocje na allegro, czy w superpfarmie - 500 ml za ok 40 zł. Produkt jest wydajny, warto więc "zainwestować" w dobre samopoczucie:)

14

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

ja mam oczywiście;)

15

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?
mominka1 napisał/a:

myje twarz mydłem kokosowym i to starcza w zupełności.
A po umyciu twarzy nakładam serum błyskawiczne z perły albo z algi i czuje się jak nowo narodzona;P

jestem ciekawa nowosci, takze proszę podaj mi nazwę firmy tych produktow co podalaś.

16

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Bardzo lubię i często używam. Zazwyczaj po tym, jak żel do mycia twarzy nie usunie całego makijazu. Ostatnio mam płyn z Vichy - w SuperPhrmie często mają na niego promocje

17

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Chciałam kiedyś kupić tego z Biodermy ale jednak szkoda mi kasy. Fluid zmywam zwykle żelem i wodą.

18

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

bardzo dobry płyn jest z dax cosmetics - perfecta. Zużyłam już wiele butelek, jak dla mnie najlepszy, a zdarzyło mi się, że nawet tak chwalona Bioderma mnie podrażniła.

19

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Płyn miceralny - to jeden z moich ulubionych kosmetyków.
Używam płynu miceralnego Ziaja - niebieski 30+ - używam do demakijażu i jako tonik do przemywania twarzy, fajnie normalizuje cerę, najlepszy tonik jaki miałam, no i ta cena - 8 zł

20

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Ja długo byłam przywiązana do mleczka i toniku do zmywania makijażu / pewnie jak większość z nas /. Kupiłam sobie płyn micelarny z ciekawości i o jego poprzednikach już zapomniałam. Demakijaż trwa zdecydowanie krócej, a efekt jest taki jak po użyciu mleczka i toniku. Dodatkowo zauważyłam, że tonik trochę wysuszał skórę , a płyn micelarny przeciwnie nawilża . Mój płyn micelarny Soraya z linii Profesjonalna Szkoła Makijażu łagodzi tez drobne podrażnienia i zaczerwienienia dzieki ekstraktowi z białej lilii.

21

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Ja jakiś czas temu odkryłam płyn micelarny z biedronki-wiele kobiet tak go poleca i ja też mogę go szczerze polecić.Dorze zmywa makijaż,nie uczula,może jak dostanie się do oczu to troszkę szczypie no ale to taki mały minus.Poza tym,same pozytywy:) No i cena-niecałe 5 zł za 200 ml to naprawdę śmieszna cena smile A podobno te płyny produkuje Tołpa także no to się mówi samo przez się smile

22

Odp: Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

FAWORYT WAWORYTÓW:OCEANIC AA!!! tylko i wyłącznie. Do mojej wręcz atopowej skóry idealny. Tani i cudowny!

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Płyny micelarne-czy znalazły swoje miejsce w Waszych kosmetyczkach?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024